ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків

09.07.2024 — Психология отношений
13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків

Зрілість і вік — зовсім різні речі. Можна дожити до похилого віку, але так і не стати по-справжньому «дорослою» людиною, а можна придбати цю якість ще в юному віці.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Відносини з незрілою дівчиною рідко закінчуються успіхом, адже з нею складно побудувати міцний, довірчий та здоровий зв'язок.

Ось кілька червоних прапорів того, що твоя обраниця може бути саме такою.

 

Їй важко брати відповідальність за свої дії

Легко звинувачувати інших, коли щось йде не так, і ця поведінка є відмінною рисою незрілих людей.

Наприклад, якщо твоя дівчина зробила щось, що тебе засмутило, і ти сказав їй про це, вона, швидше за все, не вибачиться, а відповість: Ти теж робив те, що мене дратує, так що ми квити. Це і є перекладання відповідальності, яке легко випустити з поля зору пилу сварки.

Зрілі люди теж помиляються, але вони зізнаються в цьому, вибачаються і витягують із цього корисний урок.

 

Вона намагається контролювати тебе

Контроль у відносинах може виявлятися під виглядом занепокоєння чи турботи.

Дівчина каже: «Я просто хочу, щоб тобі було краще», але при цьому намагається нав'язати, як ти маєш виглядати, що робити і з ким спілкуватися. Незабаром ти знаєш, що не можеш зробити навіть найменший вибір без її участі.

Зрілі партнери довіряють один одному та дають простір. Вони розуміють, що інша людина має особисті інтереси та аспекти життя, в які не варто влазити.

 

Вона не виявляє співчуття

Можливо, у тебе був просто жахливий день і ти хочеш поділитися цим зі своєю дівчиною. Але, на жаль, помічаєш, що вона слухає тебе неуважно або намагається звести розмову до своїх проблем.

Недолік співчуття - це ознака того, що людина незріла. Через це ти почуваєшся самотньо, хоч і перебуваєш у стосунках.

 

Вона ставить свої потреби вище за стосунки

Відносини — це баланс. Але якщо в них хтось намагається один, то союз не приносить приємних емоцій і закінчується розчаруванням.

Якщо дівчина щоразу сама вибирає фільми на вечір, диктує, як ви проведете вихідні, і планує те, що їй підходить, незважаючи на твої потреби, вона незріла.

Відносини, в яких ти тільки віддаєш, але нічого не отримуєш, вимотують. Здоровий зв'язок завжди будується на компромісі та взаємоповазі, про це варто пам'ятати.

 

Вона вирішує конфлікти гнівом і ворожістю

Жодні стосунки не обходяться без суперечок та зіткнення інтересів.

Якщо твоя дівчина воліє вирішувати конфлікти за допомогою криків, ворожості йди навіть шантажу, то ні про яку зрілість і дорослість не може бути мови.

Вміння говорити про проблеми — єдиний спосіб вирішувати конфлікти, зберігаючи стосунки міцними та довірчими.

 

Вона зриває злість на інших людях

Уяви собі ситуацію: ви сидите з дівчиною в ресторані, і вона хамить офіціанту, який з невеликим запізненням приніс вам напої. Або вона демонстративно закочує очі, коли водій таксі говорить про щось.

Подібні ситуації — яскравий приклад того, що дівчина не лише незріла, а й сумнівна особа. У всіх з нас бувають погані дні, але ми можемо контролювати свої емоції, щоб не зриватися на оточуючих.

Погане ставлення до інших людей часто є показником ставлення до себе та близьких. І якщо ти не хочеш постійно бути «цапом-відбувайлом», то варто задуматися, чи варто зустрічатися з такою дівчиною.

 

У неї обмежене розуміння особистісного зростання

Особистісне зростання може звучати як щось із книги з саморозвитку, але повір, що воно необхідне кожному з нас. Ставати краще, вчитися на помилках і бути відкритим до змін — ось три складові зрілості.

Але якщо дівчина думає, що ідеальна і немає причин змінюватися, сміється з твоїх цілей і мрій, а також ні крапельки не стала кращою з моменту першої зустрічі, вона не відрізняється зрілістю.

Будувати стосунки з людиною, яка не прагне особистісного зростання, якщо ти сам постійно намагаєшся розвиватися, — згубна справа. Він просто тягне тебе донизу, поки ти намагаєшся залишитися на плаву або веслувати за двох.

 

Вона часто порушує обіцянки

Якщо дівчина порушує обіцянки частіше, ніж виконує, це не просто забудькуватість — це «червоний прапор». Можливість розраховувати на близьку людину – ознака рівноцінних стосунків.

Але якщо ти постійно чуєш порожні слова, які ніколи не відповідають справам, то твоя дівчина або не зацікавлена ​​в тому, щоб будувати з тобою міцний зв'язок, або незріла.

 

Вона ігнорує твої кордони

У кожного є межі, і вони, як особисті огорожі, захищають від зовнішнього та ворожого. Коли їх порушують, ти почуваєшся некомфортно, ніби хтось зайшов до тебе без дозволу.

Межі існують не так. Чи це твій особистий простір, речі, які не можна чіпати, чи час, незріла дівчина не розуміє, чому для тебе це важливо.

Вона постійно змушує тебе робити те, що тобі не подобається, а також ігнорує встановлені тобою обмеження. І коли вона так чинить, твоє завдання — переконатися, що вона знає, що це ненормально.

Якщо вона не має розуміння важливості кордонів або вона навмисно ігнорує те, що ти їй кажеш, варто задуматися, чи потрібні тобі такі стосунки.

 

Вона розраховує, що ти вирішиш усі її проблеми

Час від часу нашим близьким потрібна допомога, але важливо розрізняти, коли настає такий момент, а коли вони просто сідають тобі на шию.

Якщо дівчина постійно звертається до тебе з будь-якого питання, навіть незначного, швидко звинувачує, коли щось йде не так, або сидить склавши руки і чекає, що ти зовсім розберешся, вона незріла.

У здорових відносинах два дорослі партнери вирішують проблеми як разом, так і окремо, а не перекладають їх один на одного.

 

Вона ревнує без причини

Якщо дівчина постійно на взводі, розпитує тебе про кожен крок, влазить у твій смартфон без твоєї згоди або каже, що настав час позбутися всіх знайомих жіночої статі у твоєму оточенні, то час задуматися.

Як правило, така поведінка або відображенням недовіри, або незрілості. Можливо, їй потрібно трохи подорослішати, щоб зрозуміти, що надмірним контролем і ревнощами ніколи не досягнеш любові.

Кожному потрібний простір, щоб дихати, навіть у стосунках. І зараз мова зовсім не про те, що ти можеш змінювати, а вона не повинна про це хвилюватися. Ревнощі бувають виправданими, а бувають і надуманими, що слід відрізняти.

Якщо її хвилювання та сумніви в тобі переходять усі розумні межі, хоча ти не робиш нічого поганого, варто замислитись, чи хочеш продовжувати такі стосунки.

 

Вона нехтує твоїми друзями та сім'єю

Дівчина може відмахуватися від важливих для тебе людей — і це вагома нагода переглянути твої погляди на ваш союз.

Байдужість або негатив до твоєї родини та друзів показує відсутність поваги до твого життя поза відносинами. Наче дівчина хоче, щоб весь твій світ обертався навколо неї самої.

Вона не докладає жодних зусиль, щоб дізнатися твоїх приятелів і родичів краще, виявляє явну незацікавленість чи навіть грубість під час спільних зустрічей, а також часто знаходить приводи, щоби на них не приходити.

Дорослі стосунки — це змішання двох життів і всього, що є. І якщо дівчина навіть не намагається вписатися у твоє коло, то, можливо, вона не лише незріла, а й не зацікавлена ​​в тобі по-справжньому.

 

Вона діє імпульсивно, не думаючи про наслідки

Іноді кожному з нас потрібна спонтанність або імпульсивність, щоб життя не здавалося надто нудним. Але коли вони стають основою поведінки, починаються великі проблеми.

Раптові серйозні рішення, швидкі та непотрібні витрати, необдумані зміни у роботі та стилі — такі вчинки можуть бути не просто необачними, а дуже шкідливими.

І якщо дівчина постійно їх робить, не замислюючись про наслідки і те, як її вибір вплине на вас обох, вона точно є незрілою людиною.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Белла Хадид для кампании Giuseppe Zanotti Секс 0 Чем отличается секс в разном возрасте Карьера 0 Лайфхаки, которые превратят Новый год в праздник Секс 0 Самый ужасный секс в моей жизни: истории мужчин Карьера 0 У тебя слишком мало времени, чтобы переживать об этих вещах В курсе 0 КРАІЛ затверджує вимоги стосовно протидії активній гральній залежності Секс 1 Как выдают себя женщины, которые имитируют Карьера 0 Чому ти можеш відчувати себе особливо вигорілим до кінця року і що з цим… Внешность и здоровье 0 10 страхов, которые делают из просто мужчины мужика MC Like 0 День шестой: Сара Сампайо для журнала LOVE Гаджеты 0 Вещь дня: трубки для курения в виде пончиков В курсе 0 Вийшов перший трейлер нових «Мисливців за привидами» Карьера 0 10 фраз, способных вывести из себя любого нормального человека Внешность и здоровье 0 Vans выпустил коллаборацию с калифорнийскими художницами Вокруг света 0 В Лос-Анджелесе появится музей "Звездных войн" Карьера 0 9 слов, которые мешают тебе грамотно изъясняться Внешность и здоровье 0 17 простых и надёжных способов повысить потенцию без таблеток Гаджеты 0 Новый iPhone будет распознавать владельца по лицу Автомобили 0 Назван лучший автомобиль Европы Автомобили 0 McDonald's сделал версию "Гольфа" для любителей фастфуда
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.