Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому чоловікам подобаються жінки-MILF

07.11.2022 — Секс
Чому чоловікам подобаються жінки-MILF

В одних із голови не виходять кадри з «Американського пирога» із легендарною мамою Стіфлера, про інших усе сказав Зігмунд Фрейд зі своїм едіповим комплексом. Чому тебе може тягнути до мілфів?

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо не заглиблюватися в психотерапію і виходити зі звичайної прагматики, молоді чоловіки часто обирають зрілих і досвідчених партнерок, щоб запозичити їхній досвід.

Завоювання старшої жінки виглядає для хлопців не тільки як виклик, але і як шанс вийти на новий рівень у ліжку.

Крім того, мілфи часто здаються чоловікам гарячішими і пристраснішими, і багато хто впевнений, що близькість з ними гарантує відмінний секс.

Ще одна можлива причина потягу до жінки, яка годиться тобі в матері - бажання уникнути домінуючої ролі і відпустити віжки. А хто зуміє зробити це краще за дорослу, владну і рішучу жінку, яка точно знає, чого хоче?

І, до речі, зовсім не обов'язково, що йтиметься про БДСМ-практики, просто жіноча домінація — одна з найчастіших фантазій чоловіків різного віку.

У книзі «Скажи мені, що хочеш. Як перестати соромитися своїх сексуальних фантазій і відкрито обговорювати їх» сексолог Джастін Леміллер пише про те, що провів опитування понад 4000 дорослих американців про їхні фантазії. Виявилося, що 88% гетеросексуалів фантазують саме про мілфи.

Експерт також зазначив, що хлопців у дорослих жінок, зокрема, приваблює низька ймовірність відмови.

Ще один бонус у скарбничку досвідчених партнерок — вони не поспішають до РАГСу, оскільки, швидше за все, вже одружені або розлучені і більше повторювати такий досвід не планують. Питання з дітьми у них, як правило, теж вирішене — отже, до контрацепції підходитимуть більш обережно.

І істерик зі скандалами у такому зв'язку явно буде меншим, оскільки найчастіше мілфу цікавить виключно статевий бік відносин, зближуватися по-справжньому вона не поспішає.

Це підтверджується дослідженнями: розквіт лібідо у жінок припадає на 35-40 років, тоді як у чоловіків – на 17-20 років. А молодим дівчатам більше потрібна романтика та емоційна близькість, що також впливає на рівень розкутості у ліжку.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#MILF

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 1 Обходи эту бабу стороной (постарайся не нарваться на этих женщин) Внешность и здоровье 0 Vans выпустил коллаборацию с художником и серфером Уэйдом Гудоллом В курсе 0 Трейлер второго сезона сериала "Люпен" Карьера 0 "Я здесь босс!": как быть, если ваш начальник не прав В курсе 0 Джаред Лето, Галь Гадот и другие на новых кадрах "Лиги справедливости" В курсе 0 Брэд Питт во втором трейлере "К звездам" Карьера 0 6 типів людей, з якими не варто бути відвертим Секс 0 20 вещей, которые могут пригодиться тебе в постели Секс 0 Ученые выяснили на каком свидании можно (уже!) заняться сексом В курсе 0 Lego представила набір за мотивами серіалу «Мандалорець» Секс 0 5 методов контрацепции, которые не работают Внешность и здоровье 0 KFC и Crocs выпустили сабо с запахом жареной курочки Психология отношений 0 Стереотипы о женщинах, которые на самом деле о мужиках Внешность и здоровье 0 8 мужских советов из XVIII века (которые актуальны и сегодня) MC Like 0 Очень откровенная октябрьская обложка VOGUE UA Секс 0 Чего боятся мужчины в сексе? Гаджеты 0 Представлен телефон размером с кредитную карту Секс 0 #говоритженщина: про секс В курсе 0 Новый клип "Ленинград" - "Ч.П.Х" Вокруг света 0 В чем Средневековье было лучше современного мира
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.