ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 переваг життя без стосунків, якщо ти ще не зустрів відповідну дівчину

15.01.2024 — Психология отношений
9 переваг життя без стосунків, якщо ти ще не зустрів відповідну дівчину

Життя без стосунків для багатьох здається безглуздим або безрадісним. Іноді здається, що тільки знайшовши любов, ти можеш відчути себе повноцінним, реалізувати весь свій потенціал і зрозуміти, що ти на правильному шляху.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак відсутність стосунків не привід ставити на собі хрест, страждати та займатися активним пошуком.

Можливо, ти просто ще не зустрів ту саму відповідну тобі дівчину. А той час, поки ти перебуваєш в очікуванні вашого знайомства, тобі краще використати по максимуму.

Сьогодні ми зібрали кілька причин, чому життя без стосунків — це чудова можливість дізнатися про себе, вирости як особистість і досягти успіху в різних сферах життя.

 

Ти зможеш точно зрозуміти, що тобі потрібно від стосунків

Якщо зараз поряд немає тієї дівчини, з якою тобі хотілося б побудувати стосунки, то використовуй цей час для того, щоб визначити свої бажання та потреби.

Поки ти один, тобі буде набагато простіше зрозуміти, чого ти чекаєш від стосунків загалом.

Аналізуй свої очікування, працюй зі страхами, які заважають тобі отримувати те, що ти хочеш, постарайся прикинути, чи є речі, в яких не згоден йти на компроміс.

Все це зіграє свою роль у майбутньому — чітке розуміння того, чого ти прагнеш, зменшить ймовірність розчарувань.

 

У тебе є більше часу для саморозвитку

Поки ти ні з ким не зустрічаєшся і знаходишся в очікуванні знайомства з дівчиною, що підходить тобі, ти можеш зосередитися на собі і своєму розвитку.

Повністю контролюючи весь свій час, ти можеш розподіляти вільний годинник між роботою, навчанням та особистісним зростанням.

У тебе буде достатньо ресурсів для того, щоб попрацювати зі своїми недоліками, позбутися негативних патернів поведінки та виробити в собі ті звички, про які ти завжди мріяв.

 

Ти можеш повністю занурюватися в улюблену справу

Якщо ти маєш хобі, то приділи йому час. Самотність — чудова можливість заглибитись у вивчення того, що тебе завжди притягувало.

Ти можеш присвятити себе розвитку нових талантів або вдосконаленню наявних навичок. Головне – отримувати задоволення від того, що ти робиш.

Повір, людина зі сформованими інтересами, якій завжди є чим зайнятися, навряд чи буде розчинятися в партнері або вступати у відносини через нудьгу.

 

Ти зможеш побудувати кар'єру

Зрозуміло, і будучи у стосунках, ти можеш активно будувати кар'єру. Але який успіх — вийти на бажаний рівень до того, як ти зустрінеш ту саму.

Поки ти один, тобі не потрібно ділити свій час із дівчиною, отже, зосередитись на професійному розвитку буде набагато легше.

Крім того, ніхто не страждатиме від нестачі уваги з твого боку. Тож поки одна з найважливіших зустрічей у твоєму житті ще не відбулася, ти можеш зосередитися на здобутті нових навичок, підвищенні кваліфікації та просуванні.

 

Ти більш фінансово незалежний

Відносини з дівчиною – це завжди включення нових пунктів до списку витрат.

Залицяння, спільні розваги, проживання та інші витрати можуть бути вагомими та змушувати тебе робити складний вибір або відмовляти собі в чомусь. Поки ти без стосунків, ти можеш розподіляти свій бюджет так, як заманеться.

Наприклад, економити на певних витратах, щоб зробити собі несподівану та необов'язкову покупку чи влаштувати поїздку до міста своєї мрії.

Ти можеш розпоряджатися своїми грошима так, як вважаєш за потрібне, і робити інвестиції у свій настрій, самопочуття, досягнення довгострокових цілей.

Ще один значний плюс – ти можеш підготувати фундамент для створення серйозних стосунків та планування сім'ї у майбутньому.

 

Ти маєш повну свободу в прийнятті рішень

Поки ти будуєш своє майбутнє самотужки, всі рішення ти можеш приймати без огляду на думку оточуючих.

Тобі не потрібно обмежувати себе якимись компромісами, достатньо діяти відповідно до власних цінностей, переконань та планів.

Як поводитися, де проводити свій вільний час, з ким і як вибудовувати спілкування — все це ти можеш вирішити за секунду, не відчуваючи потреби попередити когось або запитати пораду. Ти не будеш скований взаємними домовленостями.

 

Ти сфокусований на собі

Якщо ти ще не зустрів дівчину, з якою тобі хотілося б збудувати стосунки, ти можеш присвятити більше часу і сил самому собі. Корисно використовувати наявні ресурси на самоаналіз, особистісний розвиток, здійснення своєї мрії або досягнення цілей.

Більше того, ці дії допоможуть тобі стати більш усвідомленою і самодостатньою людиною, тож тобі не захочеться вступати у стосунки просто для того, щоб позбутися самотності.

Ти почнеш підходити до пошуку партнера серйозніше, звертати більше уваги на те, чи підходите один одному чи ні, відсуваючи симпатію на другий план.

 

Ти розширюєш коло спілкування

Звичайно, наявність дівчини не означає, що ти маєш випасти із соціального життя та підтримувати спілкування лише з тими, з ким у тебе вже вибудовані взаємини.

Але все ж таки, поки ти ні з ким не зустрічаєшся, у тебе набагато більше вільного часу, сил і бажання взаємодіяти з оточуючими.

Ти можеш використати цю можливість, щоб розширити уявлення про людей, знайти своїх однодумців, отримати заряд мотивації та натхнення.

Крім того, саме в ході нових та цікавих знайомств ти можеш зустріти ту саму, з якою в тебе вдасться побудувати здорові та довгострокові стосунки.

 

Ти рухаєшся вперед у комфортному для тебе ритмі

Поки ти ще не вступив у стосунки, тобі немає сенсу підлаштовуватися під когось іншого. Ти можеш рухатися вперед без огляду на оточуючих у тому ритмі, який буде тобі найбільш комфортним.

Ніхто не поспішатиме тебе, ні з ким не потрібно буде звіряти свої цілі та терміни їх досягнення, не буде сенсу шукати компроміси.

Звичайно, всьому цьому тобі необхідно навчитися, але поки ти один, тебе нічого не стримує.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 10 глупых мифов, в которые ты веришь из-за кино Психология отношений 1 Нудный объект желания. Почему девушки так боятся зануд Секс 0 5 сексуальных практик, к которым нужна серьёзная подготовка Звезды 0 Пэрис Хилтон в видеоролике журнала Love В курсе 0 Харрісон Форд в трейлері продовження «Індіани Джонса» В курсе 0 Иван Дорн и чирлидерши в клипе "Beverly" Секс 0 5 неочевидных вещей, которые могут привести к сексу Автомобили 0 Американский стартап выпустит электрический кроссовер с зарядкой от солнца В курсе 0 Playboy впервые поместил на обложку мужчину В курсе 0 McDonald's выпустили коллекцию свечей с ароматом чизбургера Внешность и здоровье 0 Какие коктейли пить, когда тебе за 30? Секс 0 15 человек, с которыми вы никогда не должны спать В курсе 0 Бенисио Дель Торо в трейлере боевика "Солдат" В курсе 0 LEGO пропонує зібрати щит Капітана Америки з 3000 елементів Психология отношений 0 Як відродити стосунки, в яких згасла пристрасть Юмор 0 10 совершенно бесчестных способов соблазнения Внешность и здоровье 0 adidas выпустил защитные маски из переработанных материалов MC Like 0 Эмили Ратажковски в рекламе купальников Inamorata Swim Юмор 0 5 вещей, которые девушки ненавидят в свиданиях Карьера 0 11 речей, на які ти витрачаєш свій час і сили замість того, щоб змінювати своє…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.