Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Тип жінок, який вражає навіть досвідчених мужиків

08.12.2022 — Психология отношений
Тип жінок, який вражає навіть досвідчених мужиків

Є такий тип жінок, який вражає навіть досвідчених мужиків, що бачили всяке.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Деякі називають таких недоторками, але це визначення тут неправильно взагалі, тому, що було б занадто просто. Такі жінки або реально мають у минулому дуже важкий негативний досвід, який заважає їм будувати нормальні, адекватні, здорові стосунки або вони в майстерності опанували мистецтво маніпуляції (я називають їх по-старому ближче - далі).

У чому полягає каверза? На відміну від пропалених динамщиць вони не нахабніють і не розводять мужиків на будь-які ресурси, і дозволяють їм певний доступ до свого багатого внутрішнього світу і навіть певною мірою тілу. Але прикол полягає в тому, що вони не підпускають далі за певні межі навіть під дулом пістолета.

У мене дуже хороша така знайома, назвемо її Валя (ім'я змінено, звичайно ж). Ми знайомі вже років 10 напевно, спочатку працювали в одній великій торговій компанії, потім просто спілкувалися як друзі і таке інше. У неї вже тоді були якісь стосунки, але я ніколи її не розглядав як свою дівчину. Хоча це не заважало нам раз на пару місяців гуляти, весело спілкуватися, ходити в кіно і таке інше. Але згодом сталося кілька курйозних випадків.

Одного разу вона почала писати, що я їй дуже подобаюся, бла-бла, я для неї став прямо рідною людиною, що вона про мене постійно думає (навіть коли з кимось гуляє іншим, смішно). Я звичайно ж, не сприйняв її слова серйозно, але під час наступної зустрічі, вона дозволила собі досить багато. Ми обіймалися, я носив її на руках, і взагалі ми поводилися так, ніби зустрічаємося вже давно. Однак до поцілунків так і не дійшло.

Моя цікавість була загострена вже до краю, я ввімкнув режим мисливця, ми почали бачитися трохи частіше, одного разу вона навіть запропонувала залишитися мені з ночівлею, проте ситуація не просунулась ні на міліметр. Цікаво, так?

Дорослі люди, нам уже обом за 30+, і всі розуміємо, чим закінчуються такі любовні ігри, проте ми спілкувалися ще рік у такому дусі. За її словами, у неї немає давно вже жодних стосунків, і тим не менш, вона до цих пір на словах вдає із себе таку недоторку, що прямо смішно. Хтось скаже, що ми просто друзі і тому спочатку немає ніяких перспектив.

Але, по-перше, я не хочу з нею зустрічатися серйозно, боляче багато геморою з такими психологічними її замутками, і в мене є постійний партнер, а по-друге, друзі не дражнять один одного, а потім на кшталт – я не така. Тож це все дивно втричі.

***

Спробую повернути вам для початку кілька очевидних речей.

Перша – дівчина не надто зацікавлена в переході ваших зустрічей на наступну стадію. Інакше це давно сталося б. Значить, подібний романтичний формат із прогулянками під місяцем її влаштовує. Ну, а чому ні, таке буває. Деяким дівчатам важливо мати довкола себе зацікавлених шанувальників. Тим більше що за фактом вона нічим цьому чоловікові не зобов'язана. Жодних борщів, незапланованих вагітностей, зате приємно проведений час і те почуття, що хтось тобою захоплений – у наявності.

Друге – дівчина з якихось причин встановлює кордон. Проте кордон встановлюєте і ви, постійно повторюючи, що стосунки з нею не бажаєте. Можливо, для цієї дівчини все ще простіше. Немає стосунків – немає продовження? Тоді її поведінка видається логічною.

Третя - ви з якоїсь причини не можете запитати про перспективи ваших зустрічей у неї особисто (боїтеся злякати?). Не знаю як для вас, а для мене було б нормально прояснити ситуацію з нею, якщо цікаво. Зробити це можна в максимально коректній формі, не обов'язково тиснути і щось вимагати (тим більше, що ви не вільні). Але ваше знайомство триває довгі роки, і дівчина напевно розповість вам про нього набагато більше, ніж я.

Тому висловлю таку думку – основною причиною, яка вас утримує на цій орбіті, є не злокознена поведінка та особливі навички дівчини, у ваш власний інстинкт мисливця та ваші ж незавершені гештальти. Це не вона вас схопила і тримає за грудки, ви теж виявляєте багато активності у підтримці саме того, що є.

Крім дівчат-«недоторк», але і тип чоловіків, що дуже добре стикується з ними, «доб'юся будь-що-будь». І один без одного ці два типи існувати не можуть, у відносинах із звичайними людьми вони просто не зможуть проявитись.

Що робити з цією інформацією – вигадайте самі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 Samsung выпустит складные смартфоны нового поколения Карьера 0 8 причин, почему ты постоянно недоволен тем, что происходит в твоей жизни Секс 0 7 лучших поз для жёсткого секса Психология отношений 0 7 главных ошибок, которые ты не должен совершать при расставании В курсе 0 Новый горячий клип Насти Каменских "A huevo" Вокруг света 0 В США откроют бар по мотивам «Игры престолов» Вокруг света 0 10 фактов, которые вызовут у тебя желание проверить их правдивость Психология отношений 1 #говоритмужчина: ложь во имя спасения Психология отношений 0 7 общих привычек, которые, на самом деле, разрушают ваши отношения Гаджеты 0 В Корее изобрели оплодотворитель для женщин в виде руки MC Like 0 Лара Стоун в спокусливій кампанії білизи CUUP В курсе 0 Софи Тернер полюбила хулигана в триллере "Джози" В курсе 0 Первый трейлер фильма "Звёздные Войны: Последний джедай" Карьера 0 9 маленьких удовольствий, которые не понять богатым людям Психология отношений 0 "Сезон стыковки" и как он поможет тебе в отношениях с женщинами Карьера 0 7 способов, которыми люди делят мир на две части Секс 1 Как выдают себя женщины, которые имитируют Внешность и здоровье 0 Ученые: сексом нужно заниматься исключительно по утрам! В курсе 0 Роберт Паттинсон в трейлере фильма "Высшее общество" Внешность и здоровье 0 KFC и Crocs выпустили сабо с запахом жареной курочки
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.