Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як жити, якщо ти розумний, а всі довкола дурні

07.02.2023 — Карьера
Як жити, якщо ти розумний, а всі довкола дурні

Колись бачив, щоб дурний визнав себе таким? Це навряд чи, адже в такому разі людина вже не зовсім дурна.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Не в образу таксистам і лише заради наочного прикладу, але чи не кожен із них знає все про все, проте чомусь продовжує працювати у таксі. Чисто для душі, мабуть. Ти наводиш докази своєї інтелектуальності і висловлюєшся про своєрідні страждання від розуму або, швидше, від самотності на вершині.

Дозволь запитати: а навіщо тобі хтось поруч? Високий рівень інтелекту робить людину самодостатньою, тобі не може бути нудно ніколи та ніде.

Можливо, нерозуміння чи неприйняття тебе оточуючими викликане не різницею в рівні інтелекту чи світосприйняття, а в манері подачі своєї позиції.

Зарозумілий погляд і підкреслена зневажливість до співрозмовника не додають переконливості твоїм словам, швидше навпаки, вбивають усі шанси донести свою точку зору. Втім, як розумна людина ти, мабуть, і сама це чудово розумієш.

Простіше кажучи, є величезна різниця між бажанням самоствердитись, показавши всім навколо, які вони дурні, та бажанням донести свої прекрасні та розумні думки до оточуючих.

 

Важливим є не рівень інтелекту, а його реалізація

Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, людиною з найвищим IQ є американка Мерілін вос Савант. Знаєш, чим вона уславилася? Тим, що у неї найвищий IQ, начебто.

Все життя вона вела стовпчик у відносно невеликому виданні Parade, де відповідала на запитання читачів. Крім цього, написала три книги з розряду «Така класна Мерилін».

Можливо, вона і справді чудова людина, але ніяк не використовувала свій високий рівень IQ. Мерилін не стала багатою, не зробила жодних відкриттів, зовсім ніяк не вплинула на світ, провівши життя середньостатистичної людини.

Важливим є не рівень інтелекту і навіть не кількість знань, а їх реалізація, практичне застосування. Витрачаючи свій час і потенціал на суперечки в коментарях, незалежно від результату, ти опиняєшся на одному рівні з рештою тих, хто сперечається.

Хтось отримає більше лайків, інший менше. Ви напишіть ціле простирадло тексту, однак кожен залишиться при своїй думці, неодмінно вважаючи, що його співрозмовник тупий як валянок. Через кілька годин сліди палкої битви сховаються за стрічкою, що нескінченно летить.

Вся праця зникне без сліду, а завтра знову в бій. Деякі за це хоча б гроші отримують, ти ж партизаниш безкоштовно, виглядає не так вже й розумно.

 

Більшість людей і правда не надто розумні

Не вдаватимемося в цифри, але значна, а може, й більша частина людей, справді, дурна. Цьому сприяє багато факторів.

Наприклад, деяким доводиться піти після 9-го класу, щоби раніше отримати якусь спеціальність і почати працювати. Інші не можуть дозволити собі вищу освіту в принципі, треті просто не мають часу на розвиток, і це не обов'язково через тусовки або перегляд серіалів.

Важливу роль грає оточення, перші друзі, та погана чи хороша компанія. Часто це оточення виникає випадково, просто за місцем проживання.

Крім того, люди можуть розвиватися в різних напрямках: хтось сильніший фізично і досягає успіхів у спорті, інші розвиваються у творчості, треті прагнуть виключно поліпшення матеріального становища.

Бути просто розумним — не професія, не заняття та не спосіб життя, це свого роду бонус, який можна використати. Це твоя перевага, проте слід пам'ятати, що ти зовсім не найрозумніший і не завжди маєш рацію.

Кажеш, що про політику любиш посперечатися, але довкола всі дурні і нічого не розуміють, але раптом все навпаки чи, як мінімум, не так однозначно? Шахісти зазвичай мають інтелект вище середнього, а деякі взагалі мають видатні здібності.

Є Сергій Карякін, нещодавно відсторонений від турнірів під егідою FIDE за свої політичні погляди. Є Гаррі Каспаров, відсторонений від політики, хоч як це дивно, за політичні погляди. Обидва чудові шахісти, але з полярно різним баченням світу.

Хто ж із них дурень, а хто геній думки? Ймовірно, ти вибереш Каспарова, бо його погляди ближчі до твоїх, але це вже суб'єктивність виходить. Так само ми вважаємо розумнішими тих, хто з нами погоджується, і навпаки, дурними тих, хто з нами сперечається.

 

Гидливість та огида не найкращі попутники

Можливо, тобі так самотньо і сумно тому, що все твоє життя складається з гидливості та огиди. Спробуй замінити ці почуття на щось продуктивніше та позитивніше.

Чим раніше зробиш це, тим легше буде жити, інакше станеш старим, що бурчить, раніше наміченого терміну. Використовуй свій найсильніший інтелект для контролю емоцій, це цілком можливо, але вимагає зусиль, якраз і перевіриш, наскільки він сильний.

Звідки взагалі стільки ненависті? Це ж вони дурні, а не ти, можеш використовувати свою перевагу в особистих цілях або на благо всього людства.

Невже така відраза від того, що ці люди зіпсували тобі гіпотетичне солодке життя? Сам кажеш, що погано живемо, бо ніхто в політиці не розуміється. Знаєш, адже багато хто добре живе, більше того, цим щасливчикам часто не потрібен якийсь видатний інтелект.

Тобі потрібно визначитися, чого конкретно хочеш ти, просто голосити? Так це досягнення вже є, можеш спочивати на лаврах чи рушити далі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 6 мифов о коронавирусе, которым не нужно верить В курсе 0 10 глупых мифов, в которые ты веришь из-за кино Секс 0 Сексуальная карта твоей квартиры: 7 необычных мест MC Like 0 Белен Пучан для августовского Playboy Argentina Секс 0 Ученые: назван точный возраст, в котором секс лучше всего Автомобили 0 Як водіння автомобіля зміниться до 2030 року Автомобили 0 Mazda CX-5: по заветам олдскула Секс 0 #говоритмужчина: улыбка Будды Внешность и здоровье 0 Nike выпустил модель кроссовок в честь элемента таблицы Менделеева В курсе 0 Вийшов фінальний трейлер другого «Аватару» Джеймса Кемерона В курсе 0 20 способов испортить окружающим людям весь кайф В курсе 0 Iron Maiden выпустит собственный бренд пива Секс 0 Как заниматься сексом на кухне? Юмор 0 Как понять, что она слишком молода для тебя Психология отношений 0 10 помилок, які ти робиш, намагаючись пережити важке розставання Внешность и здоровье 0 7 звичайних продуктів, які смертельно небезпечні, якщо їх з'їсти дуже багато Карьера 0 Як поводитися з людьми, які звинувачують тебе у своїх проблемах Секс 0 20 вещей, которые могут пригодиться тебе в постели Карьера 0 11 лайфхаков, которые пригодятся при походе в ресторан Секс 1 Ученые: позиции, в которых больше всего женщины любят заниматься сексом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.