Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 типів людей, з якими не варто бути відвертим

04.10.2022 — Карьера
6 типів людей, з якими не варто бути відвертим

Бути відвертим і розповідати комусь іншому про те, що відбувається у твоєму житті, чого ти прагнеш і що ти відчуваєш , - це рідкісне і дуже цінне вміння. Воно допомагає зблизитися з людиною, дати їй зрозуміти, хто ти такий, зміцнити ваші стосунки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Крім того, якщо ти відвертий у спілкуванні, то тобі не доводиться брехати, приховувати щось, надмірно контролювати те, що ти говориш. Ти стаєш вільнішою у своїх словах і вчинках.

Але далеко не всі люди заслуговують, щоб ти був з ними відвертий. Тобі треба бути вибірковим, ретельно аналізуючи, чи варто розповідати щось особисте співрозмовнику.

Ми зібрали кілька типів людей, з якими краще не ділитися відвертим.

 

Люди, які тобі заздрять

Заздрість може змушувати людей робити дивні, а часом навіть страшні вчинки.

Перед тим, як поділитися чимось особистим із співрозмовником, чи це радісна подія чи мета, яку ти поставив, постарайся пригальмувати себе.

Згадай, як він реагував на твої розповіді минулого разу. Якщо вони викликали в нього заздрість і він спробував применшити твої досягнення, знецінити емоції або порівняти тебе з кимось іншим, краще збережи новину від нього в таємниці. Ні до чого хорошого твоє рішення не приведе.

На жаль, люди бувають різні.

Хтось щиро порадіє за тебе, запропонує своє сприяння і побажає тобі удачі у майбутніх звершеннях. А хтось у кращому разі вразить або відпустить саркастичний жарт, зіпсувавши тобі настрій.

У гіршому — заздрість може підштовхнути людину до того, щоб завдати тобі шкоди: порушити твої плани, розповісти тим, що ти намагався тримати від них у секреті, спробувати налаштувати тебе на невдачу.

Навряд чи тобі буде комфортно, коли хтось поруч намагатиметься заважати тобі.

 

Люди, які сумніваються у твоїх силах

Є така група людей – вони нічого не роблять і ні до чого не прагнуть самі і при цьому ставлять під сумнів починання оточуючих.

Варто тобі розповісти їм про свої плани, як вони відразу наведуть тобі безліч аргументів, чому в тебе нічого не вийде.

У хід підуть умовляння не йти на ризик, залишившись у своїй зоні комфорту, приведення в приклад своїх історій невдач та досвіду їх знайомих, вказівку на твої слабкі сторони та недоліки.

Вони робитимуть все, щоб у підсумку ти засумнівався у своїх силах.

Варто тобі прислухатися до настанов і зауважень таких людей, як ти стрімко почнеш втрачати мотивацію та відмовлятися від своїх початкових планів.

Переконати людину в тому, що вона не зможе чогось досягти, – не так складно, як ти думаєш.

Навіть при достатньому прагненні до поставленої мети постійні сумніви в твоїх силах від тих, на чию думку ти довіряєш, можуть позбавити тебе впевненості та бажання рухатися вперед.

 

Люди, які з тобою змагаються

Ти можеш змінювати своє життя на краще, не збираючись ні з ким змагатися. Але це не означає, що оточуючі будуть ставитись до твоїх звершень і приємних подій так само.

Для деяких людей надзвичайно важливо розуміти, що вони досягли більшого, ніж хтось інший. Їм постійно потрібно самостверджуватись за чужий рахунок, щоб підтримувати самооцінку.

Якщо ти давно помічаєш, що твої розповіді про щось хороше, що сталося у твоєму житті, викликають у людини бажання порівняти себе з тобою, довести тобі, що твої успіхи не такі значні, як його, перестань бути з ним відвертим.

Єдине, чого ти можеш досягти, продовжуючи ділитися з ним приємними подіями, — це заздрість та знецінення твоїх заслуг.

Це лише гальмуватиме твій прогрес, заважатиме тобі рухатися вперед і викликати в тебе негативні емоції.

 

Люди, які обговорюють з тобою ваших спільних знайомих

Серйозно, якщо ти обговорюєш з кимось ваших спільних знайомих без їхньої присутності, не думай, що людина не буде робити так само, коли ти залишиш компанію.

Люди, які отримують задоволення, розповідаючи комусь іншому неперевірені чи придумані історії про будь-кого, явно не заслуговують на довіру.

Якщо ти хочеш, щоб предмет вашої розмови залишився в таємниці і не обріс невідомими тобі подробицями при передачі інформації оточуючим, краще відмовся від спокуси поділитися з людиною чимось відвертим.

Повір, чим менше ти розповідаєш про себе під час спілкування з подібними особистостями, тим менше виявиться чуток і пліток про твоє життя.

 

Люди, які поводяться егоїстично

Коли людина чинить так, як вона вважає за потрібне, – це ознака поваги до себе, своїх бажань та потреб.

Якщо ж він вимагає від оточуючих, щоб вони чинили так, як він вважає за потрібне, – це яскравий приклад егоїзму.

Якщо у твоєму оточенні є така людина, яка вважає, що її думка незаперечна, а всі навколо помиляються, краще скоротити з нею спілкування для твого ж блага. 

І тим більше, не потрібно ділитися з такою людиною нічим відвертою, якщо ти не хочеш отримати у відповідь знецінення, критику та інші неприємні відгуки про почуте.

Нічого хорошого такі стосунки тобі не принесуть, тож намагайся обминати подібних людей.

 

Люди, які мають з тобою різні цінності та пріоритети

Як би сумно не було, навіть деякі добрі знайомі та родичі мають різні життєві пріоритети та цінності з тобою. Те, що важливо для тебе, може викликати здивування, сміх чи навіть агресію в оточуючих.

Далеко не кожна людина, стикаючись з протилежними поглядами і думками, може залишитися спокійним, неупередженим, підтримати і щиро порадіти за тебе.

Якщо ти знаєш, що події, які принесли тобі масу позитивних емоцій, не викличуть такої реакції у співрозмовника, краще не порушуй цю тему в розмові.

Поділися тим, що вважаєш важливим, з кимось, хто думає та відчуває так само, як і ти.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Приквел "Безумного Макса" будет снимать Джордж Миллер В курсе 0 Lego предлагают собрать квартиры главных героев сериала "Друзья" из конструктора Секс 0 Как понять, чего хочет женщина, по губам, ногам и подключичным впадинам Автомобили 0 У нового электрокара Honda не будет боковых зеркал В курсе 0 Роберт Паттинсон в трейлере фильма "Высшее общество" Карьера 0 Как сообщить начальнику о провале задания, чтобы тебя не уволили Внешность и здоровье 0 Джейден Смит нарисовал принты для новой коллекции Levi"s Психология отношений 0 8 причин, почему у тебя не складываются долгие романтические отношения Секс 0 Как узнавали о сексе те, кто рос в 90-х и нулевых Юмор 0 Как не испортить впечатление о себе еще до свидания Секс 0 О тяжелой жизни без секса Звезды 0 Наоми Кэмпбелл и Белла Хадид в лукбуке белья Calvin Klein Психология отношений 0 Почему мужчинам нельзя жить без женщин MC Like 0 Эльза Хоск для весенне-летней кампании Bikini Lovers В курсе 0 Дуэйн Джонсон в первом трейлере "Джуманджи" Секс 0 Почему у двух хороших людей иногда получается плохой секс В курсе 0 Вышел новый трейлер сериала «Декстер: Новая кровь» Психология отношений 0 Відносини: хто з вас має яйця? Карьера 0 Чому простим людям живеться краще, ніж розумним? Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для круизной коллекции Tropic of C
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.