Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

11 причин, які лежать в основі всіх твоїх проблем у житті

25.07.2023 — Карьера
11 причин, які лежать в основі всіх твоїх проблем у житті

Більшість твоїх проблем у житті, невдач і помилок, які ти робиш, зводяться до одних і тих же причин. Їхнє розуміння може допомогти тобі скоригувати свої дії, тим самим зменшивши кількість неприємних подій.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

MEN'S CULT зібрав для тебе основні причини, через які ти постійно стикаєшся з труднощами на своєму шляху.

 

Ти намагаєшся комусь щось довести

Намагаючись довести щось комусь із оточуючих, ти можеш зробити дії, про які згодом сильно шкодуватимеш.

Твоя спрага отримати схвалення або заслужити чиєсь кохання все одно не принесе тобі бажаних результатів – люди завжди знайдуть, за що тебе ненавидіти чи критикувати.

Але разом з цим ти можеш самостійно збільшити кількість проблем у своєму житті – приректи себе довгими спробами виправити все, що накоїв, збираючись вразити оточуючих.

 

Ти вважаєш, що чогось недостойний

Якщо ти віриш, що гідний чогось – ти маєш рацію. Але ти так само маєш рацію, якщо впевнений, що ти чогось не заслуговуєш.

Справа в тому, що твій настрій здебільшого відіграє вирішальну роль. Відсутність віри в себе і в те, що тобі під силу те завдання, за виконання якого ти берешся, можуть призвести до катастрофічних наслідків, навіть якщо ти матимеш усі необхідні знання і навички.

Тож працюй і над своїм мисленням: від нього залежить не менше, ніж від зусиль, які ти готовий вкладати у процес роботи.

 

Ти занадто поспішаєш отримати результати

Якщо ти хочеш отримати якісні результати, тобі не можна поспішати. Поспіх заважає тобі добре обміркувати подальші дії, зважити всі "за" і "проти", прийняти правильні рішення.

Як підсумок – ти стикаєшся з труднощами, не знаєш, як вчинити, припускаєшся помилок і гальмуєш свій прогрес.

Щоб отримувати бажані результати, тобі необхідно навчитися виявляти завзятість та терпіння у будь-якій ситуації. Інакше немає жодного сенсу чекати, що тобі раптом усміхнеться успіх.

 

Ти переживаєш через думку оточуючих

Залежність від чужої думки збиває тебе з правильного шляху, заважає приймати рішення, які приведуть тебе до бажаних результатів.

Підсвідомо ти намагаєшся чинити так, як усі, щоби не виділятися і не привертати до себе негативну увагу. Ти повинен зрозуміти одну просту річ: тобі за жодних обставин не уникнути розбіжностей із оточуючими.

Розумніше прийняти цей факт і почати діяти так, як ти вважаєш за правильне, щоб уникнути численних проблем у майбутньому.

 

Ти боїшся зробити помилку

Не варто недооцінювати руйнівний вплив цього страху на твоє життя. Через нього ти можеш зволікати, відмовлятися йти на виправданий ризик, боятися робити те, що ти вмієш, і таке інше.

Страх припуститися помилки сковує тебе, змушує сумніватися в собі, заважає вирішувати проблеми швидко і отримувати високі результати.

Чим більше ти боїшся помилитися, тим повільніше рухаєшся вперед і зустрічаєш на своєму шляху більше перешкод через це зволікання.

 

Ти відкладаєш активні дії на потім

Зволікання є основою більшості твоїх проблем. Відкладаючи на потім ухвалення рішень чи активні дії, ти збільшуєш кількість можливих негативних наслідків.

Крім того, твоя звичка зволікати знижує твої результати, обмежує тебе в часі, змушує поспішати там, де це необов'язково.

Перестань відкладати щось на потім, якщо розумієш, що можеш виконати дію прямо зараз.

 

Ти боїшся витрачати ресурси, які є у своєму розпорядженні

Ти можеш боятися витрачати свої ресурси на виконання будь-якого завдання.

Справді, твої запаси часу, сили, енергії, грошей обмежені. І тобі необхідно навчитися грамотно розпоряджатися ними.

Але грамотне розпорядження значить відмова від використання. Немає сенсу займатися постійним накопиченням ресурсів.

Якщо ти знаєш, що можеш вкласти їх у виконання будь-якої роботи чи досягнення поставленої мети, то зроби це відразу ж, а не тягни до останнього з ухваленням цього рішення.

 

Ти не вмієш сперечатися з оточуючими

Іноді, щоб отримати бажаний результат, тобі необхідно йти проти оточуючих людей. Тобі потрібно навчитися відстоювати себе, сперечатися з тим, що тобі кажуть, не погоджуватися на те, що тобі пропонують.

Таке вміння допоможе тобі відкрити практично будь-які двері, досягти того, чого ти хочеш, навіть якщо в тебе справді не вистачає на це знань та навичок.

Деколи все, що від тебе вимагається, — це виявити свою завзятість і піти проти усталених переконань.

 

Ти не вмієш налагоджувати зв'язки та вибудовувати ділові відносини з оточуючими

Навичка спілкування з людьми – це одна із складових успіху в сучасному світі. Справді, від того, наскільки широким буде коло спілкування, багато в чому залежать результати твоєї роботи.

Ти повинен освоювати основи нетворкінгу - не боятися знайомитися з тими, хто може бути тобі корисним, підтримувати з ними взаємодію, обмінюватися контактами.

Ну і найнеобхідніше - вчитися просити допомоги тоді, коли вона тобі необхідна. У цьому немає нічого ганебного — сьогодні людина допоможе тобі, а завтра ти надаси йому послугу у відповідь.

 

Ти не аналізуєш поради та зауваження оточуючих

Думка оточуючих щодо того, що ти робиш, може нести в собі корисну інформацію.

Тобі необхідно навчитися аналізувати всі поради та зауваження, які надходять на твою адресу. Зі сторони часом видно те, чого ти довгий час можеш не помічати сам.

Головне – не поспішай з ухваленням рішення. Краще кілька разів ретельно все зважити і тільки після цього почати вносити зміни до своєї стратегії.

 

Ти не береш на себе відповідальність за те, що з тобою відбувається

Ти можеш постійно знаходити для себе виправдання, вигадувати відмовки, щоб не вирішувати нагальні проблеми, перекладати відповідальність за те, що відбувається у твоєму житті, на когось іншого.

Проте з такою позицією тобі навряд чи вдасться змінити ситуацію на краще. Щоб позбавитися проблем, тобі потрібно взяти своє життя під контроль.

Якщо ти не візьмеш на себе відповідальність, попереду на тебе чекає тільки провал. Причому чим більше відповідальності ти перекладатимеш із себе на когось іншого, тим руйнівніше це позначатиметься на твоїх результатах.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Современные отношения: неудобная правда Психология отношений 0 10 правил привлекательности настоящих мужчин Автомобили 0 Mazda, которой командуешь пальчиком Автомобили 0 Самая классная Toyota, которую ты не купишь В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в первом трейлере драмы "Брекзит" В курсе 0 Вышел новый трейлер сериала по «Властелину колец» В курсе 0 Гурт BRUTTO запрошує на київський концерт у клуб "Stereo Plaza" Карьера 0 6 привычек бедняка, которые мешают жить В курсе 0 Обзор онлайн казино Slotor и его игровой коллекции Автомобили 0 Mazda 3 получит турбомотор и полный привод Психология отношений 0 8 признаков того, что ты хочешь жениться на своей подруге Внешность и здоровье 0 Converse выпустил скейтерские кеды с покрытым «патиной» верхом Вокруг света 0 Airbnb составил рейтинг самых желанных домов по всему миру Юмор 0 Как съездить вместе в "Икею" и не расстаться Секс 0 11 видов женских оргазмов (большинство из которых реально вызвать) Внешность и здоровье 0 Я нормальный? 31 вопрос о себе, которые ты постеснялся бы задать психологу Юмор 0 11 женских приемов, чтобы отбить тебя у конкурентки Юмор 0 13 странных вещей, которые любят женщины В курсе 0 Шэрон Стоун и Мэрилин Мэнсон сыграют в "Новом Папе" Психология отношений 0 Идеальный чувак: что девушка ищет в нас?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.