ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як виключити незручність при знайомстві та спілкуванні з новою людиною

06.04.2023 — Карьера
Як виключити незручність при знайомстві та спілкуванні з новою людиною

Навіть у спілкуванні з давно знайомою людиною можна сказати або зробити щось, що змусить почуватися незручно. Коли йдеться про спілкування з незнайомцями чи людьми, яких ти погано знаєш, будь-яка дія може призвести до почуття сорому за власні вчинки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зрозуміло, повністю виключити незручні ситуації не вийде, адже поки ви не зрозумієте один одного, тривожність нависатиме над вами в кожний момент діалогу.

Однак можна звести такі проблеми комунікації до мінімуму, дотримуючись кількох порад.

 

Будь ввічливий, незважаючи ні на що

Цілком логічно, коли на агресію включається реакція у відповідь.

Але проблема в тому, що агресія, навіть якщо вона реальна, а не тільки напади, що здаються, часом виникає між малознайомими людьми внаслідок непорозуміння.

Іноді достатньо почути щось, що, як здається, тебе ображає, і все виникає негативна реакція. Пам'ятай, що людина, яку ти не знаєш, так само не знає і тебе, і не може передбачити кожен твій тригер.

Наприклад, він пожартував щодо певного зовнішнього недоліку, не маючи на увазі саме тебе, і ти відразу починаєш мчати на нього з різкою критикою, не обираючи при цьому слів.

Але чи знав він, що це тебе зачепить? Навряд чи. Завжди будь ввічливий, навіть якщо незнайомець ображає твої почуття, неважливо, чи це стосується культури, політики, віри тощо.

Можливо, він не мав на увазі нічого поганого, а твоя неправильна поведінка викличе лише незручність, коли він пояснить, що до чого.

 

Дізнайся базову інформацію про людину і запам'ятай її

Навряд чи хтось буде невдоволений тобою, якщо ти в процесі розмови забудеш про щось специфічне на кшталт клички собаки тещі.

Але коли справа стосується базової інформації, такої як ім'я, дата народження, місце роботи та посада, це варто запам'ятати, щоб не потрапити у незручну ситуацію.

Причому дізнатися про цю інформацію дуже легко, та й запам'ятати нескладно, якщо уважно слухати співрозмовника.

Якщо цього не зробити, може виникнути необхідність уявити незнайомця людині, що підійшла до вас, а зробити це не вийде, адже його ім'я просто вилетіло з голови.

 

Будь уважним слухачем

У пункті вище ми вже торкнулися цього питання, але в даному випадку йдеться про якість хорошого слухача загалом. Це означає, що ти маєш не перебивати, не вставляти свої коментарі марно і вміти аналізувати сказану тобі інформацію.

Тут не допоможе імітація уважного слухача, адже якщо співрозмовник поставить тобі питання і ти не зможеш на нього відповісти, це викличе незручність, яку важко подолати простими вибаченнями.

Мало кому до вподоби, коли його думки ігнорують. І, звичайно ж, умій дослуховувати та правильно завершувати розмову.

Буде ніяково, якщо ти почнеш йти, вважаючи, що спілкування добігло кінця, а співрозмовник ще не домовив і просто зробив паузу, наприклад, щоб згадати щось.

Простіше кажучи, тобі треба підвести розмову до логічного завершення, нехай навіть це будуть банальні фрази на кшталт «ммм, зрозуміло».

 

Не намагайся справити враження

Більшість людей хочеться проявити себе, виділитися з натовпу. Особливо сильне це бажання у тих, хто відчуває, що не на своєму місці.

У спілкуванні з незнайомцями вони можуть показати себе з іншого боку, яку вже не вдасться продемонструвати друзям та знайомим.

Це у багатьох випадках призводить до незручних і навіть ганебних ситуацій. Якщо ти сильно намагаєшся, це видно навіть людині, яка не розуміється на психології.

Як мінімум, співрозмовник може вирішити, що ти дивна людина в поганому значенні цього слова, або навіть вважатиме, що так ти намагаєшся втертися до неї довірою.

Пам'ятай, що надмірні зусилля працюють у зворотний бік, адже з моменту старту твоєї компанії із «спокуси» тобі доведеться дотримуватися створеної легенди, щоб не руйнувати цю магію.

Однак не думай, що для уникнення незручних ситуацій потрібно бути лише самим собою. Прикрашуй і навіть вигадуй, але тільки в міру, щоб твоя легенда не далека від істини. Якщо до реальності домішати трохи фантазії, це навряд чи комусь нашкодить.

 

Не порушуй суперечливі теми

Більшість незручних ситуацій при спілкуванні двох людей, які погано один одного знають, виникає через озвучення теми, що викликає в суспільстві спекотні суперечки.

Якщо ти не хочеш, щоб на тебе дивилися як на дурну дитину чи навіть як на провокатора, не озвучуй наступних тем:

  • політика;
  • релігія;
  • соціальна нерівність;
  • фінансові питання;
  • національні питання.

Крім того, не варто порушувати тему твого бачення проблеми добра і зла, а також справедливості.

Пам'ятай, що для кожного сприйняття чорного та білого є унікальним, і твоє ставлення до цього може спричинити відторгнення в іншої людини.

 

Не готуйся до розмови наперед

Багато заздалегідь готуються до розмови з незнайомцем, будуючи в голові своєрідний сценарій.

Причому цей сценарій жорстко фіксований, і будь-яке відхилення від нього здатне викликати замішання, що є причиною незручних ситуацій.

Тому не треба готуватися до розмови, нехай вона йде спонтанно.

В іншому випадку по твоїй напруженій особі буде видно, як у твоїй голові напружуються звивини, і ти, ніби в комп'ютерній грі, вибираєш варіант із правильною відповіддю.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Розлучитися чи зізнатися: що pобити, якщо дівчина погано цілується Карьера 0 Як серйозно поговорити з другом, який постійно бере у вас гроші та ніколи не… MC Like 0 Новая съемка Victoria's Secret ко Дню Святого Валентина 2020 MC Like 0 Возлюбленная Венсана Касселя в откровенной съемке В курсе 0 Тімоті Шаламе та Зендая у великому трейлері «Дюни-2» Секс 0 4 совета для секса втроем Гаджеты 0 Вещь дня: как говорить по телефону "через палец" Секс 0 Гид по эротическим перепискам MC Like 0 Девушка дня: бывшая Криштиану Роналду Карьера 0 7 самых неудачных вопросов на cобеседовании В курсе 0 Финальный трейлер второй части "Дэдпула" Секс 0 Ученые: главные условия хорошего секса Секс 0 5 правил для тех, кто ведет свободную сексуальную жизнь В курсе 0 8 вещей в фильмах ужасов, которые мы ненавидим Внешность и здоровье 0 10 вещей, которые я понял, когда не пил все лето Вокруг света 0 Вредные советы: как не нужно себя вести в арабских странах Звезды 0 Фото дня: Эмили Ратаковски на обложке GQ Звезды 0 Очень горячая Даутцен Крез в рекламной кампании Hunkemoller В курсе 0 В Японии разработали дисплей, который передает вкус показываемой на нем еды Секс 0 Ученые: тебе уже изменили один раз? Скорее всего, изменят и снова
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.