ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як перестати наслідувати інших і, нарешті, зрозуміти, який ти насправді

21.05.2024 — Карьера
Як перестати наслідувати інших і, нарешті, зрозуміти, який ти насправді

Легко потрапити в пастку порівняння, особливо якщо під рукою є соцмережі. Здається, що всі навколо ведуть ідеальне життя, та й самі можна порівняти не з чим іншим, як із досконалістю. І можливо, в тобі прокидається бажання бути одним з таких людей, тому ти усвідомлено чи несвідомо починаєш їх наслідувати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але цей шлях не приносить ані задоволення, ані щастя. Хороша новина полягає в тому, що від звички наслідувати інших можна позбутися.

Ось кілька порад, які допоможуть у цій непростій справі.

 

Визнай свою унікальність

Визнання та оцінка власної унікальності формує основу впевненості у собі. А вона необхідна для того, щоб розвивати індивідуальність і не боятися залишатися собою у світі, де люди хочуть бути схожими один на одного.

Спочатку потрібно розібратися в тому, якими сильними сторонами ти маєш. Можливо, ти товариський чи досяг успіху у своїй спеціальності, а ще вмієш співчувати людям і піднімати настрій будь-кому, кого зустрінеш на своєму шляху. Потім слід визнати свої таланти.

Подумай про речі, які добре виходять у тебе, навіть якщо ти не прикладаєш до них багато зусиль. Наприклад, друзі могли казати тобі, що навіть проста яєчня в тебе виходить смачнішою, ніж в інших, або що ти граєш на музичному інструменті так, що легко заслухатися.

Далі тобі потрібно зібрати хроніку своїх досягнень. Запиши як маленькі, так і великі перемоги, які ти здобув, нехай їх буде щонайменше тридцять.

Чим частіше виконуєш цю вправу, тим швидше помітиш, що твоя віра в себе зростає, як самооцінка. Усвідомлюючи, наскільки ти унікальний, легше відмовитися від звички порівнювати себе з іншими людьми і намагатися наслідувати їх.

 

Розвивай любов до себе та прийняття

Любов до себе та прийняття своєї особистості є наріжними каменями ментального здоров'я та благополуччя.

Важливо прийняти свою цілісність, щоб припинити намагатися бути схожим на інших. І це вимагає знання як своїх сильних сторін, а й недоліків. Проте зациклюватись на них не варто.

Важливо практикувати самоспівчуття, особливо коли робиш помилки або чимось незадоволений. Відносся до себе так само, як до близького друга: з теплом, розумінням та співчуттям.

Також важливо вчитися вести із собою позитивний діалог. Замінюй критичні чи негативні думки добрішими чи хоча б нейтральними.

Пам'ятай: те, як ти думаєш, у тому числі про себе, безпосередньо впливає на твої почуття та дії, у тому числі на бажання вдавати когось іншим.

 

Встанови особисті цілі та стандарти

Постановка особистих цілей надає напряму життя і робить нас щасливішими. А ще, коли ти замислюєшся про те, чого хочеш саме ти, а не оточуючі, ти розвиваєш індивідуальність і рідше намагаєшся комусь наслідувати.

Перше, що потрібно зробити, визначити, що для тебе означає успіх. Можливо, він полягає в покупці нерухомості, створенні сім'ї, подорожах, та будь-що, адже він для кожного свій.

Коли усвідомив, чим є успіх для тебе, став досяжні цілі, які зможуть наблизити тебе до нього.

Кожен твій крок буде свідченням твоїх здібностей, мотивації та впевненості у собі. А навіщо людині, яка має такі якості, порівнювати себе з кимось і намагатися бути будь-ким, крім себе?

 

Обмежити використання соціальних мереж

Хоч соцмережі є гарною платформою для спілкування, вони змушують порівнювати своє життя з чужим. Тому варто обмежити їх використання до того моменту, поки не розберешся з потребою бути схожим на когось іншого.

Для початку встанови кордону: виділили певний час на використання соцмереж, наприклад по годині вранці та ввечері, і намагайся дотримуватися цього графіка.

Також окинь критичним поглядом облікові записи та групи, на які ти підписаний. Якщо вони не надихають, а викликають заздрість чи бажання порівняти своє життя з тим, що бачиш на екрані, сміливо тисни «хрестик» та видаляй їх.

Чим менше тригерів, які підживлюють твою потребу наслідувати когось, ти зустрічаєш, тим легше впоратися з цією проблемою.

 

Перестань спілкуватися тільки з крутими людьми та шукай «своїх»

Нерідко ми намагаємося наслідувати людей, яких вважаємо крутими та успішними. Але чим частіше ми проводимо з ними час, тим сильніша залежність від бажання бути схожим на них, яке часто можна сплутати з натхненням та мотивацією.

Ні, зовсім не варто розривати з ними зв'язки та прощатися назавжди. Але важливо постаратися додати до свого кола спілкування тих, кого ти можеш назвати «своїми». Визначити, які люди вписуються в цю категорію, не так уже й складно — з ними ти можеш залишатися собою.

Ти мимоволі забуваєш про образ, який завжди прагнув створити, і відчуваєш, що ти потрібен, незалежно від того, як поводиться.

«Свої» люди підтримуватимуть тебе незалежно від того, схвалюють вони твій вибір чи ні. Вони не змушують тебе пристосовуватися до себе і бути такими, як вони самі.

Відносини з ними позбавлені драми та негативу, тому прості та приємні. І чим частіше взаємодієш з такими людьми, тим рідше хочеш наслідувати когось і бути будь-ким, крім себе сьогодення.

 

Роби вибір самостійно

Бажання бути схожим на оточуючих може впливати на твої уподобання та вибір. Можливо, тобі складно приймати рішення, не озираючись на тих, кого ти вважаєш авторитетом, і не думаючи, як вони надійшли б у подібній ситуації.

Перестань копіювати чужий вибір — натомість зосередься на власному. Можливо, це вимагатиме більше часу та сил, але однозначно того варте.

Адже дуже легко прожити не своє життя і насамкінець замучитися від жалю, якщо постійно намагаєшся когось копіювати і дивитись на світ чужими очима.

 

Шукай натхненників, а не приклади для наслідування

Настав час працювати над своїми страхами і почати виявляти свою індивідуальність. Звичайно, якщо роками намагався наслідувати когось іншого, можна заплутатися і не мати жодного поняття, як це зробити, тож розповімо про все по порядку.

Перше, що потрібно зробити, — знайти не приклади для наслідування, а людей, які надихають залишатися самим собою.

Придивись до біографія Бьорк, Дженніс Джоплін, Дені де Віто, Роуена Аткінсона. Вони не відрізняються модельною зовнішністю, але при цьому досягли вершини, бо не побоялися заявити світові: «Я це я, тому маю право бути собою». Можливо, ти навіть знайомий із подібними людьми, просто раніше цього не помічав.

Придивись до своїх приятелів і друзів: можливо, хтось із них несимпатичний, але харизматичний і привабливий, а інший на перший погляд видається дивним, але при спілкуванні виявляється неймовірно цікавою людиною.

Намагайся надихатись і брати від інших щось, що допоможе розкрити твою індивідуальність, а не просто копіювати їхню поведінку чи світогляд у надії, що станеш таким самим, як вони. У цьому полягає секрет того, щоб залишатися собою, але при цьому рости як особистість.

 

Стань зразком для наслідування сам

Так от, як тільки ти знайшов тих, хто може дати тобі натхнення залишатися собою, настав час змінювати тактику і прагнути стати не наслідувачем, а тим, за ким можна наслідувати. Почни зі своїх соціальних мереж так буде простіше.

Якщо ти одного разу створив оригінальний збірний образ, настав час починати відкривати своє справжнє «Я». Пиши про те, що цікаво саме тобі, а не на теми, що хвилюють тих, кого ти хочеш наслідувати.

Експериментуй із фотографіями, вилучивши «штамповані» ідеальні селфі. Нехай твій профіль буде живим відображенням твоєї, а не особистості.

Спочатку може бути страшно щось змінювати, але через деякий час ти помітиш, як це відбивається на твоєму житті. Ти почнеш залучати людей, які не бояться бути собою, і в такому оточенні буде простіше розкритися і не соромитися того, ким ти є.

Також, розвиваючи харизму і виявляючи свою унікальність у мережі, ти зможеш помітити, як переносиш це вміння у реальне життя і рідше намагаєшся здаватися кимось іншим.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 "Только не это!": 10 вещей, которых ты и твоя партнерша (больше всего) боитесь… Юмор 0 Як правильно пити з жінками Карьера 0 7 раздражающих двойных стандартов, которые плотно засели в нашем обществе В курсе 0 Кидман и Фаррелл в трейлере "Убийства священного оленя" В курсе 0 Амбассадором Victoria's Secret впервые стал мужчина Психология отношений 0 9 причин, почему жена старше - это круто (и столько же - почему нет) Внешность и здоровье 0 Reebok Classic создала кроссовки в честь водяных пистолетов Юмор 0 #говоритмужчина: как мы готовимся к свиданию Секс 0 5 неприятностей во время секса, которые случаются чаще, чем ты думаешь Вокруг света 0 Список вещей, которые смело можно забирать из номера отеля (а что - нельзя) MC Like 0 Бьянка Балти для Sports Illustrated Swimsuit Автомобили 0 Назван самый продаваемый спорткар в мире по итогам 2021 года Юмор 0 #говоритмужчина: о мужских селфи Юмор 0 Привычки, которые можно бросить ради подруги Психология отношений 0 Тебе уже 18, мне - всего 36: особенности отношений с женщинами младшего возраста Секс 0 10 самых популярных поз для секса (согласно опросам) Карьера 0 8 ознак того, що твоя робота знижує якість життя В курсе 0 Джейми Фокс и Снуп Догг истребляют вампиров в трейлере «Дневной смены» Внешность и здоровье 0 Что есть перед тренировкой Автомобили 0 11 автомобилей от неавтомобильных брендов
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.