Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 життєвих хитрощів, на які ми всі ведемося

21.07.2023 — Карьера
6 життєвих хитрощів, на які ми всі ведемося

Соціум диктує свої правила і впливає на нас, навіть якщо ми так не рахуємо або просто не помічаємо всіх цих життєвих пасток.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Здебільшого ми віримо установкам, що закріпилися в суспільстві, і мало хто з нас ставить під сумнів.

 

Краще бути з кимось поганим, ніж одному

Абсолютна більшість людей боїться самотності не менше, ніж смерті. Це нормально, адже природа створила наш вид як соціальних істот, тому ми прагнемо зближуватися з іншими людьми і знаходити собі партнера по життю.

Бути з кимось, хто тебе знищує, або як мінімум тягне вниз, і вважати, що таке рішення краще, ніж залишитися одному — це, мабуть, одна з найпопулярніших пасток свідомості.

Ну і що, що він її б'є, а вона пиляє йому мізки і принижує його гідність, головне, щоб було комусь подати склянку води в старості.

 

Потрібно дочекатися пенсії, і тоді ти заживеш

Цю думку можна часто почути як від близьких, так і від урядів у всіх країнах світу. Нічого страшного, що ти надриваєш спину на трьох роботах, щоб заробити собі на гідну старість.

Зате коли вийдеш на пенсію, зможеш подорожувати, ніяких тобі ранкових будильників та поїздок у переповненому транспорті просто насолоджуєшся життям. І ми віримо у це.

Але правда, що коли ти виходиш на пенсію, тобі вже нічого не хочеться. У той момент ти розумієш, що тебе жорстко обдурили, а молоді роки, які ти витратив заради уявного майбутнього благополуччя, безвісти пішли.

 

Важливо дотримуватися однієї думки, якщо ти не хочеш уславитися легковажним

Ми схильні ділити людство на дві категорії: одні мають чітку позицію і дотримуються її все життя, а інші змінюють думку чи не щодня.

При цьому перші вважаються людьми честі, тими, на кого можна покластися, а ось другі — це вітряні особи, які подібні до флюгера: куди подіє вітер, у той бік вони й повертаються.

У цю пастку потрапляє більшість людей, вважаючи, ніби якщо вони одного разу дійшли певного висновку, її потрібно дотримуватись все життя. Те, що мільярди людей по всьому світу трапляються на цей прийом, вигідно невеликому відсотку людства, що має реальну владу над світом.

Головне — не змінюй своєї думки, ненавидь когось завжди, купуй тільки це та вихваляй суто «своїх». Але це неправильно. Думка змінюється залежно від різноманітних обставин.

Сьогодні ти можеш вірити в плоску Землю, але завтра вивчиш це питання більш досконало, знайдеш докази і вагомі спростування теорії і зрозумієш, що не мав рації.

Чи станеш ти в такому разі зрадником своїх переконань? Ні, ти просто отримав додаткову інформацію, яка більше не дозволяє сліпо вірити у певні явища.

 

Необхідно досягти чогось до певного віку

Так що говорити, навіть у нас є статті, де ми розповідаємо, чого повинен досягти чоловік до 30 років, що він не повинен робити, яких рис характеру позбутися і так далі. Але знаєш, адже це просто напуття, а не чіткий план дій.

Якщо хоча б частину фактів із таких списків ти можеш асоціювати із собою, цього вже достатньо. Але мільйони людей по всьому світу продовжують вестися на цей прийом.

«У 21 ти вже маєш закінчити ВНЗ і влаштуватися на роботу, до 25 стати начальником відділу, а до 30 заступником керівника компанії», а також «у 20 у тебе вже має народитися дитина, до 25 другої, до 30 третьої».

Начебто твоє життя не подорож, а бухгалтерська таблиця в Екселі, де все чітко розподілено за значеннями.

Найбільший прийом у тому, що тебе змушують вірити, ніби тільки досягнення цих цілей до певного віку дозволить почуватися щасливим або таким, що відбувся в житті.

 

Можна пробувати будь-що, ти вільний вибирати, коли відмовитися від цього

Тут йдеться про всілякі залежності, від законних на кшталт алкоголю, сигарет і казино до заборонених у більшості країн світу стимуляторів.

Але чому в статті про пастки, в які ми всі трапляємося, ми говоримо про таке явище, адже лише деякі залежні від чогось важкого? Ну, насправді, це помилка, і, мабуть, найбільший життєвий прийом у тому, що ти не підозрюєш, що стаєш залежним від чогось.

Любиш фастфуд і не можеш пропустити вигідну акцію, адже це так смачно та недорого? Закуповуєшся на розпродажах мотлохом, який тобі не потрібен?

Донатиш в онлайн-іграх для отримання переваги? Ти вже в чіпких лапах залежності, просто вона не така руйнівна, як алкоголізм та наркоманія.

 

Потрібно працювати не покладаючи рук, і тоді можна досягти всього, чого тільки забажаєш

Нам постійно вселяють, що потрібно працювати більше, ефективніше, швидше, і тоді ти точно зможеш досягти всього, чого хочеш.

Цей прийом дуже вигідна, особливо великим корпораціям, де працівники знеособлені і є не більше ніж гвинтиками у величезній машині. Але реальність така, що ти такою важкою працею збагатиш лише власників цієї компанії, а не себе.

Ми не говоримо, що не треба намагатися. Ще як треба, але варто перестати потрапляти в цю пастку «ми всі одна сім'я», якщо під сім'єю мається на увазі строгий батько, який змушує своїх дітей працювати за цукерки, а сам отримує реальні гроші.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Хоакин Феникс в роли Джокера Гаджеты 0 Xiaomi запатентовала смартфон со встроенной солнечной батареей Звезды 0 Ирина Шейк для рекламы нижнего белья Intimissimi Юмор 0 Краткая инструкция по знакомству с женщинами для самых застенчивых Секс 0 У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом В курсе 0 Трейлер «Бугімена» - екранізації оповідання Стівена Кінга Психология отношений 0 Как выбирать дам для соблазнения. Метод одного Дон Жуана В курсе 0 Клайв Оуэн и Аманда Сейфрид в трейлере фантастического триллера "Анон" Юмор 0 Как отвечать на неудобные вопросы девушки своего лучшего друга В курсе 0 Первый кадр из нового "Терминатора" Внешность и здоровье 0 Ознаки того, що ти перестав дбати про себе Юмор 0 Порвать отношения, как дебил. Часть 2 Юмор 0 Как преодолеть страх получить отказ от девушек Внешность и здоровье 0 Reebok выпустил экологичную капсулу, посвященную ментальному здоровью В курсе 0 Трейлер "451 градус по Фаренгейту" по роману Рэя Брэдбери В курсе 0 Голодная Ферги в своем новом клипе (и Рики Росс) Внешность и здоровье 0 Ученые: картошка фри помогает от облысения Секс 0 6 случаев, когда женщина врет тебе в постели Внешность и здоровье 0 Converse перевыпустил массивные баскетбольные кроссовки из 1980-х Звезды 0 Кэндис Свейнпол для кампании своей линии купальников Tropic of C
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.