Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку

29.02.2024 — Психология отношений
7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку

У відносинах дуже важливо знаходити компроміси і поважати думку один одного.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо твоя дівчина не зважає на твої погляди, ігнорує прохання, маніпулює тобою і не дає можливості жити так, як хочеться, ваше кохання навряд чи проживе довго.

Тож тобі час взяти себе в руки і почати розбиратися в причинах такого ставлення до тебе. 

MEN'S CULT допоможе тобі визначити, у чому може бути проблема.

 

Ти завжди поступаєшся за своєю ініціативою

Давай відверто: якщо ти завжди поступався дівчині, причому робив це за своєю ініціативою, і тут раптом усвідомив, що тобі набридло і треба щось змінювати, то швидких змін не буде. Дивно, що тебе так довго влаштовував такий стан справ.

Так чи інакше тобі доведеться розмовляти з дівчиною, пояснювати їй, чому ти раніше поводився по-іншому, шукати компроміси, навіть відстоювати свою думку.

Постійні поступки з твого боку дають дівчині відчуття, що її переваги та плани набагато важливіші, ніж твої власні.

Навіть якщо ти керувався добрими намірами, тепер тобі треба провести справжню роботу над собою та своїми стосунками, щоб повернути цінність своїм поглядам.

 

Ти довгий час ігнорував цю проблему

Чим довше ти ігноруєш наявність цієї проблеми, тим менше у тебе шансів щось змінити. Твоє мовчання у такому разі дівчина може розцінювати як згоду з тим, що тебе влаштовує такий розклад подій.

Адже ніхто не зобов'язаний катувати тебе питаннями, чи все добре. Мається на увазі, що доросла людина у відносинах повідомлятиме про те, що вона думає, хоче чи відчуває.

Швидше за все, твоя дівчина звикла до такої динаміки і вже не бачить причин щось міняти. І її не варто в цьому звинувачувати: ти сам склав із себе відповідальність з ухвалення будь-яких рішень.

 

Ти не вмієш доносити свою думку

Вкрай важливо вміти доносити свою думку, робити це чітко, акуратно, використовуючи аргументи. Комунікація - це основа будь-яких людських взаємин, і якщо ти хочеш, щоб з твоїми поглядами вважалися, тобі необхідно навчитися правильно висловлювати свої думки.

Дівчина може нехтувати твоєю думкою тому, що ти навіть не намагаєшся якось його обґрунтувати, надто сильно тиснеш на неї, не описуєш перспективи і не наводиш жодних доказів.

Ніхто не повинен вірити тобі на слово, сліпо дотримуючись твоїх амбіцій і потураючи бажанням.

Вчися розмовляти з дівчиною щоразу, коли ви не сходитеся в думках. Роби це спокійно, зацікавлено, не звинувачуй її в нерозумінні і таке інше.

Задавай уточнюючі питання, наводь приклади, розповідай про те, як те чи інше рішення вплине на ваші взаємини, а не лише на тебе.

 

Ти ставиш її думку вище свого власного

Якщо ти ставиш її думку вище свого власного, сприймаючи його як істину в останній інстанції, ти автоматично знижуєш значущість своїх поглядів.

Спочатку дівчині може подобається такий підхід, але згодом це дуже набридає. Через нудьгу або будь-які егоїстичні мотиви вона може почати маніпулювати тобою.

У майбутньому це призведе до тотального ігнорування твоєї думки та повного усунення тебе від прийняття спільних рішень. Тож намагайся зберігати баланс: сприймай однаково серйозно як її, так і свої погляди.

Ніхто з вас не має пріоритету, ніхто інший не може визначати цінність чужої думки. Просто шукайте компроміси і не вимагайте один від одного робити так, як вам хочеться.

 

Ваші життєві досвіди та погляди дуже різні

Відмінності у ваших переконаннях та накопиченому життєвому досвіді можуть призвести вас до постійних конфліктів та відсутності порозуміння.

Дві людини не можуть мислити та сприймати інформацію однаково. І ти, і твоя дівчина формуєте свою думку через призму особистих переживань.

Ви бачите речі по-різному, і логічно, що кожен з вас діятиме, покладаючись на свій життєвий досвід, цінності і таке інше, якщо компроміс знайти неможливо.

Ви не єдине ціле. І ви не повинні сходитися у всьому. Те, що ви робите кожен по-своєму, не означає, що ви не поважаєте думки один одного. Ви просто йдете своїм шляхом.

 

Ти постійно змінюєш свою думку

Дівчина може почати ігнорувати твою думку, якщо вона часто змінюється.

По-перше, непостійні погляди та цілі викликають недовіру з її боку. Щоразу, коли дівчина вислуховуватиме тебе, у неї можуть закрадатися сумніви в істинності твоїх слів.

По-друге, постійна мінливість = спонтанність. Це означає, що твій партнер просто не знає чого чекати від тебе. У ситуаціях, коли дівчині важливо швидко визначитися з рішенням, вона може не брати твою думку до уваги, покладаючись на саму себе.

По суті, не можна враховувати або не враховувати думку, якщо її немає. Твої коливання від одного варіанту до іншого лише перешкоджатимуть встановленню стабільності та взаєморозуміння у відносинах.

 

Ти відчуваєш занадто сильний страх втратити дівчину

Якщо ти відчуваєш сильний страх перед самотністю, цілком імовірно, що ти робитимеш що завгодно, аби не допускати конфліктних ситуацій з дівчиною.

Щоразу, коли у ваших стосунках виникає проблема чи якісь розбіжності, ти можеш добровільно жертвувати своїми потребами та інтересами.

Тобі здається, що таким чином ти унеможливиш розрив. Твоя логіка проста: якщо дівчина отримує все, що хоче, і не зустрічається з опором із твого боку, їй нема чого ініціювати розставання.

З одного боку, це дійсно так. Більшості людей подобається, коли життя будується так, як вони хочуть чи планують.

З іншого боку, до такого ставлення швидко звикають і починають сприймати його як належне. Наступного разу, коли ти вирішиш таки висловити свою думку і вчинити по-своєму, ти можеш зустрітися з жорсткою відмовою або зневагою.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Ученые назвали самые эффективные женские фразы для знакомства с мужчиной Карьера 0 11 рабочих навыков, которые ускорят твой карьерный рост В курсе 0 Том Холланд в трейлере фильма "По наклонной" В курсе 0 Опубликованы первые кадры восьмого сезона "Игры престолов" Секс 0 #говоритженщина: как бабы палят на измене MC Like 0 Диско и много красоты в новом ролике Coco de mer Внешность и здоровье 0 4 способа избежать похмелья Юмор 0 Девушкам это в тебе не нравится Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить В курсе 0 Amazon показали первый кадр из сериала по «Властелину колец» Психология отношений 0 5 причин, чому дівчина стає головним сенсом твого життя Автомобили 0 6 вещей, которые реально бесят в современных автомобилях Звезды 0 Кайлі Дженнер для зимового випуску Interview Юмор 0 Минный пол: 20 вещей, которых мы боимся в женщинах Внешность и здоровье 0 5 неправильных вещей, которые ты делаешь, пытаясь похудеть Автомобили 0 5 марних фішок сучасних автомобілів Юмор 0 15 стыдных вещей, которые делает каждая женщина Юмор 0 33 прекрасных порыва, которые ты никогда не захочешь повторять Психология отношений 0 Почему подруги нас бросают Секс 0 8 вещей, которые беспокоят женщин во время секса
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.