Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 причин, чому інтроверти успішніші за оточуючих

03.02.2023 — Карьера
7 причин, чому інтроверти успішніші за оточуючих

Інтровертів помилково бачать лише в підлеглій ролі, посилаючись на їх нібито низьку соціалізацію, хоча це не так.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Більше того, багато інтровертів досягають небачених для екстравертів успіхів у кар'єрі та бізнесі завдяки кільком вкрай важливим якостям.

Якщо ти інтроверт і маєш перераховані нижче риси, то, зробивши на них ставку, ти зможеш досягти небувалих висот.

 

Інтроверти ретельно обмірковують кожен момент

Екстраверти, як і «змішані» в емоційному плані люди, які є чимось середнім між екстравертами та інтровертами, зазвичай приділяють мало уваги обмірковуванню ситуацій.

Це не означає, що вони кидаються у вир з головою подібно до лемінгів, що стрибають один за одним з урвища. Ні, просто не продумують кожну деталь.

Екстраверт через свою енергійність і наполегливість, швидше за все, вивчить тему поверхово, не добираючись до найдрібніших деталей. Адже саме ці непомітні деталі і призводять до грандіозних провалів.

Інтроверт із більшою ймовірністю через свою схильність до занурення в себе, продумає кожен момент.

Так, через це він почне діяти пізніше, ніж екстраверт, але він знатиме про всі небезпеки на шляху, і вони не стануть для нього неприємним сюрпризом.

 

Вони вибіркові у своєму колі знайомств

Здавалося б, це, навпаки, негативна риса, адже з погляду логіки екстраверти у виграші з простої причини: вони оточують себе великою кількістю людей, серед яких напевно мають знайти корисні знайомства. Але дещо інакше, адже тут роль відіграє якість, а не кількість.

Справа в тому, що екстраверти в більшості випадків розпалюють свою енергію марно, витрачають її на велику кількість людей, не замислюючись про опрацювання відносин із ними.

У інтровертів все навпаки, адже вони підпускають до себе лише небагатьох справді гідних цього. А якщо інтроверт розумний і, що важливіше, хитрий, він пускатиме в своє оточення тих, хто йому вигідний, прикидаючись, ніби цей вибір зроблено безкорисливо.

Це, у свою чергу, дозволяє досягти тіснішого рівня взаємодії з корисними людьми і досягти висот.

 

Інтроверти слухають та аналізують інформацію

Ще одна проблема «змішаних» в емоційному плані людей і особливо екстравертів у тому, що вони не тільки не вміють, а й не люблять слухати.

Зрозуміло, є винятки, але абсолютна більшість не відрізняється цією якістю. Їм важливіше говорити, а не слухати, і це призводить до багатьох проблем.

Іноді досить просто уважно вислухати пораду або вказівку, щоб виконати роботу на відмінно без ризику для себе, навіть не маючи потрібних знань і навичок. Але більшість цього не робить і настає на одні й ті самі граблі раз на раз.

Інша річ — інтроверти, які, на відміну екстравертів, вміють і люблять слухати. Здається, що вони мовчать через природну сором'язливість, але ні, вони поглинають та аналізують інформацію. Ця важлива риса допомагає їм вловлювати корисні поради та вчитися набагато швидше та ефективніше.

Як підсумок — коли середньостатистичний екстраверт провалюватиметься раз на пусте місце просто тому, що його товариськість і его не дозволили йому засвоїти потрібну інформацію, інтроверт буде хоч і повільно, але планомірно просуватися вперед.

Крім того, вміння слухати показує співрозмовнику, що ти проявляєш до нього повагу, і він почувається комфортно у психологічному плані. Це підвищує шанс, що він розкриє більше корисної інформації.

 

Вони спостережливі і вміють вичленяти корисні речі

Спостережливість не менш важлива, ніж уміння слухати та аналізувати інформацію.

Тут екстраверти і «змішані» люди мають приблизно ту саму проблему, що й у попередньому пункті — поверхневість оцінки через поспіх або бажання споживати якомога більшу кількість даних за короткий час.

Інтроверти ж від природи більш спостережливі через зосередження на своїх думках та оточенні, а не на інтерактиві.

Вони краще розпізнають та оцінюють навколишнє оточення і можуть помічати щось, що не бачать інші.

Це допомагає у роботі та бізнесі, адже спостережливість дозволяє знаходити нестандартні вирішення проблем, що й призводить до успіху.

 

Інтроверти креативніші

У цьому випадку замкнутість грає інтровертам на руку. Вони з дитинства занурюються у світ мрій частіше, ніж екстраверти, і будують свої уявні замки, в яких знаходять відповіді на важливі питання.

Це прокачує креативність інтровертів, що надалі сприяє екстраординарнішому підходу до різних проблем.

Прокачена креативність дозволяє досягти великих висот, особливо разом зі спостережливістю та вмінням слухати.

У разі мозок інтроверта перетворюється на своєрідний комп'ютер, ведений передусім логікою, а чи не емоціями, як у випадку з екстравертами.

І ні, ми не говоримо, що інтроверти – бездушні машини. Вони можуть бути креативними і в точних науках, і в творчості, так само відчувати яскраві емоції.

Просто в першу чергу вони керуються приземленими речами, принаймні, коли працюють над побудовою свого успіху.

 

Вони менше залежать від суспільного схвалення

Бути екстравертом, або «змішаною» людиною, складно через те, що його психіка налаштована на більшу взаємодію із соціумом. Він соціум — це суворий батько, накази якого підлягають обговоренню. Тому таким людям важче переступати через себе, адже вони бояться несхвалення з боку оточуючих.

Крім того, вони сильніше схильні до тиску ззовні, особливо під впливом авторитету. Інтроверти менш залежні від суспільства, а іноді й зовсім існують практично окремо від нього.

Це дозволяє відвернути убік страхи, пов'язані з несхваленням дій, адже їхній спосіб життя вже, можна сказати, ганьбиться в суспільстві.

Не бачачи такої серйозної перешкоди, інтроверти йдуть до свого успіху практично без огляду на схвалення або невдоволення соціуму.

 

Інтроверти готові до всього

Як ми вже сказали в пункті про ретельне обмірковування, інтроверти схильні серйозніше підходити до всіх питань, особливо тих, які пов'язані з їхнім рівнем життя.

Так як багато в цьому світі здатне порушити комфорт і безпеку, інтроверти готуватимуться до будь-якого результату подій. Це відрізняє їх від екстравертів, які більш емоційні і рідше поринають у думки «що якщо».

Володіючи таким багажем знань, які на перший погляд здаються марними, інтроверт зможе використовувати їх негайно. Це, у свою чергу, допоможе просунутися кар'єрними сходами або в бізнесі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Первый тизер сериала HBO о Чернобыльской катастрофе Звезды 0 Фото дня: обнаженная Кейт Мосс в объективе Марио Тестино Звезды 0 Памела Андерсон в новой рекламной кампании Coco de Mer Секс 0 20 признаков, что тебе изменяют (мнение частного детектива) Внешность и здоровье 0 Adidas и фэшн-журнал 032с выпустили коллекцию аксессуаров Гаджеты 0 Идея дня: спиннеры для.. сосков MC Like 0 Agent Provocateur показывает, как выглядит идеальный подарок Карьера 0 7 помилок, через які ти зазнаєш невдачі в тому, в чому добре розумієшся В курсе 0 Дуэйн Джонсон в новом трейлере "Джуманджи" Звезды 0 "Ангелы" Кэндис Свэйнпоул и Марта Хант для 25 Magazine Психология отношений 0 Нравятся женщины постарше? Оказывается, это особая сексуальная ориентация MC Like 0 Фріда Осен для рекламної кампанії купальників Luli Fama Внешность и здоровье 0 10 врагов эрекции и способы их победить В курсе 0 Пенелопа Крус и Антонио Бандерас в трейлере "Боль и слава" MC Like 0 Кэролайн Келли для MAXIM Секс 0 Когда сексуальная жизнь - отстой Психология отношений 0 8 мужских качеств, которые нравятся (всем!) девушкам Внешность и здоровье 0 Puma показал кроссовки и худи по мотивам игры Animal Crossing Вокруг света 0 15 лучших фотографий дикой природы, сделанных в 2019-м Карьера 0 8 простых истин о деньгах, которые нужно знать каждому
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.