Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Усі види відкритих відносин: поліаморність, амбіаморність та ще 3 типи

10.02.2023 — Психология отношений
Усі види відкритих відносин: поліаморність, амбіаморність та ще 3 типи

Навіть якщо ти абсолютно моногамний і ніколи не думав про те, щоб розширити свій досвід, "ворога" потрібно знати в обличчя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми, звичайно, не пропагуємо нетрадиційні цінності, але пропонуємо хоча б бути у темі. Адже моногамія — це завдання з одним невідомим (точніше, з одного, а ще точніше — з відомою). А ось полігамія - рівняння з безліччю змінних.

Щоб відрізнити один від іншого, іноді потрібна роз'яснювальна бригада. Тож поїхали!


Свінгерські відносини

Тут все просто: групові секс-вечірки, в яких беруть участь пари, які перебувають у стосунках. Основна фішка – обмін постійними партнерами. Тільки секс, ніякої духовної прихильності.

Втім, розчаруємо (або порадуємо): за словами психолога, секс-коуча Джолі Гамільтон, свінг уже виходить із моди у молоді.

 

Поліаморність

Цей термін характеризує людей, які не можуть зупинитися на любові до однієї людини. Вони не зраджують, вони просто люблять кількох дівчат чи хлопців одночасно.

«Поліаморія – це менше про секс і більше про почуття, – пояснює доктор Гамільтон. — При цьому поліаморія не вважається обманом: усі сторони знають один про одного і погоджуються брати участь у такому союзі».

 

Полісексуальність

Цей тип відносин якраз обернений поліаморією. Тут все про секс, а не про емоції.

«Багато мільйонів і представників покоління Z віддають перевагу цьому терміну свінгу, — пояснює експерт. — Назвати себе полісексуалом — зайвий раз наголосити, що ти хочеш мати сексуальні зв'язки з кількома людьми».

При цьому, за словами психолога, такі люди мають емоційні табу: вони заздалегідь вирішили, що їхні почуття до сексуальних зв'язків не мають жодного відношення.

 

Амбіаморність

Це відкритість як до моногамних, і до поліаморним відносинам. За словами експерта, амбіаморна людина почувається десь посередині «спектру» і щаслива від того, що може залежно від ситуації бути в тих чи інших відносинах.

«Я б сказала, що переважна більшість людей є амбіаморними, — каже Джолі Гамільтон. — Зрештою, не всі відносини, в які ми вступаємо, працюють за однією схемою і не всі вони назавжди і раз. Тож люди добре адаптуються до різних варіантів».

 

Консенсуальна немоногамія

Це коли партнери відкрито домовляються у тому, що вони вільні друг від друга. Це не передбачає парних побачень, вечірок на трьох чи чотирьох.

Але це про те, що ти можеш зустрітися з іншою дівчиною, а вона з іншим хлопцем. І жодних претензій одна до одної, всі щасливі.

Є ще етична моногамія як підвид консенсуальної. За такого підходу до стосунків секс з іншими припустимо, а кохання — ні.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Способ знакомства для стеснительных мужчин В курсе 0 Джон Траволта в трейлере "Кодекс Готти" В курсе 0 Дуэйн Джонсон в первом трейлере «Чёрного Адама» Психология отношений 0 Отношения с женщиной, которая намного старше тебя Психология отношений 0 Як вийти з френдзони Карьера 0 Що таке стадний інстинкт і як не піддаватися впливу натовпу Психология отношений 0 10 самых распространенных причин для ссоры в отношениях, и как грамотно… Юмор 0 Способы очаровать родителей, подруг и животных твоей девушки Карьера 0 Как нужно продавать: 10 лучших фильмов для ритейла В курсе 0 Вийшов трейлер фільму Джорджа Клуні «Хлопчики у човні» Звезды 0 Белла Хадид позирует в одних ремнях в новой кампании Calvin Klein Секс 0 Ученые: женщины испытывают оргазм чаще (чем это происходит в реальности) Секс 0 #говоритмужчина: правила незащищённого секса Карьера 0 9 ознак того, що ти сам заважаєш собі добре жити Звезды 0 Хелена Кристенсен для рекламной кампании Coco De Mer Секс 0 40 главных фактов о сексе, без знания которых просто неприлично им заниматься Звезды 0 НЕАНГЕЛЫ для сентябрьского номера XXL Секс 0 7 новых фактов о сексе, которые ты захочешь узнать Вокруг света 0 Airbnb запустил сервис онлайн-путешествий Секс 0 15 секс-привычек интеллектуалов
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.