Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Про стосунки молодих чоловіків до старших жінок

28.06.2023 — Психология отношений
Про стосунки молодих чоловіків до старших жінок

Відразу виведемо за дужки чоловіків, які вважають, що після 30 років жінки придатні лише заправки борщових наборів. Виведемо насильно, бо з власної волі вони ніколи не змовчать. Але їх ми вже вислухали. Тому сьогодні слово юним чарівникам, які бачать у дорослих жінках, що відбулися, не тільки потенційних матусь, а й перспективу для стосунків.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навіщо їм це треба? Що приваблює в пожухлому осінньому листі (закреслено) у чудових досвідчених жінках бальзаківського віку? До речі, сам Бальзак таки розумівся на жінок. Майже всі жінки його серця були значно старшими. А значить такий інтерес - не надзвичайне дійство, а скріпа, що передається на віки віків.

Перше, що відзначають чоловіки, чий погляд упав на старшу жінку – це привабливий зовнішній вигляд. Тут, звісно, можна заперечити, що конвенційно красивих жінок у віці одиниці. Ну так їх ті самі одиниці і в молодшому віці.

Як не крути, на смак та колір усім подобаються різні фломастери. Якщо у молодості є природні бонуси у вигляді квітучого зовнішнього вигляду, то з віком у жінки з'являється додатковий бонус у вигляді вміння і бажання доглядати за собою.

Якщо ж подивитися на реальні пари, у яких різниця у віці на користь чоловіків, жінки в них зовсім не виглядають як законсервовані навіки у свої 21. Навпаки, це цілком реальні та земні дами неідеальних розмірів, зате із реальними віковими змінами. 

Тепер забудемо про те, що зустрічають по одязі, і згадаємо, що проводжають за розумом. Я дуже здивувалася, коли у 30 років почула від 16-річного шанувальника, що йому зі мною цікаво, а от із ровесницями анітрохи. Думаю, що в цьому відіграють роль 2 фактори. Чисто математично у жінок старше більше життєвого досвіду і, чого вже там, ширше, ні, не стегна, але кругозір.

Також бонусом іде емоційна зрілість. У дорослих жінок немає мети прив'язати до себе молодика і сховати подалі від чужих хтивих очей. Вони чуйні до бажань партнера і дотримуються кордонів, не забуваючи про особистий комфорт. Її мета — власний добробут та стабільність, а молодий партнер органічно вписується у цю картину. Якби емоційна зрілість йшла бонусом до 20+, то, напевно, було б набагато менше пар, що розлучилися невдовзі після реєстрації шлюбу. Дорослі жінки не пропонують чоловікові демоверсію в еротичному купальнику (хоча і це має місце), погоджуючись з усім, що несе її чоловік. Відразу лише правда, лише хардкор!

І третє, що хочеться наголосити, стосується самих чоловіків. Більшості персонажів просто не світить жодна жінка старша, тому що їм нав'язали вигадані межі та забобони, що у жінок є якийсь там термін придатності. І це гарна новина. Цей фільтр реально працює. Через нього проходять лише впевнені у собі чоловіки без упереджень.

Їм пофіг, що скаже Вася Пупкін із інтернету і навіть, о боги!, мама. Просто тому, що він давно вже сепарувався від мами та живе своєю головою. Він не вважає, що має завойовувати якісь там міфічні окуляри статусності молодою партнеркою чи поверненням у вищих колах суспільства. Понти не дорожчі за гроші і тим більше стосунків.

Що зрештою? У результаті всі, хто хоче бути у відносинах, їх знаходять. Чоловік-жінка — не має значення. Всім доступні опції скороминущих захоплень та серйозних стосунків. І вік тут не відіграє взагалі. Не доступні стосунки тільки тим, хто в партнері бачить не живу людину, а тільки засіб для досягнення своїх цілей. 

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Dodge выпустил новинку к 50-летию марки Звезды 0 Фото дня: первый кадр Рози Хантингтон-Уайтли с новой откровенной сьемки Секс 0 11 признаков, что секс - отстой (но она слишком воспитана, чтобы сказать тебе… Юмор 0 25 бронебойных советов по ухаживанию MC Like 0 Модели снялись в Антарктиде для рекламы купальников В курсе 0 Легендарные вещи, которые могли бы называться иначе Юмор 0 Правила мужского этикета: не раздвигай ноги в метро и ты не порноактер Внешность и здоровье 0 Marina Yachting: нотка моря в осенне-зимний период Автомобили 0 Представлен кроссовер Ford Kuga нового поколения В курсе 0 Роберт Паттинсон и секс-эксперименты в трейлере "На высоте" В курсе 0 Брэд Питт в новом трейлере "К звездам" Секс 0 7 ошибок, которые совершает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу Секс 0 Как разнообразить секс: 5 нюансов В курсе 0 Porsche «перетворила» культові спорткари на ігрові консолі Секс 0 Как предпочитают заканчивать половой акт женщины и как мужчины Карьера 0 7 науково доведених способів змусити всіх тебе ненавидіти Карьера 0 11 речей, на які ти витрачаєш свій час і сили замість того, щоб змінювати своє… Внешность и здоровье 0 8 частей тела, которым пора исчезнуть Психология отношений 0 Как сохранить хорошие отношения с бывшими? В курсе 0 Райан Гослинг, Ана де Армас и Крис Эванс в трейлере «Серого человека»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.