Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 дій, через які ти виглядаєш відчайдушним у спілкуванні з дівчиною

22.12.2022 — Психология отношений
6 дій, через які ти виглядаєш відчайдушним у спілкуванні з дівчиною

Більшість хлопців сьогодні знайомляться з дівчатами в соціальних мережах. Це набагато простіше, ніж підходити на вулиці чи в барі, де незрозуміло, хто вона така і чи не відішле відразу на очах десятків людей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

А ще соціальні мережі, як і програми для знайомств, дозволяють усвідомлювати свої фрази і не нести марення в режимі реального часу, підвищуючи свої шанси на успіх.

Однак, і тут можна вставити собі палиці в колеса, тому оффлайн все ще актуальний. І в онлайні, і реальному житті можна наробити помилок.

Ось кілька дій, через які ти виглядаєш зневіреним у спілкуванні з дівчиною. Ці дії здатні викликати в неї обурення або навіть ворожість або показати, наскільки сильно ти хочеш її уваги, і вбити весь інтерес.

 

Ти пишеш повідомлення, які набагато довші за її відповіді

У наш час, коли у багатьох розвилося кліпове мислення, людям стало складно сприймати великі обсяги тексту, особливо в месенджерах. Варто написати кілька пропозицій в одному повідомленні, і все воно вже стає «нечитаним».

Крім того, якщо ти пишеш чи не «Війну і мир» у відповідь на «як взагалі справи» дівчини, це стомлює і показує, що ти активно її потребуєш.

Більше того, це може здатися надто серйозним, ніби ти забігаєш надто вперед.

Краще писати або такі ж за розміром, або навіть менші повідомлення, щоб у неї не виникало такого почуття. І ще — спитай себе: чи сподобалося б тобі читати багатотомні тиради про все і ні про що?

 

Ти постиш подвійні питання

Уяви ситуацію, коли ти запитуєш у дівчини: «Чим займаєшся?», але не отримуєш відповіді. Ти чекаєш кілька хвилин, потім годину, але відповіді нема.

Починає здаватися, що тебе або ігнорують, або до тебе просто немає справи і дівчина має щось важливіше, ніж розмова з тобою.

Що в такому випадку роблять багато хлопців? Постають подвійні питання у стилі «чим займаєшся?», а потім «?» чи «чим займаєшся?», після чого «ти тут?». Це показує твою нестримність – те, що ти не можеш зачекати.

Можливо, на неї навалилася робота і вона не може нікому відповісти чи залишила телефон у кімнаті, а сама пішла готувати. Коли в неї з'явиться час, вона відповість тобі. Якщо ні, то більше не потрібно нав'язуватися.

 

Ти створюєш негатив на порожньому місці, коли вона не відповідає

Та сама ситуація, коли вона довго не відповідає на твої «чим займаєшся?».

Цього разу замість спроб достукатися до неї безліччю окремих повідомлень із знаком питання, ти починаєш виходити з себе. "А раптом їй на мене начхати" або "що якщо вона зараз з іншим хлопцем, а зі мною просто грає".

Коли виникають такі ревнощі, багато хлопців починають поводитися неадекватно і не думають про наслідки.

Вони постять щось на кшталт «ігноруй далі» або намагаються включати сарказм у стилі «мда, не знав, що ти така важлива людина, що тобі немає діла до якихось там хлопців».

Цілком ймовірно, що вона так само була зайнята, або в неї банально завис телефон. А ти все продовжуєш постити продукт свого підірваного его.

А коли вона все ж таки звільниться, то побачить, наскільки ти від неї залежиш і як зневірився, що, не розібравшись у ситуації, звинувачуєш її в чомусь.

 

Ти доступний для неї в будь-який час доби

Кожна людина має мати особисті межі та самоповагу. Зневірені хлопці забувають про це і готові відповісти на повідомлення або на дзвінок у будь-який час, коли вона тільки забажає.

Те саме стосується й оффлайн спілкування. Коли ти повідомляєш дівчині, щось на зразок «для тебе я вільний у будь-який час» або «пиши, коли хочеш, я завжди відповім», це говорить їй про твою залежність від неї та несерйозність як особистості.

Ще б пак, адже раз у тебе так повно вільного часу на неї, чим же ти тоді займаєшся цілими днями? У хлопця, який займається саморозвитком, не так багато вільного часу на спілкування, тим більше на повноцінні побачення.

Тому він не може просто так взяти і, наплювавши на чітко продуманий графік, кидатися у вир відносин з головою.

 

Ти виявляєш безглузде ревнощі

Мова про ситуації, коли ти і дівчина ще не утворили пару і просто спілкуєтеся в реальному світі або онлайн.

Те, що ти ревнуєш її до інших хлопців, показують твій відчайдушний стан, демонструє, що ти ніяк не можеш вплинути на неї та її вибір.

Ревнощі показують, що ти відчуваєш таку потребу в ній, що одна тільки думка про спілкування з іншими хлопцями змушує стілець займатися під тобою.

З цього вона може зробити вкрай негативний висновок: якщо ти показуєш себе настільки невпевненим і ревнивим зараз, то станеться з тобою, коли почнете зустрічатися.

Що цікаво, це вірна думка, яка, як правило, виправдовує себе.

 

Ти відкрито демонструєш свої почуття, коли тебе про це не питали

Уяви, як безглуздо виглядає розмова в стилі: — Вона: …тому я вирішила почати займатися фітнесом, щоб підтягнути фігуру. — Ти: ого, це здорово, хоч ти й так гарна, а ще, знаєш, ти мені дуже подобаєшся.

Приклад утрируваний, але суть ясна — відкрита демонстрація почуттів, коли тебе про це не просять, явно показує твій відчайдушний стан.

Логіка проста: раз вона не розуміє натяків, треба сказати їй відкрито про почуття, і будь що буде. Але це виглядає як мінімум дивно і швидше залякає її твоєю серйозністю. Підводь до почуттів акуратно, встань на її місце.

Невже ти був би радий, якби дівчина, до якої ти поки що не надто перейнявся почуттями, вилила б на тебе відро своїх емоцій?

Навряд чи. Ти б напружився, а може, навіть налякався. Тому дій з розумом, не будь відчайдушним хлопцем.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 7 стадій, через які проходить кожен хлопець після розставання Звезды 0 Рианна в откровенной рекламе нижнего белья Savage x Fenty Звезды 0 Фото дня: Жизель Бундхен для журнала ELLE Секс 0 Как определить по поведению девушки, что она тебя хочет (физически)? Секс 0 Разница между подругой для секса и будущей женой Карьера 0 9 ознак, що ти досяг успіху, але ще не усвідомив цього Секс 0 6 вещей, которые случатся с твоим телом, если ты перестанешь заниматься сексом В курсе 0 Netflix выпустили трейлер комедийного проекта "Death to 2020" Карьера 0 8 раз, когда ты мог заработать состояние, но упустил возможность Секс 0 7 лучших поз для секса втроём Карьера 0 11 ознак того, що тобі ще рано братися за реалізацію своєї мрії В курсе 0 Дэниел Крейг расследует убийство в трейлере "Ножи наголо" Юмор 0 Как познакомиться с девушкой на пpобежке Вокруг света 0 В Париже открылся первый ресторан для любителей обедать в голом виде MC Like 0 Сара Сампайо и водные процедуры в июньском Vogue Вокруг света 0 Этот прекрасый мир: фотографии National Geographic Travel Photographer 2017 Внешность и здоровье 0 Hyundai представила коллекцию одежды из ремней и подушек безопасности Автомобили 0 Dodge выпустил новинку к 50-летию марки Вокруг света 0 Что пришло к нам из Китая, кроме коронавируса Карьера 0 13 научных доказательств, что женщины лучше мужчин
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.