ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як виключити незручність при знайомстві та спілкуванні з новою людиною

06.04.2023 — Карьера
Як виключити незручність при знайомстві та спілкуванні з новою людиною

Навіть у спілкуванні з давно знайомою людиною можна сказати або зробити щось, що змусить почуватися незручно. Коли йдеться про спілкування з незнайомцями чи людьми, яких ти погано знаєш, будь-яка дія може призвести до почуття сорому за власні вчинки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зрозуміло, повністю виключити незручні ситуації не вийде, адже поки ви не зрозумієте один одного, тривожність нависатиме над вами в кожний момент діалогу.

Однак можна звести такі проблеми комунікації до мінімуму, дотримуючись кількох порад.

 

Будь ввічливий, незважаючи ні на що

Цілком логічно, коли на агресію включається реакція у відповідь.

Але проблема в тому, що агресія, навіть якщо вона реальна, а не тільки напади, що здаються, часом виникає між малознайомими людьми внаслідок непорозуміння.

Іноді достатньо почути щось, що, як здається, тебе ображає, і все виникає негативна реакція. Пам'ятай, що людина, яку ти не знаєш, так само не знає і тебе, і не може передбачити кожен твій тригер.

Наприклад, він пожартував щодо певного зовнішнього недоліку, не маючи на увазі саме тебе, і ти відразу починаєш мчати на нього з різкою критикою, не обираючи при цьому слів.

Але чи знав він, що це тебе зачепить? Навряд чи. Завжди будь ввічливий, навіть якщо незнайомець ображає твої почуття, неважливо, чи це стосується культури, політики, віри тощо.

Можливо, він не мав на увазі нічого поганого, а твоя неправильна поведінка викличе лише незручність, коли він пояснить, що до чого.

 

Дізнайся базову інформацію про людину і запам'ятай її

Навряд чи хтось буде невдоволений тобою, якщо ти в процесі розмови забудеш про щось специфічне на кшталт клички собаки тещі.

Але коли справа стосується базової інформації, такої як ім'я, дата народження, місце роботи та посада, це варто запам'ятати, щоб не потрапити у незручну ситуацію.

Причому дізнатися про цю інформацію дуже легко, та й запам'ятати нескладно, якщо уважно слухати співрозмовника.

Якщо цього не зробити, може виникнути необхідність уявити незнайомця людині, що підійшла до вас, а зробити це не вийде, адже його ім'я просто вилетіло з голови.

 

Будь уважним слухачем

У пункті вище ми вже торкнулися цього питання, але в даному випадку йдеться про якість хорошого слухача загалом. Це означає, що ти маєш не перебивати, не вставляти свої коментарі марно і вміти аналізувати сказану тобі інформацію.

Тут не допоможе імітація уважного слухача, адже якщо співрозмовник поставить тобі питання і ти не зможеш на нього відповісти, це викличе незручність, яку важко подолати простими вибаченнями.

Мало кому до вподоби, коли його думки ігнорують. І, звичайно ж, умій дослуховувати та правильно завершувати розмову.

Буде ніяково, якщо ти почнеш йти, вважаючи, що спілкування добігло кінця, а співрозмовник ще не домовив і просто зробив паузу, наприклад, щоб згадати щось.

Простіше кажучи, тобі треба підвести розмову до логічного завершення, нехай навіть це будуть банальні фрази на кшталт «ммм, зрозуміло».

 

Не намагайся справити враження

Більшість людей хочеться проявити себе, виділитися з натовпу. Особливо сильне це бажання у тих, хто відчуває, що не на своєму місці.

У спілкуванні з незнайомцями вони можуть показати себе з іншого боку, яку вже не вдасться продемонструвати друзям та знайомим.

Це у багатьох випадках призводить до незручних і навіть ганебних ситуацій. Якщо ти сильно намагаєшся, це видно навіть людині, яка не розуміється на психології.

Як мінімум, співрозмовник може вирішити, що ти дивна людина в поганому значенні цього слова, або навіть вважатиме, що так ти намагаєшся втертися до неї довірою.

Пам'ятай, що надмірні зусилля працюють у зворотний бік, адже з моменту старту твоєї компанії із «спокуси» тобі доведеться дотримуватися створеної легенди, щоб не руйнувати цю магію.

Однак не думай, що для уникнення незручних ситуацій потрібно бути лише самим собою. Прикрашуй і навіть вигадуй, але тільки в міру, щоб твоя легенда не далека від істини. Якщо до реальності домішати трохи фантазії, це навряд чи комусь нашкодить.

 

Не порушуй суперечливі теми

Більшість незручних ситуацій при спілкуванні двох людей, які погано один одного знають, виникає через озвучення теми, що викликає в суспільстві спекотні суперечки.

Якщо ти не хочеш, щоб на тебе дивилися як на дурну дитину чи навіть як на провокатора, не озвучуй наступних тем:

  • політика;
  • релігія;
  • соціальна нерівність;
  • фінансові питання;
  • національні питання.

Крім того, не варто порушувати тему твого бачення проблеми добра і зла, а також справедливості.

Пам'ятай, що для кожного сприйняття чорного та білого є унікальним, і твоє ставлення до цього може спричинити відторгнення в іншої людини.

 

Не готуйся до розмови наперед

Багато заздалегідь готуються до розмови з незнайомцем, будуючи в голові своєрідний сценарій.

Причому цей сценарій жорстко фіксований, і будь-яке відхилення від нього здатне викликати замішання, що є причиною незручних ситуацій.

Тому не треба готуватися до розмови, нехай вона йде спонтанно.

В іншому випадку по твоїй напруженій особі буде видно, як у твоїй голові напружуються звивини, і ти, ніби в комп'ютерній грі, вибираєш варіант із правильною відповіддю.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Как секс влияет на лишний вес и мышцы Вокруг света 0 National Geographic показали лучшие снимки года Юмор 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною Юмор 0 Почему лучше не брать девушку с собой в отпуск Внешность и здоровье 0 Які вправи спалюють найбільше калорій В курсе 0 Николас Кейдж сражается с инопланетянами в трейлере экшена "Джиу-джитсу" MC Like 0 Модели снялись в Антарктиде для рекламы купальников В курсе 0 Компания Apple разрешила передавать цифровые данные по наследству В курсе 0 Джеки Чан в трейлере технотриллера "Кровоточащая сталь" Внешность и здоровье 0 Tyler, the Creator и Converse выпустили кеды с розово-голубыми языками пламени Вокруг света 0 Марио Тестино приглашает всех на свою выставку откровенных снимков в Берлине Психология отношений 0 7 ошибок в отношениях, о которых ты можешь жалеть спустя время Автомобили 0 Рейтинг самых довольных автовладельцев Вокруг света 0 В Швеции запретили секс без строгого согласия Звезды 0 Майли Сайрус снялась топлес для Rolling Stone Психология отношений 0 7 фактів про те, як закоханість впливає на твою особистість Автомобили 0 Nissan представил новый внедорожник Секс 1 Секс в море: за и против Внешность и здоровье 0 12 отвратительных алкогольных напитков, которые не стоит пробовать Юмор 0 Как не стоит шутить с друзьями в присутствии вашей девушки?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.