ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 речей, які не робить той, хто задоволений своїм життям

01.12.2023 — Карьера
8 речей, які не робить той, хто задоволений своїм життям

Поради людей, які вчать оточуючих, як потрібно жити правильно, навряд чи заслуговують на увагу та повагу. Справа в тому, що більшість таких запеклих небайдужих виявляються глибоко нещасними.

І саме цей стан і прагнення зробити всіх довкола такими ж штовхає їх на активні дії. Людину ж, яка задоволена собою і тим, як складається її життя, легко відрізнити від решти.

Напевно, ти помічав таких людей навколо, або ти сам такий. З ними просто, спокійно та безпечно, вони мотивують своїм прикладом, а не гучними словами та порадами.

Ми зібрали кілька речей, які робить той, кого все влаштовує.

 

Не критикує інших людей

Людина, яка задоволена тим, чого вона досягла у своєму житті, не витрачає свій час і сили на критику оточуючих.

Натомість він зосереджує свою увагу на собі. Йому не має значення, хто і як живе, де працює, скільки заробляє, чого прагне.

Людина, задоволена своїм життям, знає, що люди можуть досягти всього, чого захочуть, якщо вони матиму мотивацію. Кожен вкладає свої ресурси в те, що для нього є важливим.

Безглуздо критикувати будь-кого, тим більше, якщо єдина причина для цього – розбіжність життєвих цілей або пріоритетів. А ось ті, кого щось не влаштовує, дуже люблять виступати у ролі критиків.

По-перше, це чудова можливість самоствердитись, показати самому собі, що ти і твоя думка значущі. Навіть якщо жертва не прийме критики або не зверне на неї увагу, це не зупинить людину. Він буде впевнений, що про його слова згадають згодом і пошкодують, що не прислухалися відразу.

По-друге, критикуючи, людина вихлюпує свої емоції, найчастіше – заздрість. Критикою він намагається показати, що успіхи співрозмовника його не дивують і що радіти по суті нема чого.

 

Не нав'язує свою думку

Коли людина задоволена всім, що відбувається в її житті, вона не намагається якимось чином змінити життя інших людей проти їхньої волі, довести їм, що вони живуть неправильно.

Свої погляди він тримає при собі, адже йому є куди спрямовувати свої ресурси. Тим часом ті, хто з якихось причин відчуває дискомфорт, намагаються змусити оточуючих жити так само погано, як вони самі.

Улюблена позиція таких людей – вважати, що у всіх їхніх бідах винен хтось інший.

Це не вони не використовують свої можливості і сидять на місці, це все навколо занадто зазнали, витрачають гроші на непотрібні речі і намагаються стрибнути вище за голову.

 

Не бере участі в безглуздих суперечках

Навіщо тому, хто добре живе, вступати в запеклі суперечки? Правильно, це безглуздо. Саме тому людина, задоволена своїм життям, вважає за краще обминати такі конфлікти стороною.

Йому відомо, що в суперечці не народжується істина, - навпаки, істину не знайти, якщо два опоненти мають на меті самоствердження.

Замість того, щоб сперечатися з будь-ким, людина, яку все влаштовує, вирішить залишитися при своїй думці, не намагаючись якось обґрунтувати її.

І жодні спроби співрозмовника вивести його на емоції чи змусити виправдовуватися не приведуть до успіху.

 

Не сприймає критику оточуючих болісно

Чужа думка не змусить людину, задоволену своїм життям, змінювати свої рішення, переглядати пріоритети або відмовлятися від досягнення цілей. Він ґрунтується на тому, як буде краще насамперед йому.

Все, що він має на сьогоднішній день, – це результат віри в себе, шанобливого ставлення до своїх потреб та бажань, уміння ігнорувати негативні коментарі на свою адресу.

Єдина людина, думка якої дійсно важлива, – це ти сама. І якщо дотримуватися цього простого правила, не змінюючи собі, можна в найкоротші терміни змінити життя на краще без грандіозних зусиль.

 

Не шкодує про втрачені можливості

Якщо людина повністю задоволена тим, як складається її життя, їй немає сенсу шкодувати про будь-які втрачені можливості.

У тому випадку, якщо якесь рішення, ухвалене колись давно, викликає жаль, розчарування чи інші умовно негативні емоції, отже, щось негаразд у теперішньому.

Може, не було виконано якоїсь мрії чи мети не досягнуто в повному обсязі, а може, людина закопала в собі якийсь талант, не маючи можливості проявити себе.

У будь-якому разі жалю – це ознака того, що варто проаналізувати свій досвід і сформулювати нові цілі, що відповідають потребам та бажанням людини.

 

Не намагається самоствердитись за чужий рахунок

Коли людину влаштовує її життя, у неї не виникає бажання самоствердитись, тим більше за рахунок іншої людини.

Йому не властива потяг до приниження оточуючих, він ні з ким не порівнює себе, не намагається комусь щось довести. Живе та насолоджується життям – ось чим він займається.

Тоді як люди, розчаровані в собі та незадоволені тим, як складаються обставини, докладають величезної кількості зусиль для того, щоб підтримувати свою самооцінку.

 

Не виправдовує себе і свої вчинки

Якщо життя складається так, як хочеться людині, і все відбувається точно як він і планував, у нього немає потреби виправдовувати себе чи свої вчинки.

Він відчуває задоволення тим, що відбувається довкола. Навіть якщо хтось залишається незадоволений, це не викликає негативних емоцій чи бажання пояснити, що й навіщо він робить.

Людина, яка з якихось причин незадоволена своїм життям, пускатиметься в нескінченні виправдання.

Він змушує оточуючих повірити в те, що в таке сумне становище поставили обставини, а не його власний вибір.

 

Не бере участі в поширенні чуток і пліток

Коли людині є чим зайнятися, вона має цікаве життя, знайомства, хобі, вона не витрачатиме свій час і сили на обговорення когось іншого.

Логічно, що його більше приваблюють ті події, які відбуваються безпосередньо з ним, і на які він може впливати.

Плітки та чутки, а також участь у їхньому поширенні – це улюблена справа тих, хто не хоче зосереджуватися на своєму власному житті.

Відбувається це з багатьох причин, наприклад, людині занадто ліньки міняти те, що їй не подобається, або він просто боїться виходити зі своєї зони комфорту.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 12 райских мест, которые заткнут за пояс даже пляж из рекламы "Баунти" Карьера 0 Честные причины, почему у тебя до сих пор нет работы мечты Карьера 0 Выставляем свою кандидатуру. За дверь. В курсе 0 Зак Эфрон в трейлере драмы «Величайший пивной забег» Карьера 0 10 признаков того, что дружба исчерпала себя Внешность и здоровье 0 Vans выпустили коллекцию вместе с Музеем современного искусства в Нью-Йорке Секс 0 15 секс-привычек интеллектуалов Карьера 0 7 действий, которые показывают, что человек лишь притворяется богатым Карьера 0 Как стать приятным, простым, но не «недалеким» Психология отношений 0 Помилки, які ти допускаєш, коли дівчина звинувачує тебе у всіх ваших проблемах Гаджеты 0 Apple выпустит бюджетный iPhone впервые с 2016 года MC Like 0 Эмили Ратажковски в рекламе купальников Inamorata Swim Внешность и здоровье 0 Ученые: картошка фри помогает от облысения Секс 0 Как сделать девушке приятно с помощью 10 пальцев и 1 языка Внешность и здоровье 0 Новая (очень яркая) коллекция Фаррелла и adidas Originals Внешность и здоровье 0 Що корисніше: кавун чи диня? В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч и Кейт Бланшетт в первом трейлере анимационного фильма… В курсе 0 Непредсказуемый триумф Челси в ЛЧ сезона Карьера 0 Радость общения: 15 коммуникационных ошибок, которые вы допускаете Юмор 0 12 женских уловок, которым они научились в глянце
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.