Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Усі види відкритих відносин: поліаморність, амбіаморність та ще 3 типи

10.02.2023 — Психология отношений
Усі види відкритих відносин: поліаморність, амбіаморність та ще 3 типи

Навіть якщо ти абсолютно моногамний і ніколи не думав про те, щоб розширити свій досвід, "ворога" потрібно знати в обличчя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми, звичайно, не пропагуємо нетрадиційні цінності, але пропонуємо хоча б бути у темі. Адже моногамія — це завдання з одним невідомим (точніше, з одного, а ще точніше — з відомою). А ось полігамія - рівняння з безліччю змінних.

Щоб відрізнити один від іншого, іноді потрібна роз'яснювальна бригада. Тож поїхали!


Свінгерські відносини

Тут все просто: групові секс-вечірки, в яких беруть участь пари, які перебувають у стосунках. Основна фішка – обмін постійними партнерами. Тільки секс, ніякої духовної прихильності.

Втім, розчаруємо (або порадуємо): за словами психолога, секс-коуча Джолі Гамільтон, свінг уже виходить із моди у молоді.

 

Поліаморність

Цей термін характеризує людей, які не можуть зупинитися на любові до однієї людини. Вони не зраджують, вони просто люблять кількох дівчат чи хлопців одночасно.

«Поліаморія – це менше про секс і більше про почуття, – пояснює доктор Гамільтон. — При цьому поліаморія не вважається обманом: усі сторони знають один про одного і погоджуються брати участь у такому союзі».

 

Полісексуальність

Цей тип відносин якраз обернений поліаморією. Тут все про секс, а не про емоції.

«Багато мільйонів і представників покоління Z віддають перевагу цьому терміну свінгу, — пояснює експерт. — Назвати себе полісексуалом — зайвий раз наголосити, що ти хочеш мати сексуальні зв'язки з кількома людьми».

При цьому, за словами психолога, такі люди мають емоційні табу: вони заздалегідь вирішили, що їхні почуття до сексуальних зв'язків не мають жодного відношення.

 

Амбіаморність

Це відкритість як до моногамних, і до поліаморним відносинам. За словами експерта, амбіаморна людина почувається десь посередині «спектру» і щаслива від того, що може залежно від ситуації бути в тих чи інших відносинах.

«Я б сказала, що переважна більшість людей є амбіаморними, — каже Джолі Гамільтон. — Зрештою, не всі відносини, в які ми вступаємо, працюють за однією схемою і не всі вони назавжди і раз. Тож люди добре адаптуються до різних варіантів».

 

Консенсуальна немоногамія

Це коли партнери відкрито домовляються у тому, що вони вільні друг від друга. Це не передбачає парних побачень, вечірок на трьох чи чотирьох.

Але це про те, що ти можеш зустрітися з іншою дівчиною, а вона з іншим хлопцем. І жодних претензій одна до одної, всі щасливі.

Є ще етична моногамія як підвид консенсуальної. За такого підходу до стосунків секс з іншими припустимо, а кохання — ні.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Ford запатентовал ремни с подогревом Автомобили 0 Квадроцикл: как выбрать и на что обратить внимание перед покупкой? Автомобили 0 Ford запатентовал отстёгивающиеся двери В курсе 0 Уилл Смит борется со злом в трейлере "Яркость" Секс 0 Любитель БДСМ или маньяк: о садизме в сексе и его причинах Психология отношений 0 Жениться не на ком? Психология отношений 1 #говоритмужчина: зрелая мужественность Секс 0 Ученые: какую позу в сексе больше всего любят женщины? Юмор 0 #говоритмужчина: творческих баб лучше избегать Секс 2 7 типов женщин в постели MC Like 0 Девушкой месяца Playboy впервые стала модель-трансгендер Внешность и здоровье 0 8 "здоровых" привычек в питании, которые на самом деле вредят организму Секс 0 5 научно доказанных фактов о пользе мастурбации Автомобили 0 Учёные: BMW и Mercedes чаще выбирают мудаки Карьера 0 Як зрозуміти, що ти зіткнувся з кризою середнього віку Психология отношений 0 11 причин, почему мужчины все чаще не хотят жениться Юмор 0 Женщины, которые выносят мозг Внешность и здоровье 1 PornHub выпустил коллекцию уродливых свитеров Карьера 0 10 фраз, способных вывести из себя любого нормального человека Психология отношений 0 10 признаков того, что девушка идеально тебе подходит
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.