Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 популярних методів подолання труднощів, які не працюють

13.06.2023 — Карьера
7 популярних методів подолання труднощів, які не працюють

Люди використовують різні стратегії подолання труднощів, щоб пережити складні часи. Але не всі методи виявляються корисними і допомагають приймати правильні рішення.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб уникнути додаткового стресу та проблем, варто знати про те, які підходи до подолання труднощів використовувати не варто.

 

Надмірне відволікання

Іноді для того, щоб подолати проблеми та переживання, дійсно необхідно ненадовго відволіктися.

Наприклад, зайнятися тим, що тебе заспокоює та допомагає впоратися зі стресом. Але головне — із цим не переборщити.

Якщо відволікатися надмірно, можна докорінно забути про те, що потрібно вирішити проблему. Або дотягнути до терміну, коли впоратися з нею буде набагато складніше.

 

Переїдання

Деякі люди заїдають стрес, і це перетворюється на звичку. І чим більше труднощів у них у житті, тим сильніше схильність переїдати.

На жаль, їжа допомагає впоратися з занепокоєнням та негативними емоціями лише на якийсь час. А звичка переїдати додає проблем зі здоров'ям.

 

Надмірна репетиція

Уяви, що тобі потрібно виступити з доповіддю перед колегами на роботі. Ти хвилюєшся і прокручуєш у голові не лише текст доповіді, а й усілякі ситуації, які погіршать твій виступ.

Наприклад, під час доповіді хтось поставить тобі каверзне питання, на яке ти не зможеш відповісти, аудиторія не буде зацікавлена в тому, що ти розповідаєш, або ти не помітиш, що поставив пляму на сорочку ранковою кавою.

З одного боку, конструктивні думки про те, що може піти не так, дають змогу бути готовим до будь-якої ситуації, з іншого — лише посилюють твою тривогу перед заходом.

Тому важливо дотримуватися балансу: наприклад, виділити собі годину на те, щоб написати всі побоювання та методи їх усунення. А після цього намагатися відганяти від себе негативні думки та припущення.

 

Схильність покладатися на оточуючих

Багато людей мають схильність покладатися на оточуючих після прийняття рішень. Наприклад, запитують знайомих та друзів про те, як їм краще вчинити у тій чи іншій ситуації, і на основі отриманих відповідей формують свої наміри.

Але проблема полягає в тому, що навколишні навряд чи можуть розглянути проблему з різних сторін і знати її так само добре, як її власник. Через це не всі поради можуть виявитися вірними. І якщо сліпо їм слідувати, навряд чи зможеш ефективно вирішити свої труднощі.

Ще одна проблема зі схильністю покладатися на оточуючих - бажання підтвердження того, що твої дії правильні і все вийде.

Підтримка дійсно важлива, але не коли вона стає залежністю чи винятковою потребою. Така поведінка позбавляє людину навички вирішення проблем без сторонньої допомоги, а ще може посилити невпевненість у власному виборі.

 

Уникнення

Конфлікти, складні справи, ризики - цих речей багато людей вважають за краще уникати. Але така стратегія навряд чи може допомогти вирішити їхні проблеми. Так, можливо страшно поговорити з родичами на складні теми.

Але чим більше ти замовчуєш свої думки та уникаєш розмови, тим більше недовіри, розчарування та розбіжностей з'являється у стосунках. Те саме відбувається і в інших справах.

Чим частіше ти не хочеш стикатися з чимось, що важливо, але тебе турбує, тим більшими проблемами це може бути в майбутньому.

 

Звернення до алкоголю

Алкоголь не може допомогти вирішити проблеми. А ось створити нові – цілком.

Навіть якщо здається, що це чудовий спосіб розслабитися та ненадовго забути про труднощі, не варто зловживати алкоголем. А ще приймати рішення на нетверезу голову.

Про них можна пошкодувати, коли будеш тверезим, і проблем, з якими доведеться розбиратися, може стати набагато більше.

 

Заперечення ситуації

На відміну від уникнення чи відволікання, коли ти розумієш проблему, але відкладаєш рішення на потім, заперечення це процес, коли ти намагаєшся переконати себе в тому, що її немає.

Нерідко цей спосіб подолання труднощів супроводжує токсичні відносини. Щоб упоратися з негативними емоціями та ситуаціями, люди намагаються переконати себе в тому, що вони не є такими.

Наприклад, кажуть собі, що гнів партнера — не така вже й велика проблема. А його невміння слухати – особливість характеру, а не неповажне ставлення.

І чим більше люди заперечують власні проблеми, тим складніше зрозуміти їхню причину і прийняти правильне рішення, яке допоможе їх позбутися.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 McDonald's превратили держатели стаканов в колонки В курсе 0 Джейми Фокс и Снуп Догг истребляют вампиров в трейлере «Дневной смены» Карьера 0 8 вещей в отношениях, о которых не стоит рассказывать даже друзьям Карьера 0 Що робити, якщо ти не розумієш, хто ти? В курсе 0 В Испании придумали чай со вкусами разных вариантов апокалипсиса Секс 0 Руководство по грубому сексу Карьера 0 Все, что мужчина должен знать о разборках по телефону Юмор 0 25 мужских граблей Звезды 0 Рианна в новой кампании бельевого бренда Savage x Fenty Гаджеты 0 Китайська компанія Urtopia вигадала велосипед, з яким можна розмовляти Автомобили 0 21 вещь, которая должна быть в машине каждого мужчины Психология отношений 0 Pеально ли найти достойную жену после 30 В курсе 0 Трейлер сериала "Проклятая" от Netflix В курсе 0 Tinder назвал 10 самых популярных женских имен Секс 0 Скільки часу має тривати секс? Юмор 0 10 способов, как избежать конфликтов на семейном празднике Психология отношений 0 10 типов мужчин, которые ненавистны женщинам Звезды 0 Белла Хадид снялась в клипе Offset в бикини Внешность и здоровье 0 7 способов улучшить свой оргазм Карьера 0 7 ознак того, що тобі необхідно побути наодинці із самим собою у новорічні свята
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.