Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як перестати бути хорошим хлопцем і почати жити у своє задоволення

24.05.2023 — Карьера
Як перестати бути хорошим хлопцем і почати жити у своє задоволення

Модель поведінки «хороших» хлопців вигідна суспільству. Тебе вчать бути поміркованим, поступливим, ховати свою чоловічу натуру.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Замість мужності, яка, заради справедливості, має свої недоліки, пропонують бути славним, ввічливим у всьому, навіть милим.

Але чи це тобі на користь? Зовсім ні. Більше того, тебе перестають сприймати як об'єкт, з яким треба зважати. Ти просто декорація сучасного світу, не більше.

Якщо ти хочеш перестати бути «хорошим» хлопцем і, нарешті, почати жити на своє задоволення, дотримуйся порад нижче.

 

Припини думати, що якщо ти не хороший, значить, поганий

Проблема більшості людей у тому, що їхній світ ділиться лише на чорне та біле. Це спотворення сприйняття дійсності проявляється у всьому і значно ускладнює життя, і навіть тисне на психіку.

Хлопці стають «хорошими» і дотримуються такої моделі поведінки, здебільшого обираючи з двох рішень: або бути славним, або перетворитися на негідника.

Намагаючись перестати бути добрими хлопцями, чоловіки різко змінюють свій погляд на речі у бік типового «бедбоя». Якщо раніше він був чемний із усіма, то тепер, навпаки, стає грубим, і так у всьому.

Якщо ти дійсно хочеш перестати бути добрим хлопцем, тобі потрібно спочатку зрозуміти, що цей світ ділиться на безліч відтінків сірого.

Це означає, що тобі доведеться стати реалістом і десь демонструвати позитив, а десь вміти давати відсіч. Головне, не впадати в крайнощі і дотримуватись нейтралітету.

 

Визнай, що ти маєш проблему

Визначившись, що протилежність «хорошого» хлопця зовсім не негідник, а тверезо мисляча людина зі свободою вибору, можеш переходити до наступного кроку — визнання проблеми.

Більшість чоловіків заперечують те, що вони стали тими славетними хлопцями, які відрізняються такими характеристиками, як «милий», «приємний», «чуйний» і так далі.

У цих якостях немає нічого поганого, але коли в тобі дуже багато милого, ти перетворюєшся на хлопчика.

Тобі треба визнати, що у своїх спробах сподобатися всім, стати людиною, про яку ніхто не зможе сказати нічого поганого, ти втратив себе, свою мужність і став зручним, уніфікованим з мільйонами інших таких самих.

 

Перестань бути хлопцем «завжди кажи «так»

Яскрава ознака гарного хлопця — це, як ми вже згадали вище, чуйність. Він готовий допомогти кожному, особливо якщо про це просить симпатична йому дівчина, адже він джентльмен і зобов'язаний виконувати належне, приписане культурою.

У таких поривах хлопець стає рабом вимог інших і трудиться тільки на благо навколишніх з них часом корисливих цілей. Коли ти кажеш «так», то вважаєш, що так стаєш ближче до людей, навіть рівних їм, але це не так.

Тільки коли ти навчишся говорити "ні", тебе почнуть вважати рівним хоча б тому, що ти не дозволяєш маніпулювати тобою з нібито боргу.

Звичайно, не варто заперечувати всі пропозиції та прохання, адже так ти перейдеш у розряд «поганих» хлопців, просто треба розуміти, з чим погодитись, а що відкидати.

Спочатку тобі буде ніяково перед іншими людьми, і ти навіть відчуватимеш докори совісті. Але тобі необхідно зламати себе, щоб вийти зі стану славного хлопця та повернути свою незалежність та мужність.

 

Припини очікувати схвалення оточуючих

Багато чоловіків виконують роль хорошого хлопця не тільки тому, що так простіше і зручніше жити в рамках сучасного суспільства, а й для схвалення.

Цей наркотик набагато сильніший за все, що змогло винайти людство раніше, і захоплює уми мільярдів людей, які вважають себе вищими за все це.

Намагаючись отримати чергову дозу схвалення, ти щоразу втрачаєш частину себе, самоповаги та унікальності, перетворюючись на продукт для масового споживання.

Зрозумій, що ти ніколи не зможеш стати людиною, яку носитимуть на руках усі, незалежно від їхньої сутності.

Більше того, очікування схвалення показує, що ти як би купуєш увагу інших і готовий оплачувати це будь-якими засобами, через що тобою захочуть і користуватимуться оточуючі.

До речі, разом зі схваленням оточуючих варто перестати чекати і на самосхвалення. Ці спроби дійти компромісу у своїй свідомості відволікають тебе і вступають у конфлікт із підсвідомістю, установками та інші важливими речами будь-якої особистості.

 

Чітко формулюй свої наміри

Багато статей про те, як перестати бути хорошим хлопцем, розповідають, що ти маєш встановити чіткі межі, щоб оточуючі розуміли, які бар'єри їм не дозволено перетинати.

Думка правильна, але напрямок сформульована неправильно. Замість встановлення кордонів, які багато хто захоче порушити, щоб промацати ґрунт, тобі варто чітко формулювати свої наміри. Що ти хочеш робити, як, яким чином на тебе вплине думка оточуючих з цього питання, і таке інше.

Наміри допомагають не лише показати людям, чого ти хочеш у житті, а й зменшити хаос, краще орієнтуватися на шляху до мрії.

Знаючи про твої наміри, люди, на відміну від моменту з кордонами, розумітимуть, що ти не закриваєшся від усіх невидимим бар'єром, а демонструєш відкритість та прагнення, з якими треба зважати.

 

Навчися приймати, просити і вимагати допомоги інших

«Хороший» хлопець все робить сам, адже саме його, подібно до супермена, кличуть на допомогу у скрутну хвилину. Він думає, що так рятує світ або принаймні заробляє чиюсь повагу, але насправді їм безсовісно користуються, кидаючи як оплату кісточку у вигляді подяки.

Щоб перестати бути хорошим хлопцем, тобі потрібно навчитися приймати допомогу оточуючих, показувати, що ти не надриватимешся марно, щоб викликати схвалення чи захоплення своїми можливостями. Крім того, тобі потрібно навчитися вимагати допомоги, якщо хтось просить про те саме.

Простий приклад: товариш попросив тебе допомогти йому з вивозом будівельного сміття з його нової квартири, але при цьому сам нічого не робить, тому що хоче розплатитися з тобою пивом і вдячністю від щирого серця.

Згадай, що ти не раб, і хто просить допомоги сам повинен вносити внесок у спільну роботу.

 

Будь наполегливим у питанні досягнення своїх цілей

«Хороші» хлопці, як правило, пасивні та активізуються лише з метою допомоги комусь іншому, переслідуючи мету отримати схвалення чи інші блага. Така пасивність призводить до похмурого життя, де власні потреби відходять на другий план.

Звичайно, тобі не потрібно постійно доводити кожному, що твої потреби понад усе, але вони повинні розуміти, між чим ти робитимеш вибір, коли виникне така необхідність.

Тобі потрібно стати наполегливішим, тим, хто готовий боротися за власний комфорт і для досягнення своїх цілей.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Женские разгадки: настоящие страхи женщин, их истинные симпатии и неподдельные… Психология отношений 0 11 ознак того, що тебе контролюють у шлюбі Юмор 0 4 признака того, что ваш брак обречен, по мнению свадебных фотографов Карьера 0 Як зрозуміти, що з людиною марно сперечатися В курсе 0 Клайв Оуэн и Аманда Сайфрид в трейлере антиутопии "Анон" Карьера 0 Как бы ты жил, если бы вдруг разбогател Звезды 0 Мадонна в провокационной фотосессии для журнала Paper Юмор 0 Как обращаться с пьяной девушкой В курсе 0 Игра дня: создан "Mortal Kombat" с украинскими политиками Внешность и здоровье 0 Ученые: занятия спортом могут снизить ваше либидо и потенцию В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в политическом триллере "Брекзит" В курсе 0 Ученые создали робота-бармена Психология отношений 0 11 признаков, что ты по-настоящему близок с человеком В курсе 0 Дэниэл Крэйг в новом трейлере "Не время умирать" Психология отношений 0 10 вещей, которых никогда не делает в отношениях уверенный в себе человек Карьера 0 12 важных вещей в жизни, с которыми не нужно торопиться В курсе 0 Джуд Лоу - домашний тиран в тизере драмы "Гнездо" Карьера 0 10 признаков высокого интеллекта в обычной жизни В курсе 0 Дэниэл Крэйг в трейлере сиквела «Достать ножи» Психология отношений 0 Что она должна знать о твоем прошлом?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.