ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як заспокоїти кохану жінку?

15.04.2024 — Юмор
Як заспокоїти кохану жінку?

Кожному, хто коли-небудь був у стосунках, знайомий цей стан: вона лютує, а ви стоїте на вершині вулкана, готового ось-ось викинутися.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Бути учасником картини «Останній день Помпеї» не хочеться, особливо коли вже прийшов до усвідомлення цінності стосунків і розумієш, що кохання – це не лише про секс та емоційно приємні бурі, а й про конфлікти.

Але коли краще обійняти, а коли дати час охолонути? І як зрозуміти: треба терміново вирішити проблему чи просто словесно підтримати кохану, вилаяв усіх тих негідників, які забрали останній лак, погано підстригли кінчики чи задовбали на роботі?

MEN'S CULT, спираючись на здоровий глузд, психологію та іронію, розбирається, як залишитися цілим і не втратити голову, коли емоції партнера зашкалюють.

 

Як зрозуміти, що вона справді засмучена чи злиться?

Розуміння емоційного стану партнера – це тонке мистецтво спостереження. Причому спостереження включеного. Навряд чи вам вдасться непомітно спостерігати за коханим із кошика з білизною для прання. Швидше за все, в цей момент ви будете бути поруч і на вас теж діятимуть емоції. Тому спостереження за нею — це навіть спостереження за собою.

Варто розуміти, що ситуації на кшталт «по квартирі літають колготки, а кішка пішла в шафу від гріха подалі» — стереотипи з кіно для підлітків і становлять трохи більше 5% випадків.

Зазвичай з віком люди стають стриманішими. Там, де раніше міг бути удар кулаком по столу або хлопок дверима, тепер може бути іскра люті або кинуте тихо «млинець» (ми всі розуміємо, що тут інше слово?).

Більше того, не завжди навіть слова висловлюють справжні почуття, іноді тиша або тон голосу, що трохи змінився, говорять про проблему голосніше і зрозуміліше.

Ключ до розуміння лежить не тільки в тому, що сказано, а й як це сказано, а також у невербальних сигналах, які ми подаємо один одному.

  • Зміна тону голосу. Зазвичай вона говорить спокійно, тепер її голос різкий чи гучний. Або, навпаки, зазвичай вона енергійна та активна, а зараз максимально стримано та ледве чутно вимовляє: «Так, все гаразд».
  • Невербальні сигнали. Уникнення погляду, закрита поза, схрещені руки. Або вона кинула у вас ваші шкарпетки, які ви знову розкидали по дому. До речі, чи вистачить вже їх розкидати — ви ж не в анекдоті живете? Чи хочете, щоб до вас ще й теща на вихідні з ночівлею приїхала?
  • Зміни у поведінці. Зазвичай вона ділиться новинами після роботи, а сьогодні мовчить та щось гортає у телефоні.
  • Емоційна реактивність. Надмірна реакція на звичайні ситуації (чашка, забута в мийці) стала причиною сліз. Або негативні коментарі про те, що раніше подобалося: Що за тупий стендап? Все це може вказувати на подразнення, що накопичилося.
  • Дівчина прямо сказала вам про проблему: "Федю, у мене проблема". По-перше, якщо вас звуть не Федя, то проблема є реально. По-друге, навіть якщо проблема здалася вам дрібницею, таки зверніть на неї увагу.

 

Що робити не треба?

Почнемо з аналізу помилок спеціально для тих, хто може не дочитати до правильних варіантів.

Насправді ці помилки є цілком універсальними: так не варто заспокоювати ні дітей, ні колег, ні друзів.

1. Ігнорування чи знецінення почуттів.

— Ну, чого ти паришся, заспокойся!

— Це не так уже й важливо.

— Не хвилюйся, це все нісенітниця.

Так, я розумію, що її проблеми можуть здатися вам не проблемами (було б дивно, переживай ви через стрілку на колготках). Але для неї це важливо, вона дійсно може переживати і потребувати вашої підтримки. Дивіться не зміст сказаного, а саму суть, емоцію і почуття.

2. Поспіх із вирішенням проблеми.

Намагання швидко виправити ситуацію ще до того, як вона домовила. Це природна реакція — побігти і врятувати всіх, але спочатку треба дослухати. В іншому випадку жінці може здатися, що вона «проблемна», «тотально слабка» і сама нічого вирішувати не вміє — адже ви не довіряєте їй це завдання. Це не означає, що допомога жінці взагалі не потрібна. Це означає, що не треба з нею поспішати.

Якщо ви почнете вирішувати проблему і не дасте їй виговоритись, то вимовлятися з приводу того, що їй з вами не вдалося виговоритися, вона буде вже з іншими людьми.

Складне речення, але важливе, перечитайте ще раз.

3. Спроби відвернути її.

Пропозиція забути про все і розважитися можуть сприйматися як неповага. Запропонувати чашку чаю і обіймашки — це один, але вираз «Давай ми краще з тобою про щось приємне подумаємо, кинь паритися» — вже інший.

4. Порівняння.

5. Прояв подразнення чи образи.

«Кате, у мене на роботі жах, ще й ти зі своєю нісенітницею» — це комбо. З одного боку, ви показуєте, що проблеми можуть бути серйозними тільки у вас, з іншого — повідомляєте, що є час, коли ви є парою, а є, мабуть, коли кожен сам за себе.

Так як здоровий глузд найкраще демонструє іронія, головні помилки зібрані в бінго. Можете себе перевірити і навіть залучити кохану людину до аналізу.Як заспокоїти жінку? Ефективні стратегії

1. Вислухайте її.

Коли ви слухаєте жінку і даєте їй можливість висловитися, це допомагає їй відчути себе зрозумілою та відчути підтримку. Коли вона ділиться своїми проблемами, вона ніби виносить їх із себе і починає бачити як окрему ситуацію. Це допомагає прожити проблему та знайти в собі сили та ресурси для її вирішення.

2. Підтримайте її.

Обійміть, скажіть підбадьорливі слова, та просто будьте поруч і дивіться на неї поглядом, що приймає, спробуйте відчувати те, що відбувається з нею. Вам нема куди поспішати, будьте з нею тут і зараз. Навіть мовчки дивлячись на неї та погладжуючи по долоні, ви можете надати підтримку. Іноді цього достатньо, щоб відчути себе більш впевненою та спокійною, що допоможе впоратися з труднощами.


3. Виразіть своє кохання.

У моменти, коли нам складно, у періоди, коли життя йде не туди, для нас дуже важливе прийняття та любов; важливо знати, що ми не самі. Але будьте обережні: кішка, розлючена і загнана в кут, може подряпати навіть руку, протягнуту з ніжністю.

Саме тут і проявляється максимально можливе прийняття, щирість та близькість. Любити сильних, спокійних і гарних простіше, ніж справжніх, часом злих і вступників нелогічно.

 

А що потім?

Найкращий засіб від конфліктів та проблем у відносинах – це профілактика.

Дисклеймер № 1. Якщо стосунки у вашій парі вже на межі і схожі на ведмедя у цирку (на бочці, на велосипеді, з підносом у руках), профілактикою займатиметься пізно.

Дисклеймер №2. Навіть якщо у вас ідеальні стосунки, складності все одно будуть. Зовні ідеальні пари також іноді кидаються речами з балконів.Як же допомогти і собі, і їй, тобто конструкції «нам»?

1. Спокійна та підтримуюча атмосфера.

Чим більше у стосунках сталості: робота, режим дня, хобі, спільне проведення часу, чим менше тригерів, які здатні вибити з колії, тим міцніший грунт під ногами. Так, часом це може викликати нудьгу та нестачу емоцій. Із цим теж можна щось робити. Але впевнені та спокійні стосунки — завжди надійніші за інтенсивні й емоційні, які яскраво спалахують, але швидко зживають себе.

Спокій та відсутність суєти — це бар'єр, який конфлікти та проблеми руйнують важко.

2. Приділяйте жінці увагу.

Неодноразово на консультаціях у мене були пари, в яких жінка хотіла уваги, причому мінімальної. Погуляти з коханою годину у парку, сходити на безкоштовну виставку. Але чоловік посилено і багато працював для того, щоб зводити дівчину неодмінно до найдорожчого ресторану в місті.

Іншими словами, він не давав їй уваги, щоб потім дати якусь особливу увагу. Так, раз на місяць вони проводили шикарний день, але вже за три дні все поверталося до позиції «не вистачає простої уваги». Він щиро не розумів, що відбувається.

Увага - це ваша спрямованість на іншу людину. Насамперед, людяна. Підтримати, зрозуміти, шанувати, любити, слухати. І лише потім йдуть гроші, квартири, квіти, машини, косметика та поїздки на море.

3. Не приділяйте жінці уваги.

Це не помилка. Кожна людина унікальна, і багато визначається контекстом. Іноді саме брак особистого простору: фізичного, коли ви буквально щодня поруч один з одним, і соціального, коли вона не має іншого спілкування, крім спілкування з вами, — може викликати роздратування. Людям дуже важливо мати кілька кіл спілкування, торкатися різними частинами свого «я» різних людей.

 

Замість висновку

Відповідаючи коротко на запитання, як заспокоїти жінку, хочеться сказати таке: як заспокоїти вашу, знаєте лише ви.

А якщо вам поки що це невідомо, то ви знаходитесь на роздоріжжі, де або велике кохання, в якому ви зможете виносити один одного поруч неідеальними, або розрив відносин, щоб все-таки зустріти свою людину.

Ви у будь-якому випадку в плюсі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 10 жестких вещей, о которых тебе не скажут даже самые близкие люди Карьера 0 10 самых бесящих фраз из вакансий, и что они значат на самом деле MC Like 0 Зірки жіночої баскетбольної команди у кампанії спідньої білизни SKIMS Внешность и здоровье 0 5 честных фактов о том, как меняется мужчина с возрастом Автомобили 0 Почему нельзя долгое время не пользоваться машиной Секс 0 4 вида секса, которые должен попробовать каждый мужчина перед женитьбой Внешность и здоровье 0 Ученые: тренировки натощак позволяют сжечь в два раза больше жира В курсе 0 Ксімена Морал у спокусливій кампанії бренду ADANOLA Психология отношений 0 5 причин, чому дівчина стає головним сенсом твого життя Автомобили 0 Дрифт, собаки и мороженое в новом трейлере Top Gear В курсе 0 Софи Тернер полюбила хулигана в триллере "Джози" Психология отношений 0 Ученые назвали самые эффективные женские фразы для знакомства с мужчиной Секс 0 Ученые: нужно заниматься сексом, после того как тебя бросили Гаджеты 0 Google представил игровой сервис Stadia В курсе 0 Эмма Стоун и Вуди Харрельсон в трейлере "Добро пожаловать в Zомбилэнд 2" Карьера 0 Как выжить в гонке "быстрее, выше, сильнее" и не сойти с ума Внешность и здоровье 0 Почему девушки перестали считать пивной живот сексуальным Карьера 0 Самые распространенные негативные мысли, которые тебя мучают, и как от них… В курсе 0 Джонни Депп и Роберт Паттинсон в трейлере "В ожидании варваров" Карьера 0 8 примеров, показывающих отличие бережливости от скупости
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.