ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чому конкуренція насправді не допомагає тобі розкривати свій потенціал

28.07.2023 — Карьера
Чому конкуренція насправді не допомагає тобі розкривати свій потенціал

Багато хто впевнений, що для реалізації внутрішнього потенціалу необхідно помістити людину у стресові умови.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Тільки це змусить його діяти, відкинувши страхи та сумніви, переставши відкладати зміни на потім. Деяким людям це справді допомагає, дає своєрідний стусан.

Але не поспішай відносити себе до них. Тривога та відчуття суперництва можуть призвести до прямо протилежного результату, негативно вплинув на твої можливості та здібності.

Ми зібрали кілька причин, чому конкуренція насправді не допомагає тобі розвиватись.

 

Ти постійно перебуваєш у стані стресу

Атмосфера суперництва змушує тебе перебувати у стані стресу. Чим сильніша конкуренція, тим менше впевненості в собі та власних силах ти відчуваєш.

Вся твоя енергія витрачається на те, щоб підтримувати хоч якусь працездатність за умов постійного тиску. Тут не може йтися про хорошу концентрацію уваги, про натхнення, генерування нових ідей, геніальні осяяння і так далі.

Твій організм буде працювати на піку своїх можливостей, намагаючись просто пережити цей непростий період і не дати тобі збожеволіти. Ти сам, напевно, помічав, що найкраще працювати тоді, коли ти спокійний і розслаблений.

Коли тебе ніхто і нікуди не підганяє, не слідкує за тим, як ти виконуєш поставлені перед тобою завдання, коли від твоїх результатів не залежить твоя кар'єра чи твоє майбутнє.

Вкрай малий відсоток людей справді може залишатися зібраним і зосередженим за умов дикого стресу.

 

Ти ставиш собі за мету перевершити когось іншого, а не самого себе

Одна з найпоширеніших помилок, через які ти не можеш розкрити свій потенціал, — це постійне порівняння себе з кимось іншим. Якщо ти справді хочеш зростання та розвитку, то єдина людина, з ким тобі потрібно змагатися – це ти сам.

Найбільше досягнення – це перевершити самого себе, зробити щось краще, ніж це виходило в тебе вчора, набути досвіду, який допоможе тобі реалізувати задумане завтра.

Конкуренція змушує тебе змагатись не з самим собою, а з іншими людьми. У вас спочатку можуть бути різні знання та навички, життєвий та професійний досвід, плани на майбутнє.

Отже, твій успіх залежатиме не тільки від того, наскільки старанно ти намагаєшся стати кращим, а й від вихідних даних тебе та твоїх конкурентів. Усвідомлення, що ти комусь програєш, може сильно вдарити по твоїй самооцінці.

Це в свою чергу змусить тебе замкнутися в собі, відступити і зробити висновок, що від подальших спроб навчитися чогось нового і досягти успіху тобі краще відмовитись. Адже справа може бути лише в тому, що твій суперник спочатку був на кілька рівнів вищий.

 

Ти не встигаєш осмислити те, що робиш, кваплячись отримати потрібний тобі результат

Конкуренція змушує тебе діяти швидко. Тобі потрібно встигнути виконати поставлене перед тобою завдання до того, як твій суперник упорається зі своїм.

Працюючи в шаленому ритмі, постійно підганяючи себе, ти просто не встигаєш осмислити, що робиш.

Ти концентруєшся лише на кінцевому результаті, пропускаючи всю теоретичну та практичну частину. У результаті ти можеш досягти бажаного, при цьому не зовсім розуміючи, яким чином ти це зробив.

Щоб повною мірою реалізувати свій внутрішній потенціал, тобі важливі як результати, а й осмислення процесу їх досягнення.

Саме в процесі роботи ти навчаєшся, набуваєш потрібних тобі навичок, робиш важливі висновки. Брак часу позбавляє тебе цієї можливості.

 

Ти відступаєш від принципів, бажаючи заслужити визнання оточуючих

У гонитві за визнанням оточуючих ти можеш поступитися власними життєвими принципами. Жорстока конкуренція може підштовхнути тебе до ухвалення такого рішення.

Адже якщо в тебе вдасться привернути до себе більшість людей і вони почнуть вболівати за тебе і твою перемогу, ти почуватимешся впевненіше. Але знай, що такий вчинок у довгостроковій перспективі не принесе тобі нічого доброго.

Те, що ти робиш і чого прагнеш, не повинно змушувати тебе йти проти своїх внутрішніх установок. В іншому випадку на тебе чекає хіба що розчарування в собі і почуття жалю про скоєне.

 

Ти звикаєш діяти тільки в умовах тиску і суперництва

Якщо тебе привчили виявлятися в основному в умовах конкуренції, без обставин, що підстьобують тебе, надалі ти можеш не діяти. Ти не розумітимеш, навіщо тобі робити що-небудь, коли в тебе немає суперників.

Витрачати час та сили на заняття, які рухають тебе вперед, вчитися чогось нового, добиватися успіху в роботі та хобі – все це перестане тебе цікавити. Принаймні, поки хтось не кине тобі виклик.

Щоб рости та розвиватися, тобі необхідно діяти згідно з продуманим планом. Причому робити це постійно, а не лише в тих ситуаціях, коли є хтось, на чиїм тлі можна виділитися.

Мотивом, що спонукає тебе до руху вперед, має бути щире бажання реалізувати свій потенціал, а не спрага відчути смак перемоги.

 

Ти не вчишся на своїх помилках

В умовах жорсткої конкуренції ти не можеш навчатися на своїх помилках.

Для цього тобі потрібно аналізувати свої дії, мати можливість пригальмувати, щоб розібратися, які з них були невірними, витратити час та сили на виправлення помилки.

Тільки в цьому випадку ти зможеш набути безцінного досвіду, який дозволить тобі надалі уникнути неприємних ситуацій.

Ти отримуєш можливість навчатися на своїх помилках лише тоді, коли нікуди не підганяєш себе і ні з ким не порівнюєш себе. У такому випадку ти можеш поставити на перше місце набуття досвіду, а не тільки досягнення кінцевого результату.

Щоб повною мірою реалізувати свій внутрішній потенціал, ти маєш не лише довго й наполегливо вчитися та працювати, а й витягувати з кожного свого невірного вчинку якісь висновки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Том Круз в финальном трейлере "Миссия невыполнима: Последствия" В курсе 0 Деніел Крейг розслідує злочин і трейлері фільму «Дістати ножі» Внешность и здоровье 0 5 причин, чому ти не худнеш після відмови від шкідливої їжі Юмор 0 Чи знаєте ви, навіщо чоловікам соски? Карьера 0 8 способов, как стать свободнее во всех смыслах В курсе 0 Дастин Хоффман, Бен Стиллер и Адам Сэндлер в трейлере "Истории семьи Майровиц" Карьера 0 Не Юлий Цезарь: почему многозадачность - это плохо В курсе 0 Ящик под инструменты купить недорого В курсе 0 Loewe выпустят свечи с запахом марихуаны Карьера 0 10 признаков высокого интеллекта в обычной жизни Юмор 0 Женатомия или Какими были бы женщины, если бы мужчины создавали их сами Секс 0 Особенности удаленного секса Карьера 0 Как быстро закончить любой разговор В курсе 0 Гурт BRUTTO запрошує на київський концерт у клуб "Stereo Plaza" Секс 6 10 сексуальных приемов, которые действительно нравятся женщинам Звезды 0 Пикантная фотосессия Кайли Дженнер в честь своего 20-летия Внешность и здоровье 0 Nike выпустили коллекцию экологичной обуви Карьера 0 20 cпособов не дать домашней вечеринке превратиться в ад Карьера 0 Из чего состоит счастливая жизнь В курсе 0 Marvel показала трейлер другого сезону "Локи"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.