Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як допомогти людині з інвалідністю?

08.11.2023 — Внешность и здоровье
Як допомогти людині з інвалідністю?

Людина може стати інвалідом в будь-якому віці внаслідок важких хвороб чи травм. Особливо болісно такий стан переносять молоді люди, але й для стареньких втрата здатності доглядати за собою стає важким ударом. Інвалідність буває різною – вона виникає внаслідок втрати кінцівок, повного знерухомлення, паралічу після інсульту або ж при наявності психічних та неврологічних захворювань. В будь-якому випадку найважливішим тут є правильний догляд за інвалідами та психологічна підтримка. 

Як покращити життя людини з інвалідністю

В залежності від рівня обмеженості людини з інвалідністю, вона може потребувати різного догляду. Комусь потрібно лише трохи допомагати із повсякденними справами, а комусь необхідне цілодобове спостереження. Скористайтесь порадами:

  • Забезпечте зручності для пересування в межах будинку – купіть тростину, інвалідний візок чи спеціальне ліжко, встановіть поручні та пандуси. 
  • Підтримуйте приємну психологічну атмосферу та ніколи не акцентуйте увагу на проблемі. 
  • Забезпечуйте догляд за необхідністю. Це може бути лише допомога у приготуванні їжі та прибиранні будинку, або ж при глибокій інвалідності – у використанні туалету та прийманні їжі.

Людина з інвалідністю може жити практично повноцінно, якщо їй будуть забезпечені комфортні умови. 

Оформлення інваліда в пансіонат

Важчими є випадки, при яких людина взагалі не здатна до самообслуговування та потребує догляду 24/7. Тоді найоптимальнішим варіантом може стати оформлення її в будинок для престарілих. Там працюють професіонали, які забезпечують цілодобову допомогу, виконують приписи лікарів та організовують дозвілля. 

Ви можете бути впевнені, що рідній для вас людині організують повноцінне харчування та допомогу у виконанні гігієнічних процедур. А ви зможете в будь-який момент приїхати до неї в гості та провести час разом. 

Комментариев: 0 Источник: seniorcare

Теги:   #здоровье#возраст#мужчина#инвалидность

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 7 фактов о флирте, которые должен знать каждый мужчина В курсе 0 Первый официальный тизер заключительного сезона сериала "Игра престолов" В курсе 0 Аль Пачіно відстежує злочинців у трейлері другого сезону «Мисливців» В курсе 0 Бен Аффлек в трейлері «Гіпнотика» В курсе 0 Уиллем Дефо в трейлере драмы "Ван Гог. На пороге вечности" Психология отношений 0 Одружуватися - це як купувати пасіку заради ложки меду Вокруг света 0 Составлен рейтинг стран счастья Внешность и здоровье 0 Как не пить на вечеpинках, чтобы никто этого не заметил Вокруг света 0 Негативні події, які призвели до позитивних змін В курсе 0 В Малайзии изобрели первый в мире унисекс-презерватив В курсе 0 Милли Бобби Браун и Генри Кавилл в трейлере "Энола Холмс" Секс 0 10 ложных представлений о сексе, порожденных порно Секс 0 8 способов уничтожить планету с помощью секса Внешность и здоровье 0 9 главных мифов о нормах гигиены Карьера 0 Как обнаружить свои скрытые таланты В курсе 0 Бри Ларсон и Сэмюэл Л. Джексон в трейлере "Капитана Марвел" Звезды 0 Фото дня: как Шэрон Стоун выглядит в свои 60 Гаджеты 0 iPhone 8 будет заряжаться без провода В курсе 0 Прибыльные слоты на деньги в клубе МоноСлот Карьера 0 12 исторических фактов, которые помогут тебе поддержать интересную беседу
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.