Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 ситуацій, в яких варто ризикнути, щоб почати жити краще

07.04.2023 — Карьера
8 ситуацій, в яких варто ризикнути, щоб почати жити краще

Кожен так чи інакше мріє про краще життя для себе. Але мало хто справді готовий докласти старань для того, щоб його досягти.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Саме собою твоє життя не зміниться, поки ти не направиш всі свої сили на те, щоб розпочати процес змін. Але просто встати з дивана замало – потрібно змінюватися насамперед внутрішньо.

В іншому випадку зовнішніх змін не буде, і ти залишишся на тому ж місці, що й зараз. Щоб почати змінювати своє життя, тобі потрібно навчитися ризикувати у певних ситуаціях.

Доведеться перестати шукати виправдання своїй бездіяльності або відкладати виконання важливих завдань на потім.

 

Ризикни відмовитися від того, що робить твоє життя складним і завдає дискомфорту

Багато факторів можуть ускладнювати твоє життя. Ти можеш не поспішати позбавлятися їхнього впливу тільки тому, що занадто звик до такого становища і вже не уявляєш, що може бути інакше.

Хоч би що тягнуло тебе на дно, тобі важливо зізнатися собі в цьому та ініціювати необхідні зміни. Тільки тоді тобі вдасться скинути весь баласт.

Тягнути вниз тебе можуть не лише умови, в яких ти живеш чи працюєш, а й люди. Деякі навіть можуть бути тобі дорогі.

Йдеться про маніпулятори, про вічні жертви обставин, про тих, кому постійно потрібна твоя чи ще будь-яка допомога.

Такі люди заважають тобі рости і розвиватися, адже тобі доводиться витрачати на них величезну кількість часу та сил, принагідно вислуховуючи монологи про важке та несправедливе життя.

 

Ризикни перестати прикидатися кимось іншим

У більшості людей у голові є якийсь збірний образ людини, яким вони хотіли б здаватися для оточуючих.

Тільки ця картинка найчастіше відповідає дійсності. Щоб досягти успіху, ризикни відмовитися від вдавання і стати тим, ким ти є насправді. Це дасть тобі велику перевагу – ти будеш чесний з іншими людьми та із самим собою.

Тебе буде неможливо викрити на брехні. Крім того, тобі не потрібно буде витрачати час та сили на те, щоб створювати видимість чогось.

Заощаджені ресурси ти можеш вкласти в роботу над собою, яка й призведе до бажаних результатів. Так що між "бути" і "здаватися", щоб не помилитися, завжди вибирай перше.

 

Ризикни протистояти чужим очікуванням

Кожна людина чекає від тебе чогось. Причому здебільшого чужі очікування не відповідають дійсності.

Замість того, щоб намагатися підлаштуватися під чиїсь запити і справити цим гарне враження, спробуй діяти за іншою схемою.

Надай оточуючим право думати про тебе так, як їм заманеться. А сам у цей час роби те, що вважаєш за потрібне.

Не наділяти думку навколишніх людей вагою – це величезна праця. Але чим раніше ти почнеш практикувати це, тим більших успіхів ти зможеш досягти.

Тож перестань цікавитися, хто і що думає про тебе. Це дасть тобі необхідну для великих звершень свободу думки та дій.

 

Ризикни зробити те, від чого тебе відмовляють оточуючі

Навіть якщо всі навколо кажуть тобі не робити що-небудь, дорікають тобі, яке рішення ти хочеш прийняти, і попереджають про можливі негативні наслідки, це ще не означає, що ти повинен відмовитися від свого плану.

Навколишні можуть виявитися неправими у своїх судженнях. Часто так відбувається, коли поради тобі дають твої рідні та близькі.

Через надмірне занепокоєння про твоє майбутнє вони можуть рекомендувати тобі уникати будь-якого, навіть найменшого ризику.

Не варто у всьому прислухатися до інших людей. Якщо щиро віриш у те, що рішення принесе тобі користь, йди на ризик, всупереч іншим порадам.

 

Ризикни перестати шукати виправдання іншим людям

Якщо ти дійсно хочеш, щоб твоє життя змінилося на краще, тобі доведеться перестати шукати виправдання людям.

Втім, часто вони й самі справляються з цим – розповідають тобі жалібні історії і щоразу вибачаються за свої вчинки.

Перестань заплющувати очі на те, що хтось забуває про ваші домовленості, не виконує свої обіцянки або підводить тебе у найважливіший момент. Просто роби висновки: таким людям не варто довіряти своє благополуччя.

 

Ризикни звільнитися від рамок, які ти збудував у своїй голові

Усі рамки, яких ти дотримуєшся, знаходяться лише у твоїй голові. Ти або придумав їх сам, або перейняв у процесі виховання у своїх близьких, або здобув унаслідок негативного досвіду раніше. У будь-якому випадку це не має значення.

Важливо, що вони серйозно обмежують твою свободу дій, змушуючи тебе свідомо відмовлятися від хороших можливостей. Ризикни раз і назавжди звільнитися від усіх рамок, які ти собі збудував.

Щоразу, коли ти зупиняєш себе від будь-якої дії, боячись невдачі, запитуй, чи виправданий цей страх. Найчастіше відповідь буде негативний.

 

Ризикни кинути виклик самому собі

Завжди пам'ятай, що твій найголовніший супротивник це ти сам. Отже, щоб зростати і досягати успіху, змінюючи своє життя на краще, ти маєш кидати виклик самому собі.

Неважливо, яким він буде: піти вперед, всупереч своїм страхам або побороти лінощі, щоб освоїти нову корисну звичку.

Головне, щоб ти знайшов у собі сили реалізувати заплановане та довести розпочате до кінця.

 

Ризикни перестати сумніватися в собі

Сумніви, що виникають у твоїй голові, заважають тобі діяти. Замість того, щоб вмикатися в роботу та рухатися вперед, прямо до бажаної мети, ти витрачаєш свої ресурси на безглузді переживання.

Візьми собі за правило: якщо ти твердо вирішив щось зробити і навіть розробив план, не дозволяй сумнівам збити тебе зі шляху. Просто виконуй те, що потрібно, і не відхиляйся від прописаної стратегії.

Помилки неминучі, але це не ознака невдачі. Невдача – це дозволяти своїм страхам та переживанням керувати тобою.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Netflix показал трейлер постапокалиптического триллера "Cadaver" В курсе 0 Патрик Шварценеггер играет воображаемого друга в хорроре "Дэниел ненастоящий" Карьера 0 5 плохих качеств, которые помогут тебе в жизни Вокруг света 0 10 самых поразительных пляжей на Земле Секс 0 Секса нет, но вы держитесь: как пережить эпоху сексуальной контреволюции Психология отношений 0 Вы должны постоянно завоевывать ее (даже когда она уже ваша) Секс 0 Ученые: 3 условия, при которых женщина гарантированно достигнет оргазма Секс 0 О чем думают девушки, когда занимаются сексом на одну ночь? Карьера 0 4 фразы друзей, на которые ты почему-то до сих пор ведёшься В курсе 0 Снуп Догг запускает фастфуд для любителей марихуаны Секс 0 Секс с бывшей: как сделать, чтобы он не стал последним Карьера 0 8 примеров, как пунктуальность сделает твою жизнь лучше Карьера 0 6 фактов, которые изменят твоё представление о привычных вещах Юмор 0 Дневник мужа худеющей женщины Внешность и здоровье 0 Ученые: оральный секс признали опасным для мужчин В курсе 0 Том Круз у трейлері «Місія нездійсненна: Смертельна розплата. Частина 1» Юмор 0 Не мужицкое поведение Внешность и здоровье 0 Создан новый тип мужских контрацептивов Психология отношений 1 #говоритмужчина: о дружбе после сорока Юмор 0 5 порнопривычек, которые ты (скорее всего) за собой не замечаешь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.