Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як зміниться твоє життя, якщо купуватимеш тільки найнеобхідніші речі

30.05.2023 — Карьера
Як зміниться твоє життя, якщо купуватимеш тільки найнеобхідніші речі

Це залежить перш за все від того, що є для тебе необхідним. У деяких людей просто не вистачає фантазії чи кругозору для виходу за межі повсякденності, трендів та впливу медійних осіб.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Все, що їм потрібно, міститься в рекламному блоці, під час спортивної трансляції чи перегляду нового фільму. Поєднують приємне з корисним.

Говорячи про найнеобхідніше, необов'язково уявляти хліб, воду та стяг соломи. Необхідними можуть бути різні речі, в тому числі і досить дорогі. Хоча в сучасному світі практично все має і свої, набагато дешевші аналоги.

Китайщина, звичайно, без фірмових ярликів із впізнаваними брендами, але ж у тому й питання. Тобі потрібне щось конкретне чи трохи статусу для самолюбування?

 

Тобі стане вистачати грошей

Раптом зовсім несподівано грошей вистачатиме. Звичайно, не на все поспіль, до чого очі заздрі і руки загребуючі дотягнуться, але зможеш задовольнити потреби тієї самої душі, що тонка і загадкова.

Деякі необхідні саме тобі речі неможливо купити з однієї зарплати, потрібно відкладати, і це ніяк не вдається зробити.

Щоразу сподіваєшся, що зможеш розпочати з наступного місяця. Цей уже догуляєш і візьмешся за розум.

Потім ще один і ще триває це вже роками. Нічого й не зміниться, адже замість того, щоб прагнути придбання необхідного, ти обираєш легко доступне, але глибоко вторинне.

Це свого роду торг, працює приблизно так: можна отримати задоволення через якийсь час або зараз. Нехай вони знаходяться на різних рівнях і те, що віддалене, що вимагає накопичень, принесе набагато більше позитивних емоцій.

Однак воно надто далеке, майже нереальне. Альтернативою йому служить споживче задоволення від покупки чогось доступнішого. Ефект проходить швидше, але можна повторити.

 

Позбавишся кредитів

У більшості випадків кредит свідчить лише про дві речі: життя не за коштами і відсутність навіть короткострокового планування.

Незабаром він стає частиною життя, ще однією поганою звичкою. Після погашення старої позики відразу береться новий, найчастіше на якусь не найважливішу річ.

Перейшовши до розумного споживання з розстановкою пріоритетів та адекватної оцінки можливостей, зможеш позбутися набридлих кредитів. Звичайно, можна й очі на них заплющувати, розповідаючи всім, наскільки непомітні кредити.

Платиш там якісь гроші і гаразд, можеш собі дозволити. Тільки це не стосується реальності. Щомісяця, коли приходить день розрахунку, ти проклинаєш банки і час від часу прикидаєш, скільки вже переплатив, незрозуміло за що, незрозуміло навіщо й незрозуміло кому.

Уяви, скільки прекрасних і по-справжньому важливих речей можна було б купити на ті відсотки, що ти вже виплатив.

 

Навчишся відокремлювати головне від вторинного

Навчившись ретельно і осмислено підходити до покупок, ця здатність переплітається з іншими сферами життя. Так само зможеш відокремлювати головних людей від вторинних, важливих занять від безглуздого марнотратства часу.

Можливо, навіть отямишся від споживчої сплячки, згадаєш про якісь давно забуті цілі та мрії. Відбудеться загальне переосмислення цінностей, виявиться, що легко і комфортно можна жити без багатьох речей.

При цьому отримуючи натомість щось інше, набагато важливіше. Цим "іншим" можуть бути і нематеріальні речі, які раніше були недоступні.

Йдеться про що завгодно, що потребує додаткового вільного часу. Простіше кажучи, заробляючи менше, людина може вести більш насичений і активний спосіб життя.

 

Зможеш краще планувати

Коли немає можливості чи бажання затикати усі дірки та проблеми пачками грошей, на допомогу приходить планування. Усього не передбачиш, і тому в тебе відкладено достатню суму на цей непередбачений випадок.

Чи не відкладено? Швидше за все, ні, адже ми звикли планувати максимум на кілька тижнів уперед. Від авансу до зарплати, то й живемо.

Втім, дехто отримує живі гроші щодня, таким людям ще складніше. Їхній обрій планування взагалі 1-2 дні, а то й кілька годин.

Привівши свої витрати до розумного і хоча б щодо стабільного значення, ти зможеш планувати на місяці. Досягши запланованої довгострокової мети одного разу, відчуєш, як переміг час.

 

Твої цілі та мрії будуть переглянуті

Скинувши з себе наносне, груди будуть дихати глибше, очі дивитися далі, а вуха чути гостріше. Не зрозумієш потім, як міг так довго обертатися в кругообігу надспоживання, марнуючи стільки сил і часу.

Вже поміняв кілька років життя на речі, які скоро опиняться на звалищі. Їх розберуть на компоненти та перероблять, потім пара-трійка виробничих циклів — і ось вони знову на прилавках.

Готові віддатися до рук стражденних, за доступною ціною, як і раніше, всього за кілька років життя. Можна дочекатися розпродажу, тоді ціна впаде до місяців, це великий успіх.

Витрачаючись на вторинне, людина не сягає першочергового, відсуваючи її все далі і далі. Якось воно випадає за межі видимості, вже ніяк не дістати. Так забуваються головні цілі та гинуть мрії.

 

Зіткнешся з нерозумінням

Радикальна зміна в галузі споживання обов'язково викличе подив серед оточуючих.

Тим більше, якщо раніше ти був знатним любителем шопінгу, нічних клубів та інших принад життя в стилі фаст-фуд. Такий стиль усім подобається, при тому, що кожен рано чи пізно усвідомлює його ненатуральність.

Одні раніше, інші пізніше, найзавзятіші — ніколи, але таких зовсім мало. Простіше кажучи, перейшовши до нової системи цінностей, ти, напевно, втратиш кілька друзів.

Втім, це теж фаст-фуд друзі, кому можна в будь-який час зателефонувати, щоб тут же затусити.

Однак ні на що серйозніше їх не вистачить. Не така вже велика втрата, треба помітити. Назад або головним призом стане розуміння себе, можливо, навіть внутрішня гармонія.

Так знайдеш, вірніше, усвідомлюєш свого найкращого друга себе.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Встречаешься с девушкой год или больше? У ученых для тебя печальные новости Юмор 0 Не будь наивным: 13 вещей, которые твоя девушка просто ненавидит Внешность и здоровье 0 Ученые: сексом нужно заниматься исключительно по утрам! Юмор 0 Почему мужчинам нравится большая грудь, с научной точки зрения Психология отношений 0 7 пpичин, почему ты скрываешь свои чувства от девушки, которая тебе нравится Психология отношений 0 Почему лучше быть одиноким, чем с неподходящим человеком Секс 0 Лучшее, что ты испытывал в своей жизни: 5 советов для улучшения оргазма на… Звезды 0 Рианна показала коллекцию белья ко Дню святого Валентина Вокруг света 0 10 общественных туалетов с роскошными видами В курсе 0 Дуэйн Джонсон теперь будет выпускать воду В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч и Роберт Дауни-младший в трейлере новых "Мстителей" Секс 0 20 вещей, которые могут пригодиться тебе в постели Психология отношений 0 Как выглядит личная жизнь 43-летнего мужчины, которого бросила жена Звезды 0 День четвертый: Кендалл Дженнер для LOVE Magazine Юмор 0 Зачем вообще жениться в XXI веке? Карьера 0 Как сработаться с начальником, который младше тебя Автомобили 0 Чому 90-ті були найкращою епохою в історії автомобілів Карьера 0 9 неприятных людей в твоей компании Секс 1 6 фактов, почему порно может быть полезно Вокруг света 0 15 лучших фотографий дикой природы, сделанных в 2019-м
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.