ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися

24.05.2024 — Психология отношений
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися

Всі люди час від часу розчаровуються в тому, що вважали колись важливим, у тому числі і про рішення укласти шлюб.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Жаль не завжди виявляється у стійкому почутті, що все пішло не так, і в реакції на вчинки дружини. Воно часто ховається у дрібницях, які дратують, нервують і змушують відчути себе спустошеним.

А ще внутрішні переживання відбиваються на нашій поведінці, хоч би як ми намагалися сховати їх глибше в душі.

Є кілька ознак, які вказують на те, що ти шкодуєш за одруженням, — варто звернути на них увагу, щоб переосмислити своє життя і подумати, що робити далі.

 

Ти уникаєш спілкування з дружиною

Перша ознака того, що на душі з'явилося співчуття про шлюб, — небажання спілкуватися з дружиною та прагнення уникнути цього будь-якими способами.

І йдеться не про обговорення, що подивитися по телевізору ввечері, а про глобальні та важливі теми: плани на відпустку, мрії, спільні цілі та проблеми, які потрібно вирішити.

Ти можеш несвідомо уникати будь-якого потенційного конфлікту або просто не бачити перспектив у майбутньому, коли йдеться про твою родину.

 

Ти хочеш частіше проводити час нарізно

Коли сумніваєшся в тому, що рішення одружитися було правильним, ти можеш хотіти частіше проводити час подалі від дружини та дому.

Можливо, година, яку ти просидів на роботі, здається тобі приємнішою, ніж спільний перегляд улюбленої передачі разом із дружиною.

А вечеря поза домом приносить більше задоволення, ніж у родинному колі. Це щось більше, ніж просто потреба в особистому просторі, яка має кожну людину.

Можливо, ти намагаєшся відтворити своє самотнє життя, проводячи більше часу поза домом і віддаляючись від дружини, щоб відпочити і позбутися негативних думок, що кружляють роєм у голові.

 

Ти постійно думаєш про минуле

Якщо ти час від часу тяжко зітхаєш від думок про минуле і вважаєш його найсвітлішим часом свого життя, то, можливо, ти шкодуєш про те, що якось зв'язав себе узами шлюбу.

Звичайно, вдаватися до ностальгії і згадувати приємні моменти з днів, що минули, абсолютно нормально. Але, якщо це перетворюється на нав'язливу ідею і заважає повсякденному життю, настав час бити на сполох.

Швидше за все, ти настільки незадоволений нинішнім станом справ та сім'єю, що постійно намагаєшся втекти в минуле, яке здається безхмарним та прекрасним.

 

Ти не зацікавлений у фізичній близькості так, як раніше

Фізична близькість є життєво важливим компонентом романтичних відносин. Але, коли ти шкодуєш про те, що одружився, твій інтерес до неї поступово згасає. І ми говоримо не тільки про секс з дружиною, а й про дрібніші жести, такі як триматися за руки, обійматися або просто сидіти поруч один з одним на дивані.

Кожна людина має моменти, коли фізичний інтерес може згаснути. Так відбувається під час сильного стресу, загострення захворювань, горя та інших негативних емоцій.

Але якщо відсутність інтересу зберігається довго, а також проявляється лише по відношенню до дружини, то це може бути ознакою великих проблем, зокрема, розчарування у сімейному житті.

 

Ти приділяєш пріоритетну увагу до особистої свободи

Шлюб — це командна робота. Обидва чоловіки повинні вкладати в нього зусилля і час, щоб стосунки працювали та приносили задоволення. Але при цьому вони не повинні жертвувати особистими інтересами та потребами. Коли відчуваєш жаль про те, що одружився, особиста свобода стає головним пріоритетом життя.

Ти хочеш бути максимально незалежним, робити щось наодинці, приймати важливі рішення самостійно, без участі дружини.

Можливо, ти навіть переїжджаєш до сусідньої кімнати, щоб відчувати, що тебе нічого не обтяжує і не стримує. Здається, що ти намагаєшся створити атмосферу самотнього життя, залишаючись при цьому одруженим.

Ця раптова одержимість особистою свободою може сигналізувати про те, що ти задихаєшся від зобов'язань шлюбу і сумніваєшся, що рішення сказати так у вівтаря було вірним.

 

Тобі нецікаво розмірковувати про плани на майбутнє

Як правило, одружені люди намагаються планувати майбутнє і брати участь у цьому процесі рівною мірою.

Але якщо тобі зовсім нецікаво в цьому брати участь, не хочеться думати про цілі, яких варто досягти разом з дружиною, а також розмірковувати про справи днів, що ще не настали, то, швидше за все, ти розчарувався у своїх відносинах.

Особливо якщо раніше охоче брав участь у плануванні і відчував від цього азарт і радість.

Може боляче визнавати, що так сталося і що обмін мріями, цілями та амбіціями більше не робить тебе щасливим. Ти просто не можеш уявити подальше спільне життя та надихнутися цим.

 

Ти дратуєшся по дрібницях

Існує одна емоція, яка вказує на те, що у шлюбі є проблеми, - роздратування по дрібницях.

Варто переступити поріг вдома або сказати «привіт» дружині, в душі з'являється відчуття невдоволення і нервозності. І це може бути ознакою, що ти шкодуєш про те, що одружений.

Через роздратування тобі складно вести розмови з дружиною, налагоджувати загальний побут та говорити про свої потреби.

Тобі легше розвернутися і піти в іншу кімнату, грюкнувши дверима, ніж пояснити, що тебе не влаштовує. Адже іноді ти сам не знаєш, чому завівся з півоберту і ніяк не можеш заспокоїтися.

Роздратування та поведінка, ним спровокована, може бути невисловленим нещастям та жалем з приводу шлюбу. Можливо, настав час перевести дух і розібратися, що відбувається у твоїх стосунках і як ти з цим справлятимешся.

 

Ти постійно робиш широкі жести

Може здатися, що хлопець, який балує свою дружину дорогими подарунками та несподіваними поїздками, закоханий по вуха.

Але іноді ці широкі жести є попереджувальним знаком жалю у шлюбі. Вони є способом замаскувати невдоволення та впоратися з почуттям провини та сорому.

Роблячи широкі жести, ти ніби намагаєшся переконати себе та інших, що все гаразд, хоч і усвідомлюєш, що це не так.

 

Ти демонструєш негативну мову тіла

Іноді мову тіла видає наші внутрішні переживання та приховані наміри. Якщо ти шкодуєш про те, що зв'язав себе узами шлюбу, твоя мова тіла змінюється, коли ти перебуваєш поряд із дружиною.

Ти уникаєш зорового контакту, навіть якщо не боїшся дивитися людям у вічі, мимоволі схрещуєш руки під час розмови або намагаєшся зберегти фізичну дистанцію, навіть коли ви відпочиваєте в одній кімнаті.

Варто відзначити, що ці ознаки можуть здатися незначними, але все ж таки, якщо вони «йдуть у комплекті» з іншими, переліченими в цій статті, варто задуматися про своє життя та почуття.

 

Ти постійно висловлюєш невдоволення

Це, можливо, найочевидніша ознака того, що ти шкодуєш про шлюб. Ти намагаєшся не висловлювати свого невдоволення дружиною та стосунками, але слова постійно вириваються з рота, створюючи напругу та конфлікт.

Можливо, ти просто почуваєшся в пастці, сумуєш за самотнім життям і не знаходиш задоволення в сім'ї, тому невисловлені емоції постійно вириваються назовні.

Періодичні розбіжності виникають у будь-якому шлюбі, і вони цілком нормальні. Але якщо невдоволення стає «фоновим шумом» твого існування у стінах рідної оселі, то це червоний прапор.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Почему секс в душе - не лучшая идея Психология отношений 0 10 признаков того, что девушка идеально тебе подходит Внешность и здоровье 0 Пиццу назвали самым полезным завтраком Юмор 0 Как познакомиться летом: 10 лучших и 10 худших фpаз для знакомства на пляже Секс 0 10 приемов в сексе, которые действительно нравятся женщинам Юмор 0 Почему не стоит начинать отношения с девушкой, которая куда привлекательнее,… Карьера 0 5 случаев, когда ты выдаешь слишком много информации В курсе 0 LEGO показала меганабір за «Володарем кілець» Секс 0 10 заповедей прелюбодея Карьера 0 8 типов людей, которым не суждено добиться успеха в карьере MC Like 0 Incanto представил коллекцию Very Sexy Психология отношений 0 Женщины, которых невозможно забыть Гаджеты 0 Гаджет дня: зеркало с виртуальным фитнес-инструктором Секс 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? Внешность и здоровье 0 Casio G-SHOCK создали прозрачные часы Автомобили 0 Renault показал свой новый бюджетный электрический кроссовер Юмор 0 Из жизни свингеров MC Like 0 Паулина Поризкова для сентябрьского Los Angeles Magazine Карьера 0 9 прикладів, як почуття обов'язку ускладнює тобі життя Карьера 0 15 привычных вещей, которых не было ещё 10 лет назад
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.