Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 ознак, що ти ставиш занадто маленькі цілі

07.03.2024 — Карьера
7 ознак, що ти ставиш занадто маленькі цілі

Не кожна людина може бути сміливцем, який ставить собі глобальні цілі, і це нормально. Але буває, що наші прагнення виявляються надто малі і ніяк не призводять до покращення життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І кілька ознак видають, що це так.

 

Твої цілі тебе не лякають

Мова йде не про те, щоб боятися своєї мети до жаху і тремтіти від однієї думки про неї. Але й повний комфорт від прагнень не призводить до добрих результатів.

Коли ставиш надто маленькі цілі, ти не боїшся невдачі, успіху чи змін. Але, не практикуючись долати ці побоювання, ти ризикуєш застрягти в колії життя і не досягти більшого.

Глобальні цілі завжди викликають у душі хвилювання і навіть сумніви. Але саме вони допомагають долати моральні перепони, перемагати свій страх та йти на виправданий ризик, щоб робити своє життя кращим.

 

Вони позбавлені творчості

Якщо твої цілі не здаються тобі певною мірою творчими, то, можливо, вони надто малі.

Чому так? Справа в тому, що позбавлені креативності цілі означають, що ти намагаєшся досягти того ж, що й інші. Мабуть, ти не примушував себе думати про те, чим хочеш займатися, а просто скопіював модель поведінки людей, яких вважаєш успішними.

Звичайно, необов'язково бути «законодавцем моди» у всьому, але в деяких випадках важливо мати впевненість, що твої цілі — саме твої, а не нав'язані кимось ззовні, незважаючи на те, що всі люди певною мірою є продуктами свого оточення.

Будь чесний із собою, поміркуй над цим. Ти можеш виявити, що деякі з твоїх цілей здаються унікальними та творчими, а не шаблонними версіями того, чого досягають інші люди. Саме ці прагнення не можна назвати надто маленькими.

 

Тобі легко уявити, як ти досягаєш задуманого

Великі цілі можна порівняти з високою горою або деревом, на які не так просто піднятися. Але це не означає, що це неможливо, варто прикласти зусилля, працю і запастися терпінням, щоб їх підкорити. Так само і з цілями.

Якщо тобі легко уявити, як ти досягаєш задуманого, можливо, твої прагнення не такі вже й великі. Важливо мати цілі різного масштабу, але, якщо в тебе в запасі не знайдеться жодної великої, варто переглянути свій підхід до успіху.

Завжди дотримуйся золотої середини, намагаючись, щоб твої прагнення були досяжними, але не надто легко давалися.

Розглянемо простий приклад: хочеш стати письменником. Якщо ти хочеш просто написати який-небудь текст і викласти в інтернет, твоя мета занадто маленька.

А от якщо ти мрієш стати автором світового бестселера і за півроку, не докладаючи особливих зусиль і роблячи ставку лише на талант, заробити мільйон, то твоя мета є скоріше фантазією, а не здійсненним задумом. Ідеальна велика мета у цій ситуації звучатиме так: я хочу написати книгу, яка стане бестселером.

Для досягнення задуманого тобі доведеться не лише попрацювати над текстом, але й дізнатися, як просувати свою працю, які жанри зараз популярні, а заразом попрацювати над своїми навичками листа.

 

Ти можеш досягти своєї мети самостійно

Великі цілі — це не те, що досягається без сторонньої допомоги. Кожен, хто зробив щось велике, рано чи пізно звертався до інших людей за порадою чи підтримкою.

Це може означати, що тобі потрібен хтось, хто наглядить за дітьми, поки ти відвідуєш курси підвищення кваліфікації, або людина, з ким можна поділитися бізнес-ідеями, не боячись, що вона засудить твої найсміливіші задуми.

Тому, якщо розумієш, що твоя мета настільки проста, що не потребує присутності та допомоги інших людей, не варто вважати її великою.

 

Ти не змінюєшся

Великі цілі змушують людину розвивати корисні навички та переглядати свій погляд на життя.

Він долає свої страхи, вчиться правильно сприймати як успіх, так і невдачі, а також помічає, як стає впевненіше, амбітніше, мудріше.

Але якщо, досягаючи задуманого, ти розумієш, що залишаєшся тим самим, ким і був, то твої цілі надто малі, тому настав час переглянути їх.

 

Ніхто не каже тобі, що ти божевільний

Що відбувається, коли ти говориш про велику мету? Деякі люди підтримують тебе, а інші помічають, що ти просто збожеволів.

Вони не завжди прямо говорять про це, часто висловлюючись фразами на кшталт "Ти впевнений, що хочеш це зробити?" або «Я знаю трохи про це і не думаю, що це гарна витівка».

Не варто підозрювати, що оточуючі говорять тобі подібне із злим наміром, хоча буває й так. Найчастіше за такою реакцією стоїть їхній власний страх перед великими цілями, а ще щира турбота про тебе. Вони просто переживають, що ти можеш зазнати невдачі або втратити щось важливе.

Але не варто відмовлятися від великої мети, якщо вона розумна та раціональна, навіть якщо інші вважають тебе божевільним. Це показує, що ти можеш мислити глобально і ставити собі завдання, які іншим не під силу.

 

Вони не надихають оточуючих

Існують повсякденні цілі, яких намагаються досягти мільйони людей щодня. Вони викликають захоплення, оскільки здаються звичайними і звичними. Вони надто маленькі, щоб змусити когось надихнутися.

Великі цілі мають зовсім інший вплив на тих, кому ти про них розповідаєш. Вони допомагають іншим відчути бажання змінити своє життя на краще, спробувати досягти більшого, виявити амбітність та перемогти свої страхи.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Худшие места для занятий сексом Внешность и здоровье 0 4 научно обоснованные причины, почему быть толстым иногда полезно для здоровья Карьера 0 10 признаков, что у тебя много денег Юмор 0 Как соблазнить стриптизершу Карьера 0 На что ты тратишь свою жизнь, кроме пробок и работы Карьера 0 10 вещей, за которые мы любим и ненавидим удалённую работу В курсе 0 Netflix випустив трейлер документального серіалу про Конора МакГрегора Звезды 0 Меган Фокс влаштувала відверту фотосесію посеред лісу В курсе 0 Киллиан Мёрфи в первом тизере фильма «Оппенгеймер» Кристофера Нолана Внешность и здоровье 0 Ученые: оральный секс признали опасным для мужчин Автомобили 0 Mazda выпустили свой первый серийный электромобиль Секс 0 Каково это - иметь огромный член? (спойлер: завидовать тут нечему) В курсе 0 Lego выпустила набор для создания «Звездной ночи» Ван Гога Юмор 0 Почему лучше не брать девушку с собой в отпуск Психология отношений 0 5 преимуществ "женщины с пробегом" Звезды 0 Ники Минаж в новом клипе "Barbie Dreams" Карьера 0 9 страхів, через які ти залишаєшся нещасним Психология отношений 1 Как жить, если любимая женщина истеричная сука Юмор 0 Что делать, если ты не нравишься родителям девушки, с которой у тебя все… Секс 0 "Лучше уж со страпоном, чем с плохим человеком": честные истории о первом сексе
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.