ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 причин, чому тобі так складно знайомитися з дівчатами, і що з цим робити

06.12.2022 — Психология отношений
9 причин, чому тобі так складно знайомитися з дівчатами, і що з цим робити

Ця тема, швидше за все, буде вічною, адже як би не змінювалося суспільство, все одно залишиться потяг протилежної статі один до одного. У цій грі з метою завоювання уваги складніше доводиться чоловікам.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Більшість хлопців звикають до постійних відмов і починають вважати себе просто невдахами, які взагалі не подобаються нікому. Це неправильне судження.

Є кілька причин, чому так складно знайомитися з дівчатами.

Швидше за все, серед них ти знайдеш проблему, яка заважає тобі підійти до особи, яка сподобалася, заговорити з нею або продовжити спілкування так, щоб вона потім не додала тебе до чорного списку.

 

Ти не розумієш, де знаходиться твоя «цільова аудиторія»

Є багато місць, де можна познайомитися з дівчатами, і кожне з них потребує власного опрацювання. Найпопулярнішим місцем нашого часу є інтернет.

У більшості випадків це спеціальні додатки для знайомства, але залишаються ще старовіри, які катують щастя в соціальних мережах і навіть у месенджерах, як це було 15 років тому в «Асьці».

Ти повинен заздалегідь визначити, де тобі буде комфортніше знайомитись та спілкуватися. Є хлопці, яким зовсім не даються соціальні мережі, зате вони легко підкочують до дівчат у барах.

Але частіше навпаки, коли насправді зробити перший крок складніше через сором'язливість або страх бути відкинутим. Тож тобі треба поглянути на себе тверезо — ніби збоку і побачити свої сильні та слабкі сторони.

Не потрібно вибирати найпопулярніший чи незвичайний спосіб познайомитися. Ти маєш працювати з тим джерелом, де тобі буде найпростіше.

 

Ти вважаєш, що в жіночих руках вся влада над тобою

Ця проблема відома давно, але викорінити її дуже складно. Справа в обожнюванні дівчат, перетворенні їх на пересувних ідолів без гріха, яким потрібно поклонятися.

Це серйозна помилка. Відразу зазначимо, що в цьому випадку мова не про те, що ти повинен поводитися з дамами, як із брудом під ногами.

Ні, так роблять тільки дурні хлопчаки, що начиталися порад від гуру пікапа з 10-х. Мова про те, що ти повинен перестати перетворювати будь-яку дівчину на божество.

Як це виглядає збоку: ти, подібно до послужливого пса, виляєш хвостом і виконуєш будь-яку примху. І йдеться не про якісь дорогі подарунки та яскраві демонстрації своїх можливостей, а про банальну відсутність спроб дійти компромісу.

Більшість хлопців, яким складно знайомитися з дівчатами, спочатку обирають модель поведінки, в якій вони одразу кидають білий прапор до ніг жінки.

Зрозумій, що жінки, як і чоловіки, також хочуть гостроти. Їм не потрібна покірність - вони теж люблять азарт. А коли ти здаєшся одразу, вона втрачає всілякий інтерес.

Навпаки, якщо ти поводишся так, ніби спілкуєшся з другом чи колегою, а не з об'єктом бажання, у неї виникає іскра, їй хочеться розкусити тебе, зрозуміти, що ти приховуєш усередині.

 

Ти використовуєш тактику «павліна»

Суть тактики «павліна» в тому, що чоловік намагається максимально прикрасити себе, щоб справити враження. Коли ти підходиш до дівчини насправді або пишеш їй у соціальній мережі, заходячи з «козирів», вона вже бачить фальш.

Проблема такої стратегії в тому, що ти відчуваєш постійну напругу від тиску одягненої в обличчя «маски». Замість того, щоб адекватно реагувати на її слова, ти намагаєшся щомиті продумувати всі кроки, щоб випадково не показати себе справжнього.

Адже це сильний стрес, навіть якщо ти цього не помічаєш.

Це не означає, що тобі потрібно вивалювати все, що в тебе в думках, — так ти точно запореш знайомство, навіть якщо вона не проти неформального спілкування.

Для хлопця бути собою при знайомстві - те саме, що для дівчини прийти на побачення без макіяжу або в повсякденному офісному одязі.

Прикрашуй, але тільки в тих моментах, де це дійсно потрібно і не здатне зруйнувати легенду, що ретельно вибудовується.

 

 

Ти намагаєшся бути надто милим

Чи погано виявляти до дівчини доброту та повагу при знайомстві? Звичайно ж, ні — ти маєш поважати її бажання та принципи.

Однак, у моменти знайомства багато хлопців роблять одну й ту саму помилку — виявляють надто затяту поштивість.

Вони роблять це підсвідомо або цілком усвідомлено, виходячи зі страху бути знехтуваним або образити через необережно кинуте слово або відсутність згоди з її твердженнями.

Якщо жінку приваблює чоловік, вона не відкине його тільки тому, що він висловлює свою думку і не погоджується з деяких питань.

Вона може пробачити навіть брутальність до певного моменту, якщо бачить, як хлопець обстоює свою думку.

Навпаки, та, що зовсім не зацікавлена у знайомстві, гостро реагуватиме на будь-які виклики, навіть якщо вони ілюзорні.

Якщо ж вона бачить хлопця, який надмірно милий і чемний з нею, це викликає у неї лише позіхання.

Правда в тому, що ти маєш змусити її відчути до себе бажання. Вочевидь, під словом «примусити» мається на увазі не примус, а виклик інтересу як інтелектуального, і фізичного.

Хороший хлопець не викликає бажання, його хочеться обійняти, погладити по головці і покласти в колиску.

 

Ти використовуєш шаблонну стратегію

Так як мова не про те, як зацікавити жінку, а про складність знайомств з жінками, йтиметься трохи про інше.

Коли ми говоримо про шаблони у спілкуванні, то маємо на увазі не те, як і коли ти говоритимеш, а загалом шаблонну поведінку при знайомстві. Коли заздалегідь продумуєш план підкорення дівчини, ти вже приречений на провал, бо намагаєшся дотримуватись певної стратегії.

Звідси й постають питання у стилі: «Що така красуня робить у такому місці?».

Проблема продумування наперед у тому, що плани змінюються в той момент, коли відкриваєш свій рот або пишеш слово «привіт».

Ти не можеш заздалегідь передбачити реакцію, стиль відповідей та інші параметри, але все одно намагаєшся діяти за стратегією, що вироблена до знайомства.

Це призводить до когнітивного дисонансу, через що знайомство перетворюється на тортури. Що ми можемо порадити у такому разі? Природне спілкування.

Ще раз: жінка – не божество. Вона така сама людина, як і ти, і теж вміє зчитувати вдавання і роботу за сценарієм.

Ніхто не каже, що не потрібно опрацьовувати сценарії, просто стався до них як до шпаргалки, а не до чіткого керівництва до дій, від якого не можна відступити ні на крок.

Спілкування має бути природним, і водночас цікавим. Не треба вважати себе клоуном, який розважає публіку, це все ж таки твоя ініціатива.

Якби не ти, а дівчина підійшла до тебе, вона поводилася б так само, намагаючись привернути твою увагу.

 

Ти сприймаєш її як суто об'єкт бажання

У будь-яких знайомствах між протилежною статтю один з об'єктів, як правило, ініціатор керується не холодною логікою, а фізичним потягом. Це нормально, адже так розпорядилася природа. І загалом у сексуальній тязі немає нічого поганого, якщо вона перебуває на помірному рівні.

Однак, якщо ти дотримуєшся суто фізики, тобі буде складно познайомитись із дівчиною. Проблема криється в образі мислення.

Коли ти підходиш до особи, що сподобалася на вулиці або пишеш їй у соціальній мережі або в додатку, то керуєшся насамперед фізикою, а не розумом. Це формує стиль спілкування, а також непомітно тобі схиляє спілкування до певного формату.

Коли ти сильно бажаєш когось, це заважає тобі тверезо мислити та приваблювати дівчину. Все, про що ти думаєш - це як би швидше завершити «квест» і досягти основної мети.

Зрозуміло, відкинути фізику не вдасться. Прийде працювати з тим, що є.

Щоб спростити знайомство, тобі потрібно сублімувати сексуальну енергію, чи скидати напругу, щоб спілкування було природним — без явного нальоту похоті.

 

 

Ти намагаєшся грати в російську рулетку

У російській рулетці ти заздалегідь не знаєш, чи випаде тобі шанс чи провал.

У знайомстві з дівчатами діє той самий принцип, але з одним застереженням: ти намагаєшся зачарувати абсолютно невідому тобі людину.

Це значно ускладнює процес знайомства і згодом виробляє страх нарватися на неприємну чи неадекватну людину. Замість спроб зачарувати незнайомку, варто вибрати ближчі тобі варіанти, наприклад, зі свого оточення.

Впевнені, там знайдеться кілька дівчат без хлопців, яких ти бодай трохи знаєш.

 

Ти не враховуєш власні інтереси

Знову ж таки, тут у більшості випадків винне сексуальне бажання, яке затьмарює розум.

Ти бачиш гарну дівчину і одразу ж підходиш до неї або пишеш у соцмережі, зовсім не замислюючись про її внутрішній світ, і що важливіше про вашу відповідність один одному.

Уяви, що ти шукаєш роботу і відгукуєшся тільки на ті вакансії, де вказана велика зарплата, зовсім не звертаючи уваги на інші параметри, на кшталт посадових обов'язків, графіка та інших важливих речей.

Можливо, там за високу зарплату тебе будуть бити ціпком і прилюдно принижувати.

Така стратегія виглядає дурною, чи не так? З дівчатами все те саме.

Якщо ти не зважаєш на вашу сумісність за інтересами, а звертаєш увагу лише на зовнішність, висока ймовірність провалу знайомства. Пара таких випадків і ти починаєш сумніватися в кожній особі, а знайомитися стає все складніше.

 

Ти буквально підходиш до порад в інтернеті

Навіть у нашій статті лише зразкові рішення, але не інструкція до дії. Це просто загальна думка чоловіків, які навчені як позитивним, так і негативним досвідом у спілкуванні з дівчатами.

Якщо хтось каже, що він пізнав істину і щоб отримати все, що забажаєш, потрібно неухильно дотримуватися його інструкції, то, швидше за все, він або набиває собі ціну, або хоче виманити в тебе гроші, підписавши на якийсь успішний успіх.

Саме через велику кількість порад в інтернеті хлопцям стає все складніше знайомитися з дівчатами. Обов'язково роби те, в жодному разі не роби цього, будь таким і не намагайся здаватися іншим і так далі.

Через такі поради багато хлопців втратили природність, почуття азарту. Вони діють за чітким сценарієм, який написали чоловіки, які ніколи не перебували у подібній ситуації.

У кожного хлопця свій унікальний досвід, тому ти не повинен чітко йти протоптаною стежкою. Візьми ці поради до уваги і модифікуй їх під свою ситуацію.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как сказать «нет» и не испортить отношения с человеком Звезды 0 Даутцен Крез в белье снялась для Hunkemoller Звезды 0 Фото дня: Эмили Ратаковски на обложке GQ В курсе 0 Warner Bros. показала перший трейлер «Флеша» з Езрою Міллером Автомобили 0 Skoda представила первый электромобиль В курсе 0 Джонни Депп и Роберт Паттинсон в трейлере "В ожидании варваров" Внешность и здоровье 0 Puma выпустил вторую коллекцию Re.Gen из переработанных материалов Секс 1 Топ-6 инноваций в сексе Юмор 0 8 типов женщин, которые точно "дадут" MC Like 0 Элль Троубридж для рекламной кампании солнцезащитных очков asteri Юмор 0 9 признаков, что ваше свидание идет не очень хорошо Вокруг света 0 Лучшие тревел-фотографии года по версии National Geographic Юмор 0 15 вещей, которые не нужно делать мужчинам на свидании Автомобили 0 7 дивних доповнень, які пропонували виробники автомобілів Психология отношений 0 Что она должна знать о твоем прошлом? В курсе 0 PornHub выпустили самое грязное порно, чтобы очистить океан от пластика MC Like 0 Женя Катава в съемке Intimissimi ко Дню святого Валентина MC Like 0 Эмили ДиДонато в каталоге SI Swimsuit 2020 Вокруг света 0 9 мест в мире, где вы можете купить дом за 1 евро Внешность и здоровье 0 Reebok выпустил кроссовки из переработанных подушек безопасности
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.