Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

11 причин, чому ситуація, коли дівчина заробляє більше за тебе, - це добре

26.03.2024 — Психология отношений
11 причин, чому ситуація, коли дівчина заробляє більше за тебе, - це добре

Хтось панічно боїться дівчат, які добре заробляють, вважаючи, що з ними неможливо збудувати щасливі стосунки. І дуже дарма. Насправді в ситуації, коли рівень її доходу перевищує твій, більше плюсів ніж мінусів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось кілька причин, чому тебе не повинна лякати сума, яку вона отримує щомісяця.

 

Ти отримуєш додаткову мотивацію до зростання і розвитку

Ніщо так не мотивує, як дівчина, яка хоче добре жити і намагається заробити на це життя.

Бачачи її успіхи в кар'єрі, ти отримуєш додатковий стусан під зад, прагнеш працювати старанніше, щоб як мінімум не відставати, а як максимум реалізувати всі ваші спільні мрії.

Завдяки такій мотивації ви обидва рухаєтеся вперед і поступово стаєте найкращими версіями самих себе.

 

Тобі теж роблять хороші подарунки

Очікується, що ти, як чоловік, робитимеш для своєї дівчини дорогі подарунки. Але якщо вона добре заробляє, у вас двох з'являється можливість радувати один одного.

Причому ви можете втілювати бажання один одного, влаштовувати приємні сюрпризи, робити подарунки справді значущими.

Звичайно ж, це допоможе зміцнити ваші стосунки та привнести у спільне життя атмосферу свята.

 

Дівчина не потребує того, щоб ти її забезпечував

У відносинах, де твоя дівчина заробляє більше, ніж ти, не виникає ситуації, коли на тебе перекладають більшу частину витрат.

Ви можете вести загальний бюджет або платити кожен сам за себе тут все індивідуально.

І ти, і твоя дівчина вноситимете свою частину доходу в забезпечення вашого загального комфорту, що дозволить вам врівноважити ваш внесок і менше турбуватися про грошові питання.

 

Ви обидва відчуваєте, що зможете підстрахувати один одного у разі фінансових проблем

Фінансові проблеми можуть виникнути несподівано у будь-якого з нас. Якщо дівчина заробляє більше за тебе або стільки ж, ти можеш відчувати стабільність і впевненість у майбутньому.

При незапланованих витратах, проблемах зі здоров'ям або втрати роботи у тебе також буде можливість довіритися партнеру, і ви впораєтеся з труднощами разом.

Відносини — це взаємна підтримка, і, хто знає, може одного разу тобі знадобиться матеріальна допомога. Здорово, якщо її зможе надати твоя дівчина.

 

Ви — дві самодостатні людини

Доросла людина має прагнути самодостатності. Те, що ти зустрічаєшся з дівчиною, не означає, що вам потрібно злитися в єдине ціле і стати залежними один від одного.

Ситуація, коли дівчина заробляє більше за тебе, робить її самодостатньою і допомагає вибудувати між вами здорову взаємодію.

У таких відносинах кожен із вас залежатиме від свого власного доходу, нестиме відповідальність за свої фінансові рішення, не підлаштовуючись під когось іншого і не відмовляючи собі у потребах та бажаннях.

 

Кожен з вас може зосередитися на своєму зростанні та розвитку

Дівчина, яка добре заробляє, буде зацікавлена у своєму зростанні та розвитку.

Завдяки фінансовій стабільності ви обидва можете напрацьовувати професійні та особистісні навички, вивчати області, що цікавлять вас, приділяти час хобі, при цьому не відчувати, що недостатньо вкладаєтеся у відносини або виходите за рамки фінансових обмежень.

Ніхто з вас не несе матеріальної відповідальності за іншого, а це надає більшу свободу в діях.

 

Ви однаково залучені до ухвалення фінансових рішень

Часто для того, щоб відчути себе справжньою парою, встановити стовідсоткову довіру, потрібно однаково залучатися до процесу ухвалення рішень, у тому числі фінансових.

Якщо у відносинах дівчина заробляє більше за тебе або стільки ж, вона не соромиться брати активну участь в обговоренні бюджету, покупок, інвестицій, спільних цілей і так далі.

Ви зможете краще зрозуміти один одного, ваші прагнення та пріоритети, а також навчитись співпрацювати у ділових та фінансових питаннях.

 

Дівчина відчуває себе впевненішою

Якщо дівчина заробляє більше за тебе або ж просто достатньо, щоб задовольнити свої потреби, вона почувається впевнено.

Гроші дають їй відчуття, що її власні сили та здібності можуть призвести її до досягнення бажаних цілей.

Зрозуміло, коли партнери не намагаються підняти самооцінку за рахунок один одного і не почуваються залежними від будь-кого, відносини розвиваються комфортно для вас обох.

 

Ви можете дозволити собі якісний відпочинок

Погодься, коли в парі працюють і добре заробляють обидва, можливостей організувати собі якісний відпочинок набагато більше.

Вам не потрібно з'ясовувати, хто і що може собі дозволити, немає необхідності відкладати гроші протягом довгих місяців або навіть років, вам не доводиться відмовляти собі в чомусь.

Замість цього ви за настроєм можете влаштувати собі вихідний, що запам'ятовується, вибравши те дозвілля, яке принесе багато яскравих емоцій вам обом, тим самим зміцнить ваш зв'язок.

 

У разі необхідності ви можете розлучитися без зволікання

Напевно, тобі знайома така ситуація: через кілька місяців або років ви хочете розлучитися, але довго не можете на це зважитися, адже фінансово залежите один від одного.

Якщо ти заробляєш набагато більше дівчини, або вона взагалі не працює, а бере на себе домашні обов'язки, припинити стосунки різко не вийде. Ти розумітимеш, що від тебе залежить не тільки емоційний стан людини, а й можливість задовольнити свої базові потреби.

Якщо ж ви з дівчиною заробляєте приблизно однаково або її дохід перевищує твій, у разі потреби ви можете розлучитися негайно. І ніхто з вас не переживатиме про те, чи виживе колишній партнер без фінансової підтримки чи ні.

Коли ви не несете один за одного фінансову відповідальність, стосунки перестають морально тиснути на вас і відчуватися як тягар.

 

Ти можеш бути впевнений у тому, що дівчина з тобою не через гроші

Звичайно, стосунки будуються на довірі, і про жодні перевірки мови бути не може. Але все ж таки ненадовго відвернемося від цього.

Якщо дівчина добре заробляє, вона поряд з тобою не заради твоїх грошей. Сумніватися в її мотивах ти не можеш, адже вона цілком здатна задовольнити свої запити і без твоєї допомоги.

Отже, вибираючи стосунки з тобою, вона цінує тебе як особистість, твої гідності, прагнення, цінності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Что делать, если девушка даже не пытается тебя возбудить Карьера 0 11 привычек, которые притягивают в твою жизнь токсичных людей MC Like 0 Agent Provocateur посвятили кампанию потенциалу женского тела MC Like 0 Жозефин Скрайвер в фотосъёмке для Venomous Magazine В курсе 0 Джейсон Стетхем у трейлері екшен-трилера «Бджоляр» Юмор 0 Виявляється, чоловіки обирають партнерку на ім'я! Гаджеты 0 Вещь дня: Samsung представила брелок для поиска утерянных вещей Внешность и здоровье 0 5 признаков того, что ты абсолютно здоров (даже если сомневаешься) В курсе 0 Клинт Иствуд в трейлере драмы "Наркокурьер" Секс 0 Что сделать, чтобы девушка полюбила анальный секс Психология отношений 0 Ученые: почему мужчины преувеличивают количество своих партнерш Вокруг света 0 Предложение дня: круиз по местам Гарри Поттера Психология отношений 0 Покопайся в сумочке - узнай все о ней! Секс 0 Унижение, на которое согласился женатый мужчина ради секса В курсе 0 Тизер страшного исторического сериала Ридли Скотта "Террор" Психология отношений 1 4 важные вещи, которые от тебя ждёт девушка Карьера 0 8 людей, с которыми выгодно завести знакомства Секс 0 6 міфів про зради, спростовані наукою В курсе 0 Николай Костер-Вальдау охотится на маньяка в трейлере "Глушитель" Автомобили 0 Как угpобить автомобиль: 15 веpных способов
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.