Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 речей, які не варто робити публічно

04.03.2024 — Карьера
8 речей, які не варто робити публічно

Повсякденну мудрість називають соціальним інтелектом. Це здатність розуміти неочевидні речі, розпізнавати навіть приховані емоції, вловлювати ледь помітні деталі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Люди з високим соціальним інтелектом краще і точніше адаптують свою поведінку, приводячи її у відповідність до загального тла.

Мабуть, ти знаєш, що деякі дії призводять до втрати авторитету, завдають шкоди іміджу, руйнують особисті та ділові відносини.

Щоб уникнути цього, не обов'язково осягати всю глибину повсякденної мудрості, поринаючи у філософію, НЛП та уроки риторики.

Достатньо дотримуватись кількох простих правил, які забороняють здійснювати певні дії публічно.

 

Розкривати персональні дані

Ми всі любимо розповідати цікаві історії, ділитися особистим досвідом. Проте є межа між підтримкою розмови та нав'язуванням свого життя як основа теми розмови.

Насамперед, надмірне розкриття приватної інформації може поставити тебе в незручне становище. Але головне — це зовсім не цікаво оточуючим, тим паче, малознайомим людям.

Не слід ділитися з усіма результатами медичного обстеження, заплутаними деталями розриву стосунків чи якимись локальними успіхами у важливій лише тобі області.

Можливо, настане час, обстановка стане більш привабливою, тоді і поділишся додатковою інформацією.

Соціальний інтелект дозволяє зберегти баланс між комунікабельністю та збереженням конфіденційності.

 

Принижувати інших

Найгірший спосіб самоствердитися чи піднести себе у вигідному світлі — це навмисне приниження інших, незалежно від того, включені вони до розмови чи взагалі знаходяться в іншому місці.

Усі філософи, релігії та норми виховання говорять, що до людей потрібно ставитися так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе.

Існує безліч варіацій цієї ідеї, але суть незмінна. Неможливо заслужити повагу через зневажливе ставлення до будь-кого.

Коли починається обговорення людини, яка тобі не подобається, найбільш виграшним ходом буде відмова у цьому брати участь. Пара коротких та обтічних відповідей дадуть зрозуміти, що тема тебе не цікавить.

Швидше за все, обговорення продовжиться, але інші люди, які мають повсякденну мудрість, обов'язково помітять розумний хід.

Таким чином, ти вийдеш переможцем і гарантовано збережеш особу.

 

Транслювати негатив

У кожної людини бувають погані дні та чорні смуги у житті. Головне — не зациклюватись на них і тим більше не транслювати негативний порядок денний на оточуючих.

Проблеми є у всіх — тільки уяви, на що перетвориться будь-яка розмова, якщо кожен акцентуватиме на них увагу. Вийде якийсь клуб невдах в атмосфері повного зневіри.

Природно, особисті проблеми здаються найбільш важливими та гострими, але чого можна очікувати у відповідь? У кращому разі — розуміють око та прояви співчуття.

Це не змінить твого становища, але створить імідж нещасної людини. Не найкраща позиція, особливо якщо перебуваєш у новій чи малознайомій компанії.

 

Бути прив'язаним до телефону

Для багатьох телефон став кращим другом. Він присутній на всіх зборах, у будь-яких компаніях. Зазвичай займає чільне місце — прямо на столі або взагалі в руках.

Виглядає так, ніби це головний скарб, кощеєве яйце, — варто вирвати його з чіпких обіймів господаря, і той одразу помре. Забирай телефон подалі, особливо під час зустрічі з новими людьми.

Погляд, прикутий до смартфону, не створює тобі імідж ділової людини, але може сприйматися як неповажне ставлення до присутніх. Можливо, тобі просто не цікава піднята тема, але попрацюй і вияви причетність — достатньо мовчки слухати чи знайти іншого, такого ж нудного співрозмовника.

В іншому випадку виникає питання: задля чого ти взагалі з'явився? Стрічку новин можна і вдома погортати. Телефон у швидкому доступі – це звичка. Миттєва відмова від неї викликає почуття дискомфорту.

Спробуй подолати залежність поступово. Не бери із собою телефон, виходячи до найближчого магазину. За 15-30 хвилин не станеться нічого страшного чи вкрай важливого.

 

Ігнорувати почуття співрозмовника

Кожна людина має свої емоції та переживання. Деякі з них можуть здаватися дурними чи неадекватними. Ти маєш повне право на особисте судження, але краще не виносити ці думки назовні.

Простіше кажучи, ніхто не змушує тебе розділяти почуття чи погляди співрозмовника, але бери їх до уваги, торкаючись гострих тем.

Дружні жарти з ближнього кола спілкування, звичні моделі поведінки з добре знайомими людьми можуть зовсім не підходити для нової компанії чи формальнішої обстановки.

Демонструй розуміння позиції людини, якщо заперечення необхідне, роби це м'яко, ніби пробуючи ґрунт. Поступово діалог стане більш розкутим або припиниться.

 

Втрачати контроль над емоціями

Ніхто не може контролювати свої емоції повною мірою. Але ця навичка піддається розвитку. Ти, напевно, бачив, як люди виходять із себе, граючи в настільні ігри, ведучи гострі бесіди або обговорюючи улюблені спортивні команди.

Це завжди виглядає жахливо, викликає почуття іспанського сорому. Повсякденна мудрість не має на увазі відмову від емоцій, але ніщо не заважає тобі взяти перерву, якщо відчуваєш, що вже на взводі.

Тут важливо взяти паузу тактовно, а не просто надіслати співрозмовника подалі. Якраз підійде телефон, який нібито підкинув невідкладне завдання.

Відійдіть кудись, наприклад до барної стійки, на балкон або у двір. Усього через пару хвилин прийдеш у норму і усвідомлюєш, як здорово відскочив від краю прірви.

 

Пліткувати

Зазвичай плітки стають сполучною ланкою між різними, більш ґрунтовними темами розмови. Це свого роду інтелектуальний перепочинок — лише розумного в ньому мало.

Що дає розкриття чужих секретів чи обговорення чиїхось недоліків? Можливо, скороминуще почуття своєї переваги. Адже ти тут і зараз можеш говорити будь-що, піднімати найбрудніші деталі людини, а вона не зможе відповісти.

Посмієтеся, жахнетеся — словом, обговоріть і забудете. Але хтось обов'язково зробить свої висновки.

Вони будуть однозначними: тобі не можна довіряти. Так на рівному місці створюється імідж ненадійної людини, яка не заслуговує на довіру.

Втім, найгірше, якщо вся компанія виявиться такою, якщо ніхто не засудить. Це означає, що потрібно терміново залишати це коло спілкування, бігти якнайдалі.

 

Не висловлювати подяку

Подяка виражається простими жестами, знаками та словами. Не обов'язково обсипати людину похвалою і розпливатися перед нею по килиму.

Досить сказати, що розмова була цікавою, а вечірка – приємною. Помітивши чиїсь зусилля, доброзичливість чи ерудованість, ти вже достатньо нагороджуєш людину.

Це обов'язково відкладеться у пам'яті зі знаком плюс, навіть якщо ви не зійшлися з жодного питання під час розмов.

Не забувай вимовляти чарівні слова «дякую» та «будь ласка». Вони справді мають надзвичайну силу.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 16 обложек Entertainment Weekly с героями "Игры престолов" В курсе 0 Disney показала трейлер сериала «Андор» по «Звёздным войнам» Психология отношений 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив Автомобили 1 5 идеальных машин для секса Карьера 0 5 типів впливових людей, з якими варто потоваришувати на роботі Секс 0 Топ-5 способів швидко збудити дівчину Карьера 0 7 ознак того, що тобі необхідно побути наодинці із самим собою у новорічні свята Юмор 0 6 случаев, когда тебе врут в постели Звезды 0 Ольга Бузова в летнем номере Playboy Психология отношений 0 Чит-коды, пароли и прохождения для 6 типов девушек Секс 0 Хотел порядочную девушку, а вышло как всегда Карьера 0 10 слов, используя которые, легко казаться умнее В курсе 0 Николь Кидман в новом трейлере "Как разговаривать с девушками на вечеринках" Секс 0 Розрядка на швидкість: як не поставити антирекорд В курсе 0 Тизер экранизации романа Стивена Кинга "Противостояние" Юмор 0 Как укротить pевнивую девушку В курсе 0 Вийшов похмурий трейлер серіалу «Луна» по кіноселену Marvel Внешность и здоровье 0 Як пояснити іншим, що ви не п'єте Звезды 0 Сара Сампайо в рекламній кампанії BIKINI LOVERS Психология отношений 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.