Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі

28.02.2024 — Психология отношений
8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі

Найстрашніше, що може статися у відносинах, — це зрада. Такий вчинок з боку коханої людини руйнує довіру, боляче б'є по самооцінці, травмує та віддаляє вас один від одного.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зіткнувшись із зрадою одного разу, згодом ти можеш всюди шукати каверзу, сумніватися в щирості дівчини, надмірно ревнувати її або закриватися в собі.

На жаль, не кожна людина розуміє, що ховається під словом зрада. Ми звикли, що це обов'язково має бути зрада. Насправді форм зради набагато більше, і кожна з них здатна завдати найсильнішого болю.

Щоб не тягнути на собі стосунки, які роблять тебе нещасним і заважають відчути свою справжню цінність, ти маєш уміти розпізнавати зневагу до тебе.

У цій статті ми перерахували всі приклади зради у відносинах.

 

Емоційна зрада

Хитра і страшна зрада - емоційна зрада. Коли партнер приділяє більше часу, енергії, уваги та емоцій комусь іншому, при цьому ігноруючи кохану людину, нехтуючи її почуттями.

Вибудовувати глибокий емоційний зв'язок із будь-ким у той момент, коли ваші відносини потребують опрацювання, — це одна з форм зради.

Якщо дівчина не може поділитися своїми думками, побоюваннями, підтримкою, теплом з тобою, але при цьому віддає все перераховане вище нової людини в її житті, це дає право засумніватися в значущості ваших взаємин для неї.

 

Секрети та брехня

Основа довіри у відносинах – це чесність партнерів. Говорити правду не завжди легко і приємно, але це не повинно бути причиною приховування будь-яких фактів.

Якщо ти раптово виявив, що дівчина приховувала від тебе важливі факти, брехала чи недомовляла щось, ти можеш раз і назавжди втратити довіру до її слів. Ти розумітимеш: якщо вона обдурила тебе один раз, вона може зробити це другою, третьою і так далі.

Навіть найнеприємнішу інформацію можна донести до коханої людини так, щоб не травмувати її, заподіяти якнайменше болю. Для цього всього необхідно правильно підібрати слова.

 

Відмова в підтримці, коли ти її потребуєш

Звичайно, далеко не завжди у людей є сили підтримувати когось, іноді енергії не вистачає навіть на близьких людей. Але, всупереч цьому, якщо кохана людина перебуває у справді складній ситуації, залишитися байдужою неможливо.

Якщо ти гостро потребуєш допомоги чи підтримки дівчини, але у відповідь не отримуєш її або, що ще гірше, зустрічаєшся з знеціненням твоїх проблем, це зрада.

Особливо якщо йдеться про набуте захворювання, втрату близької людини або інші страшні події. Не отримавши підтримки та турботи в такі моменти, ти залишаєшся наодинці із самим собою та своїми насущними проблемами.

 

Маніпуляції та залякування

Якщо твоя дівчина контролює тебе, використовуючи різні маніпуляції, тисне на тебе при прийнятті рішень, змушує відчувати провину чи сором за свої вчинки, то це теж своєрідна зрада. Така поведінка є різновидом емоційного насильства.

У відносинах, де дві людини люблять, цінують та поважають одна одну, всі проблеми можна вирішити за допомогою відкритого діалогу.

А якщо когось щось не влаштовує, можна спробувати знайти компроміс або попросити партнера зробити інакше, а не вдаватися до маніпуляцій.

 

Приниження та неповага

Романтичні стосунки будуються на взаємній повазі та довірі, які дуже легко зруйнувати. Достатньо лише проявити до коханої людини, її потреб, бажань та емоцій зневагу, образити чи висміяти її, принизити.

Найгірше, якщо це сталося на увазі в інших людей, — публічний прояв неповаги можна точно розцінювати як зраду.

Після таких дій на свою адресу ти маєш серйозно замислитися над тим, чи твоя дівчина цінує ваші стосунки так само, як і ти. У переважній більшості випадків відповідь буде негативною.

 

Невиконання обіцянок, домовленостей

Коли дівчина не виконує своїх обіцянок або порушує домовленості, які є у ваших відносинах, довіра виявляється підірваною.

Такі дії з боку коханої людини, як мінімум, змушують сумніватися у всіх її словах і призводять до розчарування.

Особливо варто насторожитися, якщо така ситуація повторюється і, незважаючи на вибачення та обіцянки виправитися, дівчина продовжує йти проти ваших загальних правил та угод.

 

Фізичне насильство

Фізичне насильство - це дії, які здійснюються над людиною проти її волі, із застосуванням фізичної сили. Так, у більшості випадків ця проблема стосується дівчат, але все ж таки бувають і зворотні ситуації.

Теоретично ти можеш опинитися дома того, кого принижують, поранять, б'ють чи будь-якими іншими способами завдають фізичні страждання. Хлопці, які потрапили в такі відносини, можуть довгий час не надавати особливого значення такій поведінці.

По-перше, зізнатися у цьому собі чи комусь іншому заважають стереотипи: небажання здатися слабким. Ти можеш замислюватися над тим, як ця ситуація виглядає збоку: дівчина завдає шкоди хлопцеві — звучить смішно.

Насправді неважливо, хто саме відіграє роль агресора, дівчина чи хлопець, у будь-якому разі таке ставлення неприйнятне і має припинятися.

По-друге, якщо дівчина не може серйозно нашкодити тобі, ти можеш виправдовувати її дії або вважати, що ти на це заслужив.

Такий підхід докорінно невірний: жодні стосунки між людьми, які вважають один одного близькими, не повинні містити в собі жорстокість.

 

Фізична невірність

Найочевидніша форма зради у відносинах – це фізична зрада. Коли кохана людина йде на фізичний контакт із кимось іншим, незважаючи на домовленості з партнером про збереження вірності один одному. Причому до такої зради належить не тільки секс, а й поцілунки, петтінг.

Фізична зрада руйнує довіру, викликає хворобливі емоції, змушує засумніватися у своїй значущості людини. Звичайно, якщо ви спочатку дійшли спільної думки і погодилися на формат вільних відносин, ситуація буде трохи іншою.

У такому разі важливо заздалегідь промовляти свої бажання та наміри, повідомляти коханого партнера про те, що ти збираєшся зробити.

Але коли йдеться про традиційний формат відносин, фізична зрада здатна поставити хрест на вашому майбутньому.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 15 безумных поступков, совершенных ради женщины Вокруг света 0 Названа самая ленивая страна в мире Внешность и здоровье 0 Adidas Originals выпустили экологичные "стэнсмиты" и "суперстары" Внешность и здоровье 0 Помилки, які заважають тобі позбутися шкідливих звичок Юмор 0 Правило, соблюдая которое, никогда не окажешься в дураках В курсе 0 Marvel показала трейлер третьої частини «Вартових Галактики» Психология отношений 0 Уходи красиво или Как бросить девушку по-джентльменски В курсе 0 Marvel снимут отдельный фильм о Джокере В курсе 0 Netflix выпустил тизер новой экранизации «На Западном фронте без перемен» В курсе 0 Новорічні фільми для справжніх скептиків Внешность и здоровье 0 Levi's представили коллаборацию с Pokemon в стиле 90-х Карьера 0 Почему бедные люди покупают дорогие авто? Юмор 0 12 женских уловок, которым они научились в глянце В курсе 0 Marvel показала трейлер «Секретного вторжения» Психология отношений 0 Ученые: кому стоит обзаводиться семьей, а кто и один не пропадет Психология отношений 0 7 ознак, що твоя дівчина вірна тобі і немає приводів для ревнощів В курсе 0 Трейлер сериала "Проклятая" от Netflix Карьера 0 Что отличает зрелого мужчину от мальчика Автомобили 0 Представлен кроссовер Ford Kuga нового поколения Вокруг света 0 Этот прекрасый мир: фотографии National Geographic Travel Photographer 2017
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.