ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Про стосунки молодих чоловіків до старших жінок

28.06.2023 — Психология отношений
Про стосунки молодих чоловіків до старших жінок

Відразу виведемо за дужки чоловіків, які вважають, що після 30 років жінки придатні лише заправки борщових наборів. Виведемо насильно, бо з власної волі вони ніколи не змовчать. Але їх ми вже вислухали. Тому сьогодні слово юним чарівникам, які бачать у дорослих жінках, що відбулися, не тільки потенційних матусь, а й перспективу для стосунків.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навіщо їм це треба? Що приваблює в пожухлому осінньому листі (закреслено) у чудових досвідчених жінках бальзаківського віку? До речі, сам Бальзак таки розумівся на жінок. Майже всі жінки його серця були значно старшими. А значить такий інтерес - не надзвичайне дійство, а скріпа, що передається на віки віків.

Перше, що відзначають чоловіки, чий погляд упав на старшу жінку – це привабливий зовнішній вигляд. Тут, звісно, можна заперечити, що конвенційно красивих жінок у віці одиниці. Ну так їх ті самі одиниці і в молодшому віці.

Як не крути, на смак та колір усім подобаються різні фломастери. Якщо у молодості є природні бонуси у вигляді квітучого зовнішнього вигляду, то з віком у жінки з'являється додатковий бонус у вигляді вміння і бажання доглядати за собою.

Якщо ж подивитися на реальні пари, у яких різниця у віці на користь чоловіків, жінки в них зовсім не виглядають як законсервовані навіки у свої 21. Навпаки, це цілком реальні та земні дами неідеальних розмірів, зате із реальними віковими змінами. 

Тепер забудемо про те, що зустрічають по одязі, і згадаємо, що проводжають за розумом. Я дуже здивувалася, коли у 30 років почула від 16-річного шанувальника, що йому зі мною цікаво, а от із ровесницями анітрохи. Думаю, що в цьому відіграють роль 2 фактори. Чисто математично у жінок старше більше життєвого досвіду і, чого вже там, ширше, ні, не стегна, але кругозір.

Також бонусом іде емоційна зрілість. У дорослих жінок немає мети прив'язати до себе молодика і сховати подалі від чужих хтивих очей. Вони чуйні до бажань партнера і дотримуються кордонів, не забуваючи про особистий комфорт. Її мета — власний добробут та стабільність, а молодий партнер органічно вписується у цю картину. Якби емоційна зрілість йшла бонусом до 20+, то, напевно, було б набагато менше пар, що розлучилися невдовзі після реєстрації шлюбу. Дорослі жінки не пропонують чоловікові демоверсію в еротичному купальнику (хоча і це має місце), погоджуючись з усім, що несе її чоловік. Відразу лише правда, лише хардкор!

І третє, що хочеться наголосити, стосується самих чоловіків. Більшості персонажів просто не світить жодна жінка старша, тому що їм нав'язали вигадані межі та забобони, що у жінок є якийсь там термін придатності. І це гарна новина. Цей фільтр реально працює. Через нього проходять лише впевнені у собі чоловіки без упереджень.

Їм пофіг, що скаже Вася Пупкін із інтернету і навіть, о боги!, мама. Просто тому, що він давно вже сепарувався від мами та живе своєю головою. Він не вважає, що має завойовувати якісь там міфічні окуляри статусності молодою партнеркою чи поверненням у вищих колах суспільства. Понти не дорожчі за гроші і тим більше стосунків.

Що зрештою? У результаті всі, хто хоче бути у відносинах, їх знаходять. Чоловік-жінка — не має значення. Всім доступні опції скороминущих захоплень та серйозних стосунків. І вік тут не відіграє взагалі. Не доступні стосунки тільки тим, хто в партнері бачить не живу людину, а тільки засіб для досягнення своїх цілей. 

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Что происходит с телом мужчины, когда он перестает заниматься сексом Юмор 0 #говоритмужчина: что не надо говорить одинокой женщине Юмор 0 Как раздеть девушку хитростью В курсе 0 Джонни Депп и Роберт Паттинсон в трейлере "В ожидании варваров" Психология отношений 0 О том, как Tinder уничтожит знакомую нам цивилизацию В курсе 0 6 культовых фильмов про творческих пьяниц Звезды 0 Кендіс Свейнпол у рекламній кампанії Rhode Звезды 0 Хейли Бибер в новой рекламной кампании Victoria's Secret В курсе 0 Том Круз снялся в сиквеле "Лучшего стрелка" В курсе 0 Вигго Мортенсен, Кристен Стюарт и Леа Сейду в трейлере фильма «Преступления… Карьера 0 9 непомітних дій, які багато що можуть розповісти про тебе Карьера 0 8 речей, які непомітно з'їдають ваш бюджет Психология отношений 0 А вообще, мужики, хотите один секрет? Внешность и здоровье 0 В постели с предателем. Как перестать бояться и победить импотенцию Секс 0 Почему у двух хороших людей иногда получается плохой секс Автомобили 0 8 вещей, которые нужно знать, прежде чем решишь купить винтажный автомобиль Звезды 0 Светлана Лобода украсила обложку сентябрьского номера GQ Карьера 0 10 ознак того, що ти здатний досягти більшого, ніж оточуючі Внешность и здоровье 0 Снупи и другие герои комиксов в новой коллекции Vans Внешность и здоровье 0 Ученые: картошка фри помогает от облысения
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.