ТОП-10 популярных новостей
Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 причин, чому інтроверти успішніші за оточуючих

03.02.2023 — Карьера
7 причин, чому інтроверти успішніші за оточуючих

Інтровертів помилково бачать лише в підлеглій ролі, посилаючись на їх нібито низьку соціалізацію, хоча це не так.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Більше того, багато інтровертів досягають небачених для екстравертів успіхів у кар'єрі та бізнесі завдяки кільком вкрай важливим якостям.

Якщо ти інтроверт і маєш перераховані нижче риси, то, зробивши на них ставку, ти зможеш досягти небувалих висот.

 

Інтроверти ретельно обмірковують кожен момент

Екстраверти, як і «змішані» в емоційному плані люди, які є чимось середнім між екстравертами та інтровертами, зазвичай приділяють мало уваги обмірковуванню ситуацій.

Це не означає, що вони кидаються у вир з головою подібно до лемінгів, що стрибають один за одним з урвища. Ні, просто не продумують кожну деталь.

Екстраверт через свою енергійність і наполегливість, швидше за все, вивчить тему поверхово, не добираючись до найдрібніших деталей. Адже саме ці непомітні деталі і призводять до грандіозних провалів.

Інтроверт із більшою ймовірністю через свою схильність до занурення в себе, продумає кожен момент.

Так, через це він почне діяти пізніше, ніж екстраверт, але він знатиме про всі небезпеки на шляху, і вони не стануть для нього неприємним сюрпризом.

 

Вони вибіркові у своєму колі знайомств

Здавалося б, це, навпаки, негативна риса, адже з погляду логіки екстраверти у виграші з простої причини: вони оточують себе великою кількістю людей, серед яких напевно мають знайти корисні знайомства. Але дещо інакше, адже тут роль відіграє якість, а не кількість.

Справа в тому, що екстраверти в більшості випадків розпалюють свою енергію марно, витрачають її на велику кількість людей, не замислюючись про опрацювання відносин із ними.

У інтровертів все навпаки, адже вони підпускають до себе лише небагатьох справді гідних цього. А якщо інтроверт розумний і, що важливіше, хитрий, він пускатиме в своє оточення тих, хто йому вигідний, прикидаючись, ніби цей вибір зроблено безкорисливо.

Це, у свою чергу, дозволяє досягти тіснішого рівня взаємодії з корисними людьми і досягти висот.

 

Інтроверти слухають та аналізують інформацію

Ще одна проблема «змішаних» в емоційному плані людей і особливо екстравертів у тому, що вони не тільки не вміють, а й не люблять слухати.

Зрозуміло, є винятки, але абсолютна більшість не відрізняється цією якістю. Їм важливіше говорити, а не слухати, і це призводить до багатьох проблем.

Іноді досить просто уважно вислухати пораду або вказівку, щоб виконати роботу на відмінно без ризику для себе, навіть не маючи потрібних знань і навичок. Але більшість цього не робить і настає на одні й ті самі граблі раз на раз.

Інша річ — інтроверти, які, на відміну екстравертів, вміють і люблять слухати. Здається, що вони мовчать через природну сором'язливість, але ні, вони поглинають та аналізують інформацію. Ця важлива риса допомагає їм вловлювати корисні поради та вчитися набагато швидше та ефективніше.

Як підсумок — коли середньостатистичний екстраверт провалюватиметься раз на пусте місце просто тому, що його товариськість і его не дозволили йому засвоїти потрібну інформацію, інтроверт буде хоч і повільно, але планомірно просуватися вперед.

Крім того, вміння слухати показує співрозмовнику, що ти проявляєш до нього повагу, і він почувається комфортно у психологічному плані. Це підвищує шанс, що він розкриє більше корисної інформації.

 

Вони спостережливі і вміють вичленяти корисні речі

Спостережливість не менш важлива, ніж уміння слухати та аналізувати інформацію.

Тут екстраверти і «змішані» люди мають приблизно ту саму проблему, що й у попередньому пункті — поверхневість оцінки через поспіх або бажання споживати якомога більшу кількість даних за короткий час.

Інтроверти ж від природи більш спостережливі через зосередження на своїх думках та оточенні, а не на інтерактиві.

Вони краще розпізнають та оцінюють навколишнє оточення і можуть помічати щось, що не бачать інші.

Це допомагає у роботі та бізнесі, адже спостережливість дозволяє знаходити нестандартні вирішення проблем, що й призводить до успіху.

 

Інтроверти креативніші

У цьому випадку замкнутість грає інтровертам на руку. Вони з дитинства занурюються у світ мрій частіше, ніж екстраверти, і будують свої уявні замки, в яких знаходять відповіді на важливі питання.

Це прокачує креативність інтровертів, що надалі сприяє екстраординарнішому підходу до різних проблем.

Прокачена креативність дозволяє досягти великих висот, особливо разом зі спостережливістю та вмінням слухати.

У разі мозок інтроверта перетворюється на своєрідний комп'ютер, ведений передусім логікою, а чи не емоціями, як у випадку з екстравертами.

І ні, ми не говоримо, що інтроверти – бездушні машини. Вони можуть бути креативними і в точних науках, і в творчості, так само відчувати яскраві емоції.

Просто в першу чергу вони керуються приземленими речами, принаймні, коли працюють над побудовою свого успіху.

 

Вони менше залежать від суспільного схвалення

Бути екстравертом, або «змішаною» людиною, складно через те, що його психіка налаштована на більшу взаємодію із соціумом. Він соціум — це суворий батько, накази якого підлягають обговоренню. Тому таким людям важче переступати через себе, адже вони бояться несхвалення з боку оточуючих.

Крім того, вони сильніше схильні до тиску ззовні, особливо під впливом авторитету. Інтроверти менш залежні від суспільства, а іноді й зовсім існують практично окремо від нього.

Це дозволяє відвернути убік страхи, пов'язані з несхваленням дій, адже їхній спосіб життя вже, можна сказати, ганьбиться в суспільстві.

Не бачачи такої серйозної перешкоди, інтроверти йдуть до свого успіху практично без огляду на схвалення або невдоволення соціуму.

 

Інтроверти готові до всього

Як ми вже сказали в пункті про ретельне обмірковування, інтроверти схильні серйозніше підходити до всіх питань, особливо тих, які пов'язані з їхнім рівнем життя.

Так як багато в цьому світі здатне порушити комфорт і безпеку, інтроверти готуватимуться до будь-якого результату подій. Це відрізняє їх від екстравертів, які більш емоційні і рідше поринають у думки «що якщо».

Володіючи таким багажем знань, які на перший погляд здаються марними, інтроверт зможе використовувати їх негайно. Це, у свою чергу, допоможе просунутися кар'єрними сходами або в бізнесі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Колин Ферт и Леа Сейду в трейлере фильма "Курск" Автомобили 0 Шины Infiniti. Купить резину на Infiniti | Titanshina.ua Карьера 0 10 ознак того, що ти ще не відпустив ситуацію Психология отношений 0 #говоритмужчина: о женской психологии Автомобили 0 9 причин, почему современные автомобили хуже тех, что выпускали в 90-е и 2000-е Автомобили 0 Тизер второго сезона Grand Tour В курсе 0 Джейми Фокс и Джозеф Гордон-Левитт в трейлере "Проект Power" Психология отношений 0 Чому молодим хлопцям подобаються зрілі жінки і навпаки В курсе 0 Кидман и Фаррелл в трейлере "Убийства священного оленя" Внешность и здоровье 0 Фаррелл Уильямс представил новую коллекцию G-Star MC Like 0 Марта Хант для ноябрьского GQ South Africa Звезды 0 Жизель Бюндхен для квітневого номеру Vanity Fair Карьера 0 10 ознак того, що ти розучився спілкуватися з людьми Психология отношений 0 Главные мужские ошибки в начале отношений Юмор 0 #говоритмужчина: мужчин любят за ум? Внешность и здоровье 0 Вредно ли понижать градус? Психология отношений 0 Чому успіх чоловіка насправді ніяк не залежить від жінки Психология отношений 0 5 позорных ошибок при обращении с женщиной В курсе 0 Iron Maiden выпустит собственный бренд пива В курсе 0 Софи Тернер и Джеймс МакЭвой в первом трейлере "Люди Икс: Темный феникс"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.