Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 способів позбутися страху залишитися без грошей

06.03.2024 — Карьера
8 способів позбутися страху залишитися без грошей

Багато людей живуть у постійному страху залишитися без грошей. Це цілком зрозуміло: саме від їхньої наявності залежить якість життя, стан здоров'я, можливості та реалізація наших потреб та бажань.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Проте сам страх не тільки не допомагає досягти фінансової стабільності, а й заважає приймати правильні рішення, зростати та розвиватися. Тому ти повинен подолати думки, що обмежують тебе, і емоції, пов'язані з грошима.

Ми зібрали кілька робочих способів, які дозволять позбутися страху та відчути себе впевненіше.

 

Постійно розвивай свої професійні навички

Коли ти довгий час не розвиваєшся у вибраному напрямку та не вивчаєш нічого нового, ти починаєш переживати за своє майбутнє. І це не просто так: ти не ростеш, а це означає, що цінність тебе як професіонала падає.

Якщо ти хочеш бути затребуваним і підвищувати свою заробітну плату, то доведеться постійно вчитися.

Чим більше унікальних знань та навичок ти зумієш придбати, тим більше можливостей для особистісного та кар'єрного зростання відкриється перед тобою. А це, своєю чергою, допоможе тобі досягти фінансового благополуччя.

 

Регулярно оновлюй своє резюме

Навіть якщо у тебе хороші стосунки з босом та своїми колегами, тебе влаштовує список твоїх посадових обов'язків та заробітна плата, не поспішай видаляти своє резюме та налаштовуватись на довгу роботу в одній компанії. Корисно регулярно оновлювати інформацію про себе на веб-сайтах вакансій.

Актуальне та інформативне резюме може потрапити на очі роботодавцю, який готовий запропонувати тобі набагато комфортніші та привабливіші умови роботи.

Це не означає, що ти постанеш перед своїм начальством зрадником. Ніхто не повинен працювати на втілення чужих амбіцій просто за гарне ставлення та прийнятну зарплату.

Крім цього, ти повинен відчувати зростання, мати можливість розвиватися, збільшувати свій дохід. Постійно додай до свого резюме нові досягнення, редагуй рядки про вміння та набутий досвід і дозволяй собі йти туди, де тебе цінуватимуть високо.

 

Створюй накопичення

Коли у тебе є фінансова подушка безпеки, ти стаєш менш залежною від своєї зарплати.

Принаймні, ти впевнений, що якщо гроші прийдуть тобі пізніше або сума, яку ти отримаєш, значно зменшиться, ти зможеш компенсувати це і тобі не доведеться брати в когось у борг.

Життя таке, що ти не можеш передбачити, які витрати чекають на тебе наступного місяця. Тож мати хоч якісь накопичення означає відчувати себе в відносній безпеці.

Накопичення можуть бути різними. Це можуть бути гроші, які ти зберігаєш у різних вкладах або спрямовуєш на інвестиції. Головне — розуміти, що у разі фінансових складнощів ти можеш забрати собі частину цієї суми.

 

Інвестуй у своє здоров'я

Ти можеш втратити роботу, втратити фінансову стабільність, залишитися без накопичень, але якщо у тебе є здоров'я, то у тебе є ресурси, щоб вирішити перелічені вище проблеми.

Серйозно, здоров'я — це твій найголовніший актив, тому тобі необхідно вкладати гроші в його покращення чи хоча б безпеку. Причому дбати потрібно не лише про свій фізичний стан, а й про психіку.

Чим вона міцніша, тим більше шансів, що у важкі хвилини життя ти зумієш зібратися і прийняти низку непростих, але рятівних рішень.

Не шкодуй гроші на своє здоров'я: регулярно відвідувай лікарів, проходь профілактичні обстеження, не тягни до останнього, якщо почуваєшся погано. Це також допоможе тобі заощадити, адже куди дешевше вилікувати хворобу на початку.

 

Перестань покладатися лише на одне джерело доходу

Мати лише одне джерело доходу — дуже ненадійно. Якщо 100% твого бюджету приходять тобі з роботи, ти опиняєшся залежним від свого боса, розміру заробітної плати, стану справ компанії, в якій ти працюєш.

Через фінансову кризу, звільнення чи скорочення виплат ти можеш зіткнутися із серйозними проблемами. А зазвичай такі речі неможливо передбачити — вони відбуваються раптово і не дають тобі часу що-небудь зробити. У тебе має бути як мінімум два джерела доходу.

Один — це твоя постійна робота, вона може становити більшу частину бюджету. І другий — це або підробіток, або пасивний дохід, або власна справа.

Нехай навіть усе це не приносить тобі великих грошей, але так ти хоча б знизиш ризик залишитися взагалі без засобів для існування у разі непередбачених ситуацій.

 

Підвищуй фінансову грамотність

Пам'ятай: чим краще ти розумієшся на фінансових питаннях, тим розумніші твої рішення щодо грошей. Для того, щоб ефективно управляти своїми ресурсами, досягти матеріальної стабільності та перестати турбуватися про витрати та доходи, тобі потрібно постійно підвищувати фінансову грамотність.

Мінімум, з якого ти маєш розпочати, — це вивчення банківської системи, погашення заборгованостей, планування бюджету, використання накопичувальних та страхових інструментів.

Ну і, звичайно, корисно вести облік доходів та витрат, щоб розуміти, чи живеш ти за коштами чи виходиш за межі своїх можливостей.

 

Не соромся користуватися можливостями заощадити

Ти і так віддаєш багато грошей на податки, переплачуєш за упаковку, купуєш емоції для себе та інших людей і таке інше.

Якщо у тебе є можливість заощадити, повернути собі хоча б частину витрачених грошей або придбати необхідне дешевше, безглуздо не скористатися нею. Завжди будуть люди, які воліють купувати все за повну вартість, не шукати альтернатив, не звертати уваги на знижки та акції.

У їхніх пріоритетах немає графи економії грошей, тому вони не хочуть зайвий раз морочитися або прагнуть створити відчуття, що у них немає жодних проблем з фінансами. Круто, якщо ти не визначаєш цінність речей за ціною, що на них стоїть.

Якщо у тебе є можливість почекати та купити те, що ти хочеш, набагато дешевше, будь мудрим та економним. Також дізнавайся про різні лайфхаки про те, як ти можеш знизити фінансове навантаження.

Наприклад, шануй докладніше про податкове відрахування, заведи карти магазинів, в яких ти буваєш найчастіше, користуйся бонусною програмою і так далі.

 

Розроби фінансовий план на майбутнє

Якщо ти постійно переживаєш, що в майбутньому можеш залишитись без грошей, тобі потрібен план.

Розроби стратегію, яка допоможе тобі досягти твоїх фінансових цілей: збільшити постійний дохід, щоб зароблене могло закрити твої потреби та бажання, розширити свій бізнес, почати інвестувати.

Чим точніше ти зможеш сформулювати свої думки, тим простіше тобі зрозуміти, що саме потрібно зробити для досягнення успіху. Коли в тебе буде план, ти почнеш почуватися набагато впевненіше.

Більше не треба буде обмірковувати кожен свій крок, оцінюючи всі «за» та «проти». Ти заздалегідь знатимеш, що і для чого тобі належить зробити, і твої вчинки не вибиватимуться з продуманої та пов'язаної стратегії.

Отже, якщо страх залишитися без грошей не піде повністю, то хоча б перестане керувати тобою і займати більшу частину твоїх думок.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 10 пpавил поведения после секса Психология отношений 0 Простая бабенка: зачем женщины себя упрощают? Карьера 0 15 признаков того, что у тебя есть всё необходимое в жизни Психология отношений 0 9 причин, почему тебя тянет в токсичные отношения Карьера 0 9 советов, как общаться с теми, у кого всегда всё плохо MC Like 0 Новая "Мисс Украина Вселенная - 2018" Карина Жосан Карьера 0 9 выражений, которыми ты сможешь блеснуть в любой компании Звезды 0 Ким Кардашьян снялась в клипе Пэрис Хилтон "Best friend's Ass" В курсе 0 Тимоти Шаламе на новых кадрах фильма "Дюна" Секс 0 Ученые: идеальные условия для секса втроем Карьера 0 8 помилок, яких варто уникати, коли просите підвищити зарплатню Вокруг света 0 iPhone Photography Awards 2021: смотрите лучшие снимки, снятые на iPhone В курсе 0 Первый трейлер продолжения "Девушки с татуировкой дракона" Секс 0 Каково это - иметь огромный член? (спойлер: завидовать тут нечему) Юмор 0 11 женских приемов, чтобы отбить тебя у конкурентки В курсе 0 Легендарные вещи, которые могли бы называться иначе Секс 0 10 женских сексуальных фантазий Юмор 0 Путеводитель налево: как сохранить жену, любовницу, нервы и муки совести Карьера 0 8 причин залишатися наодинці із самим собою щодня Карьера 0 9 неприятных обстоятельств в жизни каждого перфекциониста
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.