Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як перестати хотіти те, чого не можеш отримати

19.03.2024 — Карьера
Як перестати хотіти те, чого не можеш отримати

Недоступна річ може викликати широкий спектр негативних емоцій - від заздрощів і короткострокового подразнення до постійного почуття незадоволеності та зниження самооцінки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Багато рекламних кампаній будуються на впровадженні відчуття неповноцінності, якщо ти не купиш даний продукт.

Будеш немодною, несучасною, неповноцінною — не зовсім людиною. Такі маніпуляції стають невичерпним живильним середовищем для культу споживання.

Вже за рік з'являться нові моделі техніки, нові колекції одягу. Гонка за право бути на хвилі відновиться, і колишні досягнення втратить будь-яке значення.

У цій грі неможливо перемогти, але з неї можна вийти, обравши нові правила свого життя.

 

Отримуй більше того, що можеш отримати

Культ споживання стимулює не лише бажання людей володіти речами, а й шалене надвиробництво всього на світі.

Сьогодні кожен товар представлений величезним асортиментом у різних цінових категоріях, таким чином, щоб кожен шар суспільства міг витратити гроші і отримати альтернативу. Це стосується речей, техніки, послуг та навіть емоцій із спогадами.

Зосередься на доступному і намагайся отримувати цього якнайбільше. Швидше за все, зіткнешся з думкою, що погоджуєшся на менше чи несправжнє.

Однак це явно краще, ніж продовжувати мріяти про недоступне, залишаючись взагалі нічого. Дешевша і доступніша альтернатива виконує головну функцію — задовольняє бажання. Отримав, що хотів, нехай з іншим логотипом, не такого кольору й у скромній упаковці.

Головне тепер і сам оригінал відходить на другий план. Мало хто гостро потребує двох схожих чи майже однакових речей. Якщо йдеться не про матеріальні речі, а отримання емоцій, то підміна взагалі виявиться непомітною.

Немає різниці, де отримувати незабутні спогади, особливо коли нема з чим порівнювати. Найбюджетніша, але добре організована подорож стане такою ж приголомшливою пригодою, як ексклюзивний тур країнами, які ти насилу знайдеш на карті.

 

Є набагато важливіші речі

Якщо головною метою людини стає якась матеріальна річ, це означає лише одне – її компас збився.

Слід провести переоцінку життєвих цінностей, поглянувши на акт, що розігрується, з висоти глядацького балкона. Можливо, ти не зрозумів сценарію, що починався як комедія, але закінчуєшся трагедією. У світі повно людей, які живуть повноцінним життям без цієї речі, що манить тебе.

Так само багато «щасливчиків» у найдорожчому одязі, обвішані гаджетами з емблемою яблука, позбавлені навіть почуття радості, не кажучи вже про щастя.

Радість від отримання будь-якої речі завжди короткочасна — через кілька днів вона перестає дарувати емоції, через тижні стає буденністю, втрачаючи навіть післясмак. Нематеріальне завжди важливіше, хоч і непомітніше.

Наприклад, наявність вільного часу, який ти можеш використати на свій розсуд, — це велика цінність, хоча ми рідко сприймаємо її такою. Багаторазово переписані та давно забуті довгострокові цілі мають ключове значення. Їхня реалізація залежить від того, чим зайнята твоя голова.

Якимись речами з торговельного центру чи особистими досягненнями, бажаним майбутнім, даними собі ж обіцянками.

 

Ніхто не може мати всього

Майже ніхто в цілому світі не може мати все, що мріє. Напевно, є кілька десятків винятків, їхні імена включені до списків Forbes, хоч навіть тут виникають сумніви.

Справа в тому, що людина ніколи не зупиняється на досягнутому, особливо якщо є передумови для просування вперед. Отримавши дорогу та бажану річ, захочеш чогось дорожчого.

Дійшовши до краю в цьому напрямку, приступиш до нового випробування. Обов'язково вигадаєш наступну мету, недоступність якої буде обумовлена іншими критеріями на кшталт рідкості чи незаконності.

Будь-якого дня, йдучи вулицею і стоячи в пробці, озирнися на всі боки. Навколо буде багато людей — одні набагато багатші за тебе, інші ледве зводять кінці з кінцями. Такі різні, але однаково не мають всього, чого хочуть, як ти. Із цим не тільки можна жити, а й гарантовано доведеться.

Питання лише в тому, коли тобі вдасться відпустити нав'язливі образи недоступних речей, замінивши їх на щось інше. Втім, можеш пошукати мотивацію в недоступності, але це означає не просто хотіти, а ще щось робити.

 

Не можеш або не хочеш

Багато хто з недоступних речей тільки виглядає таким, і насправді ти можеш їх отримати. Однак це вимагатиме певних жертв з твого боку. Доведеться довгий час відкладати гроші, обмежуючи рівень споживання, можливо, потрібно буде оформити кредит.

Так чи інакше, це змінить звичний спосіб життя, виштовхне із зони комфорту. Ця умова робить річ недоступною, адже хочеться отримати її без особливих втрат. Чи новий телефон, одяг або навіть автомобіль варті того, щоб місяцями жити на хлібі з водою.

Спробуй змінити думку з "не можеш отримати" на "не хочеш отримати". Найчастіше це буде правдою.

Пам'ятай, що не кожна мета виправдовує гроші. Існує крилата фраза "Піррова перемога" - вона означає досягнення результату настільки високою ціною, що перемога стає маловідмінною від поразки. Ти здатен отримати бажані речі, але такою високою ціною, що вони не принесуть очікуваного задоволення.

Виходить, що з низкою умов і застережень таки можеш, але не хочеш. Прийняття цієї формули спростить тобі життя та допоможе побачити безліч альтернатив.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 6 ложных ценностей, навязываемых обществом, которые на самом деле не нужны для… Юмор 0 Как сюжеты порнофильмов отличаются от реальной жизни Гаджеты 0 Microsoft и HBO создали консоль Xbox в стиле «Дома дракона» Карьера 0 8 признаков того, что ты - трус Внешность и здоровье 0 7 рис, які, виявляється, ми успадковуємо з генами Карьера 0 6 основных ошибок при выборе профессии Карьера 0 19 правил джентльмена при встрече с законом MC Like 0 Девон Виндзор для октябрьского MAXIM Внешность и здоровье 0 H&M выпустили куртку для объятий на расстоянии Секс 0 Секс с Буратино: если твоя девушка как полено Секс 0 Ученые: почему люди стонут, кричат и рычат в постели Психология отношений 0 Названы 10 самых популярных мужских имен в "Тиндере" Внешность и здоровье 0 В Корее появилось мороженое от похмелья В курсе 0 Вышел новый трейлер "Джона Уика-3" Карьера 0 9 вещей, которые дают ложное ощущение счастья Секс 0 Ученые: носки и секс - совместимы! Внешность и здоровье 0 H&M Studio представили новую мужскую коллекцию Звезды 0 Старшая дочь Юэна Макгрегора снялась в кампании бельевого бренда Bluebella Карьера 0 11 признаков того, что ты не так умён, как думаешь Карьера 0 7 повседневных изобретений, которые придумали женщины
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.