ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 особливостей твоєї особистості, через які тебе уникають інші люди

28.06.2023 — Карьера
8 особливостей твоєї особистості, через які тебе уникають інші люди

Більшість хоче подобатися оточуючим, і вони роблять усе, аби залишатися тими самими хлопцями, на яких можна покластися.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак при цьому, навіть роблячи добрі вчинки, можна побачити, що люди якось не особливо йдуть на контакт з тобою, а іноді й зовсім уникають тебе.

Чому так відбувається? Можливо, винні особливості твоєї особистості, які ти можеш не помічати, не вважаючи це чимось негативним.

Ось ці особливості, і якщо ти хочеш, щоб люди до тебе тяглися, позбався цього.

 

Ти вважаєш себе головним у цьому світі

Багато хто непомітно для себе може мати цю особливість особистості і не розуміти, чому оточуючі вважають за краще триматися подалі.

Проблема в тому, що ти так зосереджуєшся на собі, що часто зовсім не дбаєш про те, що там у інших людей. Ти вважаєш свої мрії та тривоги головним у цьому світі, а решта лише дратівливими перешкодами на шляху здійснення цілей.

Повір, ніхто не хоче дружити з самозакоханими людьми, навіть такі самі нарциси.

 

Ти зосереджений на зовнішності, а не на внутрішньому світі

У цьому здебільшого винна масова культура, яка тривалий час асоціювала красу з високим інтелектом, доблестю та іншими позитивними якостями.

Однак найчастіше це не так, а навпаки, і красиві люди нерідко виявляються дуже неприємними. Ти ж, слідуючи цій «програмі», несвідомо відсіваєш людей із середньою чи непривабливою зовнішністю, і справа тут зовсім не в особистих уподобаннях чи сексуальному підтексті.

Просто розум створює стереотип, де краса дорівнює приємним якостям, а риси, що відштовхують, сусідять із поганим характером. Через це ти можеш бути грубим із людьми, які не відповідають твоїм ідеалам краси.

 

Ти намагаєшся змагатися з оточуючими

Люди такі влаштовані, що вони хочуть випереджати один одного в чомусь.

Якщо ця потреба не задоволена, хоча б у незначних моментах, людина може впасти в депресію, тому намагатися перевершити когось — це невід'ємна частина нашого життя.

Інший момент — коли ти постійно намагаєшся кинути комусь виклик, показавши себе розумнішим, сильнішим, красивішим, добрішим, розуміючим і таке інше.

Ти можеш не помічати, як вимовляєш фрази на кшталт «я зміг би пробігти цю дистанцію на кілька секунд швидше, але все одно непоганий результат», маючи на увазі похвалу, але насправді доводячи до співрозмовника думка, що він тобі не рівня.

 

Ти бачиш у навколишніх суперників

Ця особливість характеру в чомусь схожа на попередню, але відрізняється тим, що тут ти не намагаєшся перевершити досягнення інших, перетворюючи це на безглузде змагання, а страждаєш від їх перемог і бачиш у цьому суперництво.

Може доходити до такого, що навіть друзі будуть сприйматися як вороги, якщо вони в чомусь кращі за тебе, адже таким чином вони нібито ставлять себе вище за тебе, а це неприпустимо.

Пам'ятай, що твої друзі та знайомі не вороги тобі, і не потрібно гостро реагувати на їхні перемоги, навіть якщо вони вихваляються цим, знаючи, що ти не зможеш повторити цього успіху.

Порадуйся за них і спробуй зробити щось, у чому ти дійсно кращий за інших.

 

Ти хочеш завжди всім керувати

Усіх людей умовно можна поділити на два типи: лідерів та підлеглих. Перші всю історію рухали людство вперед, тоді як другі були свого роду інструментом досягнення чужих цілей.

Це нормальний хід справи, і немає нічого поганого в тому, щоб бути не на провідних ролях. Тим не менш, у людях закладено потяг до лідерства, який часом може доходити до дуже небезпечного рівня.

Якщо ти завжди намагаєшся нав'язувати свою волю оточуючим і керувати їхніми діями, а також контролювати те, що роблять інші люди, то можеш зіткнутися з ворожістю, адже мало кому до вподоби таке придушення волі.

 

Ти брешеш на власну вигоду

Немає нічого поганого в тому, щоб обманювати інших людей, адже брехня іноді може навіть рятувати життя. Інша справа — коли ти постійно брешеш оточуючим, щоб догодити собі.

Рано чи пізно кожен із твого оточення вважатиме тебе дуже ненадійною людиною, яка не здатна тримати слово і підтверджувати промови вчинками. Це, у свою чергу, призведе до падіння твоєї репутації нижче за плінтус і відновити її буде вкрай складно.

Якщо відчуваєш, що хочеться збрехати, щоб піднятися над іншими або отримати миттєву вигоду, кілька разів подумай, чи варто відкривати рота.

Краще здаватися в чомусь слабшим за оточуючих, але залишатися чесним із собою та співрозмовниками.

 

Ти часто покладаєшся на інших людей і не даєш нічого натомість

Немає нічого поганого в тому, щоб просити допомоги у когось. Навпаки, нерідко краще покластися на досвід та знання інших людей, щоб не зробити дурних помилок.

Однак якщо ти часто просиш допомоги і, що важливо, не даєш нічого натомість, кредит довіри до тебе швидко висохне.

Навіщо комусь допомагати, якщо він знає, що коли допомога йому потрібна, ти не відгукнешся на цей заклик? Навчися сприймати прохання про допомогу не як належне, а як своєрідний кредит, який видається тобі на безвідсоткових умовах повернення тією ж мірою, як і ця допомога була дана тобі.

У такому разі ти не просто виконаєш свої зобов'язання, а й заробиш повагу оточуючих, репутацію чесної людини.

 

Ти - завзятий оптиміст або песиміст

Так, ми дійсно вважаємо оптимізм такою ж негативною рисою, як і песимізм, якщо він доведений до фанатизму.

Тих, хто оточує, однаково сильно дратують як постійні скарги на недосконалість світу, так і оди радості на будь-яку дію і спроби знайти в усьому щось хороше.

Якщо ти ставишся до одного з цих «таборів», варто стримати свій запал, стати більш стриманим, а краще взагалі перейти в стан людей з реалістичним поглядом на речі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Как добиться от своей женщины уважения: 13 золотых правил Звезды 0 Линдси Лохан в образах диснеевских принцесс для журнала Paper Внешность и здоровье 0 29 унисекс-вещей из новой коллаборации Alexander Wang x adidas Originals Внешность и здоровье 0 Converse посвятили коллекцию кед Бэтмену Внешность и здоровье 0 McDonald's и adidas представили лимитированную капсульную коллекцию MC Like 0 Много красоты в лукбуке INCANTO Карьера 0 6 ложных ценностей, навязываемых обществом, которые на самом деле не нужны для… В курсе 0 Ченнінг Татум у трейлері фільму «Моргни двічі» В курсе 0 Джон Траволта у трейлері фільму «Поводир» Внешность и здоровье 0 8 продуктов, приводящих к ожирению, и чем их заменить Психология отношений 0 7 правил идеальной любовницы Психология отношений 0 8 предрассудков, которые убивают твои отношения Карьера 0 Как сообщить начальнику о провале задания, чтобы тебя не уволили В курсе 0 Откуда учёные знают то, что знают Внешность и здоровье 0 В погоне за стояком: к чему приводит увлечение секс-допингом Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для ноябрьского Vogue Brazil Карьера 0 5 фильмов, которые научат вести переговоры Юмор 0 Возраст женщины и способы соблазнения Секс 0 Лучшие и худшие позы для секса для партнеров с разными типами фигур Звезды 0 Мэрайя Кэри обнажилась для Paper Magazine
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.