ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках

20.06.2024 — Психология отношений
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках

Ти міг мимоволі помітити, що як тільки починаєш зустрічатися з дівчиною, інтерес інших жінок до твоєї персони різко зростає. І це поширене явище, тож не варто дивуватися.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Є кілька причин, чому ти здаєшся привабливішим, коли перебуваєш у стосунках.

 

Через ефект копіювання вибору партнера

Як чоловіки, так і жінки конкурують між собою, коли справа доходить до вибору партнера та побудови відносин. Кожна людина хоче знайти собі гідну пару, з якою буде стабільно, комфортно та добре.

Саме умови конкуренції змушують жінок придивлятися до чужих чоловіків, а також сприймати їх як більш привабливих та бажаних.

У цьому й проявляється ефект копіювання вибору партнера. Дівчина може думати: «Цей хлопець гарний, але в нього є дівчина. Він чимось її зачепив, отже, він гідний кандидат для стосунків».

Звичайно, не завжди такі висновки правильні, адже ніхто не може зазирнути в чужу сім'ю і дізнатися, що там відбувається насправді.

Але все-таки саме через цей ефект ти міг помітити, що коли гуляєш зі своєю дівчиною, багато жінок дивляться на тебе з цікавістю та деякою заздрістю у погляді.

 

Через те, що ти виглядаєш щасливим

Самотність може принести безліч неприємних емоцій, які позначаються на погляді на життя, міміці та жестах.

Через це ти можеш виглядати менш привабливим, особливо якщо намагаєшся впоратися із сильним смутком чи невпевненістю в собі на тлі останнього розставання. Але коли у тебе з'являється дівчина, ти виглядаєш сильним, щасливим і задоволеним життям.

А кому не подобаються усміхнені та позитивні люди, у яких, як здається, завжди чудовий настрій? Можливо, у цьому й криється причина, чому інші жінки починають приділяти тобі увагу саме тоді, коли ти перебуваєш у стосунках.

До речі, можна досягти того ж таки ефекту, навіть якщо дівчата в тебе немає, — для цього необхідно попрацювати над розвитком позитивного погляду на життя.

 

Через те, що ти здаєшся недоступним

Як правило, люди вважають більш цінним те, що не можуть мати. І цей ефект поширюється не лише на нерухомість, авто та цінні речі, а й на потенційних партнерів.

Дівчата, які відмовляли тобі або не звертали на тебе жодної уваги, можуть раптово вважати тебе більш привабливим і бажаним саме після того, як ти знайшов ту саму.

Адже тепер ти для них є «забороненим плодом», який, як відомо, солодкий.

Найсмішніше полягає в тому, що у випадку, якщо ти розлучишся зі своєю дівчиною, від їхнього інтересу може не залишитися ні сліду. Як би абсурдно це не звучало, то це і працює.

До того ж багато дівчат спеціально «полюють» на зайнятих хлопців, адже тільки в них бачать набір якостей, який їм здається привабливим: відповідальність, уміння піклуватися і таке інше.

Але коли вони отримують те, чого хочуть, їхні рожеві окуляри б'ються склом усередину і приходить розуміння, що недоступний і бажаний хлопець зовсім не такий крутий і ідеальний, як вони уявляли у своїй голові.

 

Через те, що ти краще дбаєш про себе

Коли зустрічаєш дівчину, яка тобі подобається, ти хочеш справити на неї приємне враження, а також завоювати її серце. І це відбивається на тому, як ти дбаєш про себе і виглядаєш.

Ти одягаєш найкращі сорочки, вирушаючи на побачення в ресторан, стежиш за зачіскою та рослинністю на обличчі, не забуваєш користуватися парфумом.

А ще стаєш найгалантнішим у світі кавалером, який і двері відчинить, і стілець присуне, і комплімент зайвий раз скаже. Звичайно, твоя поведінка не залишиться непоміченою іншими жінками.

Вони можуть подумати: «Ось найкращий чоловік на землі, і, на жаль, він зустрічається з іншою». Але це не завадить або уважно дивитися на тебе весь вечір, заздривши твоїй дівчині, або написати тобі, щоб перевірити, наскільки серйозні твої наміри і чи не вдасться відвести тебе у тієї, з ким ти проводиш час. Слід зазначити, що й довгі стосунки призводять до того, що ти краще виглядаєш.

Дівчина раз у раз може ненароком пропонувати тобі придбати новий одяг або спробувати новий стиль, який тебе перетворить.

Ти піддаєшся на вмовляння, погоджуєшся на зміни і справді виглядаєш краще, ніж раніше, що підвищує твою привабливість в очах оточуючих жінок.

 

Через те, що покращується самосвідомість, ти ростеш як особистість

Закоханість може призвести до підвищення самосвідомості, тобто розуміння себе, своїх потреб та ролі у житті. Це відбивається на самооцінці і впевненості у собі, які можуть залишитися непоміченими оточуючими людьми.

Ти стаєш розкутішим і рішучішим, а також комфортно почуваєшся в різних соціальних ситуаціях. Варто зазначити, що так буває лише за умови, що перебуваєш у здорових стосунках, де є кохання та підтримка.

Так от, саме твоя поведінка і внутрішній настрій від покращеного рівня самосвідомості і роблять тебе привабливішими в очах інших жінок.

До того ж дівчина, з якою ти зустрічаєшся, може вплинути на твоє особисте зростання. Ти розвиваєш позитивні якості, прагнеш до більшого, ставиш цілі і досягаєш їх — багато жінок знаходять у такій поведінці особливу чарівність, тому й вважають, що ти заслуговуєш на їхню увагу.

 

Через те, що ти здаєшся «безпечним»

Більшість дівчат бояться зустріти на своєму шляху нарцисів, аб'юзерів, маніпуляторів та інших токсичних персонажів, які можуть зруйнувати їхнє життя.

Помічаючи, як якась красуня йде з тобою під руку і світиться від щастя, вони мимоволі відчувають, що ти не лише привабливий зовні, а й безпечний, коли справа стосується поведінки у стосунках.

Твоя дівчина виглядає достатнім життям, а значить, багато в чому саме ти цьому сприяєш. Звичайно, багато жінок помиляються, коли міркують так.

Нерідко буває, що жертви токсичних хлопців спочатку виглядають щасливими, а потім гірко плачуть, коли вибираються із нездорових стосунків. Ніколи не вгадаєш, ким виявиться людина поряд з тобою, поки не впізнаєш її краще.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Почему, несмотря на лучшие в истории условия, мы страдаем от стресса, апатии и… Внешность и здоровье 0 Puma выпустил вторую коллекцию Re.Gen из переработанных материалов Секс 1 #говоритженщина: как соблазнить женщину? В курсе 0 Трейлер финального сезона "Двойки" Звезды 0 Фото дня: Леди Гага для рекламы HAUS LABORATORIES Психология отношений 0 Ученые: с новой девушкой нужно видеться не чаще двух раз в неделю Автомобили 0 BMW представила почти серийный электроскутер будущего Lifestyle 0 Что делать, если вы попали в потасовку в баре Внешность и здоровье 0 Простатит дивує: несподівані питання про моторошний чоловічий жах В курсе 0 Сестры Вачовски работают над продолжением "Матрицы" Психология отношений 0 Домінуюча дівчина: чи варто з нею зустрічатися і як впоратися з такими… Психология отношений 0 #говоритженщина: отвратительные свидания Юмор 0 9 вещей, которые обязательно повторяются каждую осень Автомобили 0 15 вещей, которые делают тебя плохим водителем Секс 0 Ученые: назван способ достижения множественного оргазма Секс 0 10 правил поведения после секса Психология отношений 0 Деструктивные отношения или нормальность: какой бывает ревность Вокруг света 0 Самые необычные бордели в мире MC Like 0 Анна Авіла для рекламної кампанії ADANOLA В курсе 0 Мілла Йовович у трейлері фільму «Дихай»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.