Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 чесних причин, чому тобі не потрібен ніхто інший, щоб бути щасливим

18.11.2022 — Психология отношений
6 чесних причин, чому тобі не потрібен ніхто інший, щоб бути щасливим

Ти часто можеш перекладати відповідальність за своє щастя на когось іншого. У деяких випадках ти робиш це несвідомо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Для того, щоб перестати шукати собі виправдання і звинувачувати людей, які тебе оточують у своєму емоційному стані, ти повинен змінити звичний стан речей.

Ось кілька причин, чому для щастя тобі не потрібний ніхто інший.

 

Ти сам відповідаєш за свій емоційний стан

Те, як ти почуваєшся і як справляєшся зі своїми емоціями, – це твоя відповідальність. Ні рідні, ні друзі, ні кохана людина не повинні звалювати її на себе. Якщо ти нещасний, задумайся про причини цього стану.

Насамперед тобі на думку можуть спасти думки, що оточуючі люди недостатньо намагаються у стосунках з тобою, не дають тобі любові та підтримки, не приділяють тобі часу. Але правда в тому, що ніхто нічого тобі не винен. Окрім тебе самого.

Якщо тобі погано – не шукай заспокоєння, відволікання чи розради в інших людях. У такому твоєму стані не винне твоє оточення. Саме ти вибираєш, як реагувати на ті чи інші події, на поведінку інших людей, на їхні слова на твою адресу.

Навчишся контролювати свої реакції - отримаєш абсолютну владу над своїм емоційним станом. З цієї миті ніхто не зможе зробити тебе нещасним без твоєї згоди на це. 

 

Люди непостійні у своїх вчинках і бажаннях

Сьогодні твоя близька людина хоче проводити з тобою час, приділяти тобі свою увагу, піклуватися та радувати тебе. Завтра ситуація може змінитись, і йому захочеться побути одному чи провести свій день з кимось іншим.

І це абсолютно нормально – людські бажання непостійні. Ти не можеш вимагати від когось одних і тих самих вчинків весь час.

Тобі може бути складно звикнути до того, що навколо тебе періодично змінюють свою думку або показують різне ставлення до тебе. Це залежить від їхнього настрою, від того, чи ти можеш бути їм корисний, від твоїх дій.

Людина, яка робить тебе щасливою, часом приноситиме тобі негативні емоції. Тому не можна ставити знак рівності між тим, що ти відчуваєш, і тим, як хтось інший ставиться до тебе.

 

Тобі треба вміти проводити час наодинці із самим собою

Якщо ти віриш, що хтось інший може зробити тебе щасливим – ти прагнутимеш позбавитися самотності.

Більше того, перебування віч-на-віч із собою буде викликати в тобі почуття страху. Воістину щаслива та людина, якій однаково добре як у компанії когось, так і наодинці із самим собою.

У такому разі ти не йтимеш проти себе заради того, щоб знайти або утримати друзів та добрих знайомих. Тобі буде достатньо однієї чи пари людей, яких ти можеш назвати близькими. І, найважливіше, які прийматимуть тебе таким, яким ти є.

Щастя – це усвідомлювати, що твій стан залежить від будь-кого іншого. Тобі не нудно на самоті – ти займаєшся улюбленими хобі, розважаєшся, ходиш у цікаві місця один і не робиш із цього проблему.

 

Ніхто краще за тебе самого не знає, як зробити тебе щасливим

Люди можуть лише припускати, які саме слова чи вчинки зроблять тебе щасливим.

Кожен судить насамперед собою. Але всі ми різні, і те, що допомогло одному, необов'язково дозволить тобі набути гармонії.

Можливо, навіть навпаки – замість бажаного спокою та задоволення чийсь вчинок принесе тобі лише негативні емоції. Тільки ти сам знаєш, що робить тебе по-справжньому щасливим.

Просто стався до себе уважніше: помічай, чому твій настрій піднімається, приділяй більше часу заняттям, які тобі цікаві чи важливі, не погоджуйся на менше, ніж тобі хочеться.

Правила здаються простими, але слідувати їм виходить лише в небагатьох. Складно перестати чекати, що хтось інший зробить усе можливе для твого щастя.

 

Щастя – це не залежність від когось

Не можна бути по-справжньому щасливою людиною, якщо для цього тобі обов'язково потрібна чия присутність поряд. Прив'язуватися до людей непогано – мова йде про інше.

Не можна робити когось змістом свого життя, приділяти йому надто багато уваги, пов'язувати свій емоційний стан чи свій добробут із чужим.

Якщо дивитися на світ реалістично, то ти прийдеш до невтішних висновків: жодних стосунків не буває вічним. Люди йдуть: помирають, розлучаються, зраджують, губляться в часі, виявляються надто далеко від тебе.

З різних причин ви можете перестати бути близькими. Коли ти залежимо від будь-кого, після припинення спілкування ти довго страждатимеш, робити себе винним, намагатимешся замінити важливу людину кимось іншим.

 

Ти повинен орієнтуватися насамперед на свої бажання та потреби

Для того, щоб відчувати себе щасливим, ти маєш поставити на перше місце свої потреби та бажання.

Відокремити їх від нав'язаних тобі ззовні або від тих, до досягнення яких прагнуть твої рідні та близькі. Важко зробити це, якщо ти пов'язуєш свій стан із оточуючими людьми.

Так чи інакше ти будеш збивати себе з обраного шляху, відчувати сумніви у своїх рішеннях, дозволяти іншим впливати на твої вчинки.

Для щастя потрібен високий рівень самодостатності. Ти повинен розуміти, що кожна доросла дієздатна людина відповідає лише за себе.

І те, як на це реагують оточуючі, це не твоя проблема. Кожен сам вирішує, як сприймати реальність.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Искусство обольщения или Как завоевать любую девушку Юмор 0 6 типов женщин, от которых стоит держаться подальше В курсе 0 Дэниэл Крэйг в новом трейлере "Не время умирать" Внешность и здоровье 0 10 альтернатив сексу или тернистый путь к импотенции Карьера 0 4 вещи, которые не дают тебе взлететь Секс 0 Сексуальная карта твоей квартиры: 7 необычных мест для классного секса Автомобили 0 7 вещей, которых нам страшно не хватает в современных машинах Психология отношений 0 Как заставить девушек бегать за тобой Звезды 0 Кортни Кардашьян и Трэвис Баркер эротично едят в новой рекламной кампании Внешность и здоровье 0 7 тревожных вопросов о твоих бубенцах Юмор 0 Домомучительница, трудоголик и тихая гавань: классификация жён Карьера 0 Как понять, что твой план на будущее плох Юмор 0 Как забыть бывшую девушку? В курсе 0 Уэсли Снайпс в первом трейлере боевика "Вооруженный ответ" Звезды 0 Эшли Грэм с сестрой снялись в кампейне купальников Swimsuits For All Психология отношений 0 Подружили и хватит: как выйти из френдзоны Карьера 0 Как изменилась жизнь с 2000 года Секс 0 «Никогда не занимайся этим по утрам!» и другие советы из самого древнего… Секс 0 Ученые: сколько минут секса нужно женщине для счастья Юмор 0 #говоритмужчина: мужчин любят за ум?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.