ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як жити, якщо ти розумний, а всі довкола дурні

07.02.2023 — Карьера
Як жити, якщо ти розумний, а всі довкола дурні

Колись бачив, щоб дурний визнав себе таким? Це навряд чи, адже в такому разі людина вже не зовсім дурна.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Не в образу таксистам і лише заради наочного прикладу, але чи не кожен із них знає все про все, проте чомусь продовжує працювати у таксі. Чисто для душі, мабуть. Ти наводиш докази своєї інтелектуальності і висловлюєшся про своєрідні страждання від розуму або, швидше, від самотності на вершині.

Дозволь запитати: а навіщо тобі хтось поруч? Високий рівень інтелекту робить людину самодостатньою, тобі не може бути нудно ніколи та ніде.

Можливо, нерозуміння чи неприйняття тебе оточуючими викликане не різницею в рівні інтелекту чи світосприйняття, а в манері подачі своєї позиції.

Зарозумілий погляд і підкреслена зневажливість до співрозмовника не додають переконливості твоїм словам, швидше навпаки, вбивають усі шанси донести свою точку зору. Втім, як розумна людина ти, мабуть, і сама це чудово розумієш.

Простіше кажучи, є величезна різниця між бажанням самоствердитись, показавши всім навколо, які вони дурні, та бажанням донести свої прекрасні та розумні думки до оточуючих.

 

Важливим є не рівень інтелекту, а його реалізація

Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, людиною з найвищим IQ є американка Мерілін вос Савант. Знаєш, чим вона уславилася? Тим, що у неї найвищий IQ, начебто.

Все життя вона вела стовпчик у відносно невеликому виданні Parade, де відповідала на запитання читачів. Крім цього, написала три книги з розряду «Така класна Мерилін».

Можливо, вона і справді чудова людина, але ніяк не використовувала свій високий рівень IQ. Мерилін не стала багатою, не зробила жодних відкриттів, зовсім ніяк не вплинула на світ, провівши життя середньостатистичної людини.

Важливим є не рівень інтелекту і навіть не кількість знань, а їх реалізація, практичне застосування. Витрачаючи свій час і потенціал на суперечки в коментарях, незалежно від результату, ти опиняєшся на одному рівні з рештою тих, хто сперечається.

Хтось отримає більше лайків, інший менше. Ви напишіть ціле простирадло тексту, однак кожен залишиться при своїй думці, неодмінно вважаючи, що його співрозмовник тупий як валянок. Через кілька годин сліди палкої битви сховаються за стрічкою, що нескінченно летить.

Вся праця зникне без сліду, а завтра знову в бій. Деякі за це хоча б гроші отримують, ти ж партизаниш безкоштовно, виглядає не так вже й розумно.

 

Більшість людей і правда не надто розумні

Не вдаватимемося в цифри, але значна, а може, й більша частина людей, справді, дурна. Цьому сприяє багато факторів.

Наприклад, деяким доводиться піти після 9-го класу, щоби раніше отримати якусь спеціальність і почати працювати. Інші не можуть дозволити собі вищу освіту в принципі, треті просто не мають часу на розвиток, і це не обов'язково через тусовки або перегляд серіалів.

Важливу роль грає оточення, перші друзі, та погана чи хороша компанія. Часто це оточення виникає випадково, просто за місцем проживання.

Крім того, люди можуть розвиватися в різних напрямках: хтось сильніший фізично і досягає успіхів у спорті, інші розвиваються у творчості, треті прагнуть виключно поліпшення матеріального становища.

Бути просто розумним — не професія, не заняття та не спосіб життя, це свого роду бонус, який можна використати. Це твоя перевага, проте слід пам'ятати, що ти зовсім не найрозумніший і не завжди маєш рацію.

Кажеш, що про політику любиш посперечатися, але довкола всі дурні і нічого не розуміють, але раптом все навпаки чи, як мінімум, не так однозначно? Шахісти зазвичай мають інтелект вище середнього, а деякі взагалі мають видатні здібності.

Є Сергій Карякін, нещодавно відсторонений від турнірів під егідою FIDE за свої політичні погляди. Є Гаррі Каспаров, відсторонений від політики, хоч як це дивно, за політичні погляди. Обидва чудові шахісти, але з полярно різним баченням світу.

Хто ж із них дурень, а хто геній думки? Ймовірно, ти вибереш Каспарова, бо його погляди ближчі до твоїх, але це вже суб'єктивність виходить. Так само ми вважаємо розумнішими тих, хто з нами погоджується, і навпаки, дурними тих, хто з нами сперечається.

 

Гидливість та огида не найкращі попутники

Можливо, тобі так самотньо і сумно тому, що все твоє життя складається з гидливості та огиди. Спробуй замінити ці почуття на щось продуктивніше та позитивніше.

Чим раніше зробиш це, тим легше буде жити, інакше станеш старим, що бурчить, раніше наміченого терміну. Використовуй свій найсильніший інтелект для контролю емоцій, це цілком можливо, але вимагає зусиль, якраз і перевіриш, наскільки він сильний.

Звідки взагалі стільки ненависті? Це ж вони дурні, а не ти, можеш використовувати свою перевагу в особистих цілях або на благо всього людства.

Невже така відраза від того, що ці люди зіпсували тобі гіпотетичне солодке життя? Сам кажеш, що погано живемо, бо ніхто в політиці не розуміється. Знаєш, адже багато хто добре живе, більше того, цим щасливчикам часто не потрібен якийсь видатний інтелект.

Тобі потрібно визначитися, чого конкретно хочеш ти, просто голосити? Так це досягнення вже є, можеш спочивати на лаврах чи рушити далі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Это самый популярный вопрос о сексе в Интернете Секс 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? Внешность и здоровье 0 Бренд DC Shoes и мультфильм «Bob's Burgers: The Movie» представили коллаборацию Психология отношений 0 Фразы, которые нельзя использовать во время ссоры Секс 1 Ученые: позиции, в которых больше всего женщины любят заниматься сексом Карьера 0 Як пережити новорічні вихідні і не збожеволіти Внешность и здоровье 0 Как не переесть во время новогодних праздников Внешность и здоровье 0 6 советов для мужчин, когда на улице больше +25 (а вы не на море) Секс 0 "Сама и без трусов": каким видят идеальный секс мужчины и женщины Звезды 0 Миша Романова на обложке летнего XXL Карьера 0 Как не погрязнуть в суматохе декабря Психология отношений 0 Искусство обольщения или Как завоевать любую девушку Карьера 0 12 простых вещей, которым радуется каждый человек на планете Психология отношений 0 Мужчину возбуждают детали - женщину целое Внешность и здоровье 0 Goldie стал лицом новой коллекции adidas Карьера 0 7 науково доведених способів змусити всіх тебе ненавидіти Секс 0 Ученые: порно не влияет на мужскую эрекцию негативно В курсе 0 PornHub выпустили самое грязное порно, чтобы очистить океан от пластика Внешность и здоровье 0 Усы: круто или нет (женский взгляд) Юмор 0 Що робити, якщо дівчина відмовилася вийти за тебе заміж?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.