ТОП-10 популярных новостей
4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0 10 речей, які стають складнішими у міру того, як ти дорослішаєш 09.02.2024 — Карьера — 0 6 причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною 08.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Тип жінок, який вражає навіть досвідчених мужиків

08.12.2022 — Психология отношений
Тип жінок, який вражає навіть досвідчених мужиків

Є такий тип жінок, який вражає навіть досвідчених мужиків, що бачили всяке.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Деякі називають таких недоторками, але це визначення тут неправильно взагалі, тому, що було б занадто просто. Такі жінки або реально мають у минулому дуже важкий негативний досвід, який заважає їм будувати нормальні, адекватні, здорові стосунки або вони в майстерності опанували мистецтво маніпуляції (я називають їх по-старому ближче - далі).

У чому полягає каверза? На відміну від пропалених динамщиць вони не нахабніють і не розводять мужиків на будь-які ресурси, і дозволяють їм певний доступ до свого багатого внутрішнього світу і навіть певною мірою тілу. Але прикол полягає в тому, що вони не підпускають далі за певні межі навіть під дулом пістолета.

У мене дуже хороша така знайома, назвемо її Валя (ім'я змінено, звичайно ж). Ми знайомі вже років 10 напевно, спочатку працювали в одній великій торговій компанії, потім просто спілкувалися як друзі і таке інше. У неї вже тоді були якісь стосунки, але я ніколи її не розглядав як свою дівчину. Хоча це не заважало нам раз на пару місяців гуляти, весело спілкуватися, ходити в кіно і таке інше. Але згодом сталося кілька курйозних випадків.

Одного разу вона почала писати, що я їй дуже подобаюся, бла-бла, я для неї став прямо рідною людиною, що вона про мене постійно думає (навіть коли з кимось гуляє іншим, смішно). Я звичайно ж, не сприйняв її слова серйозно, але під час наступної зустрічі, вона дозволила собі досить багато. Ми обіймалися, я носив її на руках, і взагалі ми поводилися так, ніби зустрічаємося вже давно. Однак до поцілунків так і не дійшло.

Моя цікавість була загострена вже до краю, я ввімкнув режим мисливця, ми почали бачитися трохи частіше, одного разу вона навіть запропонувала залишитися мені з ночівлею, проте ситуація не просунулась ні на міліметр. Цікаво, так?

Дорослі люди, нам уже обом за 30+, і всі розуміємо, чим закінчуються такі любовні ігри, проте ми спілкувалися ще рік у такому дусі. За її словами, у неї немає давно вже жодних стосунків, і тим не менш, вона до цих пір на словах вдає із себе таку недоторку, що прямо смішно. Хтось скаже, що ми просто друзі і тому спочатку немає ніяких перспектив.

Але, по-перше, я не хочу з нею зустрічатися серйозно, боляче багато геморою з такими психологічними її замутками, і в мене є постійний партнер, а по-друге, друзі не дражнять один одного, а потім на кшталт – я не така. Тож це все дивно втричі.

***

Спробую повернути вам для початку кілька очевидних речей.

Перша – дівчина не надто зацікавлена в переході ваших зустрічей на наступну стадію. Інакше це давно сталося б. Значить, подібний романтичний формат із прогулянками під місяцем її влаштовує. Ну, а чому ні, таке буває. Деяким дівчатам важливо мати довкола себе зацікавлених шанувальників. Тим більше що за фактом вона нічим цьому чоловікові не зобов'язана. Жодних борщів, незапланованих вагітностей, зате приємно проведений час і те почуття, що хтось тобою захоплений – у наявності.

Друге – дівчина з якихось причин встановлює кордон. Проте кордон встановлюєте і ви, постійно повторюючи, що стосунки з нею не бажаєте. Можливо, для цієї дівчини все ще простіше. Немає стосунків – немає продовження? Тоді її поведінка видається логічною.

Третя - ви з якоїсь причини не можете запитати про перспективи ваших зустрічей у неї особисто (боїтеся злякати?). Не знаю як для вас, а для мене було б нормально прояснити ситуацію з нею, якщо цікаво. Зробити це можна в максимально коректній формі, не обов'язково тиснути і щось вимагати (тим більше, що ви не вільні). Але ваше знайомство триває довгі роки, і дівчина напевно розповість вам про нього набагато більше, ніж я.

Тому висловлю таку думку – основною причиною, яка вас утримує на цій орбіті, є не злокознена поведінка та особливі навички дівчини, у ваш власний інстинкт мисливця та ваші ж незавершені гештальти. Це не вона вас схопила і тримає за грудки, ви теж виявляєте багато активності у підтримці саме того, що є.

Крім дівчат-«недоторк», але і тип чоловіків, що дуже добре стикується з ними, «доб'юся будь-що-будь». І один без одного ці два типи існувати не можуть, у відносинах із звичайними людьми вони просто не зможуть проявитись.

Що робити з цією інформацією – вигадайте самі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 20 способов влюбить в себя девушку MC Like 0 Фото дня: обложка Playboy с протестующим соском Звезды 0 Напівроздягнена Кендалл Дженнер в кампанії Marc Jacobs Секс 0 Секс-ликбез или Развенчиваем 12 мифов о сексе В курсе 0 Джуд Лоу застревает на страшном острове в тизере сериала HBO "Третий день" В курсе 0 Marvel выпустила первый тизер фильма «Тор: Любовь и гром» Юмор 0 Ты считаешь, что твоя девушка обожает эти 13 вещей. А она их ненавидит Карьера 0 Почему в наше время нет философов, мыслителей и мудрецов Секс 0 21 миф о сексе, в который просто стыдно верить Внешность и здоровье 0 Casio G-SHOCK раскрасил часы в новые краски Вокруг света 0 Список вещей, которые смело можно забирать из номера отеля (а что - нельзя) Карьера 0 Секс-инквизиция Карьера 0 15 способов, как заставить коллег тебя ненавидеть MC Like 0 Сара Сампайо для осеннего Lui Magazine Карьера 0 Чому ти боїшся і уникаєш всього нового? Звезды 0 Белла Хадид снялась топлес для V Magazine Карьера 0 15 простых способов нравиться людям, которые правда работают MC Like 0 Хлоя Черри для рекламной кампании бренда Parade В курсе 0 Вышел трейлер новой части «Крика» Внешность и здоровье 0 Избыточная мужественность: почему слишком много тестостерона - это плохо
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.