Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Причини, з яких твоє життя не стає кращим, навіть якщо ти сильно намагаєшся

27.10.2022 — Карьера
Причини, з яких твоє життя не стає кращим, навіть якщо ти сильно намагаєшся

Якщо ти особливо не намагаєшся змінити нічого в собі чи навколо себе – причини твого застою цілком зрозумілі. Тобі потрібно просто розворушити себе, переставши шукати відмовки та виправдання.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зовсім інша річ, якщо ти правда прикладаєш багато зусиль для того, щоб твоє життя стало кращим, але вони виявляються марними.

Відсутність видимих ​​результатів вбиває твою мотивацію щось робити.

MEN'S CULT зібрав кілька причин, чому нічого не змінюється, навіть якщо ти сильно намагаєшся.

 

Тебе оточують люди, які заважають тобі змінюватися

Якщо твоє оточення не підтримує твоє бажання змінитись, не приймає нового тебе і не втрачає шансу відпустити на твою адресу неприємний жарт чи критичний вислів, не дивно, що ти стоїш на місці.

Люди, серед яких ти перебуваєш, повинні розділяти твої цінності або принаймні поважати твоє рішення працювати над собою.

Інакше хоч би як сильно ти намагався, прогрес не настане швидко. Навіть для досягнення незначних результатів тобі доведеться докласти в кілька разів більше зусиль, ніж плануєш.

Все тому, що настрій людей, що оточують тебе, неминуче впливає на твій власний.

Особливо якщо негатив походить від тих, кого ти вважаєш близькими – родичів, друзів, добрих знайомих.

Думка твого кола спілкування важлива для тебе, і коли більшість людей перешкоджають твоїм змінам або висловлюють незгоду з твоїми діями, мимоволі з'являються думки, що ти чиниш неправильно.

 

Ти не дотримуєшся дисципліни

Мало просто намагатися змінити своє життя на краще. Важливо також залишатися дисциплінованим настільки, наскільки це можливо.

У тебе є план – значить, ти маєш рухатися вперед, згідно з усіма прописаними в ньому пунктами, зберігаючи послідовність дій, не пропускаючи нічого зі списку.

Часто тобі потрібно буде виконувати те, що зовсім не хочеться, або братися за щось, що приносить тобі сильний дискомфорт.

Дисципліна – це готовність робити те, що необхідно, незважаючи на настрій, лінь, страх, втому тощо. Навчишся контролювати себе – досягнеш успіху у досягненні своїх цілей.

 

Ти дозволяєш собі робити винятки з правил

Для того, щоб стати кращими, важливо не шукати собі відмовки та виправдання, не робити виняток із правил. Принаймні доти, доки якість життя не стане значно вищою і ти не звикнеш до нових розпорядків.

Ти можеш намагатися переконати себе, що одна провина або хвилинна слабкість ніяк не позначаться на загальному прогресі, але найчастіше це не так.

Дозволивши собі піти на угоду з совістю одного разу, ти обов'язково вдасися до цього ще раз.

Твій мозок майстерно вигадує причини, чому ти можеш це зробити. Запам'ятай: жодних винятків із правил.

Якщо хочеш упорядкувати харчування – не влаштовуй собі чит-мили, вирішуєш кинути палити – не торкайся до сигарет взагалі.

Інакше сенсу в даних собі обіцянках не буде, як би ти потім не відпрацьовував свою провину.

 

Ти чекаєш на результати зарано

Ти можеш старанно працювати над підвищенням якості життя, змінювати свої звички, погляди, пріоритети.

Але, не побачивши прогрес відразу, почати сумніватися в ефективності своїх дій. Зміни у житті, які ініціюєш ти сам, – це найчастіше тривалий процес.

Тобі потрібно запастися терпінням і бути готовим тривалий час працювати, не чекаючи віддачі.

Перші видимі результати можуть з'явитися за кілька тижнів і навіть місяців. І це тільки за умови, що ти дотримуєшся регулярності.

Якщо тебе дуже турбує відсутність прогресу, фіксуй свої проміжні результати.

Так ти матимеш можливість періодично порівнювати їх один з одним і відстежувати, наскільки ти просуваєшся вперед.

 

Ти не розглядаєш ситуацію в цілому

Буває, ти помічаєш якусь річ, яка тебе не влаштовує, і спрямовуєш усі свої сили на її зміну. Але зациклюватись на чомусь одному, якщо ти хочеш змін у житті, неправильно.

Потрібно підходити до будь-яких змін комплексно: оцінити свій стан справ, проаналізувати причинно-наслідкові зв'язки.

Те, що ти так відчайдушно хочеш усунути або змінити, може бути зовсім не причиною твого дискомфорту, а лише наслідком інших проблем, про які ти навіть не замислюєшся.

Тому так важливо розглядати всю ситуацію в цілому – наприклад, не лише сферу здоров'я, а й суміжні, які впливають на неї.

Так, твоя робота може негативно відбиватися на організмі, підвищуючи рівень стресу, викликаючи у тебе негативні емоції чи підвищуючи щоденні фізичні навантаження.

Все так чи інакше взаємопов'язане, і важливо пам'ятати це, якщо ти вирішуєш взятися за зміну свого життя.

 

Ти занадто вимотуєшся

Так, дисципліна і серйозний підхід до змін, безумовно, важливі.

Але ось тобі ще їжа для роздумів: твоє життя не стане кращим, а точніше, ти не відчуєш це, якщо будеш вимотаним.

Ти можеш робити все, що в твоїх силах, організовувати собі комфортні умови, змінювати спосіб мислення, привчати себе до корисних звичок і все одно вважати, що нічого не змінюється.

У такі моменти, коли ти не відчуваєш жодної віддачі від своїх дій, важливо не кидати все і не розчаровуватись у собі раніше.

Дай собі відпочити бодай кілька днів.

Ти упорядкуєш себе і свої думки, зможеш по-новому оцінити ситуацію, розслабишся і порівняєш, чи справді все залишилося так само, як раніше, чи ти помилявся.

Відпочивати можна і потрібно, навіть якщо ти поставив собі грандіозні цілі. Вчися сповільнюватися, щоб прикинути, чи правильний бік ти рухаєшся.

 

Ти занадто вимогливий до себе

Ти можеш бути дуже вимогливим до себе – знецінювати свій прогрес, вважаючи його надто незначним чи довгим.

Вкладаючи величезну кількість часу та сил у перетворення себе та свого життя, ти все одно залишаєшся незадоволеним.

Перфекціонізм може змушувати тебе діяти за двома сценаріями.

Ти або не можеш зупинитися, вважаючи, що можеш виконати поставлені перед тобою завдання ще краще, або кидаєш усе, чого зумів досягти, щоб не розчаровуватись у собі.

І та, і інша стратегія за своєю суттю провальні та не приведуть тебе ні до чого доброго.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Трейлер нового сезона Grand Tour Юмор 0 Топ самых раздражающих цитат из женских пабликов Юмор 0 9 признаков того, что твоей девушке нужны от тебя только деньги Карьера 0 Как правильно отвечать на банальные вопросы на собеседованиях Карьера 0 Диванный эпидемиолог и человек, которому скучно дома. Типы людей по отношению к… Звезды 0 Кендіс Сванепул представляє нову колекцію білизни Tropic of C Секс 0 7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому Юмор 0 Как перестать бояться красивых женщин Внешность и здоровье 0 Вещь дня: Demeter выпустили аромат с запахом барбекю (!) Звезды 0 Розалия для новой обложки GQ Секс 0 Сексуально или глупо? Внешность и здоровье 0 Бег vs секс В курсе 0 Шарлиз Терон в первом трейлере фильма "Старая гвардия" Внешность и здоровье 0 Nike Dunk Low присвятили Супер Маріо Психология отношений 0 Чому успіх чоловіка насправді ніяк не залежить від жінки Звезды 0 Кайли и Кендалл Дженнер в рекламной кампании Kylie Cosmetics В курсе 0 Опубликованы первые кадры восьмого сезона "Игры престолов" Автомобили 0 Ford запатентовал ремни с подогревом В курсе 0 Итан Хоук в трейлере сериала "Птичка господа милосердного" Звезды 0 Новая откровенная фотосессия Кайли Дженнер
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.