Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 неочевидних причин, чому оточуючі тебе не поважають

13.09.2023 — Карьера
8 неочевидних причин, чому оточуючі тебе не поважають

Самоповага лежить в основі відношення оточуючих до тебе. Якщо ти не поважаєш себе, свої потреби та бажання, не виставляєш особисті межі у спілкуванні з іншими людьми, то тобі доводиться терпіти неприємні слова та дії з їхнього боку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І навпаки, якщо з самооцінкою в тебе все добре, оточуючі зчитують це та змінюють своє ставлення до тебе. Адже вони розуміють, що ти – не та людина, яка миритиметься з нехтуванням на свою адресу.

Ти занадто зайнятий рутиною, щоб часто розмірковувати про те, як оточуючі сприймають тебе, твої звички та ухвалені тобою рішення. Однак нічого з того, що ти робиш, не уникає уваги інших людей.

Ми зібрали кілька неочевидних причин, чому ти можеш мати справу з неповагою.

 

Ти намагаєшся нав'язати свою думку

Здорово, що тобі вдалося сформувати свою власну думку, відмінну від думки більшості. Але якщо ти намагаєшся нав'язати його оточуючим, то ти робиш величезну помилку.

Навіть якщо ти щиро впевнений у тому, що твої висновки є єдино вірними, і ти просто прагнеш направити людей на правдивий шлях.

З боку твої спроби переконати у своїй правоті оточення сприймаються як бажання отримати підтвердження своєї значущості.

Зрозуміло, це не надасть твоїм словам ваги, не зробить тебе розумнішими і сильнішими в очах будь-кого. Швидше, навпаки, до тебе почнуть ставитися упереджено.

Крім того, нав'язування своєї думки – ознака того, що ти не поважаєш право іншої людини на свій погляд на ситуацію. А якщо ти не поважаєш співрозмовника, нерозумно чекати на повагу від нього.

 

Ти намагаєшся самостверджуватись за рахунок інших людей

Спроби самоствердитись за рахунок іншої людини – деструктивна модель поведінки. Вона вказує на те, що ти не прагнеш зростання та розвитку, не робиш успіхів у тому, чим займаєшся.

Натомість ти йдеш легким шляхом: підвищуєш відчуття власної значущості, принижуючи, знецінюючи чи обговорюючи інших людей.

Таким чином ти гіперболізуєш чужі недоліки і применшуєш переваги, щоб на тлі оточуючих виглядати більш виграшно.

Звичайно, така поведінка одразу ж зчитується іншими людьми. І замість очікуваної похвали та поваги ти отримуєш на свою адресу лише зневажливі погляди.

Якщо ти дійсно хочеш показати себе розумним, сильним, правим, успішним і так далі, то відмовся від образ, критики, засудження та звинувачень.

 

Ти дозволяєш іншим людям приймати рішення за тебе

Навколо тебе дуже багато тих, хто любить давати поради, критикувати та примушувати до прийняття певних рішень.

Якщо ти періодично йдеш на поводу у таких людей, це сигнал про відсутність самоповаги або її нестачу. У більшості випадків оточуючі чудово розуміють, чим ти керуєшся при ухваленні рішень.

І дотримання чужих порад, хвороблива реакція на критику, спроби відповідати чиїмось очікуванням — це твоя мовчазна згода з рішеннями інших людей.

 

Ти недоречно використовуєш гумор

Немає нічого страшного в тому, що ти не вмієш жартувати чи не розумієш якісь жарти.

Це не робить тебе гіршим, не псує твоє спілкування з оточуючими і не викликає нудьги, чого не скажеш про недоречне використання гумору.

Відсутність почуття такту в жартах, постійні глузування з інших людей, недотримання межі між стебом і образою негативно позначаються сприйнятті твоєї особистості.

 

Ти не стежиш за собою

Якщо ти періодично виходиш із дому з немитою головою або в негладженій сорочці, не дивно, що оточуючі ставляться до тебе неповажно. Те, як ти виглядаєш, прямо транслює твоє ставлення до себе.

Неохайний зовнішній вигляд, зневага правил особистої гігієни, поведінкові звички, які показують тебе невихованою людиною, — все це викликає негативні емоції в інших людей. Навчися стежити за собою.

З тобою має бути приємно спілкуватися, а твоя зовнішність не повинна викликати роздратування та відторгнення.

Звичайно, важливіше те, що в тебе всередині. Але якщо зовні ти, м'яко кажучи, не дуже, та й у спілкуванні багато що дозволяєш собі, ніхто не захоче впізнавати тебе краще.

 

Ти приховуєш свої емоції

Людина, що поважає себе, уважно ставиться до своїх емоцій і почуттів.

Складно знайти в собі сили відкритися співрозмовнику, сказати йому, що ти відчуваєш зараз, зізнатися у своїх страхах та образах. Саме тому чесність та прийняття своїх почуттів так високо цінуються у спілкуванні.

Якщо ж ти приховуєш свої емоції і найбільше у світі боїшся виявитися вразливим, то люди розуміють, що тобою можна маніпулювати, чим і починають активно користуватися для досягнення своїх цілей.

 

Ти боїшся самотності

Якщо тобі бути одному означає відчувати себе самотнім, це неминуче відбивається на твоїх вчинках. Ти починаєш ставити взаємини з іншими людьми вище за стосунки з самим собою.

Заради того, щоб утримати оточуючих, привернути їхню увагу і зробити ваше спілкування максимально комфортним, ти можеш терпіти порушення особистих кордонів, підлаштовуватися під потреби та бажання інших людей, йти всупереч своїй совісті тощо.

Навколишні чудово розуміють, що ти зробиш заради них що завгодно, тому й перестають шанобливо ставитись до тебе.

 

Ти віриш у те, що близькі тебе не скривдять

Сліпа віра в те, що людина, якій ти дорога, ніколи тебе не скривдить, свідчить про наявність у тебе таких якостей, як наївність і відсутність самоповаги.

Звичайно, світ сповнений добрих людей, які дійсно не бажають тобі нічого поганого, але це не означає, що з тобою завжди будуть добре поводитися.

У житті трапляються різні ситуації, і часом той, кого ти підпустив найближче, вирішує зрадити твою довіру.

До цього потрібно бути готовим, щоб не впадати в стан шоку. Саме тому важливо вибудовувати особисті межі, здатні захистити тебе в такі моменти життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Рианна в новой кампании бельевого бренда Savage x Fenty Карьера 0 7 порад, як задовольнятися тим, що маєш В курсе 0 Сэмюэл Л. Джексон в трейлере фильма "Шафт" Психология отношений 0 9 признаков того, что она не хочет отношений с тобой Секс 0 Ученые: секс с бывшей - самый популярный эротический сон у мужчин Юмор 0 14 научно обоснованных причин, почему порно - это яд Карьера 0 10 признаков, что вы не экономный, а нищий Внешность и здоровье 0 6 органов нашего тела, без которых мы вполне могли бы обойтись Звезды 0 Эмили Ратаковски в соблазнительной съемке Inamorata Звезды 0 Ким Кардашьян в новом пляжном кампейне Skims Юмор 0 Как избежать скандала с девушкой: 7 правил Автомобили 0 Прекрасные европейские автомобили, испорченные одной деталью MC Like 0 Обнаженные топ-модели в объективе Патрика Демаршелье для LOVE В курсе 0 PornHub: гид по предпочтениям пользователей Карьера 0 Почему мы становимся консерваторами, когда взрослеем Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул в рекламной кампании Tropic of C Звезды 0 Plus-size модель Эшли Грэм для V Magazine Внешность и здоровье 0 Порноактриса Саша Грей выпустила свой мерч Карьера 0 Что делать, если ваши коллеги слишком много говорят В курсе 0 Вышел трейлер хоррора "Глотай"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.