ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

11 фінансових цілей, які ти можеш поставити на наступний рік

02.01.2023 — Карьера
11 фінансових цілей, які ти можеш поставити на наступний рік

Незважаючи на велику кількість корисної інформації на тему фінансів, більшість все ще не розуміє, як поводитися з грошима, інвестиціями і всім, що пов'язано із цією сферою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Не треба бути таким, адже той, хто не знає ціну грошам і як з ними поводитися, навряд чи досягне успіху.

 

Скласти бюджет

Багато хто все ще неправильно розуміє термін «бюджет», вважаючи його просто витратою коштів у певних рамках.

Насправді це розуміння ставлення до грошей, того, на що вони витрачаються і наскільки це є доцільним. Склавши точний бюджет, ти зможеш зрозуміти, на які речі пішла вся твоя зарплата.

Повір, щонайменше 20% цих витрат будуть абсолютно марними, і ти зможеш без шкоди комфорту заощадити.

 

Створити фонд для свят та відпустки

Нарешті люди почали замислюватися про довгострокові плани та відкладати гроші хоча б на старість. Але, при цьому, з короткостроковими перспективами все те ж саме лихо.

Періодично нам потрібні гроші на подарунки, відпустки та інші речі, і ці суми доводиться, скрипучи серцем, відривати від своєї зарплати, що може суттєво бити по гаманцю.

Є вихід — створити фонд для таких короткострокових цілей, потроху відкладаючи з кожної зарплати.

Так, ти витратиш стільки ж, якби взяв ці гроші із зарплати. Однак «інвестиції» по 100 гривень на день будуть не такими помітними, як кілька тисяч за раз на місяць.

 

Розрахуватися з дрібними боргами або реструктуризувати їх

Багато статей про фінансову грамотність прищеплюють своєрідний страх до боргів і пропонують розраховуватися з ними якнайшвидше. У чомусь це справді правда, але лише частково.

Немає нічого поганого в іпотеці, кредиті на машину та подібних великих боргах, без яких більшість людей не змогли б дозволити собі такі покупки.

Інша річ — дрібні борги, які множаться буквально щодня. Тут ти винен колезі пару сотень, а там тисячу, яку не здав на подарунок, і так далі. Все це складається у дуже великі суми, за якими складно стежити.

Ми розуміємо, що розрахуватися з безліччю дрібних боргів не так просто, тому ти можеш їх реструктуризувати, перетворивши на один, хоч і виглядає неприємніше.

Так ти зможеш відстежувати його та вчасно погашати.

 

Спробувати інвестиції

Ринок завжди переживає то стрибки, то підйоми. Кризовий час – найкращий варіант для входження, особливо якщо котирування досягли дна.

Так, вони можуть впасти ще сильніше, але в довгостроковій перспективі росте все, якщо йдеться про щось важливе, а не про мильні бульбашки, відверте шахрайство або щось нестабільне на кшталт криптовалют.

Ти можеш поставити собі за мету вкластися, наприклад, у державні облігації. Це безпечніші цінні папери, ніж акції компаній.

Так, тут не буде нечуваного прибутку від зростання на 1000% за півроку, зате можна без особливого ризику потренуватися.

 

Вкластися у страхування

Якщо дивитися з короткострокової погляду, то страхування зазнає лише збитків. Але це наш метод.

Насамперед потрібно оцінювати ситуацію на дистанції. Уяви, що сусід вирішив приготувати шашлик на своєму балконі та підпалив твою квартиру.

Якщо страховки немає, доведеться витягувати гроші з того, що провинився. А це непросто, особливо, якщо він офіційно ніде не працює.

Але якщо в тій же ситуації у тебе буде хоча б недорога страховка, що покриватиме мінімум шкоди, ти заощадиш багато грошей і нервів. Це ж стосується не тільки нерухомого та рухомого майна, а й здоров'я.

Так, у нас є безкоштовна медицина, але краще підстрахуватися і зробити додатковий поліс, яким доступно набагато більше процедур.

Заплативши сьогодні 500 гривень, завтра, якщо буде потрібно, ти зможеш пройти оздоровчі процедури на 10 тисяч, не вклавши жодної гривні додаткових грошей.

 

Попросити підвищення зарплати

Інфляція нікуди не поділася, і товари з послугами дорожчають з кожним роком. Нехай твоя мета на новий рік полягатиме у отриманні більшої суми за ту ж роботу.

Ти це заслужив, як би тебе не намагалися зневірити у протилежному, зрозуміло, якщо виконуєш роботу якісно.

Постав перед собою мету досягти підвищення оплати праці або хоча б індексації на рівні інфляції.

 

Знайти підробіток у сфері, яка тобі до душі

Не варто недооцінювати цей пункт, адже, можливо, це твій щасливий квиток на виконання мрії.

Спробуй наступного року, а може, вже й зараз знайти невеликий підробіток, пов'язаний із твоїми захопленнями.

Нехай вона буде короткостроковою та низькооплачуваною, головне, щоб вона дозволила тобі оцінити свої сили.

Так ти зможеш отримати трохи додаткових коштів для розширення можливостей твого бюджету, а також у перспективі змінити місце роботи на те, куди ти приходитимеш із задоволенням.

Але пам'ятай, що підробіток не повинен забирати багато сил і перетворюватися на повноцінну роботу.

 

Розпродати все непотрібне

Більшість квартир і будинків переповнені мотлохом, навіть якщо це не помітно на перший погляд.

Не треба вважати ці речі марним сміттям, яке ти з почуття сентиментальності продовжуєш зберігати у себе. Ні, це не сміття, а активи, цінність яких ти ще не усвідомив.

Сьогодні, коли є безліч онлайн-барахолок, легко реалізувати все або більшу частину з непотрібних речей, причому за дуже приємними цінами.

Ось твоя наступна мета на новий рік: постарайся продати це «мотлох» за максимальною вартістю. Для цього доведеться упорядкувати речі і постаратися над просуванням оголошень, але воно того варте.

 

Почати збирати на початковий внесок за іпотеку

Якщо попередні цілі були короткостроковими, то ця може тривати більше року, залежно від твого доходу. Сьогодні більшість банків пропонують іпотеку з початковим внеском від 10%.

Якщо квартира, яку ти розглядаєш для покупки, коштує, наприклад, 3 мільйони, то доведеться зібрати 300 тисяч.

Сума немаленька, тому накопичення початкового внеску і є середньостроковим фінансовим завданням. Але повір, воно того варте.

 

Внести дострокове погашення іпотеки або кредиту

Для дострокового погашення потрібна сума хоча б вдвічі більша за місячний платіж, щоб від цього була користь.

Здається, нібито ця мета є безглуздою, особливо якщо тобі потрібно платити іпотеку ще 20 років. Але давай подивимось на довгострокову перспективу.

Якщо ти внесеш хоча б на 100 тисяч більше за рік, то зможеш скоротити платіж, наприклад, на 1000 гривень на місяць.

Звучить не так, щоб уже зараз бігти до банку та погашати кредит. Проте за 10 років цей внесок заощадить вже понад 200 тисяч гривень із урахуванням відсотків.

 

Створити рятувальну подушку на випадок екстрених ситуацій

Фонд для свят та відпустки — це, звичайно, теж непоганий резерв, але його недостатньо. З наступного року почни відкладати хоча б 10% своєї зарплати у своєрідний фонд на «чорний день».

Допустимо, твоя зарплата становить 20 тисяч. Відкладаючи по 5 тисяч, ти не збіднієш, зате до кінця року матимеш подушку безпеки на 60 тисяч.

В умовах, коли світ стрімко змінюється, навіть цієї порівняно невеликої суми може бути достатньо, наприклад, для квартплати протягом року або оренди житла на 2-3 місяці, залежно від регіону.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Почему оргазм не самое главное в сексе? Психология отношений 0 Як вирватися з пастки контролю у відносинах Секс 0 8 привычек пар с насыщенной сексуальной жизнью Юмор 0 4 види компліментів, які не можна говорити жінкам Секс 0 Лучшие позы для маленьких размеров В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в первом трейлере "Войны токов" Автомобили 0 7 нелепых мифов об уходе за автомобилем, про которые стоит забыть Внешность и здоровье 0 Как мужчине на дольше сохранить молодость кожи лица Вокруг света 0 Through Your Lens 2020: лучшие подводные фото года Звезды 0 Новая Настя Каменских на обложке ноябрьского XXL Внешность и здоровье 0 Фаррелл Уильямс представил новую коллекцию G-Star Юмор 0 30 и один вывод, которые я сделал пожив в женском общежитии Карьера 0 8 способов, как стать свободнее во всех смыслах Карьера 0 Очень странные факты Секс 0 Искусство грязных разговоров MC Like 0 Выбрана новая "Мисс Вселенная - 2018" Карьера 0 7 аморальных случаев увольнения, которые показывают, что ты - лишь винтик в… В курсе 0 Первый трейлер сериала "Ванда/Вижн" от Marvel Юмор 0 Что твоя любимая начинка для пиццы скажет о твоих предпочтениях в девушках Психология отношений 0 5 причин, чому дівчина стає головним сенсом твого життя
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.