ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Причини, з яких твоє життя не стає кращим, навіть якщо ти сильно намагаєшся

27.10.2022 — Карьера
Причини, з яких твоє життя не стає кращим, навіть якщо ти сильно намагаєшся

Якщо ти особливо не намагаєшся змінити нічого в собі чи навколо себе – причини твого застою цілком зрозумілі. Тобі потрібно просто розворушити себе, переставши шукати відмовки та виправдання.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зовсім інша річ, якщо ти правда прикладаєш багато зусиль для того, щоб твоє життя стало кращим, але вони виявляються марними.

Відсутність видимих ​​результатів вбиває твою мотивацію щось робити.

MEN'S CULT зібрав кілька причин, чому нічого не змінюється, навіть якщо ти сильно намагаєшся.

 

Тебе оточують люди, які заважають тобі змінюватися

Якщо твоє оточення не підтримує твоє бажання змінитись, не приймає нового тебе і не втрачає шансу відпустити на твою адресу неприємний жарт чи критичний вислів, не дивно, що ти стоїш на місці.

Люди, серед яких ти перебуваєш, повинні розділяти твої цінності або принаймні поважати твоє рішення працювати над собою.

Інакше хоч би як сильно ти намагався, прогрес не настане швидко. Навіть для досягнення незначних результатів тобі доведеться докласти в кілька разів більше зусиль, ніж плануєш.

Все тому, що настрій людей, що оточують тебе, неминуче впливає на твій власний.

Особливо якщо негатив походить від тих, кого ти вважаєш близькими – родичів, друзів, добрих знайомих.

Думка твого кола спілкування важлива для тебе, і коли більшість людей перешкоджають твоїм змінам або висловлюють незгоду з твоїми діями, мимоволі з'являються думки, що ти чиниш неправильно.

 

Ти не дотримуєшся дисципліни

Мало просто намагатися змінити своє життя на краще. Важливо також залишатися дисциплінованим настільки, наскільки це можливо.

У тебе є план – значить, ти маєш рухатися вперед, згідно з усіма прописаними в ньому пунктами, зберігаючи послідовність дій, не пропускаючи нічого зі списку.

Часто тобі потрібно буде виконувати те, що зовсім не хочеться, або братися за щось, що приносить тобі сильний дискомфорт.

Дисципліна – це готовність робити те, що необхідно, незважаючи на настрій, лінь, страх, втому тощо. Навчишся контролювати себе – досягнеш успіху у досягненні своїх цілей.

 

Ти дозволяєш собі робити винятки з правил

Для того, щоб стати кращими, важливо не шукати собі відмовки та виправдання, не робити виняток із правил. Принаймні доти, доки якість життя не стане значно вищою і ти не звикнеш до нових розпорядків.

Ти можеш намагатися переконати себе, що одна провина або хвилинна слабкість ніяк не позначаться на загальному прогресі, але найчастіше це не так.

Дозволивши собі піти на угоду з совістю одного разу, ти обов'язково вдасися до цього ще раз.

Твій мозок майстерно вигадує причини, чому ти можеш це зробити. Запам'ятай: жодних винятків із правил.

Якщо хочеш упорядкувати харчування – не влаштовуй собі чит-мили, вирішуєш кинути палити – не торкайся до сигарет взагалі.

Інакше сенсу в даних собі обіцянках не буде, як би ти потім не відпрацьовував свою провину.

 

Ти чекаєш на результати зарано

Ти можеш старанно працювати над підвищенням якості життя, змінювати свої звички, погляди, пріоритети.

Але, не побачивши прогрес відразу, почати сумніватися в ефективності своїх дій. Зміни у житті, які ініціюєш ти сам, – це найчастіше тривалий процес.

Тобі потрібно запастися терпінням і бути готовим тривалий час працювати, не чекаючи віддачі.

Перші видимі результати можуть з'явитися за кілька тижнів і навіть місяців. І це тільки за умови, що ти дотримуєшся регулярності.

Якщо тебе дуже турбує відсутність прогресу, фіксуй свої проміжні результати.

Так ти матимеш можливість періодично порівнювати їх один з одним і відстежувати, наскільки ти просуваєшся вперед.

 

Ти не розглядаєш ситуацію в цілому

Буває, ти помічаєш якусь річ, яка тебе не влаштовує, і спрямовуєш усі свої сили на її зміну. Але зациклюватись на чомусь одному, якщо ти хочеш змін у житті, неправильно.

Потрібно підходити до будь-яких змін комплексно: оцінити свій стан справ, проаналізувати причинно-наслідкові зв'язки.

Те, що ти так відчайдушно хочеш усунути або змінити, може бути зовсім не причиною твого дискомфорту, а лише наслідком інших проблем, про які ти навіть не замислюєшся.

Тому так важливо розглядати всю ситуацію в цілому – наприклад, не лише сферу здоров'я, а й суміжні, які впливають на неї.

Так, твоя робота може негативно відбиватися на організмі, підвищуючи рівень стресу, викликаючи у тебе негативні емоції чи підвищуючи щоденні фізичні навантаження.

Все так чи інакше взаємопов'язане, і важливо пам'ятати це, якщо ти вирішуєш взятися за зміну свого життя.

 

Ти занадто вимотуєшся

Так, дисципліна і серйозний підхід до змін, безумовно, важливі.

Але ось тобі ще їжа для роздумів: твоє життя не стане кращим, а точніше, ти не відчуєш це, якщо будеш вимотаним.

Ти можеш робити все, що в твоїх силах, організовувати собі комфортні умови, змінювати спосіб мислення, привчати себе до корисних звичок і все одно вважати, що нічого не змінюється.

У такі моменти, коли ти не відчуваєш жодної віддачі від своїх дій, важливо не кидати все і не розчаровуватись у собі раніше.

Дай собі відпочити бодай кілька днів.

Ти упорядкуєш себе і свої думки, зможеш по-новому оцінити ситуацію, розслабишся і порівняєш, чи справді все залишилося так само, як раніше, чи ти помилявся.

Відпочивати можна і потрібно, навіть якщо ти поставив собі грандіозні цілі. Вчися сповільнюватися, щоб прикинути, чи правильний бік ти рухаєшся.

 

Ти занадто вимогливий до себе

Ти можеш бути дуже вимогливим до себе – знецінювати свій прогрес, вважаючи його надто незначним чи довгим.

Вкладаючи величезну кількість часу та сил у перетворення себе та свого життя, ти все одно залишаєшся незадоволеним.

Перфекціонізм може змушувати тебе діяти за двома сценаріями.

Ти або не можеш зупинитися, вважаючи, що можеш виконати поставлені перед тобою завдання ще краще, або кидаєш усе, чого зумів досягти, щоб не розчаровуватись у собі.

І та, і інша стратегія за своєю суттю провальні та не приведуть тебе ні до чого доброго.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 5 небезпечних для здоров'я звичок, які має майже кожен Гаджеты 0 KFC выпустили новогодние игрушки Психология отношений 0 Что не так с мечтой «воспитать жену под себя» В курсе 0 Шакира занимается аэробикой в новом клипе Black Eyed Peas - "Girl Like Me" В курсе 0 Джейсон Стэтхем и Дуэйн Джонсон в трейлере спин-оффа "Форсажа" Внешность и здоровье 0 Какие чувства вызывают разные виды алкоголя Карьера 0 "В это непростое время" и еще 7 фраз, которые всем надоели В курсе 0 Марк Уолберг и Энтони Хопкинс в новом трейлере "Трансформеры: Последний рыцарь" Автомобили 0 Самые глупые вещи, которые делают водители зимой Внешность и здоровье 0 Що буде, якщо мастурбувати щодня Секс 0 Меряемся болтами: или у кого сколько было женщин Карьера 0 Неловкие моменты, которые случаются в день рождения Карьера 1 Ребята 40+, что с вами не так? Юмор 0 Чи знаєте ви, навіщо чоловікам соски? Звезды 0 Белла Хадід для нової рекламної кампанії Victoria Secret Звезды 1 Фото дня: Дженнифер Лопес полностью обнажилась для обложки сингла Внешность и здоровье 1 PornHub выпустил коллекцию уродливых свитеров В курсе 0 Стэнли Туччи в трейлере ужастика "Тишина" Секс 0 33 самых эффективных способа pазочаровать женщину в постели Психология отношений 0 Відносини: хто з вас має яйця?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.