ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому оточуючих дратують твої зміни на краще

12.12.2023 — Карьера
Чому оточуючих дратують твої зміни на краще

Багато людей звикли уникати ризику та будь-яких змін, натомість залишаючись на місці довгі роки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Будь-яка можливість самореалізації викликає у них більше тривоги та паніки, ніж радості. Такі люди не рідкість, і деякі з них можуть виявитися твоїми родичами, друзями чи колегами.

А найгірше той факт, що, будучи близькими, вони можуть заважати тобі реалізовувати свій власний потенціал, рости і розвиватися, змінюватися на краще.

Ось кілька можливих причин такої поведінки.

 

Вони відчувають дистанцію між вами

Коли ти змінюєшся, і неважливо, в який бік зміни відбуваються і в спілкуванні з тобою. Ти можеш відмовлятися від звичних моделей взаємодії з людьми, від переконань та дій, які вас зближували, від спільних цілей на майбутнє тощо.

Зрозуміло, деякі люди не готові щось змінювати не тільки у своєму житті, а й у вашому спілкуванні.

Вони можуть відчувати дискомфорт через необхідність перебудовувати свої звички, що завадить їхній адаптації до нової версії тебе. У такому разі роздратування і агресія — це очікувані прояви опору твоїм змінам.

Можливо, такі люди навіть спробують переконати тебе, що тобі взагалі не потрібно було змінюватися. Дистанція, що збільшується між вами, їх не влаштовує так само, як і необхідність змін у вашому спілкуванні.

 

Вони не хочуть сприймати необхідність змін

Деякі люди просто не хочуть сприймати потребу як своїх змін, так і чужих.

Справа в тому, що їх може повністю влаштовувати поточний порядок речей або вони можуть відчувати нестачу мотивації зовнішніх або внутрішніх змін.

Твоє бажання стати кращою версією себе в такому разі змушуватиме їх думати про те, що в їхньому житті також можливі зміни.

Прийняти той факт, що людина не повинна залишатися в стагнації, або раптом усвідомити, як багато часу було витрачено марно, боляче та неприємно.

До того ж це може змусити людину випробувати сумнів у своїх здібностях та правильності її дій.

 

Вони відчувають заздрість

Твої зміни на краще можуть викликати в деяких людей сильну заздрість, яка і виражатиметься ними через роздратування і злість.

Чиїсь успіхи змушують таких особистостей зіткнутися з неприємною істиною: чуже життя здається їм набагато кращим за їхнє власне.

Уяви, який це удар по їхньому самолюбству, як важко сприймати той факт, що хтось інший втілює їхні мрії в реальність, поки вони не діють.

Звичайно, ти можеш не розуміти причин чужої заздрості, вважаючи, що кожна людина має можливість зробити своє життя кращим.

І ти будеш абсолютно правий. Але люди, які звикли заздрити оточуючим, знаходять десятки, а то й сотні виправдань своїй бездіяльності та стільки ж причин, чому комусь «пощастило» більше.

 

Вони надто прив'язані до минулого

Деякі люди надто прив'язані до свого минулого, тому вони не хочуть бачити будь-які зміни навколо себе. Плоди твоїх праць нагадуватимуть їм про те, що життя навколо змінюється і вимагає від них того самого.

Не можна залишатися тією самою людиною, коли все, що тебе оточує, перебуває у постійному русі. Це усвідомлення викликає у деяких сильні негативні емоції, адже зміни вимагають щоб вони перестали триматися за своє минуле.

Ти сприймаєшся ними як своєрідний порушник спокою, тому саме у твою сторону спрямоване їхнє роздратування.

 

Вони починають сумніватися у власній самооцінці

Твої зміни на краще можуть похитнути самооцінку оточуючих тебе людей. Не кожна людина знайде в собі сили повторити твій успіх, наслідувати приклад, який показав ти.

Тому деякі з твоїх досягнень можуть стати загрозою самовпевненості інших людей, змусити їх переглянути своє ставлення до життя, проаналізувати власні здібності та можливості.

Тут ти маєш пам'ятати одну просту річ: причина роздратування оточуючих полягає не в тобі, а в них самих.

Людина, яка з самого початку орієнтуватиметься на свої потреби і бажання, прийматиме себе і порівнюватиме себе тільки з самою собою, не сумніватиметься у своїй самооцінці через твої зміни.

А ось той, хто спочатку був не впевнений у собі, якраз зачепиться за будь-яку нагоду підкріпити свою невпевненість.

 

Вони бояться протистояти соціальному тиску

Деякі люди не можуть приймати рішення на свою користь, перебуваючи під впливом соціального тиску.

Якщо хтось із їхнього оточення забороняє їм змінюватись і виділятися або якщо вони бояться йти наперекір встановленим нормам, їх сильно дратуватиме твоя свобода дій.

Твоє особисте зростання і будь-які зміни на краще будуть мотивувати їх залишити умовну зону комфорту і взяти на себе відповідальність за своє щастя.

Якщо страх опинитися в меншості і зіткнутися з негативом на свою адресу сильніше за бажання бути щасливою, людина швидше відреагує на твої зміни обуренням і критикою.

 

Вони не хочуть руйнувати свої переконання

Найболючіше, що випливає з твоїх змін для оточуючих, — це руйнування їхніх власних переконань. Багато причинно-наслідкових зв'язків та ідеї виношувалися ними довгі роки або були посіяні в їхній свідомості ще в дитинстві.

Якщо ти більше не вписуєшся в їхню картину світу або своїм прикладом ставиш під сумнів правильність їхніх думок, ти натягуєш на себе негатив з їхнього боку. Адже більшість людей не хочуть щось змінювати не тільки у своєму житті, а й у своїй системі цінностей та переконань.

Твої зміни можуть викликати злість і роздратування у таких людей, навіть якщо ти не мотивуватимеш їх приймати ті самі рішення, що й ти.

Ти сам стаєш для них загрозою, змушуючи глянути правді в очі і відмовитися від застарілих шаблонів мислення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Як говорити з дівчиною про гроші без сварок та зайвої напруги Внешность и здоровье 0 Вещь дня: первые водонепроницаемые кроссовки из конопли MC Like 0 Фріда Осен для рекламної кампанії купальників Luli Fama MC Like 0 Белла Хадид для праздничной коллекции Victoria's Secret Внешность и здоровье 0 12 национальных способов победить похмелье Психология отношений 0 Общительная особа: что делать с ее друзьями-мужчинами? Секс 0 10 самых популярных поз для секса (согласно опросам) Секс 0 Темнота, улыбка и комфорт: 15 секретов яркого секса Внешность и здоровье 0 Ученые: что должно быть у тебя на лице, чтобы девушка воспринимала тебя серьезно Психология отношений 0 9 уроків, які можна засвоїти, переживши нерозділене кохання Звезды 0 Кім Кардаш'ян зняла відомих жінок у своїй новій кампанії Skims Звезды 0 Памела Андерсон в откровенной съемке Intimately Magazine Психология отношений 0 Женский мозг: инструкция по применению Секс 0 Як завести жінку Секс 1 6 причин, почему секс зимой лучше, чем летом В курсе 0 Lego выпустил набор по мотивам сериала «Офис» Секс 0 "Я изменяю всю жизнь": почему мы идём на адюльтер и как скрываем его Психология отношений 0 Ученые: кому стоит обзаводиться семьей, а кто и один не пропадет Юмор 0 «Романтичные» действия, которые работают только в фильмах В курсе 0 Сільвестр Сталлоне в трейлері серіалу «Король Талси»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.