ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 ознак, що ти перебуваєш у «режимі виживання» і настав час щось міняти у своєму житті

10.06.2024 — Карьера
7 ознак, що ти перебуваєш у «режимі виживання» і настав час щось міняти у своєму житті

Сильні життєві стреси, фінансові проблеми, робочі негаразди — все це втомлює і може змусити нас перейти до «режиму виживання». Через нього ми відчуваємо постійну втому і стаємо дратівливими.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Важливо вчасно розпізнати, що організм «включив» цей режим, і почати працювати над поліпшенням ситуації, допоки фізичне та ментальне здоров'я не дали збій.

Ось кілька ознак, які сигналізують у тому, що не живеш, а виживаєш.

 

Ти завжди втомлений

Ти прокидаєшся втомленим, весь день почуваєшся спустошеним і лягаєш спати втомленим. Жодна кількість сну чи кофеїну не допомагає тобі хоч на хвилину відчути себе бадьорим та енергійним.

Звучить знайоме? Варто задуматися, адже це перша ознака того, що живеш у «режимі виживання», а також борешся з хронічним стресом та втомою.

Отже, якщо почуваєшся стомленим, незалежно від того, скільки ти відпочиваєш, настав час щось змінювати у своєму житті.

Наприклад, ти можеш розібратися з навантаженням на роботі, вибудувати розклад так, щоб між завданнями був час «зітхнути» і розслабитися, а може, і звернутися до лікаря, щоб отримати рекомендації, як справлятися зі стресом і які навички придбати, щоб рідше за нього випробовувати.

 

Ти легко дратуєшся чи лютуєш

Буває, що, прагнучи грандіозної мети, ми робимо стрес своїм вірним супутником, самі того не підозрюючи. Живучи у постійній напрузі, ми навантажуємо свою нервову систему до краю, змушуючи як тіло, і психіку переходити в «режим виживання».

Коли так відбувається, ти можеш помічати, що легко виходиш із себе, а час від часу і зовсім лютуєш через дрібниці, які раніше тебе зовсім не турбували.

Справа в тому, що коли ти перебуваєш у «режимі виживання», твоє тіло перебуває в стані підвищеної готовності до ймовірних загроз і твій мозок не може обробляти емоції, як завжди. Відповідно, ти стаєш більш чутливим, дратівливим та агресивним.

Звичайно, неможливо повністю позбавитися повсякденного стресу, зате можна навчитися контролювати емоції, щоб не шкодити собі і тим, хто поруч. 

 

Тобі здається, що в житті занадто багато всього

Тобі колись здавалося, що в твоєму житті дуже багато всього? Через це відчуття виникає відчуття, що ти втрачаєш контроль, тому просто хочеться сховатися, щоб не стикатися зі справами, завданнями та низкою майбутніх подій.

Примітно, що багато людей вважають таке відчуття нормою життя у суспільстві. Але зовсім не обов'язково відчувати себе так весь час, а також відчувати пригніченість.

Коли перебуваєш у «режимі виживання», реакція на стрес «бий чи біжи» постійно активується. Через неї ти почуваєшся розбитим, неготовим до змін та звичних справ, які тобі не подобаються.

Але, скоротивши кількість стресорів, а також попрацювавши над тим, щоб отримувати якісний відпочинок, ти зможеш відчути себе менш пригніченим і знову набути контролю над своїм життям.

 

Ти перестав дбати про себе

Відчуття неймовірної зайнятості може не залишати часу та моральних сил для піклування про себе. Ти ігноруєш фізичну активність, навіть якщо вона тобі подобається, харчуєшся абияк, а також відмовляєшся від зустрічей з друзями або кількох годин на самоті, які допомогли б розслабитися.

Замість корисних занять ти поринаєш у вир справ, які здаються терміновими, і думаєш про них двадцять чотири години на добу.

Але варто зупинитися і подумати, що турбота про себе має вирішальне значення для твого здоров'я та благополуччя. У «режимі виживання» складніше справлятися з життєвими труднощами, і навіть почуватися добре.

Включаючи в розклад якісний догляд за собою, ти відчуєш, як твоя самооцінка та оптимізм зростають, рівень тривоги та стресу знижується, невдовзі ти починаєш відчувати себе набагато бадьоріше та впевненіше, ніж раніше.

Так що обов'язково включай відпочинок у свій графік, хоч би якою зайнятою людиною ти був. Настав час розставляти пріоритети і виходити з «режиму виживання» перш, ніж твоє здоров'я постраждає.

 

Ти фокусуєшся на негативі

Нерідко через «режим виживання» ми починаємо частіше думати про речі, які можуть піти не так, ніж про те, що розпочата справа завершиться добре.

Наприклад, плануючи поїздку, ти можеш сильно переживати про погоду, пробки в місті, про те, куди попрямуєш, ймовірне харчове отруєння в місцевому ресторані та інші потенційно неприємні речі.

І буває, що неприємні емоції витісняють трепет від усвідомлення, що отримаєш нові враження, заведеш цікаві знайомства та просто відпочинеш.

Так от, якщо ти помітив, що часто фокусуєшся на негативі, знай, що з великою ймовірністю ти живеш у режимі виживання.

З одного боку, зосередження на потенційних небезпеках допомагає запобігти їм, але з іншого — змушує бачити світ у сірих фарбах і позбавляє тебе задоволення і радості.

Настав час позбавлятися негативного мислення і вчитися бачити щось хороше навіть у неприємностях. Інакше можна стати нещасливою та змученою життям людиною.

 

Тобі важко зосередитись і довго зберігати концентрацію

Якщо ти перебуваєш у стані стресу, тобі складно довго зберігати концентрацію або в принципі на чомусь зосереджуватися, а ще запам'ятовувати нові речі та отримувати знання.

Коли організм перетворюється на «режим виживання», працювати стає непросто, як і виконувати повсякденні відносини.

Вирватися з порочного кола — ще одне складне завдання, але воно варте того, щоб спробувати. І першим кроком до цього є вивчення технік самозаспокоєння та позбавлення стресу.

 

Ти не можеш нормально спати

Погіршення якості сну — ще одна ознака того, що ти перебуваєш у режимі виживання.

Можливо, ти помічав, як довго дивишся у стелю після того, як ліг у ліжко, або повертаєшся, намагаючись знайти комфортну позу.

А ще ти можеш мучитися від безсоння, і виною цьому стрес, що накопичився.

Отже, якщо ти щоночі намагаєшся відпочити, але ніяк не можеш, швидше за все, настав час розбиратися зі стресом і виходити з «режиму виживання».

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 5 способів показати, що людина вам подобається, не ризикуючи виглядати безглуздо Секс 0 Хит-парад необычных мест для секса Секс 0 Стереотипы о мужской сексуальности, которые навязывает нам массовая культура В курсе 0 Брэд Питт во втором трейлере "К звездам" Юмор 0 #говоритмужчина: каждая вторая - королева Психология отношений 0 #говоритженщина: "привет" - худший способ познакомится! Карьера 0 Жесткая правда о твоих мечтах MC Like 0 Эмили Ратаковски разделась для рекламы DKNY Автомобили 0 Почему нельзя долгое время не пользоваться машиной Карьера 0 Правда о твоей работе, от которой у тебя подгорит Внешность и здоровье 0 Риси характеру, які є у всіх людей, схильних до алкоголізму MC Like 0 Знакомьтесь, "Мисс мира" 2018 Карьера 0 6 вещей, которые о тебе понимает человек в первые секунды знакомства В курсе 0 Саша Лусс в трейлере фильма Люка Бессона "Анна" Юмор 0 #говоритмужчина: как я раскрыл женские секреты В курсе 0 Netflix выпустили трейлер комедийного проекта "Death to 2020" Секс 0 Как добиться ошеломляющего одновременного оргазма Карьера 0 12 ознак, що ти завжди витрачаєш гроші з розумом Карьера 0 6 вещей, на которых не стыдно экономить мужчине Секс 0 Секс: страхи, которые появляются в постели
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.