ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 типів людей, з якими не варто бути відвертим

04.10.2022 — Карьера
6 типів людей, з якими не варто бути відвертим

Бути відвертим і розповідати комусь іншому про те, що відбувається у твоєму житті, чого ти прагнеш і що ти відчуваєш , - це рідкісне і дуже цінне вміння. Воно допомагає зблизитися з людиною, дати їй зрозуміти, хто ти такий, зміцнити ваші стосунки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Крім того, якщо ти відвертий у спілкуванні, то тобі не доводиться брехати, приховувати щось, надмірно контролювати те, що ти говориш. Ти стаєш вільнішою у своїх словах і вчинках.

Але далеко не всі люди заслуговують, щоб ти був з ними відвертий. Тобі треба бути вибірковим, ретельно аналізуючи, чи варто розповідати щось особисте співрозмовнику.

Ми зібрали кілька типів людей, з якими краще не ділитися відвертим.

 

Люди, які тобі заздрять

Заздрість може змушувати людей робити дивні, а часом навіть страшні вчинки.

Перед тим, як поділитися чимось особистим із співрозмовником, чи це радісна подія чи мета, яку ти поставив, постарайся пригальмувати себе.

Згадай, як він реагував на твої розповіді минулого разу. Якщо вони викликали в нього заздрість і він спробував применшити твої досягнення, знецінити емоції або порівняти тебе з кимось іншим, краще збережи новину від нього в таємниці. Ні до чого хорошого твоє рішення не приведе.

На жаль, люди бувають різні.

Хтось щиро порадіє за тебе, запропонує своє сприяння і побажає тобі удачі у майбутніх звершеннях. А хтось у кращому разі вразить або відпустить саркастичний жарт, зіпсувавши тобі настрій.

У гіршому — заздрість може підштовхнути людину до того, щоб завдати тобі шкоди: порушити твої плани, розповісти тим, що ти намагався тримати від них у секреті, спробувати налаштувати тебе на невдачу.

Навряд чи тобі буде комфортно, коли хтось поруч намагатиметься заважати тобі.

 

Люди, які сумніваються у твоїх силах

Є така група людей – вони нічого не роблять і ні до чого не прагнуть самі і при цьому ставлять під сумнів починання оточуючих.

Варто тобі розповісти їм про свої плани, як вони відразу наведуть тобі безліч аргументів, чому в тебе нічого не вийде.

У хід підуть умовляння не йти на ризик, залишившись у своїй зоні комфорту, приведення в приклад своїх історій невдач та досвіду їх знайомих, вказівку на твої слабкі сторони та недоліки.

Вони робитимуть все, щоб у підсумку ти засумнівався у своїх силах.

Варто тобі прислухатися до настанов і зауважень таких людей, як ти стрімко почнеш втрачати мотивацію та відмовлятися від своїх початкових планів.

Переконати людину в тому, що вона не зможе чогось досягти, – не так складно, як ти думаєш.

Навіть при достатньому прагненні до поставленої мети постійні сумніви в твоїх силах від тих, на чию думку ти довіряєш, можуть позбавити тебе впевненості та бажання рухатися вперед.

 

Люди, які з тобою змагаються

Ти можеш змінювати своє життя на краще, не збираючись ні з ким змагатися. Але це не означає, що оточуючі будуть ставитись до твоїх звершень і приємних подій так само.

Для деяких людей надзвичайно важливо розуміти, що вони досягли більшого, ніж хтось інший. Їм постійно потрібно самостверджуватись за чужий рахунок, щоб підтримувати самооцінку.

Якщо ти давно помічаєш, що твої розповіді про щось хороше, що сталося у твоєму житті, викликають у людини бажання порівняти себе з тобою, довести тобі, що твої успіхи не такі значні, як його, перестань бути з ним відвертим.

Єдине, чого ти можеш досягти, продовжуючи ділитися з ним приємними подіями, — це заздрість та знецінення твоїх заслуг.

Це лише гальмуватиме твій прогрес, заважатиме тобі рухатися вперед і викликати в тебе негативні емоції.

 

Люди, які обговорюють з тобою ваших спільних знайомих

Серйозно, якщо ти обговорюєш з кимось ваших спільних знайомих без їхньої присутності, не думай, що людина не буде робити так само, коли ти залишиш компанію.

Люди, які отримують задоволення, розповідаючи комусь іншому неперевірені чи придумані історії про будь-кого, явно не заслуговують на довіру.

Якщо ти хочеш, щоб предмет вашої розмови залишився в таємниці і не обріс невідомими тобі подробицями при передачі інформації оточуючим, краще відмовся від спокуси поділитися з людиною чимось відвертим.

Повір, чим менше ти розповідаєш про себе під час спілкування з подібними особистостями, тим менше виявиться чуток і пліток про твоє життя.

 

Люди, які поводяться егоїстично

Коли людина чинить так, як вона вважає за потрібне, – це ознака поваги до себе, своїх бажань та потреб.

Якщо ж він вимагає від оточуючих, щоб вони чинили так, як він вважає за потрібне, – це яскравий приклад егоїзму.

Якщо у твоєму оточенні є така людина, яка вважає, що її думка незаперечна, а всі навколо помиляються, краще скоротити з нею спілкування для твого ж блага. 

І тим більше, не потрібно ділитися з такою людиною нічим відвертою, якщо ти не хочеш отримати у відповідь знецінення, критику та інші неприємні відгуки про почуте.

Нічого хорошого такі стосунки тобі не принесуть, тож намагайся обминати подібних людей.

 

Люди, які мають з тобою різні цінності та пріоритети

Як би сумно не було, навіть деякі добрі знайомі та родичі мають різні життєві пріоритети та цінності з тобою. Те, що важливо для тебе, може викликати здивування, сміх чи навіть агресію в оточуючих.

Далеко не кожна людина, стикаючись з протилежними поглядами і думками, може залишитися спокійним, неупередженим, підтримати і щиро порадіти за тебе.

Якщо ти знаєш, що події, які принесли тобі масу позитивних емоцій, не викличуть такої реакції у співрозмовника, краще не порушуй цю тему в розмові.

Поділися тим, що вважаєш важливим, з кимось, хто думає та відчуває так само, як і ти.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Как не разрушить свой брак Карьера 0 Что не так с историями успеха В курсе 0 Джеймс Франко в сериале "Двойка" о порноиндустрии 70-80-х годов Автомобили 0 Приложение для знакомств от Tesla подберет пару, исходя из затрат на их… Карьера 0 8 причин залишатися наодинці із самим собою щодня Внешность и здоровье 0 Красивый мужик, а женщины нос воротят Карьера 0 10 типов людей, которые отравляют тебе жизнь В курсе 0 Хью Джекман играет директора школы в трейлере драмы "Безупречный" Юмор 0 Миссия: подготовиться к знакомству с отцом твоей девушки В курсе 0 Дакота Джонсон и Арми Хаммер в трейлере хоррора "Раны" В курсе 0 Кріс Хемсворт у трейлері «Операція з порятунку - 2» Психология отношений 0 Ученые: оказывается, мы выбираем партнершу по имени Внешность и здоровье 0 Лукбук новой деним-коллекции The Weeknd и Puma В курсе 0 Вийшов фінальний трейлер «Форсажу-10» В курсе 0 «Бетмен - 2» із Робертом Паттісоном вийде у 2025 році В курсе 0 Дуэйн Джонсон в первом трейлере "Джуманджи" Психология отношений 0 10 признаков, что ты - запасной вариант Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для новой рекламной кампании Tropic of C 2021 Карьера 0 Причини, з яких твоє життя не стає кращим, навіть якщо ти сильно намагаєшся Внешность и здоровье 0 Как древнегреческие спортсмены добивались такой атлетичной фигуры
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.