ТОП-10 популярных новостей
Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0 Від вчительки до стюардеси: 15 жіночих костюмів, що більше всього заводять у… 22.03.2023 — Секс — 0 Вчені з'ясували, від яких чоловіків в захваті практично всі жінки 20.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, чому для дівчини так важливо, щоб ти прагнув добре заробляти 20.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 помилок, які ти робиш, коли просиш підвищення зарплати

03.11.2022 — Карьера
6 помилок, які ти робиш, коли просиш підвищення зарплати

В умовах інфляції, що росте, причому в усіх країнах, а не тільки в нашій, ті гроші, які платили пару років тому, сильно знецінилися. І якщо ще 10 років тому на 15 тисяч можна було цілком комфортно жити, то сьогодні їх вистачає тільки від зарплати до зарплати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

За ідеєю має працювати механізм індексації, і він є, але переважно в державному секторі.

Приватники неохоче прагнуть підвищувати зарплату самостійно, крім особливо конкурентних сфер на кшталт IT.

Якщо власник бізнесу, на який ти працюєш, не індексує зарплату самостійно, то настав час попросити підвищення оплати праці.

Однак перед цим варто уважно вивчити цю статтю та зрозуміти, що ти робиш неправильно, коли просиш прибавку до зарплати.

 

Ти відкрито заявляєш тільки про свої потреби, минаючи інтереси компанії

Давай будемо чесні, більшості людей все одно всі ці корпоративні штампи про те, що компанія - це велика родина.

Лише мало хто ходить на роботу за чимось, окрім як за зарплатою, тому найправдивішим варіантом буде заявити, що тобі просто потрібно більше грошей.

Але це неправильно, принаймні з позиції ігор, в які ми всі граємо, створюючи образ та прихильність до себе.

Замість того, щоб говорити тільки про те, що отримаєш ти, скажи, що придбає компанія у разі підвищення твоєї зарплати.

Так, це, швидше за все, буде брехнею або у кращому разі напівправдою, але так заведено.

 

Ти не розраховуєш на негативну відповідь і приймаєш на основі цього імпульсивні рішення

Ти маєш бути готовим до того, що можеш отримати тверде «ні» на своє прохання.

Необов'язково начальство відмовляє з жадібності, може бути про відсутність взагалі будь-яких вільних коштів у збільшення фонду оплати труда.

Почувши негативний ні, не починай ставити ультиматуми, тим більше перед керівництвом, адже це виглядає безглуздо. Просто трохи почекай, а потім повтори прохання.

Якщо в більш сприятливій обстановці відповідь буде такою ж, значить, настав час міняти роботу на нову, де тебе поважатимуть.

 

Ти заздалегідь упокорився з негативною відповіддю

Зворотня попередньому пункту ситуація, коли людина йде просити підвищення, але ще до розмови з начальством впевнена у відмові.

У такому разі можна не чекати збільшення зарплати, оскільки керівництво побачить, що ти перебуваєш у поганому становищі і що опускаєш руки, навіть не намагаючись чинити опір.

Це не означає, що, будучи впевненим у своєму успіху, ти його, безперечно, досягнеш. Просто ти будеш з більшою пристрастю наводити аргументи і боротися трохи активніше.

Можливо, якби ти трохи сильніше піднатиснув, у тебе додалася б хоча б пара тисяч до нинішнього окладу, але ти здався відразу, навіть не спробувавши.

 

Ти неадекватно оцінюєш свою цінність для компанії

Типовий офісний працівник — це людина, яка позбавлена ​​власних засобів для виробництва, каналів збуту чи послуг. Він змушений продавати свою працю і існує лише завдяки такій угоді.

Тому працю називають одним із товарів, а в будь-якого товару є своя ціна, залежно від безлічі факторів.

Уяви, ніби ти купуєш машину. Одна пропонує комфортабельний салон і зручне управління, інша трохи бюджетніша, а третя з опцій має тільки жорстке сидіння та кермо.

Чи ти віддаватимеш стільки ж грошей або навіть більшу суму за найдешевший варіант, якщо можеш дозволити собі комфортний бізнес-клас? Звичайно ж ні.

Те саме відбувається і в секторі найманої праці. Жоден адекватний капіталіст не переплачуватиме за будь-який товар, у тому числі й за тебе як працівника. Тому коли ти просиш підвищення зарплати, ти маєш розуміти цінність своєї праці як «товару».

Виходячи з цієї ціни, а також розуміючи, якими є реалії ринку на сьогоднішній день, ти можеш м'яко диктувати свої умови.

Зрозуміло, якщо твоя праця недооцінена, причому не в твоєму розумінні, а з погляду ринкових відносин.

Попросити проіндексувати зарплату відповідно до інфляції — це нормально. Вимагати підняти зарплату вдвічі лише за гарні очі — ні.

 

Ти не опрацьовуєш сценарії розмови заздалегідь

Розмова про підвищення зарплати – не найприємніший діалог.

Для роботодавця він обіцяє додаткові витрати, а для працівника стрес від невідомості наперед, як поведеться керівництво.

Перш ніж йти до директора, проведи уявний діалог між ним і тобою, причому з кількома варіантами результатів подій.

Придумай кілька аргументів на користь своєї точки зору, склади своєрідний скрипт роботи з відмовами, щоб знати, чим «контратакувати» аргументи начальства.

Обдумай все заздалегідь, і ймовірність того, що ти забаришся і не зможеш донести думку, зведеться до мінімуму.

 

Ти просиш про збільшення завуальовано

Так як розмова про гроші для багатьох є чи не інтимною темою, вони не просять про підвищення зарплати відкрито, віддаючи перевагу натякам.

І чим суворіше керівництво, тим більше завуальовані ці натяки через страх нарватися на гнів.

Зрозумій, що це тобі не шлюбні ігри, де обидва партнери намагаються приховати свій інтерес, щоб не здатися нав'язливими, дурними та однобокими.

Тут потрібно відкрито демонструвати свої побажання та вимоги.

В іншому випадку твої натяки або не зрозуміють, або вдадуть, що не розгадали, щоб ухилитися від неприємного для керівництва рішення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 5 причин, по которым бывшая девушка может вернуться спустя годы Юмор 0 55 мужских советов от мужчин Внешность и здоровье 0 Правда ли, что кока-кола разъедает желудок Карьера 0 7 изобретений, которые принесли больше вреда, чем пользы MC Like 0 Анті Факідарі для рекламної кампанії спідньої білизни Love Stories Intimates Внешность и здоровье 0 Канье Уэст выпустил новые "странные"кроссовки В курсе 0 Голодная Ферги в своем новом клипе (и Рики Росс) Секс 0 Почему мы больше не хотим заниматься сексом? Психология отношений 0 8 главных проблем современных отцов (и их решения) Гаджеты 0 McDonald's превратили держатели стаканов в колонки Карьера 0 От ссор с друзьями спасет ирония Психология отношений 0 После 50-ти мужчине лучше без жены? Внешность и здоровье 0 9 способов взбодриться без кофе и энергетиков MC Like 0 Марта Хант для ноябрьского GQ South Africa Автомобили 0 Развенчиваем популярные мифы об электрокарах Секс 0 От чего зависит уровень вашего либидо Секс 0 7 лучших поз для орального секса MC Like 0 Барбара Палвин в новом ролике Agent Provocateur Карьера 0 10 причин, почему у вас не получается копить Психология отношений 0 Чим жіночі ревнощі відрізняються від чоловічих
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.