ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як перестати почуватися невдахою і не здаватися, коли все йде не так

23.04.2024 — Карьера
Як перестати почуватися невдахою і не здаватися, коли все йде не так

Коли життя йде не за планом, легко відчути себе невдахою. Це відчуття підриває впевненість у собі, змушує опустити руки і збиває з пантелику. Коли зациклюєшся на своїх проблемах і втратах, а також помилках, ти заважаєш собі рухатися вперед.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось чому важливо боротися з почуттям, що ти невдаха, це можна зробити за допомогою декількох нескладних технік.

 

Борись з почуттям провини

Ми, люди, намагаємося розібратися у всьому і дізнатися, чому зазнали невдачі.

Але такий підхід змушує нас відчувати провину, а також викривати інших у своїх неприємностях. І якщо відчуваєш себе невдахою, настав час припинити зациклюватися на пошуку винних.

Це заважає вивчати уроки з минулих помилок і рухатися далі. Шукай вирішення проблеми, замість того, щоб невпинно займатися пошуком причин, і на душі стане набагато легше.

 

Проаналізуй, що сталося

Замість того, щоб звинувачувати інших і самого себе, подивися на факти. Що пішло не так, було поза твоїм контролем і як пережита невдача впливає на тебе зараз?

Які нові можливості можна знайти там, де ти опинився зараз? Всі ці питання потрібно поставити собі, якщо почуваєшся невдахою.

Зроби ставку на те, що ти можеш покращити, а не зациклюйся на події. Думай, виходячи з тих даних, що маєш зараз, а не зі співчуття про минуле.

 

Переосмислення невдачі

Переосмислення невдачі — одне з найскладніших завдань у цьому списку, але воно також є одним із найважливіших.

Провал — це урок і шанс на те, щоб відновитись і показати свою справжню силу. Невдача не є ознакою слабкості, а відображає твоє прагнення зростання.

Якщо життя збило тебе з ніг, ти знову станеш сильнішим, якщо поставиш собі правильні цілі і не втратиш мотивації. А це справа наживна, і залежить вона від способу мислення, який ти вільний вибирати сам.

 

Спробуй ще раз

Зіткнувшись із почуттям невдачі, можна вчинити двома способами. Найпростіший - здатися і шкодувати себе, але він не допоможе рухатися вперед.

Другий спосіб складніший і вимагає вкладення значних зусиль, але саме він виступає відправною точкою для подальшого зростання та успіху. Так ось, цей спосіб спробувати ще раз.

Візьми невдачу як частину існування і продовжуй жити повним життям. Не переставай намагатися і вдосконалюватися, навіть якщо здається, що ти робив незліченну кількість помилок.

Тимчасове відчуття невдачі це не кінець твоєї особистої історії, але воно може стати великою перешкодою на шляху до світлого майбутнього.

Пам'ятай, що помилки є відображенням того, що ти намагаєшся щось зробити, і це похвально. Тож треба спробувати ще раз, якщо те, що не вийшло, варте того.

Усвідом, що успіху не буває без невдач В ідеальному світі ми могли б досягати успіху відразу, не прикладаючи зусиль і не стикаючись з невдачами. Але ми живемо у зовсім іншій реальності, і це потрібно прийняти.

 

Зрозумій, що успіху не буває без невдач

Просто поглянь на історії людей, які багато чого досягли, і оціни, скільки поразок і відмов вони пройшли перед тим, як опинитися на вершині.

Без невдач їхній шлях був би зовсім іншим, і не факт, що привів би їх до такого ж великого успіху.

 

Подивися в обличчя своєму страху

Пережиті невдачі змушують нас боятися, що вони можуть повторитися. І цей страх сковує і змушує відмовлятися від задуманого, аби знову не пережити неприємних почуттів.

Якщо хочеш подолати його, треба подивитися йому в обличчя і поставити собі за мету, якої хочеш досягти.

Поступово виходь зі своєї зони комфорту і дай собі обіцянку, що страх невдачі більше не стримуватиме тебе.

 

Знайди здорове відволікання

Коли справа доходить до подолання невдачі, важливо вибрати здорові відволікання. Ходи до спортзалу, спілкуйся з друзями та людьми, які тебе надихають, пошукай собі нове хобі.

Це допомагає боротися з негативними почуттями та думками, а також спонукає встати та спробувати досягти успіху ще раз.

 

Став менші, але реалістичні цілі

Ти можеш почуватися переможеним, тому що поставив нереалістичні цілі і вони закінчилися невдачею. Немає нічого поганого в тому, щоб бути амбітним, але цю якість завжди потрібно поєднувати з грамотним підходом до планування.

Скоректуй свої цілі та стандарти, якщо відчуваєш, що вони на тебе тиснуть і змушують відчувати себе невдахою.

Замість того, щоб намагатися досягти чогось масштабного та захмарного, розділи велику мету на дрібні кроки, які не здаються складними і в яких буде важче помилитися.

Ці досягнення можуть виглядати незначними в порівнянні з іншими, проте допоможуть тобі навчитися діяти крок за кроком і розвивати терпіння.

 

Винагороджуй себе

Якщо ти ніколи не хвалиш і не винагороджуєш себе за виконану роботу, ти почуваєшся невдахою.

Важливо вміти помічати навіть невеликі здобутки та бути вдячними собі за те, що зміг реалізувати задумане. Замість критикувати себе за речі, які ти зробив неправильно, шукай моменти та рішення, що наблизили тебе до успіху.

Також, можливо, ти не отримав очікуваних результатів, проте спробував зробити щось, а не сидів, чекаючи кращого моменту чи випадку, коли бажане звалиться на тебе з неба.

І це теж потрібно відзначати, оскільки безліч людей навіть не намагаються перемогти ліньки і рухатися вперед.

 

Проси про допомогу

Люди часто бояться просити про допомогу через власну гордість, а також через побоювання, що вони здадуться вразливими та слабкими. Але прохання про допомогу зовсім не означає, що ти зазнав невдачі або не в змозі впоратися з чимось самостійно.

Вона є відображенням сміливості та розуму, адже замість того, щоб битися головою об стіну, ти знаходиш у собі сили попросити про підтримку. Потрібна мужність і відвага, щоб зізнатися в тому, що тобі потрібна допомога, і це заслуговує на повагу, а не жалю.

Тож не соромся написати другу, що хотів би поговорити з ним до душі, звертатися до колег, щоб вони нагадали, як робити річний звіт, чи відвідувати психолога, якщо тобі потрібно розібратися у складних питаннях, пов'язаних із ментальним здоров'ям.

 

Проаналізуй свою історію

Чи часто ти почуваєшся невдахою? Якщо твоя відповідь «так», то, можливо, ти володієш негативним поглядом на життя.

Швидше за все, ти частіше зациклюєшся на тому, що йде не так, і не помічаєш дрібних, швидкоплинних радощів, які можна знайти в кожному дні.

Подумай про те, щоб змінити своє мислення та світогляд у бік оптимізму. Це допоможе не лише перестати почуватися невдахою, а й дивитися на світ простіше, а також легше заводити значні та глибокі стосунки.

 

Розберися у своїх емоціях

Багато людей намагаються втекти від найтемніших і найнеприємніших емоцій, які відчувають. Але, на жаль, ми не можемо постійно відволікатися від болю або вдавати, що його не існує.

У довгостроковій перспективі такий підхід ніколи не призводить до успіху і веде до придушення почуттів, у якого є безліч неприємних наслідків.

 

Будь добрий до себе

Ми завжди будемо нашими гіршими критиками, і це не допоможе подолати почуття поразки. Чим більше ти засуджуєш свої вчинки і розмірковуєш над власними вадами, тим сильнішою стає твоя невпевненість у собі.

І велика ймовірність, що ти не зможеш позбавитися відчуття, що ти невдаха. Тому важливо бути собі не критиком, а найкращим другом.

Відносся до себе по-доброму, незважаючи ні на що. Говори з собою так, як розмовляв би з найближчою та коханою людиною.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Адам Драйвер у першому трейлері «Феррарі» Психология отношений 0 Женские достоинства, которые отпугивают мужчин Внешность и здоровье 0 6 странных вещей, которые ты делаешь, когда напьешься Секс 0 6 советов для тех, кто ищет секс на одну ночь Юмор 0 4 эффективных способа прослыть бабником Юмор 0 13 признаков, что твоя девушка обманывает тебя с деньгами Внешность и здоровье 0 Созданы противозачаточные таблетки для мужчин Секс 0 8 вдалих секс-поз для чоловіків із маленьким членом Звезды 0 Ники Минаж показала сразу два откровенных клипа Карьера 0 37 вещей, которые не должен делать мужчина В курсе 0 Сильвестр Сталлоне и Майкл Б Джордан в первом трейлере "Крид-2" Внешность и здоровье 0 Vans выпустили коллекцию, посвященную Гарри Поттеру Психология отношений 0 Тип жінок, який вражає навіть досвідчених мужиків Психология отношений 0 Почему молодые девушки завязывают отношения с женатиками? Юмор 0 Как "сливаться" со свиданий, чтобы никого не обидеть Внешность и здоровье 0 В Амстердаме сделали кроссовки из жвачки Секс 0 Як раса та національність впливають на якість оргазму: дослідження В курсе 0 Создано приложение для подтверждения согласия девушки на секс с тобой Внешность и здоровье 0 Как драться с пьяным В курсе 0 Официальный трейлер третьего сезона "Мира Дикого Запада"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.