Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 ознак, що тобі настав час змінити коло спілкування

28.02.2024 — Карьера
8 ознак, що тобі настав час змінити коло спілкування

Багато хто говорить про те, як складні романтичні відносини, але не всі визнають, що і дружба - справа далеко не проста.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І люди, яких ти називаєш своїми друзями, мають величезний вплив як на твоє життя, так і на особистість. Іноді потрібно переглядати своє коло спілкування, щоб зрозуміти, чи добре він впливає на тебе.

І є кілька ознак, які говорять про те, що настав час його змінити.

 

Ти забуваєш про свою індивідуальність у колі друзів

Буває, що бажання вписатися до колективу бере над нами гору, змушуючи відсувати свою індивідуальність на другий план.

Так буває, коли спілкуєшся з людьми, які тебе не цінують або просто перебувають на іншій хвилі.

Тобі доводиться на якийсь час змінювати свою особистість, щоб відповідати їм або просто бути більш схожим на них.

Однак, коли часто так чиниш, підвищуєш ризик і зовсім втратити себе. А це, у свою чергу, приносить багато проблем — від звички догоджати у всьому навколишнім до зниження самооцінки.

Немає нічого гіршого у дружбі та стосунках, ніж відчувати, що не можеш залишатися самим собою чи задовольняти свої потреби, а також що тебе люблять і цінують лише тоді, коли стаєш зручним.

Якщо розумієш, що твоє оточення постійно змушує тебе бути не собою, то це величезний червоний прапор того, що час його змінити.

 

Вони рідко прислухаються до того, що ти кажеш

Неприємно усвідомлювати, що твої слова є для друзів порожнім звуком.

Але важливо розуміти, що це відбувається, щоб переглянути свій погляд на спілкування. Зазвичай усе починається з односторонніх монологів, у яких ти завжди виступаєш як мовчазний слухач.

Людина, якій начхати на твою думку і тебе саму, буде захоплено розповідати лише про свої проблеми та досягнення.

Після спілкування з ним ти можеш почуватись пригніченим, а також усвідомлювати, що твоє місце легко міг би зайняти хтось інший. Адже все, що було потрібне співрозмовнику, — пара вух, які готові його вислухати.

 

Ти не отримуєш підтримки

Люди, з якими ти не можеш спокійно обговорювати свої здобутки, навряд чи можуть претендувати на звання добрих друзів.

Якщо, спілкуючись з кимось, ти ніколи не отримуєш підтримки, навпаки, відчуваєш, що розчаровуєш співрозмовника тим, чого досяг, то біжи.

Спілкування із заздрісниками та тими, хто не може тебе підтримати, не приносить нічого доброго, лише створює безліч проблем і стає причиною великого розчарування.

Отже, щоб розібратися, наскільки хороші твої дружні стосунки, постав собі кілька запитань:

— Чи виглядають мої друзі щиро натхненними і радісними, коли я кажу про те хороше, що сталося в моєму житті?

— Чи виявляють вони ознаки заздрості чи розчарування, коли говорять про мої досягнення?

— Коли я досягаю своєї мети, чи я відчуваю щире бажання поділитися цим з ними?

 

Вони засмучуються, коли справи йдуть не так, як хотілося б

Дружба включає безліч важливих факторів — від почуття взаєморозуміння до довіри та надійності. Але найважливішою її основою є повага.

Воно допомагає розуміти та приймати кордони один одного, а також позбавляє незручності у незручних ситуаціях.

Більше того, завдяки цьому почуттю ви зберігаєте спокій, коли справи йдуть не так, як хотілося б, і намагаєтесь знайти компроміс. Але, якщо поваги у відносинах немає, будь-які твої бажання, які суперечать потребам друга, сприйматимуться в багнети і стануть причиною образи.

І це ще одна ознака того, що, можливо, настав час змінювати своє коло спілкування.

 

Ти не можеш на них покластися

Багато людей спілкуються з іншими заради зручності. Зазвичай вони з'являються тоді, коли в житті їхніх друзів все гаразд, або в моменти, коли їм потрібна допомога. Але як тільки підтримка вимагається від них самих, вони знаходять мільйон причин, щоб злитися.

Якщо розумієш, що твої друзі поводяться саме так, то настав час замислитися, чи варто підтримувати з ними стосунки, а ще якщо вони постійно порушують дані тобі обіцянки і ніколи не беруть відповідальності за свої вчинки.

Так, іноді нам може бути незручно надавати один одному підтримку або бути поруч, що цілком нормально. Але якщо так відбувається постійно і ти бачиш, що від друзів немає жодної віддачі, варто пошукати нових.

 

Вони роблять тобі сумнівні компліменти і відпускають образливі жарти

Як кажуть, комплімент компліменту відрізняється. Можна похвалити свого ближнього так, що в нього виникне бажання ніколи більше ні з ким не спілкуватися і не виходити з дому.

Одним із прикладів такої похвали є висловлювання, яке начебто відзначає твої позитивні якості, але водночас і принижує їх.

Ось одна з таких фраз: «Я не очікував, що ти так добре впораєшся із завданням, молодцю!». І якщо такі компліменти від друзів ти чуєш постійно, можливо, варто звести спілкування з ними нанівець.

Те саме потрібно зробити у випадку, якщо вони дозволяють собі відпускати образливі жарти на твою адресу, особливо після того, як ти помітив, що подібний гумор тобі неприємний.

Вони можуть переконувати тебе в тому, що жартома немає нічого поганого або що тобі потрібно ставитися до неї не так серйозно.

І це ще раз вказує на те, що ці люди тобі навіть не друзі, адже справжні друзі намагаються зрозуміти тебе, вибачитись і не повторювати помилок у майбутньому, а не відмахуватись та займати оборонну позицію.

 

Загальне минуле — це єдине, що вас об'єднує

Для дружби потрібно набагато більше, ніж загальні спогади з минулого. І якщо вони стають єдиним зв'язком між тобою та друзями, то настав час переглянути своє коло спілкування.

Зрештою, дуже складно підтримувати стосунки з людьми, з якими просто нема про що поговорити, та й не весело тусуватися разом.

Ти можеш не відмовлятися від розмов з ними та підтримки приятельських відносин, але також і замислитись про те, щоб розширити своє коло спілкування та знайти тих, з ким буде більше спільних інтересів.

 

Вони не приносять у твоє життя позитив

Переглядаючи своє коло спілкування, варто завжди ставити собі запитання: чи роблять друзі твоє життя кращим?

Іноді стикатися з непорозумінням і суперечками нормально. Але, якщо загалом твої дружні стосунки не схожі на приємне та безпечне місце, краще від них відмовитись.

Якщо не впевнений у тому, що так і є, запиши речі, які найчастіше друзі привносять у твоє життя, наприклад, емоційну підтримку, почуття розуміння, прагнення на краще.

Випиши та мінуси у спілкуванні, а потім проаналізуй, чого вийшло більше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Джессика Честейн во 2-й части хоррора "Оно" Секс 0 7 трюков из порнофильмов, которые ни в коем случае не стоит повторять В курсе 0 Вигго Мортенсен в трейлере драмы "Зеленая книга" В курсе 0 Рэйф Файнс в новом трейлере фильма "King's Man: Начало" MC Like 0 Барбара Палвин - новый "ангел" Victoria's Secret Психология отношений 0 Свободные отношения: подводные камни, надводные рифы и веселые акулы MC Like 0 Agent Provocateur предлагают убежать от реальности в новой рекламной кампании… Карьера 0 8 ситуацій, в яких варто ризикнути, щоб почати жити краще Секс 0 Как занимается сексом и строит отношения поколение Z Внешность и здоровье 0 6 мифов о коронавирусе, которым не нужно верить В курсе 0 Тэрон Эджертон в роли Элтона Джона в трейлере "Рокетмена" В курсе 0 Tinder тестирует поиск партнера по любимым местам В курсе 0 Николай Костер-Вальдау охотится на маньяка в трейлере "Глушитель" Автомобили 0 7 интересных моделей автомобилей, которые выйдут в 2022 году Юмор 0 Как стать пупсиком Секс 0 Можно не выпендриваться: ученые назвали лучшую позу для женского оргазма Психология отношений 0 20 способов влюбить в себя девушку Секс 0 Будущее порнографии Внешность и здоровье 0 В стильном костюме в золотую осень Секс 0 Укрощение стыдливой. Руководство по сексуальному раскрепощению девушки
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.