ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Життєві поради, які насправді далекі від реальності

03.11.2022 — Карьера
Життєві поради, які насправді далекі від реальності

Поради треба давати лише в тому випадку, коли про них просять. Якщо ж людина роздає поради за своїм бажанням, це часто дратує інших. І, звичайно ж, поради має давати той, хто має великий досвід та достатню компетентність у цьому питанні.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але якою б розумною та мудрою не була людина, не всі поради однаково корисні.

Багато популярних порад і зовсім далекі від реальності і, як мінімум, марні, а нерідко шкідливі.

 

Завжди довіряй своїм почуттям

Нерідко можна почути пораду про те, що інтелект і логіка не завжди мають рацію, на відміну від передчуття, коли на підсвідомому рівні ти відчуваєш щось неправильне або навпаки поштовх у потрібний бік.

Якщо перед тобою вигідна пропозиція, але підсвідомість каже тобі, що тут щось не так, треба давати беззаперечну відмову, адже тебе попереджає хтось чи щось вище.

Але підсвідомість — це лише частина нашої свідомості, яка спирається на життєвий досвід, а також механізми, закладені генетикою.

Безперечно, потрібно прислухатися до підсвідомості, але не варто забувати і про логіку, адже нерідко передчуття барахлить і видає зовсім нереальну картинку.

 

Не слухай інших

«Головне те, що ти сам хочеш робити, що ти відчуваєш, як саме ти вважаєш».

Ось яке посилання несуть слова про те, що не потрібно слухати інших. До чого веде така порада? Часом до фатальних ситуацій.

Хтось каже, що вчиняти цю дію небезпечно для життя?

Ну, і що такого, треба спробувати, не слухай його, звідки йому знати. У результаті людина, якій навіяли цю думку, може щонайменше стати об'єктом глузувань за свою необачність.

 

Ціни тільки сім'ю чи кар'єру

Є два табори непримиренних суперників: одні борються за сім'ю, говорячи, що лише вона має сенс, другі кажуть, що треба самореалізуватися в житті, а сім'я — це супутнє.

Обидва табори не мають рації, адже правда, як завжди, десь посередині.

Вкладати всі сили тільки в сім'ю — значить виявитися до кінця життя посередністю, яка змогла створити кілька нових людей.

Вважати, що кар'єра — це те, заради чого варто відмовитися від сім'ї, хобі, розваг, означає витратити більшу частину життя на збагачення інших людей і не насолодитися повнотою буття.

 

Тримайся за друзів, вони важливіші за стосунки

Виходить, що цією фразою людині кажуть, що потрібно вибирати або одне, або інше.

Хочеш добрих стосунків? Розірви контакти з друзями та знайомими та присвячуй весь час дівчині.

Хочеш бути найкращим другом? Не розпалюйся на жінок, вони того не варті. Як і в попередньому пункті, щоправда, теж посередині.

Всі ці «брат за брата» і «жодна дівчина не вартий кращого друга» — це все марення.

Дружба і відносини знаходяться в різних площинах, і той, хто ставить ультиматуми у вигляді поради, є представником одного або іншого табору.

 

Завжди зберігай позитив

І тоді ти виглядатимеш як клоун.

Ні, у цій раді є частка істини, і потрібно зберігати оптимістичний настрій навіть у безвихідних ситуаціях, принаймні для збереження здоров'я психіки.

Але бути постійно позитивною може тільки людина, яка міцно сидить на заборонених речовинах і постійно перебуває у стані сп'яніння.

У деяких моментах збереження позитивного настрою виглядає зовсім недоречно.

 

Роби зараз або не роби ніколи

Ця порада особливо популярна у коучів, які втовкмачують його в незміцнілі мізки з метою показати, що діяти потрібно саме зараз.

Вочевидь, під впливом розуміється оплата курсу з тренінгу особистісного зростання.

Ця ультимативна порада небезпечна тим, що змушує людину діяти без підготовки, не маючи ні знань, ні досвіду, що здебільшого призводить до провалу.

 

Поводься як чоловік у будь-якій ситуації

По-перше, що взагалі означає «поводься як чоловік»?

Будь суворим, грубим, розважливим чи що? Відповідь на це запитання у кожної людини буде різною, залежно від її поглядів.

Для деяких чоловіча поведінка - це сила характеру, здатність дати жорстку відсіч, а для інших це покірність стосовно вимог жінок.

По-друге, використання однієї й тієї моделі поведінки загрожує проблемами, адже до кожної ситуації потрібен свій підхід.

 

Щоб стати щасливим, спочатку доведеться страждати

Ця рада має на увазі те, що тобі спочатку доведеться пройти кілька «випробувань», перш ніж життя стане солодшим, і що інших шляхів немає.

По суті людина, яка дає таку пораду, лише проектує власний досвід, а не істину в останній інстанції.

Ні, щоби стати щасливим, не обов'язково страждати. До цього можна дійти і спокійно, без потрясінь.

Важливо те, який ти шлях обереш, як реагуватимеш на помилки і наскільки серйозно прислухатись до чужих думок і досвіду.

 

Стався до всіх так, як хочеш, щоб ставилися до тебе

Як і у випадку зі збереженням постійного позитивного настрою, ця порада шкідлива тому, що бувають різні ситуації. Ти можеш бути ввічливою з людиною, і вона сприйме це як слабкість.

Постійне збереження ввічливості при взаємодії з ним буде ще сильніше принижувати тебе в його очах. Тому потрібно обирати позицію залежно від людини.

Зрозуміло, на початку варто зберігати ввічливість з усіма, але якщо ти бачиш, що людина не приймає твої правила гри, варто проаналізувати ситуацію і вибрати найбільш підходящий тон, само собою, якщо зміна на грубіший не несе ніяких ризиків для твого здоров'я.

 

Багато працюй, і тоді в тебе все буде

Цю мантру придумали власники підприємств з метою якнайбільше присісти на плечі простому працівникові і видавити з нього всі соки, перш ніж він остаточно здувається.

Ні, ми не говоримо, що потрібно робити рівно навпаки і начхати в стелю, просто всьому потрібна міра. Єдине, що дасть тобі робота 24/7 у поті чола - це надірвану спину і зламану психіку.

Люди, які досягли успіху, не працюють багато, вони працюють ефективно і намагаються знайти способи зменшити кількість завдань, оптимізувавши процес.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Мобильное онлайн казино: чем удобна игра с телефона? В курсе 0 Мик Джаггер в трейлере "Искусство ограбления" Секс 0 7 причин, чому ти можеш зважитися на зраду Психология отношений 0 #говоритмужчина: признание разведенного Секс 0 13 удивительных фактов о сексе, которые захочется проверить самому Карьера 0 Почему великие дела нужно делать, пока молодой Психология отношений 0 28 очевидных признаков того, что она идеальная девушка Карьера 0 Этих 25 неловких моментов в жизни каждого мужчины Вокруг света 0 8 туристических мест, где официально не запрещен секс на улице В курсе 0 Трейлер "451 градус по Фаренгейту" по роману Рэя Брэдбери Психология отношений 0 З чистого листа: як почати стосунки наново Звезды 0 Зои Кравиц на страницах Rolling Stone Психология отношений 0 Счастливы врозь. Правила хорошего и красивого развода Карьера 0 19 вещей, о которых лучше не знать Автомобили 0 Шотландцы создали автомобиль, который ездит на виски Гаджеты 0 Вещь дня: беговая дорожка, которую можно легко спрятать под кровать Автомобили 0 Вещь дня: "Харлей" по военным лекалам Психология отношений 0 Что делать, если ты чувствуешь, что не интересен своей девушке Психология отношений 0 Неограниченность в любви: как работают полиаморные отношения Юмор 0 Причины, по которым ты получаешь от женщин отказ
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.