Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 причин, чому у ваших відносинах часто бувають конфлікти

04.07.2023 — Психология отношений
6 причин, чому у ваших відносинах часто бувають конфлікти

Конфлікти у відносинах трапляються у кожної пари, але коли їх занадто багато, люди стають нещасними. Вони хочуть змусити «стосунки працювати», але, незважаючи на всі зусилля, біль не йде.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб конфліктів у відносинах було менше, важливо з'ясувати їхню першопричину — нерідко вони мають психологічний характер. Навчившись їх помічати та протистояти їм, ти можеш створити комфортніші умови та зміцнити свій союз.

MEN'S CULT розповідає про 6 поширених причин конфліктів.

 

Спроби виправити почуття одне одного

Якими б болісними не були емоції, які переживає твоя дівчина, не варто кидатися виправляти її настрій. Природно, що ти хочеш, щоб вона відчула себе краще, але коли ти ставишся до її почуттів як проблеми, це сприймається як знецінення емоцій.

Це лише посилює неприємні відчуття, оскільки вони можуть супроводжуватися образою чи почуттям вини за свій стан. Болісні відчуття — це не проблеми, а досвід, який людина має пережити.

Візьми за звичку нагадувати дівчині, що вона може відчувати те, що відчуває, ти розумієш її емоції та готовий допомогти з ними впоратися, якщо це необхідно.

Нерідко людині потрібно просто побути одному або просто помовчати з кимось поруч, щоб розібратися у його почуттях.

Коли дозволяєш йому проживати те, що він відчуває, даєш йому право перебувати в тому настрої, в якому він перебуває, і не намагаєшся виправити ситуацію за нього, конфліктів у відносинах буде набагато менше.

 

Невміння просто слухати

Одна з найпоширеніших причин конфліктів у відносинах — невміння слухати. Наприклад, коли дівчина тебе критикує, ти відразу займаєш оборонну позицію і починаєш перераховувати причини, чому ти маєш рацію, а вона ні.

Натомість варто її вислухати, не перебиваючи, і зрозуміти, в чому полягає її невдоволення. Це вимагає витримки та терпіння, але допомагає не довести розмову до конфлікту та краще зрозуміти одне одного.

Ще один приклад: дівчина каже, що погано почувається, і ти засинаєш її порадами про те, як виправити ситуацію, не дослухавши її до кінця. У такому разі вона відчуває не підтримку та бажання допомогти, а може сприйняти твоє посилання як знецінення її проблем.

Щоб у відносинах було менше конфліктів, потрібно частіше слухати, не перебиваючи, давши партнерці висловити все, що вона думає.

Це сприяє зміцненню довіри, а також відчуттю зацікавленості у дівчині як особистості та готовності працювати над собою.

 

Уникнення розмов про те, що відчуваєш

Розмова про почуття може бути важким, особливо коли до цього зовсім не звик. Але уникати таких розмов не можна: це заважає близькості та довірі у стосунках, змушує відчувати себе самотнім та незрозумілим.

Щоб у відносинах було менше конфліктів, важливо не лише вислуховувати про чужі почуття, а й говорити про свої.

А якщо розумієш, що це ні до чого не призводить або ти не можеш довіритися людині, варто замислитися, чи продовжувати такий зв'язок.

Адже у здорових відносинах партнери поважають почуття один одного та приділяють їм увагу.

 

Тихі образи

Говорити про те, що приносить тобі біль, непросто, і невисловлена образа стає тихою.

Ти приховуєш свої емоції від дівчини, намагаючись вдавати, що нічого не відбувається, але всередині переживаєш негативні почуття, які згодом нікуди не зникають.

Коли обидва партнери у стосунках приховують тихі образи, конфліктів не уникнути. Це призводить до відчуття самотності, відсутності довіри, розчарування.

Перший крок до подолання образи – визнати, що вона є. Для цього важливо бути чесним із собою та аналізувати, що приносить тобі біль.

Другий крок — відкрита та щира розмова з дівчиною про це.

 

Газлайтинг

Газлайтинг - це маніпулятивний спосіб впливу на людину, який змушує її поставити під сумнів свої слова та дії.

У крайніх формах він спрямований на те, щоб людина зовсім втратила зв'язок з реальністю або відчув, що божеволіє. Але нерідко він зустрічається у легших формах, які можна не помітити з першого погляду.

Наприклад, коли ти бідкаєшся на начальника, дівчина постійно закочує очі, як би показуючи, що твої проблеми не мають значення або просто її дістали. Або коли вона злиться, ти наводиш безліч аргументів, чому її поведінка безглузда та необґрунтована.

Коли у відносинах є газлайтинг, один із партнерів постійно почувається невпевнено. Це провокує захисну реакцію, яка стає причиною частих конфліктів.

 

У вас різні цінності, але ви це не визнаєте

Коли закохуєшся і починаєш з кимось зустрічатися, здається, що ви у всьому на одній хвилі. Але чим краще дізнаєшся про людину, тим більше відмінностей з нею знаходиш.

Якщо партнери мають різні цінності, це може призводити до конфліктів. Але так відбувається лише тоді, коли вони цього не визнають.

Є багато прикладів щасливих пар з різними цінностями в аспектах життя, і їхній секрет полягає в усвідомленні відмінностей та здатності йти на компроміс.

Вони приймають переконання один одного, намагаються зрозуміти та поважати те, що важливо для кожного з них.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Ученые: названа польза отказа от секса Юмор 0 10 речей, які чоловіки ніколи не зрозуміють у жінках Гаджеты 0 Reebok представили маски для занятий спортом Карьера 0 10 правил, которые помогут тебе добиться уважения босса В курсе 0 Hot Toys выпустили реалистичную куклу Харли Квинн Секс 0 О тяжелой жизни без секса Юмор 0 Как встречаться с несколькими девушками сразу без угрозы для жизни и угрызений… Внешность и здоровье 0 Pornhub выпустили рождественский мерч MC Like 0 Фото дня: сестры Хадид снялись обнаженными для Vogue Психология отношений 0 9 причин становиться отцом в более позднем возрасте Внешность и здоровье 0 7 неприятных, но полезных состояний организма Секс 0 Секс на первом свидании: 6 главных правил + признания живых девушек Секс 0 #говоритженщина: недостатки мужчин 40+ Внешность и здоровье 0 Найнесподіваніші способи заразитися венеричними хворобами Карьера 0 Лекарство для тех, кто не хочет идти на работу Звезды 0 Хайди Клум для майского номера Maxim Секс 0 Когда приспичило: рейтинг общественных мест, где люди любят заниматься сексом Звезды 0 Сексуальная русалка Ники Минаж в новом клипе "Bed" Секс 3 Как удовлетворить девушку, имея скромный размер Внешность и здоровье 0 Ученые: картошка фри помогает от облысения
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.