Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати

28.03.2023 — Карьера
10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати

Деякі люди романтизують будь-які ситуації з життя або явища, з якими стикаються. Причому часом вони ідеалізують навіть те, що в нормі має відштовхувати, викликати почуття страху та небезпеки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Такої романтизації сприяє масова культура – фільми, книжки, і навіть громадські переконання. На перший погляд, у романтизації немає нічого поганого: нехай хтось уявляє, що ситуація насправді краща, ніж вона є.

Але якщо замислитись, така звичка може сильно зіпсувати людині життя, дати поштовх для формування у суспільстві стійких стереотипів, які нічого не мають з реальністю.

Ми зібрали кілька речей, які тобі давно час перестати романтизувати.

 

Шкідливі звички

Чи не в кожному фільмі чи серіалі можна побачити, як персонаж пафосно чи задумливо демонструє своє потурання шкідливим звичкам, чи то куріння, алкоголь чи вживання наркотичних речовин.

З екрану це здається чимось красивим, незмінним атрибутом загадкового героя зі складним характером чи важкими проблемами у житті.

Насправді ж немає нічого прикольного у всіх цих уподобаннях. Дорівнювати людині, яка не може знайти в собі сили, щоб позбутися шкідливої звички, як мінімум дивно.

Спробуй краще романтизувати інші речі, наприклад здоровий спосіб життя.

Так, щоб дотримуватися його, тобі доведеться постаратися, виявити свою наполегливість і рішучість, але в цьому й сенс.

 

Психічні захворювання

Коли ми чуємо про депресію, анорексію, біполярний розлад або інші психічні захворювання, в уяві відразу ж виникають романтизовані образи.

З масової культури ми бачимо перебільшені симптоми, які часто взагалі не мають нічого спільного з реальним станом справ.

Давно настав час відійти від уявлення, що біполярний розлад – це коли в тебе просто сильно змінюється настрій, або називати депресією звичайний смуток і нудьгу.

Психічні захворювання не роблять людину загадковою та цікавою. Шануй повний список симптоматики того чи іншого розладу, перш ніж привласнювати його собі.

Б'ємося об заклад, ти назавжди зміниш своє ставлення до людей, які бездумно використовують назви цих хвороб, і сам перестанеш входити до їхнього числа.

 

Проблеми з минулого

Деякі люди постійно говорять про те, як їхнє минуле відбилося на сьогодення та майбутнє, як воно сформувало ті чи інші риси їхнього характеру.

Звичайно, проблеми бувають різні, деякі навіть можуть завдати настільки відчутної шкоди людині, що травму доведеться опрацьовувати в кабінеті психотерапевта. Але минуле, особливо якщо воно лайнове, не повинно романтизуватися.

Воно не робить тебе складним і не виправдовує твої погані вчинки щодо інших людей. Бери він відповідальність за свої дії.

 

Нестача грошей

Не дивуйся – іноді люди романтизують навіть нестачу грошей.

Вони скаржаться на важке життя, розповідають, як сильно їм доводиться економити, і додають, що їхня важлива місія – продовжувати працювати, щоб приносити користь оточуючим.

Звичайно, в більшості випадків таким чином вони просто прикривають своє небажання щось змінювати. Але це подається як прояв самопожертви та істинної любові до своєї спеціальності.

Якщо грошей насилу вистачає навіть на їжу – будь-яка нормальна людина не гратиме в альтруїста і почне шукати іншу роботу.

 

Безлад у голові

Часто можна почути, як багато думок крутиться в голові людини і як вона не може навести лад у своїй голові.

Зазвичай такі люди виглядають вічно завантаженими, трохи втраченими, вони поводяться навмисне загадково у спілкуванні з оточуючими.

Але насправді вони просто не хочуть розбиратися у всіх своїх думках, не збираються приділяти цьому часу та сили. Хоча без наведення ладу у своїй голові їхнє життя нагадує хаос.

 

Токсичні відносини

Людям дуже подобається дивитися на те, як розвиваються токсичні відносини. Все тому, що здорові стосунки більшості здаються нудними. Жодних пристрастей, яскравих сварок та епічних примирень.

Просто дві людини люблять і поважають одна одну, вміють розмовляти та домовлятися, ростуть та розвиваються, не ревнують і не дозволяють собі нічого зайвого.

Набагато цікавіше, коли один безнадійно закоханий, а другий – страждає від нерозуміння своїх почуттів чи намагається відштовхнути партнера, бо боїться стосунків.

Або коли закохані скандалять, постійно розлучаються та сходяться знову, розуміючи, що не можуть жити окремо.

Загалом, якщо у відносинах обоє чи хтось один страждає, це зазвичай романтизується і вважається найвищим проявом кохання.

 

Невміння вибудовувати комунікацію

В ідеалі ти маєш уміти вибудовувати комунікацію з іншими людьми.

Якщо ж ти не працюєш над цим, заохочуючи свою бездіяльність, виправдовуючись тим, що ти надто складна, чесна чи незалежна людина, тут нема чим пишатися. У більшості випадків людина, яка використовує ці відмовки, просто лінива і егоїстична.

Замість того, щоб змінюватися, йти назустріч іншим людям, шукати компроміси та поважати чужі особисті межі, він романтизує постійні конфлікти з оточуючими та називає себе одинаком.

 

Синдром рятувальника

Багатьом подобаються люди, які не можуть пройти повз чужу біду і кидаються на виручку людині навіть тоді, коли та відмовляється від допомоги. Але здебільшого йдеться не про звичайне бажання допомогти, а про прояв синдрому рятувальника.

Звичайно, суспільство це заохочує, людям подобається, коли ти відчуваєш свою відповідальність за життя іншого, і заради того, щоби підтримати людину, дієш на шкоду собі.

Не варто романтизувати це: синдром рятувальника небезпечний, оскільки негативно впливає на психічне і фізичне здоров'я.

Рятувальник надмірно перевантажує свою нервову систему, намагаючись встигнути допомогти всім довкола. У результаті він змушений страждати від постійної нестачі сил, відчуття спустошеності, вигоряння чи депресії.

 

Стрес на роботі

Робота теж часто може романтизуватися, особливо якщо йдеться про роботу понад норму, про необхідність вийти у свій вихідний, про купу справ, з якими належить розібратися саме тобі.

Трудоголізм, кар'єризм, почуття відповідальності за всіх, з ким ти працюєш - запам'ятай, це не повинно псувати життя. Все це підриває твій стан здоров'я, провокує вигоряння та нагороджує тебе тривожністю.

Крім того, ти зіткнешся з іншим, не менш руйнівним впливом романтизації робочого стресу – повною чи частковою втратою працездатності.

 

Негативні емоції

Гнів, смуток, роздратування, жаль, біль, ревнощі, занепокоєння та інші негативні емоції та почуття дуже часто романтизують.

Однак емоції самі по собі не можуть бути позитивними чи негативними, уявляти тебе в іншому світлі тощо.

Емоції це те, що ти відчуваєш і що змушує тебе реагувати на зовнішні фактори. Ніхто не зобов'язаний тебе шкодувати, підтримувати, втішати чи заспокоювати.

Ти – доросла людина і маєш розуміти, як упоратися зі своїми емоціями самостійно, не перекладаючи відповідальність за них на когось іншого.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 речевых привычек, которые вызывают недоверие со стороны собеседника Внешность и здоровье 0 9 вещей, которые человеческое тело теряет с каждым годом Карьера 0 12 важных вещей в жизни, с которыми не нужно торопиться Секс 0 Ученые: эротические фантазии улучшают сексуальную жизнь Секс 1 7 причин, по которым любимая женщина тебе отказывает Внешность и здоровье 0 Ученые: порнография оказалась причиной импотенции Карьера 0 Неприятные вопросы, которые приходится выслушивать за праздничным столом в… Вокруг света 0 Названы лучшие тревел-фотографы 2018 года Вокруг света 0 Мифы, которые нам рассказали на уроках истории, а мы в них верим Карьера 0 Что отличает зрелого мужчину от мальчика Карьера 0 8 ознак, що тобі настав час змінити коло спілкування Карьера 0 4 кордони, які варто встановити, щоб пережити свята без стресу В курсе 0 Эндрю Гарфилд в трейлере фильма "Mainstream" про видеоблогеров Автомобили 0 BMW представила самый мощный автомобиль в своей истории Юмор 0 До якого віку добре бути неодруженим чоловіком? В курсе 0 Приквел "Безумного Макса" будет снимать Джордж Миллер Психология отношений 0 Свободные отношения: подводные камни, надводные pифы и веселые акулы Вокруг света 0 Рейтинг самых комфортных городов мира Гаджеты 0 Samsung представила смартфон Galaxy Note 8 Вокруг света 0 Куда поехать в ноябре: 5 лучших направлений
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.