Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чи варто починати стосунки з дівчиною, якщо у вас мало спільних інтересів?

02.08.2023 — Психология отношений
Чи варто починати стосунки з дівчиною, якщо у вас мало спільних інтересів?

Хтось вважає, що відмінності та протиріччя – саме те, що й приваблює людей, дозволяє їм доповнити одне одного. Інші впевнені: для створення міцних і гармонійних відносин необхідно розділяти спільні інтереси, і чим більше – тим краще.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Адже з часом почуття потроху стихають, і союз може розпастись, якщо людей більше нічого не пов'язувало разом.

Розглядаючи обидві точки зору, ти можеш зайти в глухий кут, не розуміючи, чи варто починати стосунки з дівчиною, якщо у вас мало спільних інтересів.

І хоч однозначної відповіді на це питання ми й не дамо – кожен випадок унікальний, принаймні ми наведемо тобі всі “за” та “проти”, щоб ти зміг ухвалити виважене рішення.

 

Спільні інтереси – не гарант щастя

Скільки б спільних інтересів вас не пов'язувало – це не гарантує, що ваші стосунки будуть здоровими, гармонійними та довгими. У цьому плані набагато важливіше те, як ви ставитися один до одного, які цінності розділятимете, чого прагнутимете.

Так, на початковому етапі те, що вам подобається одне й те саме, полегшує процес знайомства та зближення. Ви можете проводити разом багато часу і вдвох займатися тим, що викликає у вас інтерес і приносить задоволення.

Спільне дозвілля дозволить вам стати ближчим, може прискорити розвиток відносин, але далі ситуація залежатиме тільки від вас двох.

Якщо ви з дівчиною не готові шукати компроміси, шанобливо ставитися до недоліків один одного, йти на контакт і разом вирішувати проблеми і так далі, у ваших стосунків немає майбутнього. І не має значення, скільки спільних інтересів вас пов'язує.

 

Інтереси з часом можуть змінюватись

У різні періоди життя твої захоплення та інтереси можуть зазнавати суттєвих змін. Мало хто може похвалитися тим, що йому подобається те саме, що й у дитинстві чи підлітковому віці.

Ти можеш познайомитися з дівчиною, з якою поділяєш багато спільного, але через кілька місяців або років стосунків усвідомити, що ви дуже змінилися і вас більше нічого не пов'язує разом.

Інтереси з часом можуть змінюватись – і це абсолютно нормально. Людина росте, дізнається багато нового, її мислення та погляди на життя трансформуються.

Тому не варто звертати увагу при знайомстві на те, скільки між вами спільного. Цей критерій сумісності навряд можна назвати стабільним і надійним.

 

Подібні інтереси - не однаково схожі позиції і погляди

Навіть якщо вам з дівчиною подобається одне і те ж, у вас можуть бути принципово різні погляди, пріоритети, позиції по темі, що вас цікавить.

Наприклад, якщо ви обоє любите футбол, це не означає, що у вас буде один і той самий фаворит серед футбольних клубів.

Вам може подобатися музика, але один із вас відвідуватиме концерти симфонічного оркестру, а інший – ходитиме до клубів, щоб потанцювати під електронну музику.

 

Спільні інтереси – більше тем для розмови та варіантів спільного проведення часу

Чим більше у вас спільних інтересів, тим легше вам знаходити теми для розмови та варіанти спільного дозвілля.

Вам не потрібно буде йти один одному на поступки та миритися з незручностями заради того, щоб сподобатися іншій людині.

Ви просто робитимете те, що вам подобається, і отримувати приємні емоції поряд з тим, до кого відчуваєте симпатію чи закоханість.

Спільні хобі дозволяють вам залишатися зацікавленими у спілкуванні один з одним, не розділяти свої захоплення від проведення часу з партнером, відчувати підтримку від коханої людини. Це скріплює ваш союз ще сильніше.

 

Різні інтереси стають проблемою лише тоді, коли це турбує одного з партнерів

Те, що у вас із дівчиною різні інтереси, ще не означає, що це проблема для ваших взаємин.

Ви можете задовольнятися розповідями про свої хобі, обговорювати те, що вам подобається, з друзями чи колегами, використовувати свої інтереси як привід зберігати особистий простір у відносинах і так далі.

Різні інтереси стають проблемою лише у тому випадку, коли це турбує одного із партнерів.

Наприклад, ти або твоя дівчина можете відчувати якусь дистанцію між вами, відчувати недовіру один до одного, відчувати, що ви проводите разом недостатньо часу або надто рідко поділяєте своє дозвілля.

 

Для здорових відносин важливо мати і окремі хобі та захоплення

Щоб ваші відносини були здоровими та гармонійними, крім спільних інтересів важливо мати і окремі.

Це дозволить кожному партнеру відчувати себе самодостатньою особистістю, проводити час окремо від коханої людини, наприклад, у компанії друзів або на самоті, причому за насиченістю та моральним задоволенням це дозвілля нічим не поступатиметься дозвілля з партнером.

Добре, якщо у тебе і твоєї дівчини є спільні захоплення та хобі – так ви можете залишатися собою поряд один з одним. Ще краще, якщо у кожного з вас є щось своє – заняття, яке є важливим для вас, і його не потрібно розділяти з коханою людиною.

Це зміцнює відносини, дозволяє вам почуватися менш залежними та розвиватися не лише разом, а й окремо.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 В Корее появилось мороженое от похмелья В курсе 0 Первый трейлер фильма "Богемская рапсодия" про Фредди Меркьюри Психология отношений 0 Как добиться от своей женщины уважения: 13 золотых правил Карьера 0 Как нужно продавать: 10 лучших фильмов для ритейла Секс 0 Анальный секс глазами женщины Вокруг света 0 Непристойные старинные традиции, слишком смелые даже для современного человека Карьера 0 15 неприличных на слух слов с абсолютно приличным смыслом Карьера 1 20 фильмов и сериалов, которые покажут, как строить собственный бизнес Карьера 0 12 типов людей, которые тратят твое время впустую В курсе 0 Гадот, Рейнольдс и Джонсон в трейлере фильма «Красное уведомление» В курсе 0 Вышел трейлер «Красного уведомления» с Райаном Рейнольдсом и Дуэйном Джонсоном Внешность и здоровье 0 Осторожно: 24 признака, что дело пахнет керосином Внешность и здоровье 0 8 продуктів, які знижують рівень тестостерону, і на що їх замінити Карьера 0 Как выглядеть умнее в разговоре Карьера 0 8 особливостей твоєї особистості, через які тебе уникають інші люди Психология отношений 0 Она не нуждается в тебе: почему ты боишься независимых женщин Юмор 0 Как гpамотно ходить налево и не попадаться Юмор 0 Как понять, что девушка обойдется тебе дорого: 10 признаков Карьера 0 "Я здесь босс!": как быть, если ваш начальник не прав Психология отношений 0 4 легких (но очень действенных) романтических поступка
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.