Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як бути, якщо дівчина постійно загрожує тобі розставанням

02.06.2023 — MC Like
Як бути, якщо дівчина постійно загрожує тобі розставанням

Загрози про розлучення завжди викликають у люблячої людини як мінімум легку паніку. Чути від партнера про те, що він хоче розірвати стосунки – боляче та неприємно. Особливо, якщо при цьому тобі здається, що ти не зробив нічого поганого.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

На жаль, більшість людей використовує привід про розставання, щоб домогтися від тебе певних вчинків або просто звернути твою увагу на ситуацію, що їх тривожить.

Зрозуміти, що робити, якщо тобі загрожують розставанням – досить непросто. Варіантів розвитку подій може бути надто багато, і далеко не всі їх призводять до бажаних результатів.

MEN'S CULT зібрав кілька порад, які допоможуть тобі створити ефективну взаємодію з дівчиною.

 

Не ігноруй причину таких загроз

Навіть якщо тобі здається, що дівчина перебільшує або прискіпується до тебе несправедливо, не поспішай відмахуватися від серйозної розмови. У будь-якому разі подібна поведінка лише змусить її ще більше засумніватися у твоїй готовності слухати та чути її претензії.

Якщо ти доросла і відповідальна людина, яка розуміє, що будь-які проблеми у стосунках можна і потрібно обговорювати та вирішувати, ти не залишиш причину загроз дівчини поза увагою.

Одна відверта розмова, в якій кожен з вас отримає можливість висловитися про своє сприйняття ситуації, може не лише врятувати ваші стосунки, а й вивести їх на новий рівень.

Якщо ж ти ігноруватимеш слова дівчини про те, що її не влаштовує – погрози про розлучення цілком можуть втілитись у реальність.

Будь-якому терпінню рано чи пізно приходить кінець, і в такі моменти тобі буде безглуздо намагатися щось виправити.

 

Намагайся знаходити компроміси у спірних ситуаціях

Спірні ситуації у відносинах виникають навіть у тих людей, які схожі один на одного інтересами, смаками та поглядами на майбутнє.

Зазвичай у такі моменти тобі потрібно сісти та обговорити з дівчиною можливість знайти компроміс, який однаково влаштовував би вас обох.

Подібні проблеми вирішуються саме так: ніхто не повинен поступатися партнеру, якщо при цьому доведеться пожертвувати своїми власними потребами та бажаннями.

Якщо дівчина готова шукати компроміси – значить ситуація вичерпана. Можливо, погрози розставання були лише спробою звернути твою увагу на проблему, яка тривалий час її турбувала.

Поясни, що ти завжди готовий піти їй назустріч, і попроси більше не говорити про можливий розрив стосунків без дійсно вагомого на те приводу.

Якщо ж вона вимагає дій тільки від тебе, при цьому не збираючись нічого робити - тут вже можна задуматися, чи є сенс продовжувати зустрічатися з такою людиною.

Неготовність йти на компроміс може бути ознакою того, що дівчина не поважає твої потреби та бажання чи просто не готова вступати у здорові стосунки.

 

Прислухайся до думки дівчини

Щоб такі ситуації траплялися якнайрідше, тобі необхідно навчитися прислухатися до думки дівчини. Причому не лише у якихось глобальних питаннях, а й у повсякденних дрібницях.

Чим частіше дівчина відчуватиме, що її слово має вагу у ваших відносинах, що ти чуєш те, що вона тобі говорить, і намагаєшся, щоб вам двом було однаково комфортно, тим рідше у неї виникатимуть думки про розрив.

Бути уважним до того, що хочеться твоїй дівчині досить просто. Проте саме ця умова дозволить тобі скоротити кількість можливих конфліктів до мінімуму.

 

Звертай увагу, що це маніпуляція

У більшості випадків загрози про розлучення – це маніпуляція. Направлена вона на те, щоб добитися від тебе бажаного.

Наприклад, щоб ти вчинив так, як хоче дівчина, пробачив її помилку, пішов на компроміс у ситуації, коли тобі принциповий результат, і таке інше.

Звичайно, не варто погоджуватися на розлучення, якщо ти цього не хочеш, щоби просто подивитися на реакцію дівчини. Але й діяти так, як вона змушує тебе – теж не варіант. У такому разі важливо зберігати спокій та розважливість.

Не визнавай за собою провину, яку дівчина намагається нав'язати, не реагуй на неприємні слова на свою адресу, не показуй, що тебе непокоїть результат вашої розмови.

Найкраще, що ти можеш зробити, опинившись у цій ситуації, - це закінчити розмову, попросивши дівчину для початку заспокоїтись і ще раз обміркувати її пропозицію про розлучення. Через деякий час ви обговорите те, що сталося між вами, але вже без зайвих емоцій.

Розкажи дівчині, що ти розпізнав маніпуляцію і не хочеш піддаватися їй. Якщо вона насправді не збиралася закінчувати ваші стосунки, погрози про розставання припиняться. І натомість ви поговорите про те, як налагодити комунікацію.

 

Попроси сказати тобі все, що її в тобі не влаштовує

Часто дівчина може загрожувати тобі розставанням, просто не розуміючи, як сказати тобі, що її не влаштовує.

Можливо, вона з якоїсь причини вважає свої вимоги сором'язливими чи заздалегідь переконує себе в тому, що ти не сприймеш її прохання всерйоз.

Твоє завдання показати їй, що ти завжди відкритий до діалогу. Проаналізуй, після якихось твоїх вчинків чи слів ти зустрічаєшся з подібною реакцією від дівчини.

Якщо ти виявиш певну закономірність, заведи про це першим. Абсолютно нормально попросити дівчину, щоб вона висловила тобі все, що її не влаштовує. І їй, і навіть тобі самому після такої розмови набагато простіше вибудовувати комунікацію далі.

Ти розумітимеш, у чому причина неприємних слів дівчини, і зможеш вирішити, що ви робитимете в цій ситуації: змінюватися, домовлятися чи розлучатися.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Секс в офисе: все, что вы хотели знать (но боялись спросить) В курсе 0 Стартовали съемки третьего сезона «Ведьмака» Юмор 0 10 типов мужчин, которые отпугивают девушек на пеpвом свидании Юмор 0 Чи знаєте ви, навіщо чоловікам соски? Психология отношений 0 7 причин, почему нельзя делать кого-то смыслом своей жизни Карьера 0 10 ежедневных ошибок, из-за которых ты ничего не успеваешь Секс 0 Когда сексуальная жизнь - отстой MC Like 0 Диско и много красоты в новом ролике Coco de mer Психология отношений 0 Как удовлетворить женщину великим и могучим языком Секс 0 Почему секс в душе - не лучшая идея В курсе 0 Шарлиз Терон в роли бессмертной в новом фильме Netflix "Старая гвардия" Психология отношений 0 6 поширених чоловічих комплексів, до яких жінкам немає справи Секс 0 Сексуально или глупо? Психология отношений 0 Как из дружбы сделать отношения Карьера 0 Как убить в себе колхозника В курсе 0 Группа "Ленинград" выпустила новый видеоклип "Фотосессия" Секс 1 Ученые: твоя сексуальная жизнь зависит от грамотности Звезды 0 Наоми Кэмпбелл разделась в рекламной кампании Vivenne Westwood Секс 0 "Лучше уж со страпоном, чем с плохим человеком": честные истории о первом сексе Внешность и здоровье 0 9 вещей, которые человеческое тело теряет с каждым годом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.