ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 чесних причин, чому тобі не потрібен ніхто інший, щоб бути щасливим

18.11.2022 — Психология отношений
6 чесних причин, чому тобі не потрібен ніхто інший, щоб бути щасливим

Ти часто можеш перекладати відповідальність за своє щастя на когось іншого. У деяких випадках ти робиш це несвідомо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Для того, щоб перестати шукати собі виправдання і звинувачувати людей, які тебе оточують у своєму емоційному стані, ти повинен змінити звичний стан речей.

Ось кілька причин, чому для щастя тобі не потрібний ніхто інший.

 

Ти сам відповідаєш за свій емоційний стан

Те, як ти почуваєшся і як справляєшся зі своїми емоціями, – це твоя відповідальність. Ні рідні, ні друзі, ні кохана людина не повинні звалювати її на себе. Якщо ти нещасний, задумайся про причини цього стану.

Насамперед тобі на думку можуть спасти думки, що оточуючі люди недостатньо намагаються у стосунках з тобою, не дають тобі любові та підтримки, не приділяють тобі часу. Але правда в тому, що ніхто нічого тобі не винен. Окрім тебе самого.

Якщо тобі погано – не шукай заспокоєння, відволікання чи розради в інших людях. У такому твоєму стані не винне твоє оточення. Саме ти вибираєш, як реагувати на ті чи інші події, на поведінку інших людей, на їхні слова на твою адресу.

Навчишся контролювати свої реакції - отримаєш абсолютну владу над своїм емоційним станом. З цієї миті ніхто не зможе зробити тебе нещасним без твоєї згоди на це. 

 

Люди непостійні у своїх вчинках і бажаннях

Сьогодні твоя близька людина хоче проводити з тобою час, приділяти тобі свою увагу, піклуватися та радувати тебе. Завтра ситуація може змінитись, і йому захочеться побути одному чи провести свій день з кимось іншим.

І це абсолютно нормально – людські бажання непостійні. Ти не можеш вимагати від когось одних і тих самих вчинків весь час.

Тобі може бути складно звикнути до того, що навколо тебе періодично змінюють свою думку або показують різне ставлення до тебе. Це залежить від їхнього настрою, від того, чи ти можеш бути їм корисний, від твоїх дій.

Людина, яка робить тебе щасливою, часом приноситиме тобі негативні емоції. Тому не можна ставити знак рівності між тим, що ти відчуваєш, і тим, як хтось інший ставиться до тебе.

 

Тобі треба вміти проводити час наодинці із самим собою

Якщо ти віриш, що хтось інший може зробити тебе щасливим – ти прагнутимеш позбавитися самотності.

Більше того, перебування віч-на-віч із собою буде викликати в тобі почуття страху. Воістину щаслива та людина, якій однаково добре як у компанії когось, так і наодинці із самим собою.

У такому разі ти не йтимеш проти себе заради того, щоб знайти або утримати друзів та добрих знайомих. Тобі буде достатньо однієї чи пари людей, яких ти можеш назвати близькими. І, найважливіше, які прийматимуть тебе таким, яким ти є.

Щастя – це усвідомлювати, що твій стан залежить від будь-кого іншого. Тобі не нудно на самоті – ти займаєшся улюбленими хобі, розважаєшся, ходиш у цікаві місця один і не робиш із цього проблему.

 

Ніхто краще за тебе самого не знає, як зробити тебе щасливим

Люди можуть лише припускати, які саме слова чи вчинки зроблять тебе щасливим.

Кожен судить насамперед собою. Але всі ми різні, і те, що допомогло одному, необов'язково дозволить тобі набути гармонії.

Можливо, навіть навпаки – замість бажаного спокою та задоволення чийсь вчинок принесе тобі лише негативні емоції. Тільки ти сам знаєш, що робить тебе по-справжньому щасливим.

Просто стався до себе уважніше: помічай, чому твій настрій піднімається, приділяй більше часу заняттям, які тобі цікаві чи важливі, не погоджуйся на менше, ніж тобі хочеться.

Правила здаються простими, але слідувати їм виходить лише в небагатьох. Складно перестати чекати, що хтось інший зробить усе можливе для твого щастя.

 

Щастя – це не залежність від когось

Не можна бути по-справжньому щасливою людиною, якщо для цього тобі обов'язково потрібна чия присутність поряд. Прив'язуватися до людей непогано – мова йде про інше.

Не можна робити когось змістом свого життя, приділяти йому надто багато уваги, пов'язувати свій емоційний стан чи свій добробут із чужим.

Якщо дивитися на світ реалістично, то ти прийдеш до невтішних висновків: жодних стосунків не буває вічним. Люди йдуть: помирають, розлучаються, зраджують, губляться в часі, виявляються надто далеко від тебе.

З різних причин ви можете перестати бути близькими. Коли ти залежимо від будь-кого, після припинення спілкування ти довго страждатимеш, робити себе винним, намагатимешся замінити важливу людину кимось іншим.

 

Ти повинен орієнтуватися насамперед на свої бажання та потреби

Для того, щоб відчувати себе щасливим, ти маєш поставити на перше місце свої потреби та бажання.

Відокремити їх від нав'язаних тобі ззовні або від тих, до досягнення яких прагнуть твої рідні та близькі. Важко зробити це, якщо ти пов'язуєш свій стан із оточуючими людьми.

Так чи інакше ти будеш збивати себе з обраного шляху, відчувати сумніви у своїх рішеннях, дозволяти іншим впливати на твої вчинки.

Для щастя потрібен високий рівень самодостатності. Ти повинен розуміти, що кожна доросла дієздатна людина відповідає лише за себе.

І те, як на це реагують оточуючі, це не твоя проблема. Кожен сам вирішує, як сприймати реальність.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Розлучитися чи зізнатися: що pобити, якщо дівчина погано цілується Внешность и здоровье 0 Ученые: частый секс делает тебя умнее Секс 0 Ученые: твоя сексуальная жизнь зависит от.. грамотности (!) Секс 0 Как повысить либидо? Автомобили 0 5 советов для тех, кто не хочет угробить свой автомобиль за пару лет… Психология отношений 0 Так не доставайся же ты никому! MC Like 0 Стелла Максвелл и легкая эротика в апрельском номере Issue Magazine В курсе 0 Дакота Джонсон и Арми Хаммер в трейлере хоррора "Раны" Карьера 0 Выставляем свою кандидатуру. За дверь. Секс 0 Ученые: названы причины нежелания женщин заниматься сексом В курсе 0 Вышел трейлер второго "Дэдпула" В курсе 0 Вышел трейлер сериала «Американская история преступлений» о скандале с Клинтоном Автомобили 0 7 опасных ситуаций, которые поджидают тебя на дороге осенью Юмор 0 Что нельзя дарить на 8 марта В курсе 0 У "Ленинграда" вышел новый клип - "I_$uss" Секс 0 Як правильно робити кунілінгус: 10 порад Психология отношений 0 Встречаться с красивой девушкой. Есть ли в этом минусы? Внешность и здоровье 0 H&M выпустили куртку для объятий на расстоянии Юмор 0 За что так с мужчинами? Психология отношений 0 7 общих привычек, которые, на самом деле, разрушают ваши отношения
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.