Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 дій, які допоможуть побороти страх за своє майбутнє

06.04.2023 — Карьера
9 дій, які допоможуть побороти страх за своє майбутнє

Страх за своє майбутнє – дуже поширене явище, особливо в умовах загальної невизначеності.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо на глобальні події ти вплинути не в змозі, то налагодити своє власне життя, позбавитися постійної внутрішньої напруги і повернутися до справжніх орієнтирів – завдання здійсненне.

Але для початку тобі доведеться добре попрацювати.

 

Перестань триматися за свій комфорт

Звичайно, перебування в зоні комфорту тебе повністю влаштовує. Поки ти в ній, все здається добре знайомим і звичним, немає ризику зіткнутися з чимось новим і припуститися помилки.

Але там, де немає ризику – там немає розвитку. Ти можеш довгі роки тупцювати на одному місці, ігноруючи можливості змінити своє життя на краще.

І все це заради примарної стабільності, яка може зруйнуватися будь-якої миті. Ти відчуватимеш страх за своє майбутнє доти, доки не змиришся з думкою, що тобі треба рухатися вперед.

Світ навколо тебе постійно змінюється, і ти не можеш до кінця життя чинити опір цим змінам, зберігаючи поточний порядок справ. Чим швидше ти це розумієш і почнеш діяти, тим краще.

 

Перестань слухати інших людей

Перестань приділяти так багато уваги словам оточуючих тебе людей.

Вважаючи їхню думку важливою і намагаючись відповідати чужій картині світу, ти лише віддаляєшся від своїх справжніх орієнтирів. Якоїсь миті ти можеш виявити, що не розумієш, де ти знаходишся і як ти сюди прийшов.

Слухай себе і своє серце, хоч би як банально це звучало. Ніхто краще за тебе не знає, що тобі необхідно від життя.

Змирись з тим, що тобі ніколи не стати добрим для всіх, і намагайся не розчарувати лише одну людину – себе.

 

Візьми на себе відповідальність за своє життя

Те, в якому положенні ти перебуваєш у цей момент і куди це приведе тебе завтра – результат твоїх рішень та вчинків.

Звичайно, у них знаходять своє відображення та зовнішні чинники, але більшою мірою своє майбутнє визначаєш ти сам.

Поки ти витрачаєш час і сили на пошук виправдань і намагаєшся перекласти провину за свої помилки на когось іншого, життя проходить повз тебе, а ти не почуваєшся в ньому господарем.

Відчуття, що від тебе мало що залежить, росте з кожним днем і позбавляє тебе мотивації щось робити.

 

Не відкладай вирішення проблем на потім

Проблеми найкраще вирішувати одразу, у міру їх надходження. Не варто відкладати їх на потім, зазвичай це не призводить ні до чого хорошого.

По-перше, великий ризик того, що ти забудеш про відкладене завдання, переключившись на виконання інших справ.

По-друге, чим довше проблема чекатиме на своє вирішення, тим з великою кількістю негативних наслідків ти можеш зіткнутися.

По-третє, поки проблема не вирішиться, ти відчуватимеш тривогу і стрес і постійно думатимеш про неї.

Тож якщо у твоєму житті сталася ситуація, що вимагає твого втручання – зроби все, що у твоїх силах, одразу.

 

Припини сумніватися в собі та своїх силах

Чим більше ти сумніваєшся в собі, тим менше шансів на успіх. Ця закономірність справді працює.

Впевненість у собі важлива, тому що ти спочатку можеш налаштувати себе на певне сприйняття ситуації. Якщо віриш у те, що ти впораєшся, твій мозок буде заточений на пошуку можливих рішень.

Якщо ж ти почнеш сумніватися у своїх силах і заздалегідь чекатимеш поразки, не чекай нічого хорошого. Ти ігноруватимеш методи вирішення проблеми та шукати виправдання своїй бездіяльності.

 

Не турбуйся про речі, які ти не можеш змінити

Є речі, які траплятимуться незалежно від того, чи постараєшся ти цьому перешкодити чи ні.

Якщо ти усвідомлюєш, що в конкретній ситуації не можеш зробити нічого, щоб запобігти певним наслідкам, не варто витрачати час і сили даремно, та й переживати теж безглуздо.

Найкраще змиритися з поточним станом справ та постаратися адаптуватися до змін. На адаптацію ти витратиш ту саму кількість ресурсів, зате результат тебе задовольнить.

 

Збирай фінансову подушку

Навіть якщо ти заробляєш недостатньо, щоб відкладати більш-менш значущі суми, почни збирати фінансову подушку безпеки.

Головне – привчити себе до того, що з кожної зарплати тобі потрібно відправляти окремо хоча б 5-10% від свого доходу.

Згодом ти можеш збільшити цю цифру або, навпаки, зменшити, якщо твоїх накопичень виявиться достатньо, щоб ти почував себе захищено.

Фінансова подушка безпеки – це твоя впевненість у завтрашньому дні. Маючи на окремому рахунку суму розміром у 2-3 твої місячні зарплати, ти будеш спокійний за своє майбутнє.

Адже у разі втрати роботи, грошових труднощів чи проблем зі здоров'ям тобі не доведеться шукати кошти ззовні.

 

Вкладайся у своє здоров'я

Здоров'я – це один із твоїх найважливіших активів. У тебе є тіло, яке має бути у придатному для підтримання життя стані.

Для цього ти маєш стежити за своїм фізичним та психічним здоров'ям, регулярно проходити медичні обстеження, здавати аналізи, повноцінно харчуватися, пити вітаміни, отримувати якісну медичну допомогу.

Звичайно, мало кому хочеться витрачати на цей час та гроші, легше забити на все і просто жити, чекаючи, поки якась частина тіла не почне хворіти.

Але від стану твого здоров'я зараз залежить, чи зможеш ти реалізовувати свій потенціал у майбутньому.

 

Не женись за результатами

Результат життя – це смерть. Так що навряд чи найважливіше – саме точка, в якій ти опинишся.

Якщо братися за будь-яке завдання лише заради досягнення якогось результату, твоє життя буде позбавлене будь-якого сенсу.

Вчися отримувати задоволення від самого процесу - адже саме працюючи над чимось, ти вчишся новому, переосмислюєш свої погляди та установки, набуваєш цінного досвіду.

Неважливо, скільки всього ти встиг досягти певного віку. Не женись за результатами, самі по собі вони можуть нічого не означати.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Как победить страх разницы в возрасте в отношениях Карьера 0 5 типов людей, которым не стоит помогать, даже если ты чувствуешь, что можешь… Автомобили 0 Как в Киеве выбрать выгодный автопрокат Секс 0 Выяснена истинная причина, почему девушка не хочет, чтобы ты делал ей… Внешность и здоровье 0 Як правильно носити чоловічі майки? MC Like 0 15 лучших обложек Playboу Психология отношений 0 Счастливы врозь или Правила хорошего и красивого развода В курсе 0 Вышел трейлер праздничного выпуска "Доктора Кто" Автомобили 0 Двери «крылья бабочки» и две гибридные установки: представлен новый концепт… Карьера 0 4 якості, в яких усі люди однакові В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере "Война токов" MC Like 0 Девушка дня: Грейс Элизабет - новый "ангел" Victoria's Secret В курсе 0 Вийшов трейлер хорору «Бугімен» із розповіді Стівена Кінга В курсе 0 Шарлиз Терон в роли бессмертной в новом фильме Netflix "Старая гвардия" Психология отношений 0 Реально ли найти достойную жену после 30 Звезды 0 Сексуальная русалка Ники Минаж в новом клипе "Bed" Юмор 0 Парень, твоя девушка шлюха, но это не так уж и плохо Юмор 0 Что делать, если ты бедный, глупый, ничего не умеешь и нет девушки Секс 0 Секс для неуклюжих Карьера 0 10 вещей, которые раздражают взрослое поколение в молодых людях
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.