ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 ознак того, що тобі не варто витрачати час на пошук компромісів у відносинах

30.01.2024 — Психология отношений
6 ознак того, що тобі не варто витрачати час на пошук компромісів у відносинах

Навіть ті партнери, які мають багато спільного, не можуть бути схожими у всьому.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Для того, щоб підтримувати хороші взаємини в парі, необхідно вчитися шукати компроміси, тобто приходити до рішення, яке однаково задовольнить і тебе, і твою дівчину. Щоправда, далеко не у всіх ситуаціях варто йти на компроміс із партнером.

Ми зібрали кілька ознак того, що тобі не варто витрачати час та сили на те, щоб іти назустріч дівчині.

 

У вас відсутнє порозуміння

Неможливо прийти до будь-якого компромісу, якщо ви з дівчиною не здатні порозумітися один з одним. Відсутність порозуміння на корені обрубує всі ваші спроби домовитись.

Натомість ви просто витрачаєте час і сили на конфлікти, з'ясовуєте, хто з вас правий, а хто винен, намагаєтеся довести, що саме ваш варіант буде більш виграшним для обох.

Немає сенсу продовжувати стосунки з людиною, яку ти не розумієш або яка зовсім не розуміє тебе.

У такому разі для того, щоб уникнути сварки, комусь доведеться пожертвувати своїми інтересами заради іншого. Згодом рівень вашого невдоволення тільки зростатиме, а нові компроміси погіршать ваші взаємини ще більше.

 

Дівчина байдужа до твоїх потреб

Одна з головних причин, чому не варто шукати компроміс у відносинах, — це байдужість дівчини до твоїх потреб.

Якщо ти постійно стикаєшся з неповагою з її боку, зневагою до твоїх інтересів, ігноруванням прохань, вашу взаємодію вже не можна назвати здоровою.

У ньому відсутні взаєморозуміння та бажання зробити життя коханої людини кращим. У такому разі пошук компромісів може бути для вас марною тратою часу.

Дівчина в жодному разі не сприйматиме твої потреби всерйоз, навіть якщо погодиться на запропоновані тобою умови. Ти страждатимеш через її негатив, закиди, маніпуляції.

Якщо твій партнер не поважає те, що для тебе важливо, краще подумати про те, наскільки цінними є ваші взаємини для вас обох.

 

Дівчина виявляє агресію та ініціює конфлікти

Бажання знайти компроміс має бути обопільним. Якщо тільки ти один готовий йти назустріч партнеру, нічого хорошого з цього не вийде, особливо якщо на твоєї готовності дівчина реагує агресивно, провокує конфлікти.

Така поведінка є ознакою того, що людина просто не збирається відмовлятися від своїх початкових бажань і рішень.

І заради того, щоб ви вчинили саме так, як вона хоче, дівчина здатна піти на порушення твоїх особистих кордонів, тиск і маніпуляції.

Якщо твої спроби обговорити ситуацію та дійти спільної думки супроводжуються постійними конфліктами, подумай, чи є сенс продовжувати йти назустріч партнеру.

Неможливо створити здорові стосунки з людиною, яка не хоче ставити ваш загальний добробут та комфорт на перше місце у списку пріоритетів.

 

У вас не відповідають життєві установки та цінності

Невідповідність цінностей та життєвих установок виключає будь-який компроміс у відносинах.

Якщо ти і твоя дівчина живете, дотримуючись принципово різної системи цінностей, кожен з вас бачитиме рішення проблеми по-своєму. Знайти спільну мову і дійти одних і тих самих висновків щодо ситуації буде дуже важко. Та й механізм дій у певних обставинах у вас може бути різним.

Звичайно, при величезному бажанні та стараннях ви можете знайти компроміс, але це лише тимчасове вирішення проблеми.

У довгостроковій перспективі нічого не зміниться, тому що через кілька днів, тижнів або місяців один із вас підніме ту саму тему і висловить своє невдоволення. Якщо у вас дуже різні погляди на світ, краще не мучити один одного.

 

Дівчина часто змінює свої вимоги

Здорово, коли обидва партнери у парі чітко розуміють, чого вони хочуть. У такому разі дійти компромісу буде нескладно.

Інша річ, якщо дівчина постійно змінює свої вимоги та очікування. Це ставить тебе в наперед програшну позицію: знайти рішення, яке задовольнить обидві сторони, виявиться неможливим. Просто тому, що один із вас не може ясно сформулювати свої потреби та дотримуватись обраної позиції.

Страждати при такому розкладі ви будете обидва. Дівчина — тому що не може визначитися і через це страждає від незадоволеності.

Ти тому, що домовитися з тим, хто не знає, чого хоче, не можна. Щоб пошук компромісу допоміг вашим відносинам, кожному необхідно приділити час самоаналізу.

 

Дівчина не хоче відступати від свого рішення

І нарешті пошук компромісів перетвориться на абсолютно безглузде заняття, якщо дівчина не збирається відступати від свого рішення.

Таке може статися в тому випадку, якщо для неї це принципово важливо, вона боїться або не хоче міняти щось, шукати умови, за яких залишитеся задоволені ви обидва, а не тільки вона одна.

Можна нескінченно звинувачувати її в тому, що вона чинить егоїстично або не цінує ваші стосунки, але навряд чи це призведе до чогось доброго.

У кращому разі ви все ж таки прийдете до компромісу, але через якийсь час дівчина обов'язково висловить тобі своє невдоволення. Бувають тупикові ситуації, які руйнують стосунки.

Це залишається тільки прийняти як даність, особливо якщо пошук компромісу цілком і повністю лягає на тебе, а дівчина ясно дає зрозуміти, що не збирається змінювати своє рішення. Тут тобі потрібно подумати про те, наскільки прийнятним для тебе є такий розвиток подій.

Якщо ти готовий пожертвувати своїми потребами, бажаннями чи внутрішніми установками заради збереження стосунків, то окей. Якщо ні, то, можливо, це сигнал про те, що ви не підходите один одному і варто задуматися про розлучення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 #говоритьжінка: жінки, з якими краще не зв'язуватись Психология отношений 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це Карьера 0 6 не самых приятных вещей, о которых нужно подумать в конце года Звезды 0 День одиннадцатый: Джиджи Хадид в новом ролике LOVE Magazine В курсе 0 Неймар у чоловічій рекламній кампанії SKIMS Психология отношений 0 6 вещей, которые мгновенно отталкивают женщин от мужчин В курсе 0 Первый официальный тизер заключительного сезона сериала "Игра престолов" MC Like 0 Много красоток в весенней коллекции Coco de Mer 2019 Звезды 0 Дуа Липа танцует во взмокшей одежде в своем новом клипе "Electricity" Автомобили 0 Volvo запатентовала съемный руль и сенсорные педали Звезды 0 Фото дня: Ирина Шейк для новогодней коллекции Intimissimi Психология отношений 0 Почему подруги нас бросают Вокруг света 0 В Лос-Анджелесе открыли бар для тех, кто не верит в любовь и День святого… Карьера 0 8 причин перестати надто сильно відкриватися людям Секс 0 Ученые: стоны - никакая не часть женского оргазма Карьера 0 Секс-инквизиция Секс 0 Выяснена истинная причина, почему девушка не хочет, чтобы ты делал ей… Юмор 0 12 речей, які позбавляють тебе незайманості Автомобили 0 Toyota добавила в модельный ряд еще один кроссовер Карьера 0 9 брудних методів маніпуляції
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.