Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 ознак того, що ти звик задовольнятися малим

31.01.2023 — Карьера
10 ознак того, що ти звик задовольнятися малим

З часом твої низькі вимоги та небажання діяти можуть перерости у звичку задовольнятися малим. Причому навіть тоді, коли ти маєш шанс змінити своє життя і досягти того, чого ти по-справжньому хочеш.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Твій спосіб мислення та зайва пасивність змусять тебе прийняти вичікувальну позицію, погоджуючись з усім, що тобі пропонує твоє оточення.

Ми зібрали кілька ознак, за якими можна зрозуміти, що ти справді звик задовольнятися малим і це починає заважати тобі жити.

 

Ти одразу погоджуєшся на те, що тобі пропонують

Людина пропонує тобі щось, з чим ти не до кінця згоден, і ти погоджуєшся, навіть не намагаючись оскаржити це. Ось ознака того, що ти виставив надто низькі вимоги.

Ти не даєш собі шансу скористатися правом вибору, натомість ти покірно приймаючи умови співрозмовника.

Коли така поведінка увійде в тебе у звичку, ти перестанеш отримувати задоволення від свого життя.

Адже все, що ти робитимеш – це погоджуватися на те, що тобі не подобається. Іти проти себе – не найкраща ідея, це рішення поступово руйнуватиме твою впевненість у собі.

 

Ти не вмієш відстоювати свою думку

Людина, яка привчила себе задовольнятися малою, рідко береться за відстоювання своєї думки. Він просто не бачить у цьому сенсу.

Тож твої спроби уникнути суперечок чи звичка поступатися співрозмовнику, навіть не намагаючись аргументувати свою позицію, – тривожний дзвінок, що настав час серйозно взятися за роботу над своєю самооцінкою.

В іншому випадку ти ризикуєш приректи себе на численні жалю про втрачені можливості та скоєні тобою помилки.

 

Ти не вмієш просити про щось інше

Невміння просити про допомогу у скрутний момент – це ще одна ознака того, що ти щосили намагаєшся не привертати до себе увагу і не створювати навколишнім проблеми.

Бажаючи бути зручним для своїх рідних та близьких, ти задовольняєшся тим, що вони самі пропонують тобі. Але далеко не завжди твої проблеми виявляються очевидними для твого оточення.

Бувають ситуації, коли ніхто не знає, з чим ти зіткнувся, і навіть не підозрює про те, що ти насилу справляєшся. У такі моменти тобі потрібно підказувати людям, як вони можуть допомогти тобі.

Чекати, доки вони здогадаються про все самі – надто ризиковано. Ти можеш упустити можливість вирішити проблему та уникнути негативних наслідків.

Досить думати, що твої неприємності не повинні стосуватися оточуючих. Ти маєш право попросити про допомогу, а надавати її чи ні – це рішення залишається за твоїм співрозмовником.

 

Ти вважаєш, що все добре потрібно заслужити

Ти можеш помилково вважати, що всі люди отримують саме те, що заслуговують.

Тобто ти маєш шукати плюси в тому положенні, в якому ти перебуваєш на даний момент, і не зациклюватися на чомусь більшому.

Впевненість у правильності цієї позиції може змусити тебе довго стояти на одному місці.

Ти навіть не намагатимешся змінити те, що тебе не влаштовує, – адже в тебе є залізне виправдання своїй бездіяльності. Якщо в тебе немає чогось – значить, ти на це не заслуговуєш.

 

Ти боїшся засмучувати людей

Для того, щоб отримувати бажане, тобі потрібно думати насамперед про свою вигоду та задоволення власних інтересів.

Якщо ти занадто сильно боїшся засмутити оточуючих, ймовірно, що ти швидше віддаси перевагу миритися з незручностями і задовольнятися малим, ніж відчувати провину через свою наполегливість і вимогливість.

Чим більше ти переживаєш про інших, тим менше замислюєшся про свій комфорт та свої потреби. Ти відсуваєш себе за задній план, навіть якщо йдеться про реалізацію твоєї давньої мрії.

Припиняй займати позицію жертви та вважати, що ти всім щось винен. Насамперед виконуй обов'язок перед самим собою.

 

Ти нічого не сприймаєш як належне

Ти можеш бути надто вдячною людиною, яка з подивом і замилуванням сприймає позитивне ставлення оточуючих.

Простий прояв поваги, привітність, пропозиція допомоги можуть змусити тебе відчути себе чимось зобов'язаним.

Ти нічого не приймаєш як належне. Тобі здається, що люди не повинні поводитися з тобою ввічливо. Отже, твої стандарти та вимоги мінімальні.

 

Ти не віриш у свій успіх

Досягнення успіху залежить скоріше від того, чи віриш ти в себе та свої сили, ніж від таланту, вихідних даних, наявності освіти чи матеріальної підтримки твоїх починань.

Коли ти впевнений у тому, що зможеш, ти робиш усе, що від тебе потрібно для бажаного результату.

І тебе важко зупинити: ти не приймаєш слова оточуючих близько до серця, не боїшся критики, не втрачаєш мотивацію йти вперед.

Якщо ж ти спочатку не віриш, що здатний досягти успіху – у тебе дійсно нічого не вийде. Адже твій настрій впливатиме на твої дії. Десь ти спеціально будеш зволікати, десь вибиратимеш безпечніший шлях.

Ти волієш задовольнятися тим, що ти вже маєш, а твої мрії про більше залишаться лише в планах на далеке майбутнє.

 

Ти чекаєш, що твоє життя зміниться без твоєї участі

Ти можеш вірити, що для досягнення чогось більшого тобі не потрібно докладати багато зусиль.

Життя нестатична, а це означає, що воно постійно змінюється. Ти чекаєш на вдалий збіг обставин, допомоги оточуючих людей або просто змін у світі.

Але ось жорстка правда: доки ти не змусиш себе встати з дивана і почати хоч щось робити, жодних змін не буде. Ти просто продовжуєш задовольнятись тим, що в тебе вже є.

 

Ти боїшся ризику

Якщо ти боїшся йти на виправданий ризик, швидше за все, ти схильний тупцювати на тому самому місці довгі місяці, а то й роки.

Ризик – це невід'ємна умова, щоб рости та розвиватися. Не ризикуєш – значить, твоє життя залишається незмінним.

Уникаючи змін, ти автоматично звикаєш миритися з тим, що тебе не влаштовуєш.

 

Ти не хочеш брати на себе зайву відповідальність

Якщо ти хочеш від життя більшого, доведеться звикнути до думки, що на тобі лежатиме тягар відповідальності. Поки ти задовольняєшся малим, тобі не треба нічого робити.

Ти просто живеш, не просуваючись уперед, не докладаючи зусиль, щоби щось змінити. Але зі збільшенням твоїх запитів збільшиться також і кількість завдань, які ти повинен виконувати, кількість помилок, складних рішень, необхідних для зростання та розвитку.

Тобі доведеться стати активнішим, діяльнішим, сміливішим. Не кожен готовий до такої відповідальності – набагато легше просто підтримувати прийнятний рівень життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 10 сексуальных ориентаций, о которых вы не знали Карьера 0 12 типов людей, которым сложно найти хорошую работу Юмор 0 Как раздеть девушку хитростью Юмор 0 Перестаньте шутить про свою жену на публике (пока еще не поздно) Звезды 0 Ирина Шейк в откровенной съемке для рекламы обуви Карьера 0 10 причин, почему офис лучше удалёнки Психология отношений 0 #говоритмужчина: часть изнасилований - из-за баб Звезды 0 Сара Сампайо в рекламній кампанії BIKINI LOVERS MC Like 0 Джорджия Фоулер для GQ South Africa Психология отношений 0 С кем лучше встречаться: со своей противоположностью или с похожей на тебя… Секс 1 5 вещей, которые я понял после секса втроем Секс 0 7 правил мужского этикета в сексе В курсе 0 Первый взгляд: Джонни Депп в роли короля Людовика XV Секс 0 7 правил случайного секса В курсе 0 Вышел трейлер к продолжению «Декстера» Карьера 0 15 привычных вещей, которых не было ещё 10 лет назад Юмор 0 5 вещей в анкете в «Тиндере», которые отпугивают девушек Секс 0 Вам пора серьезно задуматься об анальном сексе В курсе 0 Tinder занялся подбором партнера на свадьбу Юмор 0 15 безумных поступков, совершенных ради женщины
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.