ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 речей, які не робить той, хто задоволений своїм життям

01.12.2023 — Карьера
8 речей, які не робить той, хто задоволений своїм життям

Поради людей, які вчать оточуючих, як потрібно жити правильно, навряд чи заслуговують на увагу та повагу. Справа в тому, що більшість таких запеклих небайдужих виявляються глибоко нещасними.

І саме цей стан і прагнення зробити всіх довкола такими ж штовхає їх на активні дії. Людину ж, яка задоволена собою і тим, як складається її життя, легко відрізнити від решти.

Напевно, ти помічав таких людей навколо, або ти сам такий. З ними просто, спокійно та безпечно, вони мотивують своїм прикладом, а не гучними словами та порадами.

Ми зібрали кілька речей, які робить той, кого все влаштовує.

 

Не критикує інших людей

Людина, яка задоволена тим, чого вона досягла у своєму житті, не витрачає свій час і сили на критику оточуючих.

Натомість він зосереджує свою увагу на собі. Йому не має значення, хто і як живе, де працює, скільки заробляє, чого прагне.

Людина, задоволена своїм життям, знає, що люди можуть досягти всього, чого захочуть, якщо вони матиму мотивацію. Кожен вкладає свої ресурси в те, що для нього є важливим.

Безглуздо критикувати будь-кого, тим більше, якщо єдина причина для цього – розбіжність життєвих цілей або пріоритетів. А ось ті, кого щось не влаштовує, дуже люблять виступати у ролі критиків.

По-перше, це чудова можливість самоствердитись, показати самому собі, що ти і твоя думка значущі. Навіть якщо жертва не прийме критики або не зверне на неї увагу, це не зупинить людину. Він буде впевнений, що про його слова згадають згодом і пошкодують, що не прислухалися відразу.

По-друге, критикуючи, людина вихлюпує свої емоції, найчастіше – заздрість. Критикою він намагається показати, що успіхи співрозмовника його не дивують і що радіти по суті нема чого.

 

Не нав'язує свою думку

Коли людина задоволена всім, що відбувається в її житті, вона не намагається якимось чином змінити життя інших людей проти їхньої волі, довести їм, що вони живуть неправильно.

Свої погляди він тримає при собі, адже йому є куди спрямовувати свої ресурси. Тим часом ті, хто з якихось причин відчуває дискомфорт, намагаються змусити оточуючих жити так само погано, як вони самі.

Улюблена позиція таких людей – вважати, що у всіх їхніх бідах винен хтось інший.

Це не вони не використовують свої можливості і сидять на місці, це все навколо занадто зазнали, витрачають гроші на непотрібні речі і намагаються стрибнути вище за голову.

 

Не бере участі в безглуздих суперечках

Навіщо тому, хто добре живе, вступати в запеклі суперечки? Правильно, це безглуздо. Саме тому людина, задоволена своїм життям, вважає за краще обминати такі конфлікти стороною.

Йому відомо, що в суперечці не народжується істина, - навпаки, істину не знайти, якщо два опоненти мають на меті самоствердження.

Замість того, щоб сперечатися з будь-ким, людина, яку все влаштовує, вирішить залишитися при своїй думці, не намагаючись якось обґрунтувати її.

І жодні спроби співрозмовника вивести його на емоції чи змусити виправдовуватися не приведуть до успіху.

 

Не сприймає критику оточуючих болісно

Чужа думка не змусить людину, задоволену своїм життям, змінювати свої рішення, переглядати пріоритети або відмовлятися від досягнення цілей. Він ґрунтується на тому, як буде краще насамперед йому.

Все, що він має на сьогоднішній день, – це результат віри в себе, шанобливого ставлення до своїх потреб та бажань, уміння ігнорувати негативні коментарі на свою адресу.

Єдина людина, думка якої дійсно важлива, – це ти сама. І якщо дотримуватися цього простого правила, не змінюючи собі, можна в найкоротші терміни змінити життя на краще без грандіозних зусиль.

 

Не шкодує про втрачені можливості

Якщо людина повністю задоволена тим, як складається її життя, їй немає сенсу шкодувати про будь-які втрачені можливості.

У тому випадку, якщо якесь рішення, ухвалене колись давно, викликає жаль, розчарування чи інші умовно негативні емоції, отже, щось негаразд у теперішньому.

Може, не було виконано якоїсь мрії чи мети не досягнуто в повному обсязі, а може, людина закопала в собі якийсь талант, не маючи можливості проявити себе.

У будь-якому разі жалю – це ознака того, що варто проаналізувати свій досвід і сформулювати нові цілі, що відповідають потребам та бажанням людини.

 

Не намагається самоствердитись за чужий рахунок

Коли людину влаштовує її життя, у неї не виникає бажання самоствердитись, тим більше за рахунок іншої людини.

Йому не властива потяг до приниження оточуючих, він ні з ким не порівнює себе, не намагається комусь щось довести. Живе та насолоджується життям – ось чим він займається.

Тоді як люди, розчаровані в собі та незадоволені тим, як складаються обставини, докладають величезної кількості зусиль для того, щоб підтримувати свою самооцінку.

 

Не виправдовує себе і свої вчинки

Якщо життя складається так, як хочеться людині, і все відбувається точно як він і планував, у нього немає потреби виправдовувати себе чи свої вчинки.

Він відчуває задоволення тим, що відбувається довкола. Навіть якщо хтось залишається незадоволений, це не викликає негативних емоцій чи бажання пояснити, що й навіщо він робить.

Людина, яка з якихось причин незадоволена своїм життям, пускатиметься в нескінченні виправдання.

Він змушує оточуючих повірити в те, що в таке сумне становище поставили обставини, а не його власний вибір.

 

Не бере участі в поширенні чуток і пліток

Коли людині є чим зайнятися, вона має цікаве життя, знайомства, хобі, вона не витрачатиме свій час і сили на обговорення когось іншого.

Логічно, що його більше приваблюють ті події, які відбуваються безпосередньо з ним, і на які він може впливати.

Плітки та чутки, а також участь у їхньому поширенні – це улюблена справа тих, хто не хоче зосереджуватися на своєму власному житті.

Відбувається це з багатьох причин, наприклад, людині занадто ліньки міняти те, що їй не подобається, або він просто боїться виходити зі своєї зони комфорту.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Как заниматься сексом в лифте? Психология отношений 0 Как выбирать дам для соблазнения. Метод одного Дон Жуана Секс 0 История сексуальности: что возбуждало весь мир в разные десятилетия #1 Автомобили 0 9 вредных привычек, которые изнашивают мотор твоего автомобиля В курсе 0 У Lindemann вышел новый клип "Platz Eins" Карьера 0 Как не надо вести себя на корпоративе: в гифках Психология отношений 0 Як зрозуміти, що ти розчиняєшся у відносинах, і чому це руйнує тебе як… Юмор 0 20 способов впечатлить девушку Юмор 0 Как заставить девушку полюбить футбол Секс 0 О чем думает девушка, когда ты занимаешься с ней оральным сексом Внешность и здоровье 0 8 вещей, которые становятся проще, если ты некрасивый Психология отношений 0 Что делать, если ваша девушка ушла от вас..к другой девушке? Вокруг света 0 На Airbnb появился дом Кевина Маккалистера Карьера 0 Вакансия дня: 60 дней постельного режима за 16 000 евро Автомобили 0 400 км без подзарядки: у Peugeot 308 появилась электрическая версия Юмор 0 Як розпізнати токсичну дівчину на першому побаченні Карьера 0 9 странных вещей, которые влияют на уровень счастья Юмор 0 15 вещей, которые девушки делают принципиально Секс 0 Любовь, секс и пингвины: истории извращений из мира животных Секс 0 Алкоголь та секс: вороги чи союзники
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.